Recenzie užívateľa b

Audiomoľ Pisateľ - 1 z najčastejšie píšucich recenzentov

Recenzia audioknihy Pochovaní zaživa

03.08.2020 Overený nákup

Skvělá detektivka

Jako vždy moc fajn. Není to knížka, která vyšponuje napětí, ale krásně napsaná odpočinková detektivka. Pokračování příběhu známých detektivů. Skvělý interpret.

Recenzia audioknihy Co život dal a vzal

17.07.2020 Overený nákup

Příjemná knížka

Příjemná odpočinková knížka, plná milého humoru. Skvěle namluvená třemi interpretkami,popisující tři zásadní etapy ze života autorky, které dávají postavě každá trošku jiný nádech charakteru. Ačkoli psaná skoro před 100 lety, je vidět, že lidská povaha je neměnná.

Recenzia audioknihy Venuša zo zátoky

18.05.2020 Overený nákup

Skvělý detektivka

Dominik Dán jako vždy výborný. Skvělý interpret, detektivové, které skalní čtenáři již musí vnímat jako členy rodiny, zajímavá zápletka. Rozhodně doporučuji. Napínavé.

Recenzia audioknihy Projekt manželka

18.05.2020 Overený nákup

Příjemná knížka

Ačkoli byl závěr knihy zřejmý od začátku, bylo to odpočinkové poslouchání se skvělým interpretem. Téma naší jinakosti a reakcí světa na ni. Jako oddychovou verzi doporučuji.

Recenzia audioknihy Dědina

18.05.2020 Overený nákup

Moc nevím, co si o knize myslet

Knížku jsem si stáhla jako vítěze soutěže audiokniha roku, ale popravdě moc nevím, co si o ní myslet. Vůbec jsem nepochopila vstupy některých, ačkoli interpretově skvělých, postav. Jaký měli význam pro hlavní děj, byl vůbec nějaký hlavní děj?

Recenzia audioknihy Maigret se brání

18.05.2020 Overený nákup

Příjemná knížka

Jakákoli kniha v podání pana Vlasáka je prostě skvělá. Tohle je klasika, potěší. Nic dramatického, ale pokud chcete klidnější verzi detektivky, což je v tomto žánru dosti rozporuplný požadavek:), doporučuji.

Recenzia audioknihy Povídky Šimka a Grossmanna 1

26.02.2020 Overený nákup

prostě skvělé

Knížky poslouchám většinou u venčení psa, nebo běhání. Poslech téhle knihy vypůsobil mnoho podivných pohledů lidí, co mě potkávali a sledovali nepochopitelné úsměvy. Jestli se chcete zasmát, vřele doporučuji.

Recenzia audioknihy Hora mezi námi

26.02.2020 Overený nákup

Příjemná knížka

Moc hezká knížka, která určitě stojí za poslech. Trošku mě zklamalo, že dle mě bylo od začátku jasné, autorem zamýšlené překvapení, ale interpretace i děj byli fajn.

Recenzia audioknihy List zo záhrobia

09.07.2019 Overený nákup

Slabší kniha skvělého autora

Tato kniha mi přišla z řady detektivek Dominika Dána jako jedna ze slabších. Skvěle namluvená, interpret je prostě výborný. Možná je to tou slovenštinou :) Pro mě zajímavě popsané prostředí, ale tak nějak slabší. Určitě ale stojí za poslech.

Recenzia audioknihy DNA

09.07.2019 Overený nákup

Nedoposlouchala jsem

Jediná detektivka, kterou jsem nedoposlouchala. Ne že by byla nudná, nebo nezajímavá, ale přišla mi na hranici hororu a absence naděje. Jediný pocit, který jsem z ní měla, bylo všudy přítomné temno a to není důvod, proč audio knihy poslouchám.

Recenzia audioknihy Cigaretka na dva ťahy

01.07.2019 Overený nákup

Moc fajn detektivka

Autora jsem neznala, ale knížka mě mile překvapila. Prostředí z doby mého dětství a jiný způsob policejní práce je skvěle vykreslen. Detektivka byla napínavá, sympatický hlavní hrdina. Doporučuji

Recenzia audioknihy Právo nálezce

01.07.2019 Overený nákup

slabší dílo skvělého autora

Tato kniha pro mě byla lehkým zklamáním. Možná to bylo tím, že jsem neslyšela předchozí díl, ale oproti jiným autorovým knihám mi přišla slabá. Moc mě nechytla.

Recenzia audioknihy Jako bychom dnes zemřít měli

01.07.2019 Overený nákup

Může se to stát dnes?

Knížka je skvěle a zajímavě uchopena, namluvena. Ale nejděsivější je otázka, jestli by se tohle mohlo stát i dnes. A bohužel mám pocit, že přesně k tomu spějeme. Že manipulace se pomalinku snaží nahradit pravdu, a že je jí to daří. Doporučuji všem.

Recenzia audioknihy Zázrak svaté Winifredy

01.07.2019 Overený nákup

milá detektivka

Krásně načtená lehká detektivka z historického prostředí. Pro mě osobně to nebyl žádný trhák, občas pomalejší, ale rozhodně stojí za poslech. Pavel Soukup je skvělý.

Recenzia audioknihy Eleanor se má vážně skvěle

15.05.2019 Overený nákup

Skvělá knížka

Jestli máte pocit, že se máte vážně neskvěle, je přesně pro vás:) Nádherný příběh o tom, jak obrovský význam má zájem člověka o někoho jiného, než jen o sebe. Jak významně ovlivňujeme životy ostatních lidí maličkostmi a zároveň, jak jsme mnohdy slepí k bolestem jiných, pokud jsou zakryty schránkou, která nám z nějakého důvodu není příjemná. Doporučuji. Je nádherná.

Recenzia audioknihy Tiché roky

15.05.2019 Overený nákup

Krásná knížka

Moc jsem se na tuto knihu těšila. Obdobně jako Hana, je to pohled na život očima dvou lidí. Je to až neskutečné, jak jiné může být vnímání společného života. Děsivé v úhlu potřeby najít jeden společný pohled, ale zároveň osvobozující. Protože to co vidíme, je jen malá část celku a tedy můžeme pustit i potřebu, udělat si jediný správný závěr. Doporučuji

Recenzia audioknihy My proti vám

11.03.2019 Overený nákup

Krásná knížka

Dlouho jsem se nemohla odhodlat k poslechu této audio knížky. Téma hokeje mě absolutně nepřitahovalo, ale autora mám moc ráda. Dostala jsem se k ní až z nouze, ale byla jsem moc mile překvapená. Knížka je krásná, příběh skvělý a já si uvědomila, jak moc může sport, hokej, pro jednotlivce , ale i skupinu znamenat a jakým může být přínosem. Doporučuji.

Recenzia audioknihy Selfies

11.03.2019 Overený nákup

Překombinované

Po poslechnutí předchozích dílů série lze předpokládat, že bude vrah zcela překvapivý, nebo zřejmý hned od začátku, ale tenhle díl mě zklamal extrémní překombinovaností všech spojitostí. Přišlo mi to až absurdní. Což u tohoto autora nebývá zvykem. Pro mě je to zatím nejslabší díl série.

Recenzia audioknihy Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

11.03.2019 Overený nákup

Uměle protahované

Na další díl aristokratky jsem se moc těšila, ale bohužel mě knížka moc nepotěšila. Oproti předchozím třem je to nejslabší díl. S ohledem k délce nahrávky to vnímám jako ekonomický tah, jak z jednoho námětu vydělat co nejvíc peněz. Pro mě zklamání.

Recenzia audioknihy Vzkaz v láhvi

30.10.2018 Overený nákup

Napínavé až do konce

Opět skvělá detektivka autora. Sice je po pár románech zřejmé, jak autor své příběhy staví, ale přesto stojí za poslech. Trošku mě pudilo opětovné ohrožení hlavních kriminalistů na konci, které se opakuje v každé knize a předpokládala bych, že se poučí. Téma je děsivé, ale nemohla jsem se od toho odtrhnout, jak jsem oběma detektivům fandila při záchraně dětských životů.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Svatební cesta do Jiljí

22.10.2018 Overený nákup

ve stínu slavnějšího bratra

Na tuhle knížku jsem se vážně těšila, ale pro mě nepřekonala své filmové zpracování. Což není moc typické. Dyk byl skvělý, ale Tatiana toho strašně namluvila. By to to takové upištěné. Moc mi to nesedlo.

Recenzia audioknihy Prosím tě, neblázni!

22.10.2018 Overený nákup

Neskutečně veselé

Tito dva interpreti jsou moji nejoblíbenější. Nádherný humor vycházející ze zkušeností z manželství, což je podle mě něco, co potřebuje čas od času slyšet každý ženatý či vdaná. Že se z toho prostě nezblázníme:)

Recenzia audioknihy Žena v kleci

22.10.2018 Overený nákup

Skvělá detektivka

Skvělý díl série oddělení Q, skvělý příběh, skvělý interpret. Do poslední chvíli jste v napětí, jak to dopadne. Klasicky vystavěný román tohoto autora, ale rozhodně stojí za poslech. Rozhodně doporučuji.

Recenzia audioknihy Kristina Vavřincova

22.10.2018 Overený nákup

Krásný román

Skvělý román ze surového Norska středověku. Provede vás jak velkou láskou, tak vám přiblíží, jaké je to bojovat v srdci s tím, že jste zklamali. Sebe, milovaného člověka, Boha. Pro mě nádherné přiblížení, že odpouštění může být jen absolutní, nebo není.

Recenzia audioknihy Vanilkové rohlíčky

22.10.2018 Overený nákup

Vánoce jinak

Obrovské charisma jak spisovatele, tak jeho bratra vám rozhodně zvedne náladu. Vánoční téma očima dítěte je prostě nádherné. Výborná knížka u které jsem se upřímně zasmála, jak dlouho ne. Vedla mě k zakoupení celé kolekce. Vřele doporučuji.

Recenzia audioknihy Smrť na druhom brehu

22.10.2018 Overený nákup

Skvělá detektivka

Dominik Dán byl pro mě objevem. Skvěle napsaná detektivka, která mě vrací do doby, na kterou jsem se nikdy tímto úhlem nepodívala. Rozhodně doporučuji. Detektivní kolektiv se vám po několika knihách stane skoro rodinou :)

Recenzia audioknihy Má rodina a jiná zemětřesení

22.10.2018 Overený nákup

Neskutečně veselé

Málokdo je z pěti dětí. Musí to být vážně náročné, ale za tyhle vzpomínky to určitě stojí. Nádherně načtené vyprávění, které s humorem popisuje situace dětství, manželství, rodičovství. Takhle moc jsem se dlouho nezasmála. Rozhodně doporučuji.

Recenzia audioknihy Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

10.09.2018 Overený nákup

Neboj se zaposlouchat

Musím přiznat, že prvé kapitoly mi nepřišli nijak zajímavé. Ale každou další kapitolou se odkrývá povaha hlavní postavy spolu s příběhem z jeho minulosti a poukazuje na spojitosti s přítomností. Jeho humoristicky pohled na život, bezstarostnost, mi ne jednou vykouzlit úsměv na tváři. Závěrem se čtenář zasměje od plic a čtenář nabude dojmu, že život je potřeba si především užít. Žel, ale nutno podotknout: pisatel se nevyhnul vulgárním slovníku.

Recenzia audioknihy Složka 64

24.08.2018 Overený nákup

Skvělá detektivka

Skvělá severská detektivka. Jako vždy výborný interpret a nečekaný konec. Zajímavé téma, které v některých ohledech reflektuje i dnešní problémy s extremisticky smýšlející částí společnosti. Jeden z nejlepších dílů v sérii.

Recenzia audioknihy Oněgin byl Rusák

13.06.2018 Overený nákup

Jedinečná interpretka

Bára Hrzánová je prostě skvělá. Radost poslouchat. Knížka sice nepřekonala Hrdého Buďžese,ale kdo ho má rád, bude potěšen. Nějak mi nešlo zaměnit představu Helenky že základní školy s dospívající ženou. Mohu jen doporučit.

Recenzia audioknihy Hana

09.06.2018 Overený nákup

Skvělá knížka

Mrazivé téma. Jak snadno lze vzbudit nenávist ke skupině jiného vyznání,názorů,národní příslušnosti. A jak moc nechceme vidět důsledky,které tato nenávist způsobuje. Pro mě vlastně velmi aktuální téma. Skvělá interpretace. Nádherná knížka.