Recenzie užívateľa HaniCZka

Hodnotenie audioknihy Pavučina lží

14.02.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Žiješ iba dvakrát

31.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Cela číslo 17

26.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Jednou nohou v hrobe

23.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Mucholapka

19.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Nežná fatamorgána

16.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Básnik

12.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Klbko zmijí

09.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Čierny rok: Vojna mafie

29.12.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Čierna hra: Vláda mafie

29.12.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Konečná diagnóza - Mistři slova

29.12.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Strach

29.12.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Popol všetkých zarovná

29.12.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Pochovaní zaživa

23.06.2020 Overený nákup

Strhující příběh

Děj jede ve dvou liniích. Ani jedna vás však nenechá na chvilku vydechnout. Posloucháte a vůbec vám to nedá vydechnout dokud se oba příběhy na konci nerozuzlí. A emoce...? Každopádně díky podání interpreta a jeho modelování s hlasem vám má co vrtat hlavou... morálkou dnešních zbohatlíků počínaje a atmosférou ve společnosti konče. Co zmůžou vidiny "zlatého" života s vazbami v rodině a jak rychle za pár zlatých jsou někteří schopni prodat rodinu a profesi se jeden nestačí divit. Velmi se mi líbilo i vystižení různých rysů životního stylu od záhoráckých mužů vychovaných horami až po městský styl života zdejších "tvrdých" chlapíků. A v každé této enklávě najdete jak cítlivé hochy tak ploché blbečky. Prostě super poslech. Doporučuji. U tohoto díla vážně zapomenete na každodenní starosti a čeká vás exkurze do vlastního nitra a pro mně i následného relaxu. Super zážitek.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Amnestie, která rozpoutala peklo

06.12.2019

Amnestie, která rozpoutala peklo

je audioknihou, při jejímž poslechu vám občas proběhne mrazení v zádech. Nedělám a nedělala jsem si iluze o amnestii, a to nejen té v roce 1990, ovšem při poslechu tohoto audia jsem občas kroutila hlavou i sama nad sebou. Dnes je mi 54 let. V roce 1990 mi bylo pouhých 25 a připadala jsem si tehdy již vyzrálá a nad věcí. Ovšem s odstupem času při poslechu této audioknihy jsem si uvědomovala svou mladistvou naivitu a takové "čisté" vnímání dění. Nedělala jsem si iluze ale že to místy může dopadat až takto, z toho opravdu mrazí i dnes.

Kniha se mi poslouchala krásně co se týče přednesu. Občas mne překvapila sice použití supresiv pro vykreslení atmosféry ve vězení jak na straně vězňů tak i dozorců. Ale to už patří i k vybranému tématu.

Knihu jsem si koupila v předvánoční době a pekla jsem při ní. Nikdy mi pečení netrvalo tak dlouhou. Poslouchala jsem po kapitolách a občas jsem si je pouštěla znova abych zaznamenala i detaily a nuance či dějové zvraty.

Jako relax doporučuji. Ovšem varuji útlocitné posluchače aby jí neposlouchali na noc. Je to opravdu trailer a lidově řečeno "nářez“.

Vřele doporučuji, neboť i otrlejší posluchač žasne nad škálou lidských povah a atmosférách ve společnosti.

A pro mladší ročníky doporučuji tito audio jako varování do budoucna. Ne vše konané a hlavně prezentované jako “sametové“ a možná i činěné s dobrým a humánním úmyslem pak ve skutečnosti nemusí takto dopadnout.

Přeji hezký poslech a odhození vlastních starostí při poslechu a "relaxaci" s tímto titulem.

Hodnotenie audioknihy Mnich, který prodal své ferrari

26.11.2019 Overený nákup