Recenzie užívateľa anci

Recenzia audioknihy Někdo cizí v domě

24.02.2021 Overený nákup

Nenadchne, ale určitě ani neurazí

Klasická detektivka od Shari Lapeny, bohužel s trochu slabším dějem než její jiná díla. Zápletku jsem odhadla brzy a zvraty postrádaly wow efekt. Mám ale naposlouchané i jiné knihy od autorky, zasazuji tedy hodnocení do kontextu její tvorby.

Duo interpretů Martina Hudečková a Libor Hruška je za mě ale známka kvality, takže i když mě příběh tak moc nechytl, audiokniha se ale moc dobře poslouchala.

Recenzia audioknihy Jeď dál

24.02.2021 Overený nákup

Blogový článek vydávající se za knihu

Jak moc mám knihy Austina Kleona ráda, tak moc mě tahle zklamala. Za mě jen vágní tipy, které vám doporučí každý druhý motivační blogový článek. Škoda.

Produktivita Kreativita

Recenzia audioknihy Hana

24.02.2021 Overený nákup

Česká novodobá klasika

Hana už patří v rybníčku českých autorů dnešní doby mezi klasiku. Příběh je vyprávěn postupně, na konci se všechny konce spojí, to je styl vyprávění, který mě moc baví. Občas jsem se nedokázala vžít do myšlenkových pochodů hlavních hrdinů, proto dávám hvězdičku dolu. Zpracování je na jedničku

Recenzia audioknihy Úzkosti a jejich lidé

24.02.2021 Overený nákup

Parádně zpracovaná audiokniha

Můj první příběh od Frederika Backmana mě velice mile překvapil! Důležité téma je zde podané s notnou dávkou humoru, sdělení je ale všem posluchačům naprosto jasné. Chválím i zpracování samotné audioknihy, hlas pana Brouska je příjemný a graduje přesně tak akorát, aby nebyl rušivý nebo přehnaný. Za mě jedna z nejlepších audioknih, které jsem poslouchala.

Humor

Recenzia audioknihy Šťastní lidé čtou a pijou kávu

20.11.2020 Overený nákup

Dojemný příběh a útulná kavárna

Hluboký a dojemný příběh o tom, že postavit se na nohy není zrovna lehké. Líbilo se mi prostředí i myšlenka, jen mi úplně nesedlo zpracování, které se vrtalo v detailech, ale nedávalo důraz na pocity hlavní hrdinky.

Co se interpretace týče, tady jsem bohužel docela trpěla. Přednes mi přišel afektovaný a ukňouraný, díky tomu mi byla hlavní hrdinka ještě víc nesympatická, než kdybych příběh četla.

Recenzia audioknihy Cinder - Měsíční kroniky

18.11.2020 Overený nákup

Klasika v žánru YA

Young adult fantasy audioknih se zas tolik nedělá, proto jsem moc ráda tady za Cinder, která patří k takové klasice v tomto žánru. Zpracování nemá chybu a z poslechu máte skvělý čtenářský zážitek. Kéž by byly další díly!

Dystopia / Postapo

Recenzia audioknihy Pravda, nebo lež

18.11.2020 Overený nákup

Colleen Hoover v jiném žánru než obvykle

Autorka Colleen Hoover překvapila jiným žánrem než obvykle. Jsme zvyklí na romány, ale nyní dostáváme psychologický thriller s překvapivým rozuzlením. Audiokniha se skvěle poslouchala a děj rychle plynul. Konec byl za mě trochu uspěchaný, ale interpretace je na jedničku.

Recenzia audioknihy Manželé odvedle

18.11.2020 Overený nákup

Svělá Shari Lapena se skvělou interpretací

Unos dítěte a následné pátrání, kde každá minuta snižuje šanci na úspěch. Opět mě to moc bavilo. Děj hezky plyne a autorka nás celou dobu drží ve střehu. Paráda 🙂 Interpretace v podobě Martiny Hudečkové a Libora Hrušky opět skvělé!

Psychologický Dobre vykreslené postavy

Recenzia audioknihy Bohemia

18.11.2020 Overený nákup

Novinka od Jana Svěráka

Tak jo, tady jsem se hodně sekla s výběrem. Bohemia mě, víc než cokoliv jiného, rozčilovala. Celý to působí ublíženě a sobecky a prostě… Za mě ne. Musím ale uznat, že Kryštof Hádek to uměl hezky floutkovsky podat 😀

Recenzia audioknihy Ready Player One

18.11.2020 Overený nákup

Klasika v podobě audioknihy

Už jsem to četla, už jsem to viděla a těď jsem měla možnost si to poslechnout. RPO je pro mě prostě taková srdcovka, kterou si pustím do pozadí k práci a užívám si to. Je to super namluvené a na to jak je to tenká kniha, je to pěkných 15 hodin poslechu. Za mě paráda.

Klasická Jeden rozprávač Pre začiatočníkov v žánri

Recenzia audioknihy Jeden z nás

18.11.2020 Overený nákup

Další kousek od Shari Lapeny

Shari Lapena už je v žánru psychothrillerů považována za velké jméno a pro mě je to i známka kvality. Jeden z nás bych asi nezařadila k nejlepším příběhům od autorky, ale o zklamání se nejednalo. Skvělý a napínavý příběh s promyšleným dějem, jako vždy. Musím ale opět moc pochválit interpretaci. Duo Hudečková a Hruška je prostě naprosto dokonalé!

Recenzia audioknihy Hora mezi námi

18.11.2020 Overený nákup

Boj o přežití

Ztroskotání letadla a následný boj o přežití. O tom je audiokniha Hora mezi námi, která vás vtáhne do děje a nepustí. Mile mě překvapila interpretace, která byla velmi povedená. Děj hezky plyne a vy se můžete vžít do osudu hrdinů. V příběhu nečekejte nic extra originálního, ale pokud máte rádi tyto katastrofické romány, tak nešlápnete vedle.