Recenzie užívateľa HHanovcova

Audiomoľ Influencer - autor najobľúbenejších recenzií

Hodnotenie audioknihy Smrtka

01.02.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Zelená míle

16.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Olga

09.01.2021 Overený nákup

Recenzia audioknihy Ústav

23.12.2020 Overený nákup

Další luxusní King

Napínavá a strhující kniha, líbí se mi fascinace Kinga telepatií a mimosmyslovým vnímáním. Naprosto originální zápletka, nechci prozrazovat. Napínavý poslech, od kterého se neodtrhnete. Baví mě geniální děti, které v tomto příběhu musely okamžitě dospět!

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Já, Poutník

11.12.2020 Overený nákup

Drsné

Knihu jsem koupila hlavně kvůli panu Stránskému, ale příběh byl na mne moc drsný a brutální, ač je mým oblíbeným autorem Nesbo. Opravdu dost autenticky vykreslené scény. Nedoporučuji slabším povahám.

Recenzia audioknihy Eugenie

11.12.2020 Overený nákup

Román nejen pro ženy

Moc se mi líbí knihy kde jsou naprosto jasné a pravdivé prvky z naší historie. Krásný příběh ženy, která přijímala vyrovnávala se a nakonec bojovala. Nemá život neustále si stěžovat, ale prostě žít a brát co život dává. A nemůžu opomenout dokreslení příběhu Jitkou Ježkovou.

Recenzia audioknihy Anansiho chlapci

11.12.2020 Overený nákup

Výborná Gaimanova fantazie

Výborný a veselý příběh, vyšperkovaný přednesem mistra Isteníka. Opět se úplně odpoutáte od všedních dnů a zaplujete do světa autorovy fantazie. Nechci prozrazovat nic z děje, ale nenechte si ujít!

Recenzia audioknihy Dámy a pánové

03.12.2020 Overený nákup

Výborný Terry

Velice zábavná kniha ve skvostném podání paní Slavíkové. Zezačátku jsem se bála, že to bude na jedno brdo jako předešlé díly, ale naopak. Jak já se nasmála :) S touto knihou zapomenete na starosti :D

Recenzia audioknihy Mengeleho děvče

04.09.2020 Overený nákup

Silný příběh

Dobře napsaný příběh, velice silný, krutý ale zároveň zajímavý. Pohled mladé ženy na všechny hrůzy a přitom zůstala nad věcí. Krásně načtené. Neskutečné jak vysokého věku se autorka dožila, po tom všem. Jsem moc ráda, že jsem knihu koupila. Bála jsem se, že to nedám, ale je to opravdu skvěle napsané.

Recenzia audioknihy Selfies

25.08.2020 Overený nákup

Další skvělý Olsen

Opět výborná detektivka s Carlem :) Nevím jestli jsou ty knihy tak dobré, nebo je to tím, že je načetl pan Bareš. Je to mistrný přednes. Když se pak podívám na film tak to není ani z 1% tak dobré. Doporučuji!!

Recenzia audioknihy Jack Reacher: Nevracej se

25.08.2020 Overený nákup

MacGyver hadr

Zábavný trochu jednoduchý příběh, kdy hlavního hrdinu nikdo nemusí ale on je stejně nejlepší a vše vyhraje. Takový knižní Chuck Noris. Nijak hluboké poslouchání, ale jako oddechovka fajn.

Recenzia audioknihy Dva proti Říši

25.08.2020 Overený nákup

Nijak oslňující příběh

Byla jsem opravdu zvědavá, ale kniha mě nebavila nezaujala. Ani jsem ji nebyla schopna doposlouchat i když mě tato tématika baví. Možná to bylo pro mne spíše zdlouhavé.

Recenzia audioknihy Hračkář

25.08.2020 Overený nákup

Zajímavá detektivka

Výborný příběh a detektivka tak trochu jinak. Vyšetřování podložené na vědeckém zkoumání. Na detailech. Jedna z nejlepších detektivek, co jsem poslechla. Hlavní hrdina - inteligentní spíše geniální profesor mě naprosto okouzlil!

Recenzia audioknihy Cval rytířských koní: Otec a synové

25.08.2020 Overený nákup

Historie, která baví

Dobře napsaný příběh o dětství a mládí Karla IV. Člověk se nechá úplně vtáhnout nejen do děje knihy ale i do historie a nálady tehdejší doby. Výborně načtené.

Recenzia audioknihy Dokonalé ticho

25.08.2020 Overený nákup

Výborný příběh

Tato autorka píše tak zajímavě a napínavě.. Opět zapeklitý případ, opět jsem byla napnuta a nemohla se odtrhnout. Chvílemi to bylo na mě trochu víc drsné, ale rozdýchala jsem to. Baví mě Edinburgh.

Recenzia audioknihy Dokonalá smrt

25.08.2020 Overený nákup

Další napínavý díl

U této autorky mě baví, že co detektivka to jiný napínavý příběh. Baví mě nejen vyšetřování, ale i profily postav v této knize. Baví mě, jak se vyvíjejí vztahy. Ještě lepší než minulý díl.

Recenzia audioknihy Dobře odtajněný Miroslav Horníček

25.08.2020 Overený nákup

Mistr nad mistry

Pana Horníčka poslouchám už od dětství, některé povídky i příběhy se mi nostalgicky připomněly, jiné jsou nové a těch je většina. No nachechtala jsem se jako už dlouho ne. Za tuto audioknihu jsem velmi vděčná.

Recenzia audioknihy Navždy plynule

25.08.2020 Overený nákup

Dobrý pomocník

Od téhle knihy jsem moc nečekala, ale překvapila mě. Zase jiný pohled na učení jazyka. Soustředím se pořád jen na slovíčka, ale správné fígle na výslovnost jsou také důležité. Výborně načtené, návody i to kde je najdu. Spokojenost

Recenzia audioknihy A hory odpověděly

25.08.2020 Overený nákup

Krásná kniha

Nádherně napsaný příběh. Líbí se mi, že je potřeba si i něco domyslet. Rozehrává mou fantazii. Moje první kniha z tohoto prostředí a úplně mě uchvátila. Perfektně načtené.

Recenzia audioknihy Slavík

19.06.2020 Overený nákup

Příběh válečné Francie

Další příběh z války z pohledu obyčejných a i neobyčejných a statečných francouzů, hlavně spíš francouzských žen. Lepší než se učit dějepis si poslechnout tento příběh. Nikdy mě nenapadlo, že francouzi na tom byli v podstatě stejně jako češi, spíš hůř. Krásně napsaná kniha. Výborně načtená. Do konce knihy jsem byla napnutá, kdo ji vlastně vypráví :)

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Kavárna U Anděla 1: Nová doba

11.06.2020 Overený nákup

Německá romantika

Na tuhle knihu jsem se dlouho těšila a nezklamala mě. Baví mě sága s popisem historie. Z pohledu obyčejných lidí. Člověk si uvědomí nesmyslnost války. Krásný příběh, silný a chvílemi mrazivý. Kdy bude další díl?

Recenzia audioknihy Zdravá střeva

27.05.2020 Overený nákup

Kniha, která změnila naše stravování

Pěkně pojaté zdravé stravování, jak z hlediska vědeckého tak i z toho obyčejného lidského. Spousty příkladů z rodiny spisovatelky a jejího okolí. Změnila jsem stravování jak sobě tak i celé rodině. Ke spokojenosti všech.

Recenzia audioknihy Teorie vraždy

16.05.2020 Overený nákup

Detektivka po vědecku

Výborná detektivka, pojatá jinak. Prošpikovaná spoustou vědeckých zajímavostí. Výborně namluvené a napínavé čtení. Nejzajímavěji napsaná detektivka za poslední dobu.

Recenzia audioknihy Podbrdské ženy

26.04.2020 Overený nákup

Historický román

Krásný a poutavý příběh obyčejných lidí napříč minulým stoletím. Rodinná sága z pohledu všech hrdinů a hrdinek. U těchto románů si vždy uvědomím, jak se máme dobře. Krásně načtené.

Recenzia audioknihy Sekáč

26.04.2020 Overený nákup

Prachettovská klasika

Co jiného čekat, než výbornou zábavu. Líbí se mi, že zde vystupují hrdinové z jiných linií prachettovských příběhů. A Smrť mě vždycky bavil nejvíc :) Zábavné vtipné a krásně načtené.

Recenzia audioknihy Hadrový panák

15.04.2020 Overený nákup

Výborná detektivka

Zajímavá a trochu jiná detektivka. Jiné prostředí, zajímavě napsané a perfektně namluvené mistrem Stránským. Do konce detektivky jsem netušila jak vše dopadne.

Recenzia audioknihy Dobrá znamení

10.04.2020 Overený nákup

Geniální

Věděla jsem, že to bude dobré ale netušila jsem, že až tak :D Pánové se opravdu vyřádili s písmenky i s hrdiny. Poutavé napínavé a skvěle načtené. Jak jinak pan Zadražil Prachetta umí geniálně :)

Recenzia audioknihy Mlčení

26.03.2020 Overený nákup

Křesťanství v Japonsku

Zajímavé nahlédnutí do dějin křesťanství a propagování ho v Japonsku. Ze začátku mě to bavilo hodně, později to bylo takové jednotvárné a mám co dělat abych to doposlouchala.

Recenzia audioknihy Krev Elfů

25.03.2020 Overený nákup

Perfektně načtený Zaklínač

Příběh Zaklínače už všem známý ale teď pro mne perfektně načtený. Viděla jsem první sérii na Netflixu a byla jsem zvědavá co bude dál. Ovšem asi zůstanu u poslouchání. Martin Finger je výborný.

Recenzia audioknihy Venkovské sídlo 1: Zlaté časy

22.03.2020 Overený nákup

Nahlédnutí do německé historie

Hezký román, který mi přiblížil jak to bylo za války a v době komunistického převratu v Německu. Moc hezky popsané z hledisek několika postav. Příjemné poslouchání, krásně načtené.

Recenzia audioknihy Nohy z jílu

17.03.2020 Overený nákup

Ještě vtipnější

Člověk by čekal, že to bude zase vtipné, ale ono to je ještě vtipnější. Co Terry dokáže vymyslet. Brilantní fantazie. Perfektní přednes. Výborně jsem se bavila těším se na další pokračování.

Recenzia audioknihy Panský dům

14.03.2020 Overený nákup

Romantické odpočinutí

Krásný romantický román, krásně načtený, jak jinak, Pavlem Soukupem. Líbilo se mi, že i když to je romantická pohádka tak není plytká a naivní. Zajímavé nahlédnutí do německé historie.

Recenzia audioknihy Šikmý kostel

05.03.2020 Overený nákup

Poutavý příběh

Mám ráda takovéto příběhy z denního života z naší historie. Vůbec jsem netušila jak divoké to bylo na Ostravsku na začátku minulého století. Velice krásně napsané a ještě lépe načtené. Člověk si hned začne vážit obyčejných věcí.

Recenzia audioknihy Mycelium V: Hlasy a hvězdy

02.03.2020 Overený nákup

fantastické pokračování

Dlouho očekávaný další díl nezklamal. Na téhle knize se mi líbí, že nikdo není vyloženě kladňák a nikdo záporák. Výborná ukázka toho jak se mění úhel pohledu. Příběh napínavý a napínavější. Perfektní interpretace. Díky tak dlouhému čekání jsem si mohla předešlé díly pustit znovu!!

Recenzia audioknihy Oběť 2117

30.12.2019 Overený nákup

Trochu jiná detektivka

Tentokrát mě příběh překvapil. Je jiný aktuální. A výborně se autorovi podařilo hlavní postavy oddělení Q dostat nenásilně i do této jiné detektivky. Konečně vím kdo je Asad a to už jsem se smířila s tím, že vše zůstane tajemstvím! Výborná interpretace!

Recenzia audioknihy Slepá mapa

06.12.2019 Overený nákup

Osud psaný tak lehce

Při téhle knize jsem si uvědomila jak si nevážíme všeho co máme. Jak řešíme nesmysly a nepodstatné hádky kvůli hloupostem. Autorka mě baví, i kvůli tomu že ne vše končí happyendem a když ano tak přesně tam kde má být. Veronika knihu krásně dokreslila svým uměním.

Recenzia audioknihy 1793

02.12.2019 Overený nákup

Drsný příběh

Boží mlýny melou... Zajímavý náhled do historie, kdy vyšetřovací metody byly opravdu jednoduché. Kniha mě moc bavila ač na mě místy byla kapku surová, ale věřím, že to nebyla nadsázka a mohlo to tak být. Výborný přenes

Recenzia audioknihy Kirké

16.11.2019 Overený nákup

Krásně přehledná řecká mytologie

Od mala znám řecké báje. Teď jsem je měla logicky srovnané dané do děje a zábavně napsané. S hlavní hrdinou jsem prošla to nejdůležitější a nejzajímavější. Uvědomila si naši pomíjivost. Petra Špalková skvělá!

Recenzia audioknihy Muži ve zbrani

01.11.2019 Overený nákup

Skvělý Terry Prachett

Jan Zadražil ale perfektně interpretoval Muže ve zbrani. Příběh opět okouzlující, vtipný nápaditý! A pan Zadražil to celé posunul na vyšší úroveň, která mě fakt bavila.. Chechtala jsem se jak puberťák

Recenzia audioknihy Cizinka

01.11.2019 Overený nákup

Červená knihovna hadr

Je to odpočinkový poslech. Pro mě asi zajímavý spíš z historického hlediska, popisu míst, přírody Skotska. Věděla jsem že to je romantické, ale chvílemi až patetické. Takovéto, copak mu zase kdo provede!!

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Total Recall

01.11.2019 Overený nákup

Arnold je borec

Fakt dost dobře napsané, všechno mu věřím. Inspiruje mě. Líbí se mi, že přiznává chyby i omyly. Líbí se mi jak popisuje vše přirozeně a bez nadsázek. Jedna z nejlepších autobiografií vůbec!

Recenzia audioknihy Italština pro začátečníky A1, A2

01.11.2019 Overený nákup

průměrný pomocník

Učím se italsky a chci se naučit italsky, bohužel tato audioučebnice mi v tom nepomůže. Je to rychlé člověk nemá čas si to ani rozmyslet, nijak interaktivní. Po chvíli přestávám vnímat. Dávám učebnici šanci dokola ale zatím s nijakým pokrokem

Recenzia audioknihy Dokonalá kořist

01.11.2019 Overený nákup

Zajímavá detektivka

Čekala jsem po prvním díle jak se může příběh Policistů vyvíjet a kupodivu může plně zajímavě. jako ženskou mě baví napětí mezi hlavními protagonisty - trochu červená knihovna ale je to jen šum v napínavém příběhu, kdy jsem dlouho netušila kdo je hlavním záporákem!

Recenzia audioknihy Nikdykde

10.10.2019 Overený nákup

Poutavý příběh probouzející fantazii

Výborně načtené Matoušem Rumlem, zajímavý příběh. Mám ráda takovéhle fantasy kde jede moje představivost na maximum. Emoce probuzeny ve všech směrech. Mistrovské dílo pana Gaimana!

Recenzia audioknihy Dívka, která musí zemřít

03.10.2019 Overený nákup

Velice předvídatelné

Přijde mi to už takové mačkání šťávy ze zbytků Millenia. Tentokrát trochu zklamání, ale co se dá pořád vymýšlet s jednou Lisbeth. Ovšem pan Stránský tomu dodal říz, dramatičnost, napětí. Ten mě na tom bavil nejvíc. Papírovou knihu bych si určitě nepřečetla.

Recenzia audioknihy Žena pro třetího krále

18.08.2019 Overený nákup

Krásný historický román

Česká historie přiblížená v pěkném románu. Baví mě poznávat naší historii tímto způsobem. Líbí se mi, že to není nijak romantické, ale spíš přirozené. Těším se na další audioknihu od Ludmily Vaňkové. Příjemně načteno

Recenzia audioknihy Konec hlídky

28.07.2019 Overený nákup

Výborný závěrečný díl

Fakt jsem nečekala děj této výborné detektivky. Když člověka chytly ty předchozí díly tak určitě zklamaný není. Baví mě provázanost příběhu, osudů! opravdu dobrá interpretace!

Hodnotenie audioknihy Doktor Proktor a prdicí prášek

24.07.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Terror

23.07.2019 Overený nákup

Výborný napínavý dobrodružný román

Nejdříve jsem se bála, že to bude kniha typická pro kluky! Není! Nejzajímavější historický román se spoustou zajímavých rovin. Interpreti vyborní. Pro mne nejlepší Martin Stránský a David Novotný. Vřele doporučuji všem!

Hodnotenie audioknihy Doktor Proktor a velká loupež zlata

25.06.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy V šedých tónech

13.06.2019 Overený nákup

Poutavé vyprávění

Výborně napsaná knížka. Bála jsme se tématu, zbytečně. Vůbec jsem netušila nic o historii Litvy a okolních zemích. V podstatě jemně podané hrůzy Stalinova režimu. Výborně namluvené.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Krotitel

10.06.2019 Overený nákup

Dobrá detektivka, která je spíše románem

Výborný příběh, chvíli jsem se motal ve jménech a postavách ale pak vše zapadlo. Nečekané rozuzlení. Sám posluchač si může domýšlet a pátrat z řečeného. Dobře načtené, zajímavé prostředí.

Recenzia audioknihy Jack Reacher: Jatka

04.06.2019 Overený nákup

Osamělý bojovník za spravedlnost

Mám ráda ty tvrdé muže, co se nebojí, co vše vyřeší, zachrání ženu v nouzi. Všichni si ho oblíbí a on vyhraje. Mám ráda správné konce :) Chytrý příběh se zajímavou zápletkou!

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Pan Mercedes

29.05.2019 Overený nákup

Nahlédnutí do hlavy zločince

Co jiného od Kinga čekat než skvělý příběh, výborně namluvený. Zajímavá zápletka, zajímavé povahy, perfektně popsané. Výborná kniha pro představivost. Těším se na další díly

Recenzia audioknihy Clona

23.05.2019 Overený nákup

Munch a Krugerová opět v akci a opět skvěle

Dobrá detektivka. Trochu mi vadí, že se vše točí kolem hlavních hrdinů, jakoby si na ně zasedli všichni šílenci okolo. Ale pokud tohle beru tak zase napínavé, zvláštní a severské.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Stojednaletý stařík, který se vrátil, aby zachránil svět 

13.05.2019 Overený nákup

Chytré, vtipné

Baví mě Jonasson. Baví mě jak ví a umí a umí to i převyprávět. Líbí se mi jeho humor, nadčasový a trefný. Baví mě stařík, který má nadhled a s ničím si nedělá hlavu. První kniha byla lepší ale jen o chlup.

Recenzia audioknihy Tiché roky

27.04.2019 Overený nákup

Příjemný životní příběh

Krasná kniha o životě jedné rodiny ze dvou pohledů. Přiměje člověka zamyslet se nad tím, jak vidí stejnou situaci někdo jiný, blízký. Vyborná interpretace!

Recenzia audioknihy Lazar

26.04.2019 Overený nákup

Trochu jiný Kepler

Mám ráda pana Rímského, jeho hlas je prostě úžasný. Příběh sám o sobě.. Je jiný. Nikdo není jen dobrý a nikdo není jen zlý. Vlastně ani nevím komu fandit. Zvláštní příběh

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Hadohlavec

26.04.2019 Overený nákup

Dlouho očekávaný Hadohlavec lepší než jsem čekala

Nečekala jsem, že to může být ještě lepší a zajímavější provedení než v předešlých dílech série. Baví mě Myšička a úžasná Jana Plodková si příběh úplně vychutnává. Zase jsem se nemohla odtrhnout a těšila se na další zápletku! Bude další kniha?

Recenzia audioknihy Firewall

26.04.2019 Overený nákup

Mankell opět nezklamal

Výborná detektivka, zajímavý a napínavý příběh. Co vše je v dnešní době možné si ani nedovedeme představit. Nemohla jsem přestat poslouchat a to hlavně díky páně Vyorálkově přednesu. Pro mě je to mistr slova, hlasu. Dokáže mě vtáhnout do atmosféry a nepustí mě pryč.

Recenzia audioknihy Právo nálezce

06.04.2019 Overený nákup

Kingovská klasika

Perfektně promyšlený příběh navazující na první díl. Skvěle rozebrané povahy a myšlení postav. Poutavé a zábavné poslouchání. Těším se na další díl. Výborná interpretace.

Hodnotenie audioknihy Promlčení

06.04.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Ochráním tě

06.04.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Trhlina

18.03.2019 Overený nákup

Mistrovský slovenský horor

Výborně předneseno, napínavá kniha. Takový druh hororu, u kterého máte pocit, že se může stát. Autentický, zábavný a zajímavý příběh. Neustále jsem měla chuť vyhledávat autentičnost.

Recenzia audioknihy Hotýlek

03.02.2019 Overený nákup

Příběh ze života

Romány paní Mornštajnové, jsou jeden lepší než druhý, nepotřebuje k přednesu nic nadpřirozeného, ale poutavě vypráví příběh sousedů, který můžeme znát a který je nám blízký. Pohlazení po duši. Výborný přednes!

Recenzia audioknihy Stráže! Stráže!

19.11.2018 Overený nákup

Když se člověk chechtá nahlas

Miluju Terryho Pratcheta. Jeho fantazie je absolutní. Tak dobře jsem se dlouho nepobavila. Baví mě propojení mezi jednotlivými knihami. Perfektní přednes, výborné načasovaní, měnění hlasu. Prostě paráda. Děkuji

Recenzia audioknihy Čarodějky na cestách

13.11.2018 Overený nákup

Terry je výborný ale Slavíková je skvělá

Naprosto perfektní ztvárnění Terryho. Výborně vystižený příběh, který je mega vtipný, veselý pohádkově naučný. Často jsem si pasáže posouvala zpět, perfektní audiokniha.

Recenzia audioknihy Vegetariánka

02.10.2018 Overený nákup

Jiná kultura

Moc mě bavilo nahlídnout do kultury tak moc odlišné od té naší. Výborně napsaný příběh, skvěle přednesený. Moc zajímavé vykreslení pocitů a situací. přesně jsem si vše dokázala představit.

Recenzia audioknihy Noc

09.07.2018 Overený nákup

Výborná detektivka

Opět perfektní ztvárnění panem Žákem. krásně se poslouchá, umí udělat to správné napětí v těch správných místech. Detektivka napínavá, se spoustou jak zvratů tak známých okamžiků.

Hodnotenie audioknihy Vrazi bez tváře

26.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Nesmírný

26.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Muž jménem Ove

26.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Šachové figurky

26.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Skála

26.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Mycelium IV: Vidění

26.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Syn

26.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Muž z ostrova Lewis

26.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Svědkyně ohně

26.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Sběratel kostí

26.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Prázdné křeslo

26.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Soumrak dne

26.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy O krok pozadu

26.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Soudné sestry

26.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Hlava XXII

26.06.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Anastasia

12.06.2018 Overený nákup

Poučný příběh

Pro lidi s otevřenou myslí. O tom jak se dá žít jinak, když se člověk na věci podívá jinak. Megreho knihy jsou pro mne inspirací. Přednes přesně souzněl s obsahem :) Kdo jiný než Gabriela.

Hodnotenie audioknihy Hana

03.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Malé ženy

03.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Malevil

10.04.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Černé světlo

28.03.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Enderova hra

21.03.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Tanečník

27.02.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Sál smrti

20.02.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Žítkovské bohyně

17.02.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Noční pád

11.02.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy DUNA

01.02.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Pád Cařihradu

19.12.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Usměvavý muž

06.12.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Bílá lvice

23.11.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Psi z Rigy

21.11.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Ve slepé uličce

08.11.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Čtvrtá oběť

08.08.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Pán ohně

09.07.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Mycelium III: Pád do temnot

11.06.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Marco

07.05.2017 Overený nákup