Recenzie užívateľa Zuzana F.

Audiomoľ Pisateľ - 1 z najčastejšie píšucich recenzentov

Recenzia audioknihy Temná ozvena

19.01.2021 Overený nákup

Nuda

Možná jsem přísná, ale docela jsem se nudila. Přijde mi, že styl je už trochu zastaralý, alespoň pro mne. Doufala jsem, že BOSCH bude bavit, ale jsou to takové 80ky. Myslím ale, že svoje posluchače budou knihy mít, není tam tolik brutality, krve a všeho, co dnes "frčí" :-)

Recenzia audioknihy Noční lov

19.01.2021 Overený nákup

nezklamalo mne

i druhý díl byl napínavý, dobře napsaný a v rámci žánru, je to zábava. Doufám, že bude další díl, série s detektivy jsou moc fajn a obchodně samozřejmě skvělý tah ! :-) Kdo by si nekoupil další knížky ?! :-) Martin Stráský je skvělý, skvělý, skvělý :-)

Recenzia audioknihy Běžkyně

19.01.2021 Overený nákup

"přečtu si" určitě další díl, pokud bude....

....mám dojem, že trochu drsnější děj knížkám svědčí, ale nejvíc mne baví to, že se ten děj odehrává v Číně. Alespoň trochu vidíme pod pokličku, i když asi dost uhlazeně :-)

Recenzia audioknihy Jednou nohou v hrobe

10.01.2021 Overený nákup

trochu slabší ...

Mně je to ale jedno ! Jako si koupím NESBA , tak si koupím Dána, ale nehřešte na to !!!! :-) A miluji slovenštinu a Krause a Josého. Poslední dvě knihy číst nemůžu, (děti, starý lidi) to, obzvlášť v době COVID nedám. Tak zase nekdy Dáne.

Recenzia audioknihy Katarze

10.01.2021 Overený nákup

3X 5 HVĚZD

Moc se mi autorka líbí, nevěděla jsem o ní, už jsem si koupila vše, co v audiu vyšlo a těším se na další. Doporučuji, i když je trochu drsnější - no SEVER no :-)

Recenzia audioknihy Já, Poutník

10.01.2021 Overený nákup

Tak já nevím....

tak nevím, do půlky mě to celkem bavilo, ale potom jsem už dočetla spíš , abych věděla, jak to dopadlo. Zkusím si poslechnout po čase znovu, protože opravdu do poloviny jsem poslouchala na plný pecky :-) !

Recenzia audioknihy Dívka v ledu

10.01.2021 Overený nákup

Naprosté nadšení nebo mi to mimořádně sedlo .-)

Dlouho se mi nestalo, abych ponocovala s knihou. Musím říci, že to, jak čte knihy Martin Stránský je excelentní.

Napínavé, trochu se i bojíte, je tam trochu polívčičky z toho, co asi autora trochu bolí, ale v obou případech chápu, že se do toho obul .-) Jsem mile překvapena, protože 2. díl Kate ( Mlha nad...) mě zklamala, jako by to napsal někdo jiný, naivní, nezáživné. Dívka v ledu mě nadchla. Jdu si koupit NOČNÍ LOV, i když se trochu bojím, "páč" je to 2. díl :-)

Recenzia audioknihy Sestry

09.12.2020 Overený nákup

VELKÉ ZKLAMÁNÍ

divné, zmatené, nelíbilo se mi to - ale ! nedejte na mne, poslechněte si alespoň ukázku a uvidíte. Je možné, že se k tomu vrátím, někdy se stane, že vám kniha nesedne díky vašemu momentálnímu rozpoložení :-)

Recenzia audioknihy Malevil

09.12.2020 Overený nákup

milá knížka

vzpomínka na mládí, patří mezi několik knížek, které mi evokují čas, kdy jsem byla mladá, hezká a nebolela mě kolena. Pár titulů jsem zde našla a zakoupila. Hurá, že i tyto tituly vám stojí za to :-)

Recenzia audioknihy Básnik

09.12.2020 Overený nákup

3X 5 HVĚZD

hodně, hodně napínavé, skvěle načtené, příběh super a docela i strašidelné - příběhy bosse, malého pavúka,....prostě super, super....DD je skvělý spisovatel

Recenzia audioknihy Code 93

09.12.2020 Overený nákup

nic moc...

divná kniha, doposlechla jsem, ale moc mne to nebavilo. Byla jsem zklamaná, recenze ušly, ale asi mi nepadla do noty...naštěstí je spousta, spousta super titulů...

Recenzia audioknihy Černá díra

09.12.2020 Overený nákup

3X 5 HVĚZD

psala jsem recenzi na DNA, takže doporučuji číst nejprve DNA a potom tuto knihu. Obě mě nadchly a jdu si koupit KATARZI, jak jsem jž také psala, doufám, že bude serie pokračovat.

Recenzia audioknihy DNA

09.12.2020 Overený nákup

3X 5 HVĚZD

tak jsem objevila další skvělé detektivky :-) je to moje gusto, nepřehnaně krvavé, napínavé a i když se považuji trochu za Peryho Masona, fakt jsem netušila KDO je vrah. Doporučuji číst ČERNÁ DÍRA, DNA, KATARZE - navazuje, je to lepší, já bohužel četla obráceně .-( moc se mi knihy líbí, doufám, že série bude pokračovat

Recenzia audioknihy Kříďák

27.11.2020 Overený nákup

ZAJÍMAVÉ, NAPÍNAVÉ,....

Přiznám se, že jsem četla JÁMA dříve než KŘÍĎÁK a ta se mi líbila o fous víc, ale obě knihy jsou skvělé. Už se těším na TI DRUZÍ , dám si ji pod stromek :-). Skvělé knihy.

Hodnotenie audioknihy Selfies

09.11.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Dokonalá smrt

09.11.2020 Overený nákup

každý díl se mi zdá lepší

Ahoj knihomilové, potvrzuji nadpis, je to moc fajn detektivka, zvláštní příběh, napínavý, zamotaný. Není to pecka největší, ale moc mě bavila :-) Kdo má rád méně krve, doporučuji. Vždycky se zamyslím nad tím, jak jsem naivní při pohledu na lidi a kolik skrytých"cvoků" je asi mezi námi. Vždycky jejich temnotu něco temného způsobí a tak pořád dokola. Je to děsivé, nemyslíte ?!

Recenzia audioknihy Hadrový panák

04.11.2020 Overený nákup

3X 5 HVĚZD

bomba pro silné nervy. Super, super.....kdo nemá rád brutální knihy, tak pro něj tahle není, ale kdo miluje třeba Sněhuláka od Nesbo a celkově jeho knihy, tak velmi doporučuji. Ani minutu se nebudete nudit. Na dobrou noc, to ale moc není :-)

Recenzia audioknihy Loutkář

04.11.2020 Overený nákup

3X 5 HVĚZD

také jsem dala na doporučení recenzí na AUDIOLIBRIXU a nebyla jsem zklamaná - doporučuji všechny 3 díly, je to "počteníčko" Nesbovském stylu. Doufám, že bude něco dál ?!?! Jen Monika Žáková mi k takové knize nesedí. Martin Stráský byl lepší.

Recenzia audioknihy Osmnáct pod nulou

04.11.2020 Overený nákup

SUPER knížka

koupila jsem si celou sérii - vřele doporučuji, ale kdo má slabší nervy, tak pozor :-) moc se těším na další a další :-) objevila jsem na doporučení audiolibrixu a moc jsem si knihy užila - všechny 4 :-)

Recenzia audioknihy Venuša zo zátoky

04.11.2020 Overený nákup

Jistota kvality ?

Dominik Dán je skvělý vypravěč a kriminální zločiny má vypracované a přitom autentické. Jen mi chybí ta "sranda", která prošpikovala celou knížku. Nevím, jestli je to tím, že odešel nejskvělejší vypraveč jeho knížek, zlatý pan Marián Geišberg, ale laždopádně tomu "něco" chybí. ALE... kupuji a budu kupovat jeho knihy, protože je to kvalita československé krimi. :-)

Recenzia audioknihy Robin

30.10.2020 Overený nákup

Mám ho doma

tuto knihu mám i vázanou, četla jsem jí asi 10x , bavila jsem se nesmírně i proto, že jsem měla jezevčíky, ale pes, kterého jsem si trochu natlačeně pořídila na stará kolena JE ROBIN. Peklo na zemi. Je to často vtipné, ale leckdy pláču a proklínám sousedku, která mi ho odporučila. Každopádně se nenudím a to u ROBINA nikdo, ani když jeho spratkovství pouze čte. Já bohužel nemám tetu Hanu. .-(

Recenzia audioknihy Jak si správně přát

30.10.2020 Overený nákup

3X 5 HVĚZD

jsem moc zvědavá, jestli to bude fungovat, jsem skeptická, ale co už :-) zkusíme a uvidíme. Každopádně je to moc milá kniha, pohladí, povzbudí, dodá naději,...je fajn

Recenzia audioknihy Čtvrtá opice

20.10.2020 Overený nákup

DRSNÁ, ALE PĚKNÁ KNÍŽKA

Autor je pro mne nový a sedl mi. Je to kniha z ranku drsnějších, ale to je moje :-) Doufám, že toho napsal více a že to bude i k poslechu :-) Napětí a skvělé je, že to pokračuje PÁTOU OBĚTÍ :-) Díky, víc takových knížek.

Recenzia audioknihy Oběť bez tváře

25.09.2020 Overený nákup

opět jsem si "pošmákla"

Ahnhem nikdy nezklame. Knížku mám dlouho a nevím, co mi na ní původně vadilo. Možná jsem měla nového Dána nebo něco, protože jinak to nechápu. Skvělá knížka, kdo má rád severské, vraždící magory :-) asi si zopakuji všechny díly, vzhledem k tomu, že tenhle je první - celá serie je skvělá, doufám, že p. Ahnhem píše dál a vy nám zprostředkujete další audio dortík :-)

Recenzia audioknihy Nevermore Baltimore

17.08.2020 Overený nákup

příjemné překvapení

velmi jsem se bavila, vtipné, zajímavě načtené a i napínavé - moc fajn knika, byl to nákup díky recenzi a nebyla jsem zklamaná, nevím, co víc napsat, protože bych se opakovala, ale opravdu jsem ráda, že jsem si knihu koupila - díky

Recenzia audioknihy Klbko zmijí

04.08.2020 Overený nákup

Dominik nezklamal

doby, kdy jsem hltala jednu knihu za druhou jsou sice pryč, ale kvalita, legrace a příběhy jsou stále skvělé. Mám moc ráda Dánův styl a NIKDY mne nezklame.

Recenzia audioknihy Žiješ iba dvakrát

09.06.2020 Overený nákup

Dominik D. - Slovenský, vtipný NESBO

Zdá se, že DD má v rukávu stále hodně příběhů, což je dobře, protože je hodně vtipný a mám jeho knihy ráda. Opět napínavá a prima kniha, kterou asi přečtete hned

Recenzia audioknihy X způsobů smrti

09.06.2020 Overený nákup

příběh napínavý, hodně děje, ALE...

.... přesto, že mám p. Soukupa ráda, minimálně mi nevadí, je sympaťák, řeknětu mu prosím někdo, že nečte pohádky pro děti.

Bylo to nějak nepříjemné více, než ty minule knihy. Víte, ta kniha dostane jiný rozměr a vlastně vás to otráví. Moc jsem se na knihu těšila, těším se i na další, ale s přednesem p. Soukupa fakt bojuji.

Recenzia audioknihy Honicí psi

09.06.2020 Overený nákup

DOBRÁ KNIHA pro kliďasy :-)

pro mne, která mám ráda drsnější knížky, tak byla tahle moc klidná, docela dost hluchých míst, ale na noc, do letadla, autobusu atd. perfektní, v klidu usnete a nebudete sebou leknutím trhat :-)

Recenzia audioknihy Devátý hrob

27.04.2020 Overený nákup

NOVÝ NESBO ? :-)

přečetla jsem dostupné audio knihy jedním dechem( sluchem :-)) - dost, dost drsné, ale p. AHNHEM JE skvělý a nemůžu se dočkat motivu X dvojky, má vyjít v červnu, budu doufat, že audio bude také rychle následovat.

Recenzia audioknihy Motiv X

22.04.2020 Overený nákup

SUPER knížka

napínavé, dost drsné, ale skvěle vystavěné - moc se mi knížka líbila, takže jdu hned koupit další jeho knížku. Trochu, ale fakt jen trochu mi vadí interpretace pana Soukupa - v jeho podání je četba trochu, jako pohádka na neděli, ale přijde mi to spíš roztomilé, než že by mi to šlo na nervy. :-)

Recenzia audioknihy Nůž

09.04.2020 Overený nákup

VELKÉ ZKLAMÁNÍ

tak moc jsem se těšila, upomínala AUDIOLIBRIX, kdy konečně Harry vyjde a ..... zklamání. Nesbo se pustil výrazně do zdlouhavé pseudopsychologie, která se táhne celou knihou a to PROČ miluji jeho knížky se jaksi tentokrát vytratilo. Nebudu se rozepisovat, prostě já za sebe jsem zklamaná - Těžce odfláknutá kniha.

Hodnotenie audioknihy Dokonalá kořist

18.10.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Dokonalé stopy 

17.10.2019 Overený nákup

3X 5 HVĚZD

už poslouchám druhý díl, který jsem stáhla ještě před doposlechnutím prvního :-) A TO CO PŘEDVÁDÍ pan Šťastný je prostě luxusní práce s hlasem, on to opravdu HRAJE !!! Zatím nej nej interpret audioknihy. Byla bych ráda, kdyby mu to někdo řekl. Fakt jsem nadšená a užívám si to. Například interpretace pana Žáka u knih Mráz atd., jsem nemohla knihu poslouchat, jak moc mi to vadilo. Takže největší dík panu Šťastnému. A co se týče detektivek této autorky, jsou hodně drsné, ale fakt hodně, nicméně 5 hvězdiček :-) za příběhy

Hodnotenie audioknihy Dívka, která musí zemřít

02.10.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Hadohlavec

27.01.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Mráz

19.11.2018

Recenzia audioknihy Lazar

19.11.2018 Overený nákup

začlo to Králíkem...

stále ještě nemám dočteno, ale nemůžu už vydržet zpracování pana Rímského. PROSÍM nechte nám prostor pro naši představivost, jakobychom četli. Audioknihy NEJSOU DRAMATIZACE. Nechci poslouchat divadelně-hysterické čtení. Poslechněte si například Davida Matáska. Hynka Čermáka.... tak by měla vypadat audiokniha. Neberou nám vlastní představu o ději. A co se týče knihy.... buď poslední romány píše někdo jiný a přecenil své síly nebo by Lars-Keplerovi měli jet na dlouhou dovolenou, mezi hodné lidi. Třeba do Beskyd. Je toho moc. Nemůžu číst na noc :-) Zuzana

Hodnotenie audioknihy Černé světlo

30.03.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Vrazi bez tváře

27.03.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Cigaretka na dva ťahy

20.02.2018 Overený nákup