Recenzie užívateľa Radim

Audiomoľ Pisateľ - 1 z najčastejšie píšucich recenzentov

Recenzia audioknihy Být normální je na hovno

18.02.2021 Overený nákup

Pomůže Vám k zamyšlení se.

Autor se v knize zabývá tím, co je "normální". Probírá historii eugeniky a přidává k tomu svůj komentář. Jelikož patřím mezi ty "normální" lidi, nikdy mě nenapadlo se nad světem takto zamýšlet. V tomto mi kniha spoustu dala. Pomohla mi představit si jaké to je být dis..lektik, grafik - cokoliv. Děkuji autorovi za to, že něco takového napsal.

Recenzia audioknihy Mé cesty do hlubin mozku

18.02.2021 Overený nákup

Doporučuji.

Pan Beneš je ispirativní člověk. Je zajímavé poslouchat jeho myšlenky. Stejně jako je zajímavé "vidět" svět z trochu jiné strany - strany chirurga. Knihu mohu doporučit, jděte do ní.

Recenzia audioknihy Udělej to dnes

18.02.2021 Overený nákup

Za ty peníze bych šel raději do jiných knih.

Kniha mi přišla taková nemastná, neslaná. Nebylo to nic extra špatného, ale přišlo mi, že je to klasický typ knihy, kde si autor přečte pár jiných knih v oboru a poté jednu napíše. Za 350,- korun dle mého nestojí. Za jeden kredit... Asi taky ne.

Produktivita Time management

Recenzia audioknihy Začněte s proč

20.01.2021 Overený nákup

Koupi nebudete litovat

Kniha je skvělá. Inspirativní a zároveň Vám dodá užitečné vedení v oblasti vedení a inspirování lidí, marketingu... Zároveň je to vcelku oddechové čtení. Myslím, že koupi nebudete litovat.

Myslenie Spokojnosť v živote Kreativita

Recenzia audioknihy Čtyřhodinový pracovní týden

20.01.2021 Overený nákup

Myslím si, že kniha stojí za přečtení.

Čtyřhodinový pracovní týden byl ve své době fenomén a myslím, že chápu proč. Kniha dokáže nadchnout, inspirovat a, co se mi na ní líbí nejvíce, poskytnout mnoho praktických tipů. Pro nás Čechy (a Slováky) je nevýhoda v tom, že hodně z těch tipů je platných hlavně v USA. Tak jako tak, knihu doporučuji přečíst.

Produktivita Time management Financie Praktická

Recenzia audioknihy Americký sniper

29.12.2020 Overený nákup

Zajímavý člověk

Americký sniper je zajímavá kniha o zajímavém člověku. Moc se mi na ní líbí upřímnost autora a to, že nám přináší pohled na svět očima vojáka Americké armády, pro kterého je jeho vlast přednější než rodina. Obdivuhodný člověk.

Interpretace panem Tůmou je samozřejmě skvělá. Kniha určitě stojí za poslech.

Recenzia audioknihy Digitální minimalismus

06.12.2020 Overený nákup

Skvělá kniha :)

Naprosto skvělá kniha, kterou bych v dnešní době doporučil každému, kdo na potřebu mít svůj telefon neustále u sebe. Interpret mi také sedl, jen byly občas rušící ty střihy v nahrávkách. Pan Veselý mluvil jedním tónem hlasu, potom střih, v půlce věty najednou úplně jiný tón hlasu. Ale to je spíše maličkost, knížku určitě berte.

Time management

Recenzia audioknihy Navždy plynule

29.11.2020 Overený nákup

Chcete-li se naučit cizí jazyk, je to kniha pro Vás.

Skvělá kniha obsahující spostu tipů na to, jak se naučit cizí jazyk. Nelituji ani jedné koruny (respektive kreditu). Kniha obsahuje tipy na konkrétní webové stránky a techniky.

Recenzia audioknihy Zlá krev

30.10.2020 Overený nákup

Není to špatné.

Je zajímavé podívat se do psychologie Wall Street a do toho jak dlouho jde podvodně získávat peníze od investorů, tváříte-li se jako vizionář/ka. Každopádně pěkně se to poslouchá, není to moc složitá kniha - asi bych mohl doporučit.

Recenzia audioknihy Nauč se to!

25.09.2020 Overený nákup

Doporučuji každému

Nauč se to je rozhodně kniha, která stojí za přečtení. Doporučil bych ji každému, kdo se chce aspoň trochu dále vzdělávat. Takže každému, kdo právě čte tuto recenzi. Interpreta mohu taky jen vychválit.

Praktická

Recenzia audioknihy Kód života

29.08.2020 Overený nákup

Rozhodně zajímavé informace.

Obsah knihy je opravdu zajímavý a rozhodně stojí za přečtení. Jen bych možná spíše popřemýšel, jestli si ji fyzicky nepřečíst. Bylo pro mě těžké se na ni v audio formě soustředit (což samozřejmě může být mnou) a myslím si, že v psané formě by to bylo mnohem lepší. Jinak Interpret je na jedničku, pan Kapitančik se mi na toto téma hodil.

Recenzia audioknihy Nastavení mysli

29.07.2020 Overený nákup

Jděte do toho.

Audiokniha má super myšlenku, která by se měla šířit dál. Bohužel mi ale přišlo že na jednu myšlenku je kniha až příliš dlouhá. Co se týče interpretace, je to takový průměr - neurazí, ale nadšení z toho nebudete. Celkově bych ale knihu doporučil.

Hodnotenie audioknihy Krev Elfů

30.06.2020

Recenzia audioknihy Elon Musk

09.06.2020 Overený nákup

Dobrá inspirace.

Audiokniha je dobrá. Určitě je to dobrá motivace pro podnikatele. Inspirující, zaujme vás. Jde z ní místo dost cítit takové americké vlastenectví od autora. Každopádně nákupu určitě nelituji, splnila svůj účel.

Hodnotenie audioknihy Na volné noze - Speciál

05.06.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Život na volné noze 1

05.06.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Život snů a skutečnosti

04.06.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Zdravé audiozprávy Margit Slimákové 2

02.06.2020 Overený nákup

Margit ví o čem mluví.

Zda se ze Margit ví o čem mluví. Jsem strašně rád, že jsem se konečně dočkal rád co konkrétně jíst. Všude se píše jezte kvalitní potraviny a vy si z toho nic nevezmete. Z této "audioknihy" se dozvíte konkrétně co je dobré a čemu se vyhnout. A za to si zaslouží díky.

Hodnotenie audioknihy Jak na sítě

30.05.2020

Hodnotenie audioknihy Myšlení, rychlé a pomalé

30.05.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy O čem víme prd - Průvodce neznámým vesmírem

30.05.2020 Overený nákup

Vtipně podané složité informace.

Kniha je zajímavá. Interpret mi krásně sedl, informační hodnota určitě není malá. Je to celé podané vtipnou formou, musíte se celkem soustředit, hodí se to vážně spíše k činnosti, která nepotřebuje vaše soustředění, protože jej budete muset věnovat knize. Možná bych lehce vytkl ty vtipy. Občas mi přišlo že tam byly až na sílu nacpány.

Recenzia audioknihy Atomové návyky

13.05.2020 Overený nákup

Stojí za to.

Kniha mi sedla. Určitě si ji přečtu znovu. Líbilo se mi dokazování na nejrůznější výzkumy, mám z ní sepsáno mnoho poznámek. Interpretace byla dobrá, neposadi vás to na zadek, ani neurazí. Každopádně kniha stojí za to.

Recenzia audioknihy Hluboká práce

07.05.2020 Overený nákup

Mohu doporučit.

Na knize se mi líbí že myšlenky v ní obsažené může využít každý. A já je doporučuji využít, stejně jako doporučuji poslechnout si tuto audioknihy. Dalo by se tomu dát za zlé, že je celá kniha o jediné myšlence, ale protiváhou tomu je, že ta myšlenka je důležitá. Co se týká interpretace je průměrná, možná lehce podprůměrná, ale to asi slyšíte v ukázce. Celkově mohu doporučit.

Recenzia audioknihy Cizinec

07.05.2020 Overený nákup

Budete mít nad čím přemýšlet.

Knížka je skvělá. Albert Camus umí. Je zajímavá, máte ji hned poslechnutou, takže máte dostatek času nad ní potom přemýšlet. Dost mi v ní sedí i hlas interpreta. Nebudu to dále rozvádět, kniha stojí za to, jděte do toho.

Hodnotenie audioknihy Sapiens

22.04.2020

Recenzia audioknihy Zdravé audiozprávy Margit Slimákové 1

22.04.2020 Overený nákup

Lepší než jsem čekal.

Audiokniha mě příjemně překvapila. Čekal jsem... Vlastně ani nevím co jsem čekal, jen že to bude takové nic moc. Popravdě, doporučuji si ji poslechnout. Audiokniha je plná faktů o jídle, zdraví, výživě... Taktéž je i pěkně namluvená. Jen se mi párkrát stalo, že interpretka zopakovala 2x po sobě tutéž větu. Každopádně za ty 2 hodiny času to stojí, rozšíříte si obzory. A nakonec nad tímto tématem možná strávíte mnohem více času, neboť mnoha slovům lajk asi nebude rozumět.

Hodnotenie audioknihy Saturnin a jeho pán

22.04.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Fenomén KK

11.04.2020 Overený nákup

Nádhera

Musím říct že Karel Kryl byl velice zajímavá osobnost. Hrozně by mě zajímalo co by řekl na dnešní dobu. Tato "Audiokniha" je shrnutím pořadů zkoumajících jeho život a musím říci, že to zpracovali velice hezky. Strhne vás do oné doby, popíše vám co se dělo v Československu i za hranicemi. A v neposlední řadě vám rozšíří obzory. Doporučuji si to poslechout.

Recenzia audioknihy Petr a Lucie

06.04.2020 Overený nákup

Krása

"Já si často říkám v čem je smysl života. Kdo vůbec chce válku?" Krásná knížka. Taková jednohubka. Je skvěle namluvená, opravdu, radost poslouchat. Vtáhne vás do děje a než se nadějete tak skončí. Mohu jen doporučit.

Recenzia audioknihy Moc přítomného okamžiku

31.03.2020 Overený nákup

Takový průměr

Kniha se mi vcelku líbila, jen mi zezačátku přišla jakási nudná. Když jsem se nad tím více zamýšlel, došlo mi, že by se dala shrnout jednou větou. A to celkem zdařile i samotným nadpisem. Je namluvena příjemně.

Recenzia audioknihy Faktomluva

24.03.2020 Overený nákup

Skvělá kniha

Všem tuto knihu doporučuji, rozšíří obzory, už na začátku vám ukáže jak máte zkreslený pohled na svět. Jen, bych možná v tomto případě více doporučil klasickou knížku. Kniha obsahuje množství grafů a statistik, které bych já osobně radši viděl, neboť se přeci jen nepopíší tak dobře jako se je vidíte na papíře. Ovšem to neznamená že byste si tuto audioknihu neměli poslechnout.

Recenzia audioknihy Touha

15.03.2020 Overený nákup

Zajímavý poslech

Velice se mi líbí jak to pan Šmíd namluvil. Je to napsáno takovým líbezným písmem, mám rád tento styl psaní. Myslím že tato kniha za ten čas stojí, jen nedoporučuji, jako já, poslouchat knihu těsně před spaním.

Recenzia audioknihy Proč spíme

29.01.2020 Overený nákup

Naprosto skvělá knížka

Tuto knihu mohu doporučit všem, kteří si položili stejnou otázku, jako autor v nadpisu. Je plná skvělých informací, studií... Po poslechu této knihy si 2x rozmyslíte, jestli chcete spát méně, pít alkohol před spaním apod.

Recenzia audioknihy Na volné noze

08.03.2019 Overený nákup

Robert Vlach prostě ví

Skvělá kniha, je znát že má autor mnoho zkušeností s podnikáním na volné noze a to jak svých, tak zkušeností jeho kolegů. Pokud vás toto téma zajímá tak nemohu než doporučit.

Recenzia audioknihy Tajný život stromů

01.10.2018 Overený nákup

Velice příjemný poslech

Co říci, kniha je to skvělá, poslech je velice příjemný. Dá vám trochu větší všeobecný rozhled. Je vážně zajímavé zjistit jak stromy přemýšlí a jak bojují o přežití. Po poslechu této knihy se rozhodně budete cítit jinak při procházkách po lese :) mohu jen doporučit, rozhodně se nebudete nudit

Recenzia audioknihy Maminka

20.04.2018 Overený nákup

Vcelku pěkné

Kniha je pěkná, Seifert používá velice hezká slovní spojení. Bohužel asi jsem na to ještě nedozrál ale, ač se mi líbí, tak to není nic co bych označil za oblíbené. Jednou přečíst a stačí, řekněme... No uvidí, třeba si to ještě pustím.

Interpretace je jako vždy profesionální.

Recenzia audioknihy Malý princ

11.04.2018

Skvělá kniha

Malý princ je úžasná kniha v tom, že si v ní každý něco najde. Malé dítě v něm vidí prince, vesmír... A dospělí? Dospělí si z této knihy také mnoho odnesou. Však si jej poslechněte a poznáte.

Co se týče audiovizuální části, je velice kvalitní. Hlas mi k této knize sedí.

Recenzia audioknihy Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu

11.04.2018

Velice dobrá kniha, velice dobré podání.

Pokud mám hodnotit audiovizuální stránku, Martin Stránský má dle mého velice dobrý hlas. Jeho podání se mi líbilo, mělo to jak se říká "šťávu".

Mám-li hodnotit knihu, jak byla napsána atd., tak také nemám co bych vytknul. Líbí se mi že autor sám se s Jeffem znal, tudíž věděl o čem píše. Kniha je podrobně napsána (chvílemi se mi zdálo že až moc podrobně). Co se někomu může líbit a jinému nemusí je to že autor často přeskakoval do budoucnosti, do minulosti apod.