Recenzie užívateľa Le Chat

Recenzia audioknihy Zkouška neviny

20.04.2021 Overený nákup

Agatha Christie v té nejlepší formě

Agatha Christie detektivky prostě uměla a Zkouška neviny se jí opravdu povedla. Proto doporučuji všem milovníkům detektivek. Povedený detektivní příběh doplňuje vynikající interpretace Aleše Procházky. Tuto audioknihu jsem si opravdu užila.

Recenzia audioknihy Za pět let

16.04.2021 Overený nákup

O síle přátelství

Kniha Za pět let je smutná, romantická. Vypráví o mimořádném přátelství dvou mladých žen, o zvláštním snu, o New Yorku... Jsem ráda, že jsem si ji poslechla. Interpretace Terezie Taberyové byla výborná. DOPORUČUJI.

Recenzia audioknihy Anežka Česká

12.04.2021 Overený nákup

Příběh české světice

U této audioknihy platí, že vynikající interpretace Jitky Ježkové a Jaromíra Meduny předčí samotný příběh. Což nic nemění na tom, že Anežka Česká byla mimořádná žena, která si rozhodně zaslouží, abychom si ji připomínali i v dnešní době. Fanynka knih Hany Whittton ze mne však nebude, mám raději historické romány Jaroslavy Černé.

Recenzia audioknihy Šarlatán

04.03.2021 Overený nákup

Zapomenutý léčitel

O Janu Mikoláškovi jsem ještě nedávno nevěděla vůbec nic. Kniha je čtivě napsaná, oceňuji doslov Josefa Klíma, v čem se knižní/filmový příběh liší od skutečnosti. Interpretace Lukáše Hlavici je vynikající. Film jsem zatím neviděla, takže srovnání nemám, ale jsem ráda, že jsem si audioknihu poslechla.

Recenzia audioknihy Jako hvězdy v temné noci

28.02.2021 Overený nákup

Příběh, který chytí a už nepustí

Tak tato kniha se autorce opravdu povedla. Příběh mne chytil a už nepustil. Také musím ocenit interpretaci paní Štvrtecké, ta je opravdu vynikající. A jsem ráda, že jsem se o projektu koňské knihovny dozvěděla.

Recenzia audioknihy Myšlenky za volantem

19.02.2021 Overený nákup

Pohlazení po duši

Milé, laskavé, vtipné, inteligentní. Prostě pohlazení po duši, ke kterému se určitě v budoucnu vrátím. A je dobře, že audioknihu interpretuje sám autor Marek Eben.

Recenzia audioknihy Aristokratka u královského dvora

17.02.2021 Overený nákup

Aristokratka vyrazila do Nizozemska

A její výlet rozhodně stál za to. Pokud jste si "partu z Kostky" v čele s Marií Třetí oblíbili, určitě se Vám bude líbit i tento díl. Musím ocenit interpretaci Veroniky Khek Kubařové, ta je vynikající a audioknize svědčí.

Recenzia audioknihy Jičínské pole mrtvých

17.02.2021 Overený nákup

Jiří Adam z Dobronína opět vyšetřuje

V prvé řadě musím ocenit interpretaci Jana Hyhlíka, ta je opět vynikající. Samotný příběh mne tentokrát bavil trochu méně, navíc mi chyběli bakalář Petr a Rozárka, kteří se na tomto vyšetřování nepodílejí. Ale i tak jsem ráda, že jsem si audioknihu poslechla.

Historická Vyšetruje muž

Recenzia audioknihy Mstitel z Jenštejna

17.02.2021 Overený nákup

Jiří Adam z Dobronína ve skvělé formě

Tato historická detektivka se mi opravdu líbila. Oceňuji vynikající interpretaci Jana Hyhlíka i samotný detektivní příběh. Jiří Adam z Dobronína, bakalář Petr a Rozárka opět odhalili zločince a já jsem se při jejich vyšetřování rozhodně nenudila. Pokud máte Letopisy rádi, určitě se Vám bude líbit i tento díl.

Historická Vyšetruje partia detektívov

Recenzia audioknihy Vánoce Hercula Poirota

17.02.2021 Overený nákup

Klasický Hercule Poirot

Slavný belgický detektiv si od zločinu neodpočine ani na Vánoce... Příběh se mi líbil, Agatha Christie byla opravdová královna detektivních románů. Pokud máte případy Hercula Poirota rádi, určitě nebudete zklamaní.

Klasická Vyšetruje muž

Recenzia audioknihy Manželské zrcadlo

10.02.2021 Overený nákup

Vlastimil Vondruška opět nezklamal

Manželské zrcadlo se mi líbilo, je to příjemná oddechovka ze 16. století. Také oceňuji, kolik prostoru v tomto díle dostala Rozárka. Jan Šťastný je důstojným nástupcem Jana Hyhlíka, s jeho interpretací knihy jsem spokojena.

Historická Vyšetruje partia detektívov