Recenzie užívateľa Ted

Recenzia audioknihy Nikdy se nevzdávej

27.11.2020 Overený nákup

Moc zajímavá kniha

Tato kniha mě opravdu bavila. Hltal jsem jí jedním dechem. :)

Je to taková možnost, jak naknout pod ruce velkým ševcům u nás.

A třeba i pochopit, jak skutečně velké bylo baťovské imperium.

Nakonec audiokniha má moc příjemné zpracování, jak hlas, tak i hudbu.

Takže rozhodně doporučuju.

Recenzia audioknihy Ekonomie dobra a zla

27.11.2020 Overený nákup

Skvělá kniha pro pochopení kontextu dnešního ekonomického myšlení

Jelikož jsem ekonomický tvor a peníze mě vždy zajímaly, tak tuto knihu vnímam jako velice povznášející. V podstatě vnáší světlo do těch koutů ekonomie, myšlenek a otázek, na které jsme zanevřeli. Inspiruje v ptání se otázky PROČ. Kniha na poslech není lehká (alespoň v některých pasážích), je proto dobé mít nějaké základní makro a mikronomické znalosti. Obdivuji schopnost Tomáše Sedláčka že má takový rozhled a hlavně, že ty věci umí dát do kontextu, ze kterého nakonec vyplyne třeba úplně něco jiného něž bylo na počátku zamýšleno. :)

Financie Teoretická

Recenzia audioknihy Jak zaujmout hned napoprvé

17.07.2019 Overený nákup

Zaujme hned napoprvé

Skutečně zajímavá kniha. Dozvíte se jak rozpoznat myšlenku která zaujme od té která tento potenciál má menší. Rozhodně to za rozšíření znalosti stojí. U mě kniha ke které se ještě určitě vrátím.

Recenzia audioknihy Kraď jako umělec

19.06.2019 Overený nákup

Krátká a střelená kniha se spoustou zajímavých rad

Rozhodně skvělé rady, příběh i interpretace. Jedná se o kratší titul, ale určitě ho hodnotím jako velice přínosný a kdybych se rozhodoval znovu, tak ho znovu beru. :)

Recenzia audioknihy Vztahy bez stížností

08.06.2019 Overený nákup

Skvělá kniha

Za mě top kniha, pokud si chcete zlepšit vztah s partnerem, kolegou, rodičem či kýmkoliv dalším. :)

Prostě je to kniha o vztazích a o tom, jaká řekněme logika za nimi funguje. Kniha je pro všechny kteří se rozodli přijmout odpovědnost za své vztahy. A zároveň není pro ty, kteří si myslím, že za všechno co se jim v životě děje moho ti druzí. :)

Recenzia audioknihy Válka umění

25.05.2019 Overený nákup

Úžasné praktické myšlenky a skvělá interpretace

Tato Audiokniha je skloubení toho nejlepšího a to se jen tak nevidí. Tak dobrou interpretaci už jsem dlouho neslyšel. Rozhodně doporučuji, je to zážitek a zároveň je Audiokniha velice přínosná pro každého kreativce, volnonožce, ale také pro obyčejného smrtelníka.

Hodnotenie audioknihy Komunikací k vítězství

17.05.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Zbraně vlivu

30.07.2017 Overený nákup

Recenzia audioknihy Steve Jobs

20.05.2017 Overený nákup

Koho Jobs zajímá měl by si to poslechnout

Za mě top. Prostě pokud chceme o tomto velikánovi něco vědět a to jak v pozitivním tak i v negativním smyslu slova, tak jednoznačně doporučuji. Přijde mi, že jsou dnes úspěšní lidé vnímaní jako nad lidi. Tato audiokniha vás u Jobse posadí trochu na zem a zároveň vás i povznese nad jeho géniem. :)

Recenzia audioknihy Elon Musk

10.03.2017 Overený nákup

Suďte dle obalu

Audiokniha se mi velice líbila a příjemný hlas Filipa Švarce se krásně poslouchá. Určitě doporučuji všem, kteří se chtějí o Muskovi něco dozvědět. Nejspíše se dozvíte trochu víc než jen to něco. Kniha vás provede jeho náročným životem od dětství až po současnost a ze střípků které vám autor předkládá si pomalu začnete dělat obrázek. A možná se dozvíte i odpověď na otázku, zda je Musk šílený.