Recenzie užívateľa Antonín

Audiomoľ Influencer - autor najobľúbenejších recenzií

Recenzia audioknihy Ostrov Entry

26.01.2021 Overený nákup

Pěkné poslouchání.

Peter May a Jiří Dvořák nezklamali a udělali mi s "Ostrovem Entry" opět velkou radost. Měl jsem skvělý požitek při poslouchání, alespoň pro mne, bezvadné a dobře udělané audioknihy. - Vlastně dvou knih - dvou příběhů :-))) - Děkuji a doporučuji všem kdo mají rádi dobrodružství, napětí i pohodu.

Recenzia audioknihy Šachové figurky

06.12.2020 Overený nákup

Kéž by bylo takových audioknih víc.

Audioknihy : "Skála" - "Muž z ostrova Lewis" a konečně závěrečný díl : "Šachové figurky", všechny v jedinečném podání Jiřího Dvořáka je skutečný zážitek a alespoň pro mne zatím to nejlepší co jsem poslouchal. Nechci a nebudu posuzovat, která kniha je lepší. Všechny tři jsou pěkné, dějově obsáhlé a bezvadně na sebe navazují. - Prostě - Pan Peter May a Pan Jiří Dvořák se postarali o napínavé i příjemné chvíle při poslouchání. Doporučuji.

Recenzia audioknihy Tajemný rytíř

15.11.2020 Overený nákup

Dobré poslouchání.

Hezké vyprávění a poslouchání večer u krbu při zvuku praskajícího ohně. Na stole sklenici Portského, zavřené oči, nikde nikdo, jen tajemný rytíř. --- Klid a pohoda. :-)))Bylo to zadarmo a hezky se to poslouchalo :-)))

Recenzia audioknihy Konec starých časů

27.10.2020 Overený nákup

Dobré poslouchání.

"Konec starých časů" no, já bych ještě dodal : "Konec starých, zlatých časů" :-))) . K audioknize samé : - Příjemné a pro mne pohodové a moc pěkné vyprávění Pana herce Ladislava Mrkvičky, kterého mám rád. --- Pan Vladislav Vančura? Prostě - KLENOT!

Recenzia audioknihy Vzpomínky na Sherlocka Holmese 5 - Musgraveský rituál

06.10.2020 Overený nákup

Dr. Watson se zase něco dozvěděl :-)

Tak jsem si řekl: Proč se má něco dozvědět jenom Dr. Watson a já ne?! - No a koupil jsem si tedy za směšnou částku tuhle audioknihu. Dobrý obchod. - Vyprávění Václava Knopa se dobře poslouchalo, potěšilo, ale bylo dost krátké. Co by však člověk mohl chtít za málo peněz :-) Přesto doporučuji.

Recenzia audioknihy Sherlock Holmes 6 – Gloria Scottová

06.10.2020 Overený nákup

Je to Doyle. Je to Holmes :-)

Je tady docela dost "PřeHolmesováno" , ale byl jsem příjemně překvapen. - Dobrá povídka - Dobrá interpretace - Dobře odvedená práce. Myslím, že se vám bude líbit. Já jsem se při sklenici Portského pobavil :-)

Recenzia audioknihy Na západní frontě klid

28.09.2020 Overený nákup

Válka byla - je - a bude vždy jen svinstvo!!!

Co napsat za recenzi? Kolik slov? Jaká slova? - Prostě a jednoduše : Opět bezvadně udělaná audiokniha - Skvělý Jaroslav Plesl - Rozhodně stojí za poslech. - Erich Maria Remargue, použil ve svém románu o válce několik svých citátů. Líbí se mi tento : "Největší sprostota je to, že posílají do války I zvířata".

Recenzia audioknihy Divoká pustina

05.09.2020 Overený nákup

Dobrodružství bez ohledu na to kolik vám je.

Gary Paulsen za 1, Aleš Procházka za 1 a celá audiokniha také za 1 :-))), takže vřele doporučuji zakoupení audioknihy. Nebojte se divoké pustiny, zabalte si bagáž a vydejte se s Garem z pohodlí civilizace na "Iditarod". - Prostě a jednoduše : - Pěkné poslouchání. Dobrá práce.

Recenzia audioknihy Fenomén KK

22.08.2020 Overený nákup

Dobré poslouchání.

Karel Kryl byl svůj až do svého konce. Žádná přetvářka. - Ohledně audioknihy "Fenomen KK", : - Dobře odvedená práce. Myslím,že se povedla a snad by se líbila i Karlu Krylovy :-))) Já jsem si to rád poslechl a dávám pět hvězdiček. Tedy 3x5 :-)))

Recenzia audioknihy Život snů a skutečnosti

16.07.2020 Overený nákup

Dobrá a zajímavá reportáž.

Rád jsem si poslechl dobře udělaný rozhovor s Hanzelku a Zikmundem - Zikmundem a Hanzelkou :-))) Celá audiokniha se myslím velice dobře povedla. Dobrá práce .

Recenzia audioknihy Petr a Lucie

14.07.2020 Overený nákup

Válka je prostě svinstvo!!!

Pěkně provedená, leč příliš krátká audionahrávka. Krásné, ale smutné. Hlasy Marty Vančurové, Jana Hartla a vypravěče Eduarda Cupáka jsou pohlazením. - Dobrá práce.

Recenzia audioknihy Saturnin a jeho pán

13.07.2020 Overený nákup

Příjemné poslouchání člověka,který měl co říci.

Moc pěkný rozhovor. Pan Zdeněk Jirotka byl prostě PAN spisovatel, kterému snad každý rozuměl a dobře, že se dožil takového věku. Měl co říci. Jeho Saturnin žije a to je také dobře :-)))

Recenzia audioknihy Život v rytmu swingu

04.07.2020 Overený nákup

Mohlo to být delší.

Mám velkou a opravdovou radost, že jsem si tuto audioknihu koupil. Nevím jak kdo,ale já měl při poslechu Igora Orozoviče, kterému se to bezvadně povedlo, několik pěkných hodin pohody. Zajímavé a hezké vyprávění. Děkuji a doporučuji.

Recenzia audioknihy Země lidí

05.06.2020 Overený nákup

Skvělé vyprávění.

Dobrodružství , napětí a zamyšlení nad životem a lidskostí. Jedna z nejlepších audioknih převyprávěná skvělým Janem Hartlem. Vřele doporučuji všem, kdo se umí zasnít a tzv.položit do příběhu.

Recenzia audioknihy Petrolejové lampy

28.01.2020 Overený nákup

Dobrá kniha.

"Petrolejové lampy" - Před časem jsem viděl stejnojmenný film. Nechci posuzovat zdali byl lepší než tahle audiokniha, ovšem vyprávění této audioknihy Rudolfem Pellarem je skvělé a dobře se poslouchá. Hudební doprovod též. Jsem rád,že jsem si audioknihu koupil.

Recenzia audioknihy Povídky o zvířatech

28.01.2020 Overený nákup

Pěkně udělaná audiokniha.

Tak jako Jaroslav Hašek, tak i já mám rád zvířata bez kterých by bylo na světě sakramentsky smutno. Kniha " Povídky o zvířatech" o tom vtipně a mile vypráví . Vojtěch Dyk mne příjemně překvapil. Dobré poslouchání a vřele doporučuji.

Recenzia audioknihy GUMP - pes, který naučil lidi žít

13.12.2019 Overený nákup

Pes je můj největší poklad.

Je tady hodně dobrých audioknih. Ovšem tahle je skutečně skvělá. Dobrá práce. Všichni se můžeme učit od Gumpa jak žít,abychom byli lepší,aby náš život měl větší cenu.

Recenzia audioknihy Muž jménem Ove

06.12.2019 Overený nákup

Ove je prostě frajér.

Je tady 213 skvělých recenzí, takže mám těžkou pozici napsat ještě něco, co se tady neobjevilo. Přesto přidám tu 214. Frederik Backman - skvělý spisovatel. Jan Vlasák a jeho hlas bez konkurence. No a Ove , muž jakým bych chtěl být. - Končím, jdu učit mameluky jak se má točit volantem :-) a vy si pusťte Oveho plus prima hudební doprovod.

Recenzia audioknihy Na cestě k domovu

24.11.2019 Overený nákup

Stále krásná Šumava.

Dobře udělaná audiokniha o Šumavě,která možná už není taková jaká byla za naších předků,ale stále je krásná a to je dobře. Jiří Hanák odvedl skvělou práci, Karel Klostermann by měl radost. Já radost měl :-)))

Recenzia audioknihy Praho, na shledanou. Zvuková pohlednice s hudbou

02.10.2019 Overený nákup

Praha je a bude stále krásná.

Díky hlasu a přednesu MISTRA, pana Zdeňka Štěpánka (nezapomenutelný hlas) a hudebnímu doprovodu je audiokniha - "Praho, na shledanou" skutečně pěknou pozvánkou do našeho hlavního města republiky. Kniha se dobře poslouchá a pro rodilé -Pražáky- je v ní i dost krásných vzpomínek ( nostalgie ) na to jaká Praha ještě v nedávné minulosti byla.

Recenzia audioknihy Drobečky z půjčovny duší

18.09.2019 Overený nákup

To nejsou drobečky. To je nádhera.

Audiokniha "Drobečky z půjčovny duší" je prostě skvělá. Pan Vlastimil Brodský vypráví s velkým citem o svém životě o přátelích o době která byla a ve které žil.. Je to příjemné, pěkně poslouchání. Líbilo se mi i hudební navazování kapitol, včetně zpěvu pana Jaroslava Satoránského. Rozhlasová úprava knihy vzpomínek Vlastimila Brodského se mi líbila.

Recenzia audioknihy Jak hledat slunce

16.09.2019 Overený nákup

Slunce, levandule a pohoda.

Pan Miroslav Horníček opět nezklamal. - Pěkné, zajímavé a veselé vyprávění s hezkou muzikou vás přenese do kraje kde kvete levandule, svítí slunce a žijí tam dobří lidé. Nemůžete se vydat právě teď na cestu za sluncem? Nevadí. Nalijte si plnou sklenici dobrého vína, pusťte si "Jak hledat slunce" a jedeme :-)))

Recenzia audioknihy Robinson Crusoe

14.09.2019 Overený nákup

Dobrodružství bez ohledu na to kolik vám je.

Nedovedu si představit, že je na světě kluk,který by neznal knihu a příběh Robinsona Crusoe. Já knihu dostal kdysi od svých rodičů,když mi bylo asi tak 10-11 let. Žádná "povinná četba", ale dychtivé čtení všeho co bylo o dobrodružství. Teď mi je 80 roků. Koupil jsem si audioknihu,abych se znovu s Robinsonem vrátil do dětství. Kde ta moje tištěná kniha "Robinson Crusoe" je, už nevím :-))) . Výkon, ( vyprávění) interpreta je bezvadný. Hlas pana Miloslava Mejzlíka se dobře poslouchá. - Jak pomoci čtenáři (posluchači) ??? Kupte si "Robinsona" a jděte s ním do dobrodružství ! :-)))

Recenzia audioknihy Kapitán Polární hvězdy

10.09.2019 Overený nákup

Dobrá povídka - A.C.Doyle - nezklamal.

Pěkně převyprávěné drsné dobrodružství námořníků velrybářské lodi a smutný konec jejich kapitána. Kapitána "Polární hvězdy". Ano, je to pěkná audiokniha a interpret ( vypravěč) si dal záležet. Dobře se poslouchalo. Mám přesto ale malou výhradu : - Mohlo to být ale delší.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy První plavba

08.09.2019 Overený nákup

Kdybychom tak měli moře.

Skvělý pan Alfred Strejček nás svým vyprávěním zavede do velkého dobrodružství kluka,který si chtěl splnit svůj sen. Audiokniha je opět dobře udělaná a dobře se poslouchá. Vřele ji doporučuji všem klukům bez rozdílu věku. Škoda,že nemáme moře :-(((

Recenzia audioknihy Vlčák Kazan (četba)

03.09.2019 Overený nákup

Moc pěkné vyprávění.

Když jsem byl malý kluk,dostal jsem od rodičů malé štěně vlčáka a knížku "Vlčák Kazan a syn Kazanův". Po přečtení knížky, dostalo štěně jméno Kazan :-). Vyprávění pana Viléma Bessera o Kazanovi mi připomnělo moje štěně a klukovská léta. Audiokniha je krásně udělaná a ("třicítkový")Vilém Besser je prostě bezvadný. "Vlčáka Kazana" všem vřele doporučuji.

Recenzia audioknihy Život na Mississippi

31.08.2019 Overený nákup

Co očekávat od této audioknihy? .... POŽITEK !!!

Přemýšlel jsem jestli si mám, nebo nemám koupit "Život na Mississippi". Čtyři a půl hodiny poslouchání mi přišlo nějak moc dlouhé,ale nakonec jsem kliknul na koupit. Neudělal jsem vůbec špatně. Celá audiokniha je podle mého názoru udělaná velice dobře. Vyprávění pana Josefa Vinkláře bylo pro mne opravdovým požitkem. Měl jsem a mám rád jeho hlas, no a když jsem byl na konci knihy -- - tak sakra bylo to nějaké krátké.

Recenzia audioknihy Vzpomínky Františka Kováříka

26.04.2019 Overený nákup

Marečku podejte mi pero :-)))

Pěkně udělaná audiokniha s milým hlasem pana Františka Kovaříka. Vzpomínky mohou být různé. Já když si například vzpomenu na svého dědu, vidím dědu Kovaříka. Škoda,že oba už nejsou.

Recenzia audioknihy Národní umělec Ladislav Pešek vzpomíná

23.04.2019 Overený nákup

Pěkné, ale moc,moc krátké.

Pana Ladislava Peška jsem měl a mám rád. Byl to PAN HEREC, který uměl zahrát na divadle i ve filmu opravdu všechno. Uměl rozesmát i rozbrečet. Jeho vyprávění o svém dětství a jak začínal u divadla je milé a jeho hlas se dobře poslouchá. - Dobrá audiokniha.

Recenzia audioknihy Supraphon vypravuje... (Hašek, Čapek, Bass, Pavel, Drda, Hrabal)

20.04.2019 Overený nákup

Supraphon nezklamal.

Knihy v knihkupectví si vybírám podle toho kdo je napsal. Audioknihy hlavně podle toho kdo a jak je převyprávěl. Poslouchat skvostné hlasy je pro mne opravdovým svátkem a už se těším na další díly archivního mluveného slova. "Zlatý Supraphon" :-)))

Recenzia audioknihy Svět Jaroslava Ježka

20.04.2019 Overený nákup

Laskavý úsměv.

Velice pěkně udělaná audiokniha vzpomínek na Jaroslava Ježka. Moc jsem se pobavil. Hezké vyprávění. Pan Filipovský a Kopecký na jedničku. Myslím,že vzpomínky se budou líbit i ostatním posluchačům. Jsem rád,že jsem si knihu koupil, jen mohla být ale delší.

Recenzia audioknihy Vánoční povídky

15.12.2018 Overený nákup

Skvostné vánoční vyprávění.

Již jsem tady několikrát napsal,že audioknihy si vybírám nejen podle titulu a autora, ale hlavně podle toho kdo a jak je vypráví. "Vánoční povídky" v podání pana Eduarda Cupáka je moc pěkné a pro mne ten nejhezčí dárek. Klidné Vánoce všem.

Recenzia audioknihy Vánoční koleda

23.10.2018 Overený nákup

Opět jedna hezká audiokniha.

Vánoční vyprávění o starém lakomci, kterému dobří duchové změní jeho smýšlení o chudých lidech je také tak i trochu o nás, co si nežijeme špatně. Samotná audiokniha "Vánoční koleda" je v podání pana Somra velice pěkným a trvalým dárkem pod stromeček. Koupil a poslouchal jsem knihu sice v měsíci říjnu, ale rozhodně si ji pustím i na Štědrý večer :-)))

Recenzia audioknihy Měl jsem psa a kočku

16.10.2018 Overený nákup

Naprosto skvělé vyprávění o pejskovi a kočičce.

Kdo měl nebo má doma své nejlepší přátele, což může být pochopitelně :-) jen PES a KOČKA :-), rád si poslechne milé vyprávění pana Václava Vosky. U nás doma je to se psem a kočkou přesně tak jak bylo v rodině pana Čapka. Někdy bych ty dva chlupáče přetrhl, ale na druhou stranu život bez nich by nebyl nic moc, takže je raději pohladím :-)

Recenzia audioknihy Pod hvězdami

03.10.2018

Chtěl bych tam být.

Dovedu si představit jak bych bez městské civilizace ležel pohodlně natažený ve spacáku někde v poušti, pod noční oblohou plnou hvězd. Oči měl otevřené, počítal ty hvězdy :) a poslouchal to ticho kolem sebe. Byl bych "POD HVĚZDAMI" :)

Recenzia audioknihy Úsměvy Karla Konráda

03.10.2018 Overený nákup

Opravdový úsměv je projevem pohody.

Asi se "Úsměvy Karla Konráda" nebudou každému líbit. Je prostě jiná doba a pro někoho nebudou,jak se nyní říká "in". Nicméně laskavých úsměvů není nikdy dost a když jsou ještě k tomu v podání pánů Růžka,Brodského a pana Kopeckého, je tato audiokniha opět skvělá a jistě stojí za poslech. Usmějte se s Konrádem :-)))

Recenzia audioknihy A každé ráno je cesta domů delší a delší

27.09.2018 Overený nákup

Opravdu moc pěkné vyprávění.

Každé loučení s něčím co je hezké, je svým způsobem bolestné. Člověk by neměl zůstat ve stáří sám a každé nové ráno je dobré. Tato audiokniha je tady ta jedna z nejlepších a rozhodně stojí za poslech. Škoda, že je to ale krátké. - Backman - Nový - Zelenka bez chyb !!!

Recenzia audioknihy Myšlenky lenivého člověka

24.09.2018 Overený nákup

Klid a pohoda s Benešem.

Vzhledem k tomu,že jsem už téměř na konci svojí trati, stal jsem se také lenivým člověkem a mám podobné myšlenky. Můj pes i kočka mají ovšem myšlenky jiné. Nicméně, pohodlně usazen na svém verpánku, poslechl jsem si rád vyprávění pana Svatopluka Beneše o myšlenkách lenivce :-)))

Recenzia audioknihy Listy z Provence

13.09.2018 Overený nákup

Dobře udělaná audiokniha.

Vyprávění pana Horníčka jako ostatně vždy, nemá chybu. Jak jsem již napsal v nadpisu, audiokniha je dle mého názoru udělána pěkně a jsem rád, že jsem si ji koupil. Víc prozradit nemohu :-). Prostě a jednoduše, kupte a poslouchejte :-)

Recenzia audioknihy Jan Pivec bez líčidla

15.08.2018 Overený nákup

Hodně krátké vzpomínky.

Herce pana Jana Pivce jsem měl rád. Nechci být nelaskavý, ale těch "pár minut" této audioknihy, je opravdu dost málo na to seznámit posluchače (čtenáře) s tak mimořádným hercem. Nicméně jsem rád,že jsem mohl slyšet opět jeho nezapomenutelný hlas, zavzpomínat si na něj a jeho filmy.

Recenzia audioknihy Židovská Praha - Praha v pověstech, mýtech a legendách

03.08.2018 Overený nákup

Legendy mohou být i krásné.

Vyprávění o legendách a pověstech staré Prahy v podání paní Maciuchové,pana Brouska a pana Somra je skvělé a nemá chybu. Vřele doporučuji všem a nejen těm co v Praze žijí a mají opravdově rádi Prahu.... Rozhodně to stojí za poslech.

Recenzia audioknihy Sedm deka zlata

28.07.2018 Overený nákup

Když ještě sport byl ryzím sportem.

Už několikrát jsem tady napsal, že povídky od pana Oty Pavla jsou o obyčejném a přesto někdy o neobyčejném lidství, které nic nepředstírá a plyne tak jak jde život. Sedm deka zlata není zase tak moc, jde ale o to za co ho člověk získá-dostane a jak si ho váží. Kdo dnes ještě ví kdo to byl například pan Alois Hudec ? Interpretace : Pan Vlastimil Brodský - skvělé!

Recenzia audioknihy Jak jsem potkal ryby

21.07.2018 Overený nákup

Moc pěkně udělaná audiokniha.

Myslím, že čím víc toho napsat a tak pomoci případnému čtenáři není zase tak moc důležité. Prostě a jednoduše : Zaposlouchejte se do vyprávění pana Jiřího Sováka a nebudete litovat. - "Knížky-Povídky" pana novináře a spisovatele Oty Pavla jsou krásné a své čtenáře Ota Pavel zklamal jen jednou a to když navěky odešel k řece kterou miloval . Je dobře,že jeho knihy zůstaly.

Recenzia audioknihy Nejlepší čas života a jiné povídky

12.07.2018 Overený nákup

Dobrý hlas - dobrá kniha.

Dobré knihy jsem vždy měl a mám rád. Jelikož ale už nemohu číst,(špatný zrak) dal jsem se na dobré audioknihy. Ty si však vybírám hlavně podle toho, kdo je načetl. Podle hlasu a podle jména interpreta. "Nejlepší čas života a jiné povídky" je zajímavé vyprávění o životě různých lidí, to vše umocněné právě hlasem pana Jana Třísky.

Recenzia audioknihy Nahá a další povídky

06.07.2018 Overený nákup

Chceš se zasmát? - Pusť si to!

Co se mi na audioknize líbilo? Jářku prostě od A do Zet nebo od začátku až do konce všechno. Poslouchat hlas Jitky Molavcové a Jiřího Suchého a k tomu prima legrační povídky, pro mne pohoda a jako bych byl v "Semaforu" a seděl v první řadě :-) Co se mi nelíbilo? Nóóó, mohlo to být delší! :-(

Recenzia audioknihy Rozmarné léto

06.07.2018 Overený nákup

Pěkné poslouchání,třeba večer u vody.

Nevím jaké letos bude léto, snad rozmarné - nevím - ale Vladislav Vančura plus všichni výše zmínění interpreti jsou těžko překonatelní, takže vřele audioknihu doporučuji a přeji všem - "Rozmarné léto" třeba někde u vody na plovárně s partou dobrých lidí a :-)))

Recenzia audioknihy Smírčí kříže

03.07.2018 Overený nákup

"Smírčí kříže = kámen a bolest".

Smutné vyprávění o tom co s nemělo nikdy stát . Příběhy prostých lidí popsaných v knize, nutí k hlubokému zamyšlení. Nicméně audiokniha se mi líbila a to hlavně zásluhou interpretů. Škoda, že jejich hlasy jsou už jen minulostí jako ty otesané kameny.

Recenzia audioknihy Črty ze Šumavy

28.06.2018 Overený nákup

Šumava byla a je stále krásná.

Moc pěkné vyprávění o ještě nedotčené staré Šumavě.

Několik hezkých obrázků od pana Karla Klostermanna ve kterých se mu podařilo mistrně vykreslit - vystihnout tehdejší život šumavských obyvatel v drsné ale krásné přírodě. Vše je zarámováno podmanivým a klidným hlasem - Mistra Martina Růžka.

Vřele doporučuji a myslím, že nebudete litovat.

Recenzia audioknihy Bílý tesák

22.06.2018 Overený nákup

Člověk a pes-Pes a člověk.

Když jsem byl malým klukem což je už dosti dávno, byl "Bílý tesák" mojí oblíbenou knihou. Teď když mi už oči neslouží, jak by měly a jak bych si přál, tak prostřednictvím Bohdana Tůmy jsem se zaposlouchal do krásného příběhu o přátelství člověka a psa v drsné přírodě a je mi zase deset let. - Zpracování příběhu v audioknize je skvělé a tak si myslím, že i Jack London by byl spokojen :-)

Recenzia audioknihy Pod jezevčí skálou

16.06.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Tři muži ve člunu

16.06.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Smrt krásných srnců

16.06.2018 Overený nákup

Mám rád Otu Pavla.

Povídky Oty Pavla jsou o životě obyčejných, (někdy i o neobyčejných) lidech a to je na nich právě to krásné. Audiokniha "Krásných srnců" v podání pánů Horníčka a Heřmánka nemá chybu. Přesvědčete se sami, myslím že mi dáte za pravdu.

Recenzia audioknihy Forrest Gump

10.06.2018 Overený nákup

Skvělý Jan Hartl - skvělá audiokniha.

Kniha a Film Forrest Gump- nejsou jedno a totéž. Společné však mají excelentní zpracování příběhu : Groom - Zameckis - Hanks - příběhu OPRAVDOVÉHO A ČISTÉHO MUŽE.

Audioknihu Forrest Gump v přednesu skvělého Jana Hartla považuji osobně za to nejlepší co tady je. Když jsem při poslechu slyšel jeho hlas, viděl jsem Toma Hankse i Forresta Gumpa :-) Vřele doporučuji a věřím,že nebudete zklamáni.

Recenzia audioknihy Povídky z druhé kapsy

05.06.2018 Overený nákup

Čapek-Brodský-Sklenčka--Bezvadné trio :-)

"Povídky z jedné i druhé kapsy" bych v autě neposlouchal :-), ale když mám posekanou zahradu, slunce je za obzore, posečená tráva krásně voní a já si konečně sednu, pustím si pana Brodského a pana Sklenčku. Zavřu oči a poslouchám jejich prostřednictvím pěkné povídání o "obyčejných lidech" :-) jak to hezky napsal pan Karel Čapek.

Recenzia audioknihy Slovo má Oldřich Nový

29.05.2018 Overený nákup

Jen pro ten dnešní den - Zavřete oči odcházím.

Oldřich Nový (†83) patřil mezi naprostou špičku naší herecké smetánky. Oldřich Nový měl rád noblesu, eleganci a dokonalý vzhled. Byl vždy perfektní a vyzařovala z něj pozitivní energie. Nebyl jen vynikajícím hercem, ale byl především slušným a statečným člověkem. Byl to prostě GENTLEMAN. Na sklonku války byl nacisty uvězněn( koncentrák v Osterode), protože se odmítl rozvést se svoji milovanou ženou Alicí která měla židovský původ. Tím ji zachránil život. Nemusela do transportu, zůstala do konce války v Terezíně..Před jistou smrtí už jako vězeň uchránil i život mladšího hereckého kolegy. Jak to někdy už bývá Pan Oldřich Nový zemřel téměř v zapomnění. - Audiokniha je pěkná, ale příliš krátká. Pouhých 49 minut. - Kristián by si rozhodně zasloužil víc !

Recenzia audioknihy Dobře utajené housle

26.05.2018 Overený nákup

Musím si to pustit znovu :-)

Při poslechu "Dobře utajených houslí" je mi tak nějak dobře na duši a mám pocit, že nalézám v povídkách i sám sebe. V některých momentech a popsaných situacích jakoby pan Horníček nahlížel (dobře utajen) k nám do rodiny. Musím si však též postěžovat, že poslouchání je dosti krátké. - Bohužel pěkné a krásné chvíle netrvají věčně.

Recenzia audioknihy Ze světa zvířat

26.05.2018 Overený nákup

Kdo je lepší, člověk nebo zvíře?

Není to nejlepší audiokniha. Je ale dost dobrá na to,abych si ji několikrát poslechl :-) Horníček a Werich ? Těžko hledat někoho lepšího i když těch hodně dobrých je tady taky dost. Mohl bych jmenovat,ale nebudu :-) ,,, Hledejte ! Kdo hledá najde, já jdu poslouchat :-)

Recenzia audioknihy Chvála pohybu

24.05.2018 Overený nákup

ÚSMĚV - NEHÝBAT SE!

Rozhodl jsem se dát "čtenáři-posluchači" zcela jasnou představu co může očekávat od této audioknihy a pana Miroslava Horníčka.: Takže prosím, plnou sklenku dobrého moku,pohodlně se usaďte, hoďte nohu přes nohu, moc se nehýbejte a poslouchejte. Žádné překvapení se nekoná. Všechno zůstalo při starém. Všechno v cajku. Výborný Horníček, výborné minipovídky - Maximální zábava.:-)

Recenzia audioknihy Povídky z jedné kapsy

10.05.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Nejen o rybách

04.05.2018 Overený nákup

Tak tohle nemá chybu.

Všechny povídky Oty Pavla jsou krásné a když k tomu přidám podmanivý a klidný hlas pana Vlastimila Brodského, tak mám pocit,že jsem vykopal poklad. Poslouchání o řece Lužnici, o potoku pana inženýra, nebo jak se táta toulal Afrikou, je alespoň pro mne pohlazením na duši. Ano - je to vzácný poklad a jsem rád, že jsem ho našel.

Recenzia audioknihy Lipová alej

29.04.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Klasici laskavého humoru

29.04.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Pistolník

28.04.2018 Overený nákup

František Nepil = Úsměv a hezká chvíle.

Audioknize "Pistolník" můžu vytknout jen to, že je příliš krátká. Povídky od pana spisovatel Františka Nepila mne nikdy nezklamou a když k tomu přidám jeho milý vypravěčský hlas, tak je to prostě svátek a pohoda. Věčná škoda, že už nic nenapíše a že můžeme slyšet jeho hlas už jen ze záznamu. Vím, že je to není možné, ale chtěl bych být alespoň jednou tím pistolníkem a společně s ním vandrovat po světě a hlavně se vracet k nám domů.

Recenzia audioknihy Dobré a ještě lepší jitro

26.04.2018 Overený nákup

"Když mi je ouvej".

Když si chci zlepšit náladu, která není pokaždé tak akorát, pustím si audioknihu s panem Františkem Nepilem. Druhý den ráno cestou na vlak pak s úsměvem zdravím všechny kolemjdoucí : - Dobré a ještě lepší jitro :-)))- - - Takže, dejte si Nepila a uvidíte, že vám na světě bude líp.

Recenzia audioknihy Italské prázdniny

17.04.2018 Overený nákup

Doma večer u kafe.

Napiš co se ti na audioknize či výkonu interpreta líbilo nebo nelíbilo a jak se ti poslouchala. Tak tedy, udělal jsem si večer kafe, nalil ho do hrnku po tátovi,sedl si pohodlně do ušáku,hodil nohy na stůl ,zapnul přístroj a poslouchal. Lidi bylo mi krásně, tak krásně, že si to budu muset zase někdy pustit. Víc toho napsat je zhola zbytečné - prostě NÁDHERA.

Recenzia audioknihy Malý princ

15.04.2018 Overený nákup