Recenzie užívateľa Jitulkak

Recenzia audioknihy Oběť 2117

09.07.2020 Overený nákup

Konečně Asad

Pro mne po zklamání z Nesmírného návrat ke kvalitě oddělení Q. Po pomalejším začátku, kdy mne děsilo odtažení děje do úplně jiných zemí se rozjel strhující případ odhalující Asadův příběh, paráda. Trochu v pozadí probíhá tentokrát druhá linka, která má podle mne jen zklidnit ( i když taky jde o život) sprint probíhající na hlavní scéně, s luxusním závěrem, kterému bude slušet filmové plátno. To bude akčňák, mňam. Za mne super super. A vracím se k vynechaným Selfies, abych konečně zjistila, cože se to stalo Rose.

Hodnotenie audioknihy Ostrov Entry

20.01.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Výjimeční lidé

20.01.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Muž z ostrova Lewis

29.03.2016 Overený nákup

Druhý příběh, méně exotiky, více akce

Druhá návštěva na Hebridách, se známými postavami, mne zočátku mírně zklamala. Dost velký důraz na minulost, velká část je vlastně příběh půl století starý. Ale...stačí vydržet, přestat čekat akci od starého pána, a ponořit se do minulosti. A rozuzlení příjde, je znovu logické, strhující, a tentokrát i dost akční... Takže jako celek hodnotím tento díl super, nakonec jistě stejně dobrý, ne-li lepší než Skála. Ano, doporučuji.

Recenzia audioknihy Šachové figurky

29.03.2016 Overený nákup

nejslabší část trilogie

Zklamání, které se po prvních pár kapitolách rozplynulo u druhého dílu, mne tady zasáhlo a neopustilo... slabý příběh, i nesedí některé detaily z minulých dílů, vlastně po doposlouchání vůbec nevím co a proč, pár mrtvol, nepotrestaných činů.. nebo potrestaných? Slabý motiv další vraždy, nejasný a nerozvinutý důvod pobytu Fina na místě, povinné exkurze do minulosti tentokrát bezdůvodné, jen odkrývají kamarádství kluků? Povinná akční honička končí dřív než začala. No, nevim...asi vyčerpané téma. Rozhodně nejhorší ze tří dílů. Přesto autorovi po prvních dvou dílech důvěřuji a zkusím čtvrtou knihu...

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Skála

14.12.2015 Overený nákup

Dobrý příběh, exotické prostředí

První kniha kterou jsem četla od tohoto autora mne velmi potěšila, podle recenzí jem sice čekala více akce, ale přesto jsem nebyla zklamána. Exotické prostředí výspy Skotska, exkurze do minulosti, rozkrývající motivy činů v současnosti, logické vazby a zajímavé, úžasné prostředí. Příběh pěkný, chytlavý, i když konec přece jen dost předvídatelný. Můj seznam míst, která chci vidět, se znovu prodloužil. A interpretace bez ztráty hvězdičky. Rozhodně doporučuji.

Recenzia audioknihy Svědkyně ohně

29.09.2015 Overený nákup

dobré, ale ne nejlepší

Tato kniha u mne přišla na řadu až po Písečném muži, což je obráceně, ale naštěstí jsem s tím počítala, a nedala se některými dějovými zmatky v soukromí Linny vyvést z míry. Plné napětí, zápletka jedna za druhou, ale dlouhé, dlouhé, dlouhé...některá místa by šla opravdu zkrátit.možná při čtení to tolik nepřijde, ve sluchátkách je ale občas problém udržet pozornost, protože jinak se ztratíte někde v lese či tunelu. Celkově však dobrý příběh,super Lars Keppler.

I když...nechat si takhle hloupě odvézt auto s dítětem je nesmysl, to máma neudělá.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Písečný muž

10.06.2015 Overený nákup

Super!

Perfektní, strhující, tajemný, strašidelný, a pak logický, gradující, akční, výborný, výborný. S tímhle běhat v opuštěném lese nebylo vždycky lehké. Bála jsem se, a někdy zastavovala, protože jsem zapomněla běžet, jak jsem se zaposlouchala.

Pro milovníky severských detektivek jednoznačně top!!!

Hodnotenie audioknihy Přízrak

10.06.2015 Overený nákup