Recenzie užívateľa Ivan

Audiomoľ Zberateľ - majiteľ značného počtu audiokníh

Recenzia audioknihy Ranhojič

13.12.2020 Overený nákup

Kniha která Vás nepustí

Na tuto knihu jsem se velmi těšil. Jsem velmi rád, že mne nezklamala. Nádherný příběh z temného středověku o chlapci, který se rozhodne jít za vzděláním za každou cenu. Žádná překážka není nepřekonatelná. Putujeme s ním napříč Anglií, Evropou i neznámým muslimským světem. Kniha ani chvíli nenudí i díky laskavému přednesu Hanuše Bora, který přesně vystihl povahu hlavního hrdiny. Věřím, že vydavatelství v budoucnu sáhne i na další díly této volné ságy. Děkuji.

Hodnotenie audioknihy Tři spravedliví

13.12.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Nepodávej ruku číšníkovi

02.12.2020 Overený nákup

Vzpomínky velkého režiséra

Vzpomínky Jana Němce jsou výpovědí člověka, který si dovedl užívat život i v situacích, které mu nebyly příliš nakloněny (okupace v 68, těžký život v emigraci..). Občas se mi zdá, že se autor trochu vychloubá, ale rozhodně není to na škodu a text je povětšinou velmi vtipný.

Karel Roden, který v upoutávce přiznává, že s čtením nemá žádné zkušenosti, se své úlohy interpreta zmocnil velmi dobře.

Rozhodně doporučuji k poslechu.

Recenzia audioknihy Stín větru

27.11.2020 Overený nákup

Další velmi povedená audiokniha z vydavatelství OneHotBook

Ve chvíli, kdy jsem zjistil, že kniha je situovaná do Barcelony v období čtyřicátých a padesátých let a poslechl jsem si ukázku přednesu Gustava Haška (moje první setkání s tímto interpretem) jsem tušil, že kniha bude zajímavá. Mohu říct, že jsem se nemýlil. Carlos Ruíz Zafón napsal velmi zajímavý příběh mladého muže, který se odehrává na pozadí obtížné doby Frankistického Španělska. Gustav Hašek čte velmi zkušeně a zajímavě. Od počátku je, i díky jeho přednesu, velmi snadné se orientovat v postavách románu. Román má od počátku do konce příjemné tempo a ani chvíli nenudí. Knihu mohu doporučit posluchačům, kteří mají rádi jasné oddělení postav na "dobré a zlé" a očekávají "dobrý konec". Osobně se velmi těším na případnou další knihu tohoto, dnes již bohužel zesnulého, autora.

Hodnotenie audioknihy Adelheid

06.01.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Otrávený pohár

11.11.2019 Overený nákup