Recenzie užívateľa Kamča

Audiomoľ Pisateľ - 1 z najčastejšie píšucich recenzentov

Hodnotenie audioknihy Žiješ iba dvakrát

30.11.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Nabíječ

30.11.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Úsměvy smutných mužů

30.11.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Zelená

30.11.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Nehanebné neviniatko

20.10.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Medvědín

20.10.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Touha

20.10.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Pohádky z tátovy hlavy

20.10.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Sára - Kniha první

09.06.2018 Overený nákup

čekali jsme vic

Tato audiokniha nás zklamala, možná jsme se měli zajímat více o žánr a bylo by vše jinak. Pokud čekáte příběh, který zaujme vaše dítě, tak se tak asi nestane. Mně osobně se líbila. Ukazuje pohled na život očima dítěte, ale já myslím, že tak se dívají i dospělí. Kniha ukazuje, nad čím se máme všichni zamyslet a jak uvažovat. Krásná interpretace - příjemný poslech .

Recenzia audioknihy Nejlepší pro všechny

03.06.2018 Overený nákup

rodina

Tato audiokniha me opravdu zaujala po par minutach poslechu, super prednes a prociteni. Moc se mi libila, prestoze uprednostnuji krimi pribehy. Trojgeneracni pohled na ridinny zivot a jeho strasti. Doporucuji!!!

Nektere casti slysel i muj syn (10let) a libilo se to i jemu, hlavne pohled hlavni postavy- chlapce, ktereho cekalo plno zivotnich zmen .

Hodnotenie audioknihy O smrti a jiných hrůzách

20.05.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Jaskyňa vrahov

20.05.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Co mě naučil tučňák

20.05.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Nové povídky (komplet)

28.01.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Musela jsem zemřít

07.01.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy 5x Tom Ripley

07.01.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Prolitá krev

07.01.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Marco

19.11.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Proč má Janička velrybu

19.11.2017 Overený nákup

Recenzia audioknihy Tři tatínci a maminka

19.11.2017 Overený nákup

naše děti a my

Tato audiokniha je nabitá životními zážitky a postřehy, které zažíváme se svými dětmi snad všichni, příběh a denodení postřehy jsou vyprávěny veselou formou a toto lákavé a úsměvné vyprávění vás pohltí. Na můj vkus krátké.....ještě bych chtěla pokračování - rozšíření.....

Recenzia audioknihy Kašpárek v rohlíku - Postřelená (audio)kniha

18.11.2017 Overený nákup

střelené

Pokud máte divoké dítě a jen tak ho něco nezaujme, tak toto by mohlo! Na mého syna až moc , kabaretu zatím nepřivykl.... a tak počkám zda do této zábavy doroste.

Audio kniha obsahuje plno chytlavých písniček.

Recenzia audioknihy Skřítek Nils

31.08.2017

smutné

Astrid Lingrenová píše krásné příběhy, které čtou a poslouchají děti na celém světě.

Příběh skřítek Nils je o chlapci, který je smutný a tak trochu pesimistický a vše co se kolem něho děje je tak zvláštně nezajímavé do chvíle kdy pod svou postelí objeví malé stvoření.....

Audio namluvila Linda Rybová svým klidným hlasem a dodává mu nádech tajemna.

Recenzia audioknihy Aristokratka ve varu

31.08.2017

BUDETE VE VARU SMÍCHY

Musím napsat pro všechny, kdo se bojí zda tento díl je tak zdařilý jako předešlý, že opravdu je! Budete se smát jako v předešlém díle Evžena Bočka a skvělý přednes Veroniky Kubařové vás pobaví a donutí nemyslet na běžný šedivý život, protože majitelé zámku ho mají opravdu barevný a ne vždy veselý, ale berou ho tak, že vás neskutečně pobaví.

Recenzia audioknihy Poslední Aristokratka

31.08.2017

ZDAŘILÉ podání !

Audio kniha v podání Veroniky Kubařové je opravdu zdařilý počin posluchačům. Tuto knihu jsem četla, ale nezaujala mě a tak zůstala nedočtená. Jako audio je to skvělé! Je to druh humoru, který se musí umět podat a procítit, nebo naopak zesílit nadsázku. ...... a to Veronika opravdu umí.

Recenzia audioknihy Stín Černého hvozdu

28.08.2017 Overený nákup

Slabé

Tato audio kniha mě vůbec neoslovila. Ani interpretace mě nezaujala a přednes hodnotím jako velmi slabý!

Musím uznat, že toto je první audio, které jsem vzdala po 4 kapitolách. Možná jsem špatně vybrala žánr a očekávala víc.

Je to jako s jídlem....některé vám tak zachutná, že si chcete přidat. Některé sníte, protože máte hlad. A některé odložíte, protože je nic...moc......

Recenzia audioknihy Bertík a čmuchadlo

25.08.2017

pro děti nejen rozvedených rodičů

Tento příběh je o malém chlapci, kterému se rozešli rodiče. Chlapec to těžce nese, ale překonat nelehkou situaci mu pomůže zvířátko , které potká v lese. Zvířátko chlapci pomůže překonat sám sebe a nutí ho zamýšlet se nad svým chováním a přehodnocením cele situace. Každý potřebuje přítele a jestli je to navíc dobrý přítel, tak máte vyhráno. Doporučuji...... i vaše dítě určitě uvítá příběh k zamyšlení.

Recenzia audioknihy Kotě z Kocourkova

25.08.2017

Recenzia audioknihy Duchaři

25.08.2017

Velký duch dříme v každém z nás

Další příběh dvou nerozlučných kamarádů, kteří pomáhají vyřešit záhadu zeleného ducha. Bohužel je to stojí nejeden karambol a vysvětlování ve škole i doma, ale přece nenechají kamaráda v bryndě .....

Interpretace Davidem Prachařem v předešlém díle "Puntíkáři" se mně zdála zajímavější.

Recenzia audioknihy Puntíkáři

25.08.2017

SUPER

Touto audio knihou jsme začínali....musím uznat, že nás pohltila hned na začátku oba- mě i syna. Syn jí poslouchal u hraní s legem a já poslouchala abych věděla co mu pouštím, ale zaujalo mě to natolik, že ten den jsme jí doposlechli, moc zajímavé a zábavné vyprávění o dvou kamarádech , kteří nemají rádi křivdu a brání vše a všechno. Doporucuji!!!

Recenzia audioknihy Anička ve městě

25.08.2017

Nejen pro holčičky

Martha Issová dává nádech tajemna do svého přednesu této audi knihy. Holčičku Aničku si zamilujete a budete chtit slyšet i její další příběhy, v této knize je plno příběhů malé holčičky, která se přestěhovala s rodiči do města a tam začíná velké dobrodružství, poznávání a setkání s novým životem. příjemný poslech .....

Recenzia audioknihy Praštěné pohádky

25.08.2017

DIVOKÉ - bláznivé

Můj syn byl nadšený, má rád audio knihy, protože si u nich může hrát, ale říká, že tahle mu to nedovoluje. Nutí ho poskakovat, zpívat si a pak zase chvíli jen poslouchat. Má ji rád a poslouchá ji klidně dokola. Doporučuji.

Recenzia audioknihy České pověsti pro malé děti

25.08.2017

srozumitelné dějiny i pro naše děti !

Tuto audio knihu jsem koupila synovi, aby lépe porozuměl naši historii-dějinám a musím uznat, že jsem udělala dobře. Ve čtvrté třídě se to budou učit všechny děti ve škole, ale díky poslechu nádherně namluvené naší herečkou Libuší Šafránkovou, vše slyšel jako pohádku a v zábavné formě se vše líp naučil a porozuměl všemu. Doporučuji!!!

Recenzia audioknihy Složka 64

24.08.2017

KRUTÉ

Zdá se, že v této audio knize se jedná o zneužívání moci, o nadřazenosti a rozhodování silnějších, ale věřte že vás mile překvapí!

Je to životní příběh ženy, kterou zaškatulkovali a deportovali na dánský ostrov "Sproge".

Dostat svůj život do svých rukou je hodně těžké!

Co když v někom dříme pomsta?

Skvěle namluvené, Igor Bareš umí skvěle využívat svůj hlas a posluchače i pobavit!!!

Recenzia audioknihy Mráz

24.08.2017

MRAZIVÉ a NAPÍNAVÉ

Audio kniha s názvem MRÁZ je skutečně mrazivá, děj se odehrává v horách a na místě kam je jen jediný přístup lanovkou, zde je nalezena hlava koně, ale jak se tam dostala a hlavně proč? Následuje série vražd, která nutí detektivy navštívit místní uzavřené sanatorium...... a najít souvislosti a zamezit pokračování a řádění vrahovi, který nemá slitování.

Interpretace je z mého pohledu velmi slabá, ale nebojte, děj vás pohltí a vy si to užijete i tak.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Stalker

23.08.2017

DOKONALÉ

Od začátku až do konce napínavé a bombastický přednes Pavla Rímského umocňuje prožitek!!! Další série vražd, kterou řeší známý detektiv Joona Linna, svým osobitým způsobem se znaží zjistit kdo za vším stojí. Doporučuji!!!

Recenzia audioknihy Lovec králíků

21.08.2017 Overený nákup

Pavel Rímský má prostě úchvatný hlas

Interpret Pavel Rímský má prostě skvělý a podmanivý hlas, Který tě nutí poslouchat, i když se kniha trochu vleče. Popravdě jsem od této audio knihy čekala víc, ale to je tím, že předešlá díla Larse a Keplera byly silnější a navíc zavřít hlavního hrdinu do vězení mně přišlo dost nepochopitelné a zbytečné.......

Recenzia audioknihy Vyhnání Gerty Schnirch

21.08.2017

plné emocí

Tato audio kniha mně osobně doplnila vzdělání. Musím přiznat, že tato problematika, která se týká německých žen během a hlavně v závěru války v tehdejším Československu mě nikdy nezajímala a musím uznat, že by si ji měl poslechnout každý...

Je to drsný a strhující příběh a doufejme, že se ta doba utrpení, hladovění a nedostatku všeho nás a našich dětí nikdy nedotkne......

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy GAME

18.08.2017

Úžasné a strhující!!!

Slyšela jsem již víc audio knih, ale tahle je prostě SUPER,děj tě strhne a už nepustí, líbila se mi od začátku až do konce, hlavní hrdina mě pohltil a držela jsem mu palce a navíc jsem se díky poslechu (fakt dobře namluvené) dokázala vcítit a prožít vše pod vlnami strachu a radosti z překonání každého nového úkolu...

Recenzia audioknihy Mycelium I: Jantarové oči

17.08.2017

Příjemné a nečekané!

Tato audio kniha byla pro mě překvapením, žánrově zařazená mezi scifi a to opravdu sedí. Ten kdo ji poslouchá musí být tomuto žánru nakloněn a musí mít dobrou fantazii. Já mám raději detektivky, ale tato audio kniha mě donutila nenásilnou formou se zaposlouchat do příběhu, který neotřelým způsobem popisuje scény a děj. Je to scifi a tak pro mě trochu neuchopitelné, ale pochopitelné a lákavé.

Tato audio kniha má otevřený konec a tak budete nedočkavě pokukovat po dalším dílu.

Doporučuji!