Recenzie užívateľa TMTS

Audiomoľ Pisateľ - 1 z najčastejšie píšucich recenzentov

Hodnotenie audioknihy Mariňáci 1

07.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Mariňáci 2

07.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Hvězdná pěchota

07.01.2021 Overený nákup

Recenzia audioknihy Stalker

08.12.2020 Overený nákup

Klasika

Skvělá práce bratří Strugackých. Opět typické vynikající pojetí kombinace "ich" a "er" formy. V podstatě základní kámen pro hru Stalker a tím i nové odvětví literárního "post apo" žánru. Rozhodně mohu doporučit všem milovníkům sci-fi/fantasy, ale i Stalkera jako takového.

Mínus je ovšem kvalita zvuku která není vůbec nic moc, kniha by si zasloužila nove načtení.

Recenzia audioknihy Půl krále

08.12.2020 Overený nákup

Čekal jsem víc

Není to tak drsné,ironické a cynické jako knihy prvního zákona,děj je přímější bez zbytečných odboček,postav je méně ale akční scény jsou stejně krvavé.Za sebe jsem spokojen a těším se na další díly.

Recenzia audioknihy Spasitel

08.12.2020 Overený nákup

Harry Hole #6

Zajímavé díky nahlédnutí do zákulisí Armády spásy. Jinak Harry je tu ještě docela normální vyšetřovatel, žádný superman - spíš naopak: neuhlídá ani sebe, ani své kolegy... Čtivé, trochu moc mrtvol kvůli přílišným náhodám (záměny lidí apod.).

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Pentagram

08.12.2020 Overený nákup

Harry Hole #5

Pentagram se mi líbil víc než Nemesis, zvláště pak proto, že nebyl tak překomplikovaný, děj byl přímočařejsí. Hlavní hrdina může někomu nesedět, ale mně právě proto, že není stoprocentní klaďas, hodně sedí. Navíc ve dvojici s protivníkem Tomem Waalerem to perfektně klapalo.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Volání vlka

08.12.2020 Overený nákup

Velin po čtvrté

Tuto knihu jsem již četl v angličtině, jelikož jsem se nemohl dočkat. To nemění nic na faktu, že to stojí za to. Příběh je opět zaměřený na Velina Al Sornu což je aspoň za mě BOMBA! Jelikož považuji Píseň krve za nejlepší díl ze série Stín krkavce. Tuto knihu určitě doporučuji.

Recenzia audioknihy Na ostřích čepelí I.

08.12.2020 Overený nákup

Masakr všeho a všude!

Klasická kniha o Koniášovi, kdy skoro nezničitelný hrdina (ten musí mít jizev a boulí, že se podle mě nepozná v zrcadle), víte, že by tohle prostě nikdo nezvládnul, ale je vám to jedno, protože je to čtivé a hrdinovi držíte palce...

Recenzia audioknihy Na ostřích čepelí II.

08.12.2020 Overený nákup

Masakr

Masakr. Nic se nedaří, nic nefunguje a ony pověstné klacky pod nohama jsou velikosti vzrostlých sekvojí. Čtete z pohledu Koniáše i jiných postav a v duchu se modlíte: "Ne, toho ne!" "Ať už se to konečně podaří!" "Zabij ho, hajzla..."

Recenzia audioknihy Drsný spasitel 2 (dokončení)

08.12.2020 Overený nákup

Super

Paráda. Pan Žamboch umí. Navíc jsem zjistil, že se podle této knihy natáčí amatérský film. Už se těším. Drsný spasitel je povedený, čtivý, zaláskovaný a dobrodružný. Žádná pohádka, ale skutečný příběh. :-)

Recenzia audioknihy Drsný spasitel 1

07.12.2020 Overený nákup

České post-apo!

......je to drsné! drsný příběh, drsný hrdina,drsný sex, drsné násilí...... jinak po Líhni nic nového, rozsekatelný /přeživší/ tradiční hrdina, akorát ten biobot Micuma, ten je skvělej.

Recenzia audioknihy Lovci

07.12.2020 Overený nákup

Kotleta na plný koule!

Zpočátku to na mě bylo takové pomalejší a jakoby suchopárnější ale pak, pak se to rozjelo a byla to pořádná jízda vážení! Tak a teď chci pokračování!!! XD

Hodnocení: 9/10

Recenzia audioknihy Mycelium V: Hlasy a hvězdy

07.12.2020 Overený nákup

Mycelium V.

Celá série je skutečně skvělá a srovnání s Dunou nebo Nadací je zcela na místě, avšak zrovna Hlasy a hvězdy mně přišly ve srovnání s předchozími díly maličko slabší, ale jinak pořád výborné.

Recenzia audioknihy Mycelium IV: Vidění

07.12.2020 Overený nákup

Mycelium IV.

V celé intrice se objevují noví hráči a vyprávění se tak stává trochu roztříštěnější a pozvolnější než v předchozích částech. A také na hranici toho, co jsem schopen ještě simultánně sledovat. Proto trochu slabší hodnocení, ale zdá se, že závěr to všechno trochu pročistil, takže už se těším na pokračování.

Recenzia audioknihy Mycelium III: Pád do temnot

27.08.2020 Overený nákup

Lepší a lepší

Za mě spokojenost. Autorka si drží vysokou úroveň. Příběh pěkně plyne se správným dávkováním napětí, zvratů i "odpočinkových částí". Dějová linka se krásně rozplétá a znovu zaplétá. Perfektní čtení.

Recenzia audioknihy Marťanská kronika

27.08.2020 Overený nákup

Klasika

Osídlování Marsu podle Raye Bradburyho je docela drsné, vážné i vtipné, rozhodně dobře napsané, i když jsem měl chvílemi pocit, že to nemá hlavu ani patu, ale nakonec jsem zjistil, že jsem byl jen méně pozorný. V dnešní době už je kniha poněkud zastaralá, ale to nic nemění na její kvalitě a jistém kouzlu.

Recenzia audioknihy Perunova krev II

27.08.2020 Overený nákup

Zábava§

Pobaveníčko....člověk si nemůže neoblíbit všechny hrdiny...já se bavil a těším se na nějaké další setkání. Teď si zase budu chvíli hrát na intelektuála a číst tlusté knížky v pevné vazbě :-)

Recenzia audioknihy Perunova krev I

27.08.2020 Overený nákup

Čistá zábava

Bavil jsem se.... Když šáhnu po Kotletovi, tak nečekám duchaplné dialogy a nekonečně dlouhá a chytrá slovní spojení...ale vím, že se budu bavit, akce bude střídat akci a prostě to pofrčí a tak to také je....

Recenzia audioknihy Smrtka

25.08.2020 Overený nákup

Nečekáně super!

Tak tohle byla PECKA!!! Naprosto originální nápad. Vykreslení utopistického Světa, a hlavně tedy Smrtek, to bylo něco suprovýho. Z některých postav čišel respekt jenom to člověk četl. Krásně promyšlený příběh plný zvratů, překvapení a moudrosti. Jednoznačně má letošní nejoblíbenější kniha - smekám před autorem!

Recenzia audioknihy Poutník z Mohameda - Alláhův hněv

25.08.2020 Overený nákup

KotletoSpace

Zajímavá vize Kotletovy budoucnosti. Dokonce je to i dost realisticky představitelný. Daniel Kalandra je klasickým představitelem autorovo hridnů. Konec knihy byl takový hodně urychlený.

Recenzia audioknihy Underground

25.08.2020 Overený nákup

Kotletopunk

plus Praha se pro mě rovná jasná volba. Když to ještě napíše Kotleta, tak je to povinná četba a dopadlo to ještě lépe než jsem čekal, takže doufejme že z tohodle bude slušná série.

Recenzia audioknihy Oheň a krev I

25.08.2020 Overený nákup

Dračí rod

Výborné kronikářské dílo. Jednolitý příběh v tom nehledat. Ocenil jsem početný výčet rodů, jejich sídel, pikantnosti z historie různých rodů.

Mínusem jsou pro mě některé překlady osobních a místních jmen, které jsou odlišné od překladů v sérii Píseň ohně a ledu.

Recenzia audioknihy Bratrstvo neohrožených

25.08.2020 Overený nákup

Bojoval jsem v rotě plné hrdinů.....

Kniha poskytne výrazně více informací a osobních zkušeností vojáků z války než seriál, který je samozřejmě také kvalitní. Prožité zkušenosti vojáků skvěle vystihuje jediná věta z této knihy: za vítězství ve válce musely zaplatit zástupy vojáků strachem, krveprolitím a ohavnou, bolestivou smrtí.

Recenzia audioknihy Mapa z kostí

25.08.2020 Overený nákup

Sigma II.

Další příběh ála Indiana Jones. Tak jako ostatní autorovi knížky se příbeh hezky četl, ale nic novátorského nečekejte. Je to skvělá knížka na vydechnutí a k odpočinku od náročnější četby.

Recenzia audioknihy Písečná bouře

25.08.2020 Overený nákup

Sigma Poprvé

Darpa, a její elitní jednotka Sigma poprvé v akci. Kniha má neskutečné tempo a nenechá vás oddechnout. Možná trochu uškodí přílíš překombinavaná řešení některých věcí. A místy romance která byla hodně na sílu. Ale celkově pro fandy TechnoRománů povinnost!

Recenzia audioknihy Velké problémy v malém Vietnamu

25.08.2020 Overený nákup

Oddechovka!

Jedná se o druhý díl a ty obecně bývají slabší než díly první, ale taky super. Hlavně od toho nečekejte nic šíleně "intelektuálního". Je to oddechovka. Extrémně brutální a erotická, ale pořád oddechovka :D

Hodnotenie audioknihy Šedí bastardi

19.06.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Příliš dlouhá swingers party

20.04.2020 Overený nákup

Kotleta mě baví!

Tak tohle se mi moc líbilo. Žádný zombie, upíři a další nemrtvá havěť, ale magie, sex, humor a akce. To vše v parádních příbězích se sympatickým Tomášem Koskem a dvojicí pistolníků Gibsonem a Horstem. Hned jak jsem doposlechl dávám se do druhého dílu.

Recenzia audioknihy Nůž

01.04.2020 Overený nákup

Nesbo nemá hranice

Uff, tak to bylo úžasné!! Myslím si, že Nůž je v mnoha ohledech naprosto srovnatelný se Sněhulákem a v závěru rozuzlení jej možná i předčil. Pro mě naprosto nečekaný závěr. Nenudil jsem se ani minutu, ale to asi ani u jedné knihy od Nesba. Tentokrát značný ústup od důmyslných vražedných nástrojů a precizně promyšlených naaranžovaných vražd, ale "prostá" pomsta.

Recenzia audioknihy Touha

01.04.2020 Overený nákup

Zajímavé seznámení s H.P.L.

Mystické putování skrz bizarní kosmos, opojení bezednou depresí, kořeněno okultismem. Co více dodat? Takovou atmosféru, jakou nám Lovecraft zprostředkovává skrz svůj vytříbený jazyk, jednoduše nenalezneme nikde jinde.

Recenzia audioknihy Měsíc je drsná milenka

29.03.2020 Overený nákup

Měsíc a Heinlein

Zajímavá kniha. Heinlein ji napsal tři roky před prvním přistáním člověka na Měsíci, přičemž si velmi věrohodně dokázal představit, jak se tam bude o sto let později žít.

Průběh meziplanetárního konfliktu mezi Zemí a Měsícem je hodně realistický. Oživlý počítač Mike působí sympaticky a dokáže být velmi zábavný.

Tahle kniha ale není jenom vědeckofantastický příběh. Skoro působí jako návod na lunární revoluci.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Spad

29.03.2020 Overený nákup

Spad v podání B. Kapitámčíka

Výkon Borka Kapitančika, který to načetl, posunul celý příběh na trochu vyšší level.

Totiž předčitatel se neskutečně odvázal a kolikrát mě potěšil a rozesmál dovedností, s jakou uměl napodobit třeba hysterickou Alici, naštvanou Hanu, hrdiny rozličných národnosí, různé zvuky doprovázející střelbu a dokonce i zaržání umírajícího koně. A také zpíval :). No, pán je fakt profík :).

Recenzia audioknihy Mega hustej nářez

23.03.2020 Overený nákup

Finále

Poslední díl trochu slabší než předchozí dva, což je trochu škoda, když to má být velké finále. Akce je tu spousta, ale přijde mi taková nijaká. Žádné spektakulární odpalování jaderných bomb uprostřed vojenských základen ani hledání prastarých hrobek, jen prosté střílení a střílení a střílení. Trochu škoda, že tento díl nepřišel s ničím novým. Snad jen ti noví mimozemšťané, ale ti tam byli jen zatraceně krátkou dobu.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Dobrá znamení

23.03.2020 Overený nákup

Armagedon

Skvělá a úžasné vtipná knížečka. Už dlouho jsem se tak nepobavil. Oba pány spisovatele mám rád, tak byl úspěch skoro jistý, ale i tak mě překvapilo, jak jim to spolu celkem svědčilo. Rozhodně doporučuji. Nikde jinde neuvidíte tak sympatického démona jako je Crowley.

Recenzia audioknihy Fakt hustej nářez

10.03.2020 Overený nákup

Fakt Hustej Nářez

Mnohem lepší než první díl. Víc hlášek, víc akce, víc upírů, víc transvestitů, a hlavně - víc Gerharda. Tento Germán je jednoznačně mou oblíbenou postavou a jeho hlášky typu "Vojákům krysy bez kečupu nedávejte" jsou legendární.

Velké plus je taky Richard Fiala kterej je naprosto dokonalej.

Recenzia audioknihy Hustej nářez

04.03.2020 Overený nákup

Smrt a sex

Je to jízda. Akce střídá akci. Člověk se opravdu nenudí, ale kdyby měla být tahle knížka delší, asi by mi trochu vadilo, že se autor trochu víc nezaměřil na jednotlivé postavy, ale v tomto rozsahu to bylo jedno. Prostě parádní oddechovka.

Recenzia audioknihy Řetězová reakce

04.03.2020 Overený nákup

Kapitán alice

Přes má nízká očekávání Alice důstojně přebrala otěže po plukovníku Michálkovi a pěkně to odsýpá. Jen tedy ty sexuální scény na mě místy už byly trochu moc. Ale tak to je čistě můj osobní problém. Jinak super!

Recenzia audioknihy Dveře do léta

25.02.2020 Overený nákup

Best of SciFI

Heinlein je nejen velmistr SF žánru, ale i velmistr vypravěč. Pamatuji, když jsem tuto knihu četl poprvé, nemohl jsem se absolutně odtrhnout. Navzdory anachronismům strhující, magický příběh a Petronia, toho šibalského kocoura, si nejde nezamilovat.

Heinlein zde navíc ukazuje, že oplývá nápady pro žánr poněkud atypickými - praktickými, civilně praktickými; vtipný nástin komplikací s automatizovanou sekretářkou, s nímž se setkáme zde, nebo čtyřrozměrný dům a holisticko-apokalyptická teorie statistik z jeho povídek (takhle to moc civilně nezní, ale věru je) změkčují celou tu "hard SF" skořápku.

Dveře do léta - nádherná metafora, nádherná pohádka, kouzelný příběh. Rozhodně bych tuhle knihu doporučil všem, kdo si chtějí přečíst pohádku, ale připadají si moc staří na Popelku. Zmar sněhu.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Zlatý kompas

17.02.2020 Overený nákup

Paradní překvápko

Celkem chybně jsem se domníval, že je to kniha pro děti. Překvapil mě ovšem mnohovrstevnatý příběh, ve kterém vše souvisí se vším. Po přečtení se mé myšlenky často ubírají k víře, to se mi moc často nestává. Těším se na další dva díly.

Recenzia audioknihy Oběť 2117

30.01.2020 Overený nákup

Asad a Carl na cestách

Tentokrat nejde o pripad z minulosti, na ktery by oddeleni Q nejak narazilo. Odkryva se zde Asaduv zivot a potize jeho rodiny. Celou knihou se tahnou aktualni tema radikalizace a terorismu. Autor to zpracoval velmi realisticky, ale bez zbytecne hysterie. Asaduv pribeh byl velmi dojemny, citlive napsany. Carl v teto knize nebyl az takovy morous, to byla zvlastni a prijemna zmena.

Recenzia audioknihy Bratrstvo Kniha třetí - Lovci

30.01.2020 Overený nákup

Pořád to samé

Nepřekvapivé dokončení příběhu o ukradeném Andomalu. Hrdinové Volavky (hlavně Hal) se nepřekavapivě dostanou ze všech potíží, nepřekvapivě se nikomu nic nestane a nepřekvapivě je hlavní padouch (který se mimochodem chová vždy jak největší hajzl a špatňák, aby bylo jasné i nenarozenému dítěti, že on si to prostě zaslouží) dopaden a džentlmensky eliminován při džentlmenském souboji. Nevím nevím ale tohle musí začít nudit i ty děti....A taky mě malinko štve že, pokaždé když bude v ději zvrat, tak se o něm autor okatě zmíní a každému je jasné o co jde.

Recenzia audioknihy Královna ohně

10.12.2019 Overený nákup

Konec Stínu Krkavce

Tak a Stín krkavce je završen.

Královna ohně bohužel navazuje na stejnou tradici jako Pán věže, vyprávění z více úhlů pohledu, nedostatečný prostor pro Vélina a vyskytuje se víc míst, které jsou jen prázdná vata nebo které jsou tak táhle až nudí.

Nevadí mi knihy, v kterých je popis dluhého putování, třeba takový Pán prstenů je jednička, ale tohle bylo jen putování anebo boj. Obojí dost natahované. Pro mě to bylo tak natahované, že mě i přestalo nějak víc zajímat.

Jako celek se jedná rozhodně o zajímavou sérii, bohužel je znát díl od dílu propad směrem dolů.

První díl, který byl postaven jen na jednom hlavním představiteli, byl pecka. Autor měl zůstat u stejného modelu

Recenzia audioknihy Terror

03.12.2019 Overený nákup

V obklíčení ledu

Kniha vypráví krutý a nelítostný příběh. Na mnoha místech jsem byl s těmi odvážnými muži, cítil jsem ledový vítr i sníh,jejich strach a slyšel všechny ty strašidelné zvuky, jako bych tam byl s nimi..S nimi jsem stránku po stránce sdílel jejich utrpení, hlad i ten kousek naděje, který možná měli.

Ale naděje umírá až poslední...možná dokonce nikdy...

Recenzia audioknihy Bratrstvo Kniha druhá - Nájezdníci

26.11.2019 Overený nákup

Něco tomu chybí...

Chlapci Bratrstva Volavek a jejich bezpečná cesta za pomstou. Nemůžu si pomoc ale něco tady chybí. Napětí nefunguje jak by mělo to co se povedlo v Hraničáři, kde jsem celkem často se bál o hlavní postavy a napětí fungovalo. Tady něco chybí příběch je předvídatelný a záporak je šablona která nemá jak překvapit. Závěrem bych řekl že pro děti to bude super zábava i s morálnim přesahem.

Recenzia audioknihy Bratrstvo Kniha první - Vyděděnci

26.08.2019 Overený nákup

Bezpečné nebezpečí!

Pěkná dobrodružná kniha, cílená spíše na mladší čtenáře. Doporučil bych ji tak 12letým klukům. Trochu trpí stereotypy (na první pohled outsideři jsou největšími hrdiny), ale je to sympatičtější, než bezchybní superhrdinové.

Recenzia audioknihy Mycelium II: Led pod kůží

14.08.2019 Overený nákup

Mycelium II

Led pod kůží úzce navazuje na Jantarové oči. Děj je o poznání více akční, na scénu vstupují další strany o jejichž úmyslech lze úspěšně pochybovat a vše je opět okořeněné flashbacky do minulosti hlavních postav. Zkrátka všechno to dohromady pěkne klape.

Recenzia audioknihy Entopolagurace

14.08.2019 Overený nákup

Entopolagurace

Pěkné svižné místy vtipné scifi, se kterým bez zbytečných cavyků dokráčíte z intergalaktického baru až k samotnému bohu. Knihu mohu doporučit a těším se na další dílo autora, se kterým se určitě posune zase o kousek vpřed.

Recenzia audioknihy Vím, že máš duši

11.07.2019 Overený nákup

Jeremy tak jak ho miluj

Vtipny, sarkasticky prostě Jeremy Clarkson tak jak ho všichni milujeme a chceme. Kniha se čte/poslouchá uplně sama a uteče jako nic. Povinost pro každého fanda původního TG nebo Jeremy Clarkson. Velké plus je že knihu načetl Zbyšek Horák, český hlas Jeremyho jak ho zná český divák s TV.

Recenzia audioknihy Mycelium I: Jantarové oči

07.07.2019 Overený nákup

Klub náročného čtenáře

Jedná se o velmi komplexní sci-fi svět. Pokud jste zvyklí že první díl vás vždy zavede pomaloučku krůček po krůčku do světa, vysvětlí jeho komplexnost a postupně odhaluje složitosti jak světa tak i postav, tak zde na to koukejte hodně rychle zapomenout. Mycelium vás doslova hodí do vody a musíte si se vším poradit sami. Asi to není uplně pro každého, ale dejte jí šanci a budete odměněni parádním příběhem který za to stojí.

Recenzia audioknihy Metro 2035

04.07.2019 Overený nákup

Po trětí do metra

Metro je jediné místo kde lidé přežily. Je to jediná pravda kterou potřebuješ znát. Tak nedělej problemy.

Jediný muž proti všem a všude. Skvělý závěr Metra, závěr který děsí a varuje. Vždy je potřeba proti někomu bojovat a když nikdo není musíme si někoho vytvořit. Svoboda je iluze lidé chtějí být ovládání chtějí aby za ně myslel někdo jiný. Člověk potřebuje málo vlastně jenom dvě věci Nepřítele a houby. Hlavně nemyslet a nerozhodovat za sebe.

Na závěr jeden citát: Platon - Jen mrtví viděli konec války; jen mrtví vědí co to znamená žít.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Hodnotenie audioknihy Syn

04.06.2019

Recenzia audioknihy Žízeň

03.06.2019 Overený nákup

Žízeň

Jo Nesbo posouvá laťku zase o něco dále. Nic není tabu a stále mě i po jedenácté dokázal překvapit. Harry Hole se snaží utéct démonům minulosti, svojí staré práci ,ale klid nepřichází. V Kodani narůstá strach. A žízeň je stále větší.

David Matásek předvedl skvělou práci i když pro mě je stále Hynek Čermám praví a jediný hlas HH.

Hodnotenie audioknihy Rychlopalba

30.05.2019

Recenzia audioknihy Složka 64

27.05.2019 Overený nákup

Q4

Velmi slušné pokračování série. Stále stejný sarkasmus a vtipné hlášky. Příběh je dobře vymyšlený, složitý. Tempo stále nabírá na otáčkách a skvěle graduje. Trio Carl, Asad a Rose se skvěle doplnujou a chemie funguje.

Igor Bareš je stále perfektní!

Recenzia audioknihy Zabijáci

19.05.2019 Overený nákup

Zabijáci

Případ zabijáci, mě vyrazil dech pro mě se jedná o nejlepsí připad Oddělení Q. Strhujcí příběch který odsýpá a nutí vás poslouchat dál a dál. Severské krimi je jednoznačně nejlepší na světě. A bude te chtít víc. Igor Bareš exceluje není potřeba to dál rozvádět.

Recenzia audioknihy Žena v kleci

11.05.2019 Overený nákup

Oddělení Q začíná

Severské krimi je světová špička. Carl Mørck vám okamžitě přiroste k srdíčku jeho pohled na svět a nedělat nic víc než se musí, ale je to policista na 120% který se zakousne a nepustí. Igor Bareš je profesionál výborný přednest doslova radost poslouchat.

Recenzia audioknihy Enderova hra

14.04.2019 Overený nákup

Byla to jen hra.!?

Přednes je parádní doslova radost poslouchat. A co se týče knihy samotné podle mě by to měla být poviná četba k maturitam. Enderova hra je děsivá a stále aktuální a proto je děsivá více než většina hororů. Po konci se musíte zastavit a přemýšlet... Doporučuji všem.

Recenzia audioknihy Snehuliak

31.03.2019 Overený nákup

Norská zima

Jo Nesbo, Harry Hole, je potřeba říkat více? Sněhulák je prostě to co chce od HH. Zima, smrt, deprese, sněhuláci a kapka alkoholu. Jo Nesbo nám dává dávku toho v čem je nejlepší na světě!

Recenzia audioknihy Artemis

27.03.2019 Overený nákup

Není to Marťan

Do artemis jsem vsupoval s očekáváním že to bude něco na styl Marťana. Bohužel není. Artemis si jde vlastní cestou a my dostáváme vesmírnou kriminálku která je no... neurazí ale znovu to poslouchat nebudu ale jako jednorázovka do práce, autobusu nebo na běhání proč ne. A znovu už asi nikdy to si raději znovu a znvu přehraji Marťana.

Recenzia audioknihy Pán věže

27.03.2019 Overený nákup

Pán Věže

Velin al Sorna by chtěl jenom klid, ale klid nepřichází a my jako čtenáři jsme za to rádi. Ačkoliv Píseň krve se mi líbila více stále se jedná o zábavnou knihu která nás připravuje na velké finále.

Hodnotenie audioknihy DUNA

19.02.2019

Hodnotenie audioknihy Macbeth

19.02.2019

Recenzia audioknihy Metro 2034

12.02.2019 Overený nákup

Hunter

Metro 2034 nebo také Hunterova odyssea která nás provedu ostrovy v Moskevsém metru. Je přesně to co chcete od Metra tma, strach, mutanti a trochu navíc. A to vše v podaní Alexeje Pyško který je jednoduše fenomenální. Jenom Eva Josefíková nestíha kvalotu přednesu. A rozdíly mezi interprety je znatelný co se kvality týče.