Recenzie užívateľa Miroslav

Audiomoľ Zberateľ - majiteľ značného počtu audiokníh

Recenzia audioknihy Písečná bouře

30.12.2019 Overený nákup

Super poslech, skvělá kombinace skutečných vědeckých a historických faktů a smyšlených prvků

První díl série Sigma Force, ale za mě, jedna z nejlepších audioknih. Má spád, posluchač se nenudí a nemohl jsem se od ní odtrhnout. V budoucnu se k ní určitě vrátím, vřele doporučuji.

Recenzia audioknihy Let do nebezpečí

30.12.2019 Overený nákup

Když se sejde dobrá předloha, citlivá adaptace a skvělí interpreti, čas nemá šanci.

Na doporučení, jsem si poslechl skvělou rozhlasovou hru s interprety: Vladimír ČECH, Václav Postránecký a další, dvě a čtvrt hodiny na jeden zátah, nemohl jsem se odtrhnout. A to nejsem z doby, kdy se rozhlasové hry poslouchaly běžně. Narodil jsem se o deset let předem, co vypráví děj, ale i já cítím tu noblesu, důstojnost a poctivost, která ze hry dýchá. Plus napětí, které je přítomno od začátku do konce, a protože znám některé HAILEYHO knihy, je mi jasné, že kniha má úplně stejnou atmosféru.

Hodnotenie audioknihy Smích prodlužuje život! 6

04.04.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Dítě číslo 44

25.04.2018 Overený nákup

Tom Rob Smith - Dítě číslo 44

Šílený stalinistický režim, Sovětský svaz, rok 1953. Doba, kdy strach dokáže umlčet celý národ a alespoň, jeden člověk musí vyslovit pravdu... Skvělá audiokniha, která nám krásně popisuje dobu, a to bez servítek a cenzury, brutální praktiky ministerstva státní bezpečnosti (MGB). Do toho všeho napasovaný děsivý, autentický příběh sériového vraha Andreje Čikatila. Režim dokonce občanům přikazuje věřit, že socialistické společnosti se podařilo zcela vymýtit zločinnost. Nemám co vytknout. Temná atmosféra by se dala krájet.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy O krok pozadu

20.04.2018 Overený nákup

Henning Mankell - O krok pozadu

Jedna z těch hodně dobrých audioknih Henninga Mankella (tím nechci říct, že má nějaké špatné). Komisař Kurt Wallander, se potýká se svými zdravotními problémy, věčně někde zapomíná mobil nebo pistoli a s celým oddělením hledají někoho, totálně ujetého vraha, který nemá rád "šťastné lidi". Pokud chcete vědět, kdo a jak ho nakonec dopadne, což je nádherný závěr audioknihy, neváhejte a poslouchejte! Doporučuji, stojí to za to.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Bílá lvice

15.04.2018 Overený nákup

Henning Mankell - Bílá lvice

Opravdu perfektní! Široký záběr míst, kde se děj audioknihy odehrává a přece se to nakonec poskládá do logických celků. Napínavé až do konce, komisaře Kurta Wallandera jsem upřímně litoval, jak se snaží, bojí a bojuje. Doporučuji, poslech plyne ani člověk neví jak, a najednou je konec.

Recenzia audioknihy Psi z Rigy

15.04.2018 Overený nákup

Henning Mankell - Psi z Rigy

Mám rád styl psaní pana Henninga Mankella a k tomu pohled na Lotyšsko z devadesátých let. Bylo velmi zajímavé, takže za mě spokojenost. Pro čtenáře zvyklé na dnešní thrillery nabité akcí od začátku do konce, to asi moc není, ale kdo si rád s inspektorem Wallanderem zahloubá a zadumá, bude spokojený jako já.