Recenzie užívateľa psmrz

Audiomoľ Pisateľ - 1 z najčastejšie píšucich recenzentov

Recenzia audioknihy Já, Poutník

01.01.2021 Overený nákup

Americký Bond?

Knihu jsem před lety četl, tak jsem zhruba věděl co mě čeká. Interpretace i zvukové předěly dělají poslech ještě napinavejší. Příběh je místy lehce přitažený za vlasy, drama do posledních minut....

Recenzia audioknihy Běžkyně

26.12.2020 Overený nákup

Vítězství a smrt

Napínavý detektivní příběh kde peníze a doping přivedou detektiva

Li a Margaret blízko vlastní smrti....

Naštěstí se mohou spolehnout jeden na druhého.

Recenzia audioknihy Nezvratné alibi

23.12.2020 Overený nákup

Enzo vyhral sázku?

Pro mě skvělé dovršení série Enza. Škoda snad jen, že se podařilo vyřešit i poslední vraždu z Rafenovy knihy... Nezbývá než doufat, že pan May přijde s novým "hrdinou" Velký dík panu Mataskovi za celou sérii, skvělé se poslouchalo.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Zrcadlový muž

23.12.2020 Overený nákup

Pozor na babičku..

Příběh Vás vtáhne do děje a už nepustí. Až moc detailní popisy děje nebudou pro slabší povahy, ale není jich mnoho. Celkový dojem podtrhuje hlas pana Rimskeho. Doporučuji a těším se na další a novým padouchem?

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Jáma

05.11.2020 Overený nákup

Čekal jsem víc..

Po Kříďákovi druhá kniha. Co mě drželo byl skvělý interpret Vasil Fridrich. Nepříliš poutavý příběh zkrachovalého učitele, který hledá sám sebe, smysl dalšího bytí... Stálé konfrontace s minulostí člověku na radosti nepřidají. Pro jednou stačilo.

Recenzia audioknihy Ti druzí

04.11.2020 Overený nákup

Do třetice to nejlepší..

Po Kříďákovi a Jámě mě autorka příjemně překvapila. Zpočátku je těžké se orientovat v postavách a ději ale na konec do sebe všechno zapadne. Spravedlnost, trest nebo pomsta... Kdo a co to všechno rozhodne. V mrazivém napětí až do konce Vas udrží vynikající Vasil Friedrich.

Recenzia audioknihy Dokonalá smrt

15.10.2020 Overený nákup

V tvém žalu budu ti nablízku...

Ve třetím díle sledujeme dvě vyšetřování. Co tajil bývalý šéf? Mafie neodpouští. Kdo chce žít tvůj žal? V nouzi poznáš ne-přítele. Hlas Petra Šťastného Vas vtáhne do děje a nepustí...

Recenzia audioknihy Dokonalé ticho

15.10.2020 Overený nákup

Očištění nebo znovuzrození...

Další napínavý detektivní příběh z pera Helen Fieldsové. Kam až zajde náboženský fanatik, co všechno si mohou dovolit děti bohatých? Napětí se stupňuje až do překvapujiciho finále. Petr Šťastný čte opravdu znamenitě.

Recenzia audioknihy Nevítaný host

30.09.2020 Overený nákup

To už tady bylo...

Skupina lidí na místě, které nemohou opustit a mezi nimi vrah... Téma známé. Minulost Vás dožene. Asi nejlepší je poslední kapitola. Interpretace výborná, střídání hlasů nevadí, navodí atmosféru.

Recenzia audioknihy Karanténa

27.09.2020 Overený nákup

Peter May jak ho neznáte...

Kniha napsaná před 15 lety popisuje v černých barvách situaci dnešních dnů. Londýn zasažený smrtícím virem. Boj o přežití dalších dnů, hledání viníka není jednoduché, nákaza číhá na každého.

Recenzia audioknihy Jeden z nás

27.09.2020 Overený nákup

Psycho ano thriller ne

Limonádový příběh z amerického předměstí, co skrývá soused vedle za plotem? Co skrývá manžel, syn, nejlepší kamarádka? O překvapení není nouze. Děj mě nechytil, interpretace je asi to nejlepší na celé knize. Na dovolenou dobré.

Recenzia audioknihy Katarze

24.09.2020 Overený nákup

V napětí až do konce..

Do třetice to nejlepší. Napětí až do konce, šikana nadruhou. Jak dokáží být děti kruté, pomsta v rukou rodičů i po dlouhých letech. Výborná interpretace.

Recenzia audioknihy Zpětný ráz

09.06.2020 Overený nákup

Červená knihovna s detektivní zápletkou...

Myslím, že Akta Enzo jsou příběhy s detektivní zápletkou . Popis krajiny a kulinářských zážitků ve Vás vyvolá touhu ta místa poznat a zažít všechny ty chutě a vůně. David Matásek nezklamal.

Recenzia audioknihy Konec hry

09.06.2020 Overený nákup

konec dobrý, všechno dobré....

Wolf se vrací aby vyvrátil sebevraždu kamaráda , zápletka je uvěřitelná a důsledky činů z minulosti plodí další zlo. Kniha se dobře poslouchá , hlas Martina Stránského stupňuje napětí z děje. Na konci jedno velké překvapení ...

Recenzia audioknihy Loutkář

09.06.2020 Overený nákup

čím víc mrtvých , tím zajímavější děj ?

Děj knihy se inspiruje předchozím díle. Mrtvol přibývá jako hub po dešti na obou stranách Atlantského oceánu. Do pátraní se zapojí snad všichni a vrah stejně uniká..... Na můj vkus příliš mnoho mrtvých. Dlouho jsem si zvykal na hlas Moniky Žákové. Snad bude "Konec hry" lepší a uvěřitelnější

Hodnotenie audioknihy Sestry

23.02.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Černá díra

19.02.2020 Overený nákup

Mrazení až do konce

Svět na Islandu je mrazivý a když se objeví vzkaz z minulosti naskočí Vám husí kůže. Tajemné vraždy , spojení sahá do daleké minulosti, pevný charakter je výjímkou. Příběh přináší napětí až do samotného konce , interpretace mě příjemně překvapila. Těším se na další mrazení z Islandu.

Recenzia audioknihy Malé pikantní vraždy

16.02.2020 Overený nákup

Napětí ke krátkému odpočinku

Dva lehké příběhy s napětím okořeněné černým humorem. Pan Čtvrtníček mě příjemně překvapil, příběhy v jeho podání mají spád a udrží vás v napětí až do konce.

Recenzia audioknihy Žízeň

09.02.2020 Overený nákup

Napětí až do konce..

Trochu jsem měl strach z jiného interpreta , ale p. Matásek zastoupil p. Čermáka důstojně. Děj Vás udrží v napětí do posledních minut , Harry se vrací s plnou parádou....

Recenzia audioknihy Praha NOIR

09.02.2020 Overený nákup

Temné příběhy temné Prahy

Soubor povídek různých spisovatelů prezentovaný různými interprety. Některé jsou temnější , jiné méně. Celkově napínavé všechny. Stojí to za poslech.

Recenzia audioknihy Černé světlo

04.06.2019 Overený nákup

Enzo na třetí...

David Matásek nás poutavě provede celým příběhem, spíše dobrodružným než detektivním. Jeho hlas dodává ději napětí a než se nadějete je konec a hurá na další ....

Recenzia audioknihy Dokonalé stopy 

25.05.2019 Overený nákup

Drsné Skotsko..

Nejen drsné počasí čeká na detektiva. Poutavý děj, pro mě až moc detailní popisy činnosti pachatele. Pan Jan Šťastný příběhu dodal ještě větší napětí a úplně mě vtáhnul do děje.

Recenzia audioknihy Clona

23.05.2019 Overený nákup

Do třetice všeho dobrého

Konečně jsme se dočkali dalšího vyšetřování Holgera a Mii. V tomto díle dostává Mia větší prostor a děj se vrací do minulosti , pomůže si vzpomenout a události z minulých knih. Náhodné setkání změní život obětem a vrah se snaží nasměrovat Miu správným směrem...

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Hodnotenie audioknihy Kritik

21.05.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy DNA

21.05.2019 Overený nákup

mrazivé napětí

Klasická severská detektivka , tentokrát se vraždí na Islandu. I na tak malebném ostrově se najde vynalézavý vrah který zamotá hlavu nejen detektivům. Některé kapitoly jsem musel poslouchat víckrát.

Recenzia audioknihy Entomologův odkaz

14.05.2019 Overený nákup

minulosti neutečeš..

Do posledních chvíle napínavý příběh. Člověk úplně dostane chuť podívat se do míst o kterých autor píše, ochutnat whisky z malé palírny Edradour . Enzo "Slàinte mhath"

Hodnotenie audioknihy Úsměvy smutných mužů

08.05.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Prsatý muž a zloděj příběhů

08.05.2019 Overený nákup

úžasný návrat

Před mnoha lety jsem dostal v papírové formě a byl jsem nadšený, velmi poutavě napsaný příběh , ze života. Děj Vás nenechá vydechnout a než se nadějete je konec knihy.

Recenzia audioknihy Syn větru a Prsatý muž

07.05.2019 Overený nákup

Úžasné

Úžasný, skoro až neuvěřitelný příběh. Barvité vyprávění z míst kam se málokdo podíval. Dnes už ztracená v běhu času. Výtečně podané panem Filipem Švarcem.

Hodnotenie audioknihy Ochráním tě

30.03.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Umrlčí cesta

02.12.2018 Overený nákup