Recenzie užívateľa MM

Recenzia audioknihy Jak sbalit ženu 2.0

29.12.2020 Overený nákup

Skvělá kniha

Skvělá kniha. Opravdu osvěžující a zábavný poslech. Sem tam trochu přitažené za vlasy, ale účel plní. Autorovi tleskám a děkuji za kvalitní rady. Je super, že se tomuto tématu někdo dlouhodobě věnuje, vede kurzy baličství a ještě na toto téma napíše knihu. Také se mi líbí, že si z knihy odnese každý něco. Ať už nesmělý trouba nebo zkušený proutník. Prostě pro každého tam je spousta užitečných informací.

Recenzia audioknihy Navždy plynule

10.12.2020 Overený nákup

Skvělý pomocník

Užitečný, originální a především prakticky návod na to, jak se naučit nový jazyk. Líbí se mi humor autora i jeho snaha věcně vysvětlit jak se jazyk (na)učit.

Recenzia audioknihy S Bohem v Rusku

10.12.2020 Overený nákup

Doporučuji

Občas je vidět, že autor není v první řadě spisovatel, ale kniha je přesto výborná, protože sám příběh je strhující. Je to příběh o odvaze, vytrvalosti a o naději.

Recenzia audioknihy Severská mytologie

08.11.2020 Overený nákup

Pro milovníky mytologii

V mytologiích obecně se dá vyznat jen s notnou dávkou trpělivosti, mapou a dostatečně velkým notesem, který obsáhne ten neuvěřitelný rodokmen všech bohů a hrdinů. Neil Gaiman nám knihou Severská mytologie udělal neuvěřitelnou službu a zásadní příběhy severského panteonu shrnul do čtivé podoby.

Recenzia audioknihy Uspořádání světa

08.11.2020 Overený nákup

Poučná kniha

Velmi hutná a komplexní kniha. Autor v první polovině knihy představuje čtenáře s politickým a mocenským vývojem vybraných států ovlivňujících rovnováhu v Evropě a Asii. Tato část pro mě byla velmi přínosná. V druhé polovině knihy se autor zaměřil na americké dějiny a její působení na celosvětový pořádek, které jsou spíše tou slabší částí knihy (pro mě asi zbytečně velkým prostorem v knize).

Recenzia audioknihy Osmnáct pod nulou

11.10.2020 Overený nákup

Třetí díl....čím dál lepší

Velmi dobrý, napínavý thriller, který vás nenechá vydechnout ani na chvíli. Také velmi drsný, obzvlášť vyšetřování brutálních vražd bezdomovců, kdy se pachatelé předbíhají ve zhovadilosti, jak nejbrutálněji zavraždit tu špínu, která podle jejich slov přece vadí každému. Člověku až běhá mráz po zádech.

Jen teda nevím, na co mají ve Švédsku a Dánsku nadřízené, protože Fabian ani Dunja snad neposlechli ani jeden rozkaz a stejně si udělali, co chtěli sami :)

A ve finále mě velmi překvapil Theodor, který projevil více odvahy, než kdy předvedl jeho otec, drsný policajt.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Jmenuju se Ozzy

08.10.2020 Overený nákup

Kniha je naprosto úžasná

Black Sabbath není zrovna moje nej kapela, ale kniha je naprosto úžasná. Ozzy se s tím opravdu nemaže, až se kolikrát nechce věřit, že všechno co na sebe prozradil je pravda. A věřím, že si toho nechal spoustu pro sebe. Vřele doporučuji

Hodnotenie audioknihy Život snů a skutečnosti

08.10.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Zdravé audiozprávy Margit Slimákové 2

13.09.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Zdravé audiozprávy Margit Slimákové 1

10.09.2020 Overený nákup