Recenzie užívateľa Šárka

Recenzia audioknihy Myslete na velké cíle

03.01.2021 Overený nákup

Úspěšný narcista vypráví

Člověk do této knížky nesmí jít s tím, že se chce naučit myslet ve velkém. Musí do toho jít s tím, že se chce naučit myslet ve velkém od Donalda Trumpa. Kniha je sice souhrn 2 vypravěčů, ale Bill Zanker má úplně stejný mindset, takže Vás přeskakování mezi nimi nebude rušit. Příběh se dobře poslouchá. Žádné dlouhé souvětí ani filozofování zde nenajdete. Pokud jste smíření s Trampovou osobností, tak by se Vám měla knížka líbit a místy Vás i pobavit.

Financie Dosahovanie cielov Komunikácia a vyjednávanie

Recenzia audioknihy Stopařův průvodce galaxií

28.12.2019 Overený nákup

mezigalaktické dílo k popukání

Při poslouchání této knížky jsem se vrátila do svého dětství a moc se pobavila. Skoro jsem zapomněla, že jsem toto kultovní dílo vlastně jako malá hltala. Je to nejlépe namluvená kniha ke které jsem zatím přišla - TOP! Děj je maximálně šáhlý tím správným způsobem. Doporučuji každému, kdo se chce nasmát a užít si mezigalaktickou výpravu plnou výrazných postav.

Hodnotenie audioknihy Mycelium IV: Vidění

18.10.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Čarodějky na cestách

22.03.2019 Overený nákup

Prumerna kvalita ze serie Zemeplochy

Hezky namluvene. Na muj vkus moc jednoduchy dej v porovnani s dalsimi knizkami ze Zemeplochy. Vice “pohadkove” nez dalsi kousky. Ale celkove hezke. Za mne 4,5.

Recenzia audioknihy Mycelium III: Pád do temnot

12.02.2019 Overený nákup

Udržení standardu

3. dil mi prisel stejne povedeny jako dil 2. a jeste lepsi nez 1. ve kterem jsme se seznamovali s prostredim. Zapletky se vyostrovaly a uz se nemuzu dockat pokracovani. :-)

Recenzia audioknihy S Bohem v Rusku

21.09.2017 Overený nákup

Nenadchne ale urcite potesi

Zivotni pribeh kneze vezneneho v Rusku. Dej na muj vkus az moc rozvlacny. Nic prekvapiveho, ale skutecne pribeh, ktery na dlouhe cesty autem urcite splni svuj ucel. Za me nadprumerna knizka a tak 4 hvezdicky.

Recenzia audioknihy Elon Musk

02.01.2017 Overený nákup

Zivotopis, co vas uchvati

Po dlouhe dobe knizka, ktera byla namluvena opravdu velmi poutavym zpusobem, a ne uspavacem hadu. Ocekavala jsem, ze Muskuv zivot bude zajimavy, ale byla jsem mile prekvapena, jak az moc. Bavilo mne to jeste o trochu vice nez Steve Jobs. Casove patri knizka mezi delsi, takze mi i chvili vydrzela, coz je pro penezenku prijemne. Za mne celkove top.