Recenzie užívateľa sasi

Recenzia audioknihy Angličtina - frázová slovesa

31.01.2021 Overený nákup

frázová slovesa

Těžko se takováto kniha hodnotí, když jde o učebnici, určitě je její výhodou audio podoba, která pomúže krátit čas někde na cestách v autě apod. Trochu mi vadila její monotonnost vzhledem k trochu, dnes modernějším formám způsobů učení, které jsou více interaktivní. Ale při porovnání cena/výkon je to užitečná kniha a doporučil bych ji.

Učebnica Pre mierne pokročilých

Recenzia audioknihy Jeeves aneb anglický Saturnin (EN)

27.10.2020 Overený nákup

zajímavá četba v angličtině

Anglického Saturnina jsem si vybral ke zdokonalení a procvičení anglického jazyka a myslím, že jsem neudělal chybu, mohu doporučit středně pokročilým angličtinářům na úrovni B1/B2 a těm, kteří mají sklony k anglickému humoru. doporučuji

Pre dospelých Pre pokročilých Iba v cudzom jazyku

Recenzia audioknihy Navždy plynule

02.10.2020 Overený nákup

neudelate chybu

Kniha me zaujala predevsim rozsahem ruznych doporuceni a tipu jak pristupovat ke studiu jazyku, otevrela mi nove obzory a dala par praktickych rad. Je hodne zamerena na metodu anki, ale probere i jina vhodna reseni, hlavne v jejim zaveru. Mohu doporucit.

Produktivita Myslenie Praktická Deti & Výchova Kreativita Učebnica

Recenzia audioknihy Gladiátor

12.09.2020 Overený nákup

Kniha ktera se libila

Kniha, stejne jako predesle dily, me nezklamala, ze začátku jsem si říkal, že příběh Gladiátora nemůže ničím překvapit, ale autor využil obou hlavních postav, a velmi dovedně a napínavé zasadil příběh do prostředí Kréty a využil přírodní katastrofu k velmi zajímavé zápletce. Věřím že autor bude pokračovat a brzy nás překvapí dalším novým příběhem. Také by jsem chtěl ocenit interpretaci a přednes ktere byly velmi profesionálně zpracované.

Recenzia audioknihy 99: Hokejové příběhy

01.05.2020 Overený nákup

Velmi působivá kniha ze sportovního pstredi, ve které se budou ale lépe orientovat posluchači, kteří hokej radu let sleduji.

Jako hokejový fanoušek i hokejista jsem v knize našel co jsem hledal, udělal jsem si další názor na hokej za mořem. Příběh velmi zajímavý včetně osobnosti profesionálního hokeje. Díky tomu, ze jsem již padesátníkem a hokej sleduji od malička, věděl jsem o kom se v knize mluví. Myslím , ale, ze pro nezasvedceneho posluchače bude těžké se ve jménech orientovat, i já měl problém se u těch ze 60. Let orientovat a občas jsem se ztrácel a hůře sledoval příběh hlavní postavy. Celkove jsem byl ale spokojený, možná je to i tím, ze jsem o hlavním hrdinovi viděl i film.

Recenzia audioknihy Jídlo na prvním místě

15.02.2020 Overený nákup

Velmi zajímavá kniha hlavně pro ty co to myslí se zdravím vážně

Kniha byla pro mě velmi poučná, doplnila efektivně mé dosavadní znalosti. Možná i díky popisovanému programu jídelníčku a vybírání správných potravin jsem za jeden měsíc srovnal hldinu cukru do normálu ( moje hodnoty si již vyžadovaly aplikaci inzulínu) a jako bonus jsem snížil váhu o 10kg. Stačilo dodržovat zásady stravování popsané v této knize a trochu se hýbat. Doporučuji!

Recenzia audioknihy Můj svět

15.02.2020 Overený nákup

velmi zajímavá kniha hlavně pro zasvěcené sportovce

Jako bývaly cyklista, který jsem se věnoval tomuto sportu aktivne 11 let a řadu let rekreačně, jsem knihu velmi ocenil. Protože sleduji pravidelne Tour de France a občas i jiné závody včetně MS, mi kniha dala ucelenější přehled o dění v pelotonu a hlavně vztahy v cyklistických stájích. Příběh je zajímavý, ocenil jsem Petrovu bezprostřednost a jeho zásady, které ho dovedly k úspěchu. Knihu mám i v tištěné podobě jako dárek, ale raději jsem ji poslouchal, její interpretace byla výborná. Jedním slovem, doporučuji.

Recenzia audioknihy Zdravé audiozprávy Margit Slimákové 1

25.01.2020 Overený nákup

je to zajimavy prispevek pro lidi , kteri to mysli se svym zdravim vazne, stoji za poslech

Obsahove celkem vyvazene, trochu jsem se ztracel v popisovanych metodach tykajicich se ruznych pojmenovani diet, kdy autorka predpokladala urcity prehled posluchace, ale popis pricin problemu a latek je zpusobujicich byl dostatecny

Recenzia audioknihy 1793

04.01.2020 Overený nákup

Zajimava kniha ze zajimaveho prostredi

Kniha je trochu rozvlekla a chvilemi jsem se v pribehu ztracel, ale ke konci se pribehy spojily a davalo mi to smysl. Nektere pasaze jsou pro silnejsi natury, zejmena pokud jde o popravy a postupnou likvidaci jedne z postav.

Hodnotenie audioknihy Dívka, která musí zemřít

15.11.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Jedlová samota

03.05.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Elon Musk

17.02.2019 Overený nákup

velmi dobre, vynikajici, doporučuji

Vzhledem k tomu , že jsem fanoušek nových technologií a uznávám Steava Jobse, který se na rozvoji nových technologií výrazně podepsal, Elon Musk je dalším takovým představitelem, který mění svět tímto směrem. Kniha je velmi inspirující i napínavá, tím více, že Musk má před sebou ještě dlouhé období, kdy může své vize zkoušet realizovat. Jeho osobní rysy vykreslené v knize, a jsou podobné těm Jobsovým, naznačují že bez nich by ani jeden nedosáhli takových skvělých výsledků. Kniha mi velmi zpříjemnila mojí dovolenou v lázních. Chtěl bych ocenit i výborný dabing.

Recenzia audioknihy Putinovi agenti

13.02.2019 Overený nákup

Zajímavé čtení a souvislosti

Kniha mě zaujala a otevřela mi oči v některých oblastech a dala mi věci do souvislosti, zvláště když některé osoby v knize jmenované znám osobně a mohu potvrdit popisované informace. Při představě ze je většina z popisovaných události pravda jde mráz po zádech ....

Hodnotenie audioknihy Hitchhiking to the sea

09.02.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Proč spíme

09.02.2019 Overený nákup

velmi dobre, vynikajici

kniha mi otevrela obzory a ucelene me navedla k tomu, ze jsem zmenil sve spaci navyky, od lonskeho roku jsem upravil pocet hodin spanku a citim se mnohem lepe

Hodnotenie audioknihy Proč spíme

06.01.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Selfies

23.12.2018 Overený nákup

velmi velmi dobre

Moc se mi libil pribeh i s jeho zapletkou, duvtipnym spojovanim pribehu a pripadu oddeleni Q... perfektni interpretace a necekane rozuzleni s napinavosti az do konce. Hodnotim velmi kladne!

Recenzia audioknihy Severská mytologie

16.09.2018 Overený nákup

velmi zajimave, doporucuji

kniha mi ucelila vedomosti ohledne severske mytologie, usporadala pomoci pribehu predstavu o severskem bozstvu a pobavila jednotlivymi pribehy bohu, je inspirativni a vtahne vas do deje alespon nekterych pribehu

Hodnotenie audioknihy Příběhy Staré dámy

25.07.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Nesmírný

04.07.2018 Overený nákup