Recenzie užívateľa Pavel

Recenzia audioknihy Zpětný ráz

02.02.2021 Overený nákup

Zdařilé pokračování série s novými proměnnými.

Předposlední díl skvěle navazuje na příběh budovaný v předchozích dílech. Mimo klasicky dobrého příběhu a detektivních prvků, však posouvá dej dále a tak čtenáře neunavuje nějakým monotónním scénářem.

Vyšetruje muž Nečakaný zvrat Obsahuje romantickú linku

Recenzia audioknihy Dobrá znamení

02.02.2021 Overený nákup

Krásný promyšlený příběh s hlubokými vtipy. Extrémně jsem se bavil.

Příběh sám o sobě je opravdu zajímavý a pobízí k tomu jej objevovat dále. Ale to co je největším trhám této knihy, je úžasný a promyšlený humor. Bavil jsem se pokaždé a mohu jenom doporučit.

Paralelná realita Jeden rozprávač Humor

Hodnotenie audioknihy Entomologův odkaz

26.07.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Černé světlo

12.07.2020

Recenzia audioknihy Metro 2033

10.07.2020 Overený nákup

Fascinace

Upřímně nevím čím jsem více okouzlen. Zda naprosto perfektním přednesem pana Čapka a nebo poutavým a napínavým dějem samotného autora. Nejenže děj a interpret umí vtáhnout do fiktivního světa naprosto dokonale, ale i během a po jejím čtením neustále zůstává potřeba děj reflektovat a porovnávat se skutečností. Zamýšlet se na budoucností lidstva a svého vlastního charakteru. Skvělá "oddechovka" stejně tak jako kniha na zamyšlení.

Na Zemi

Recenzia audioknihy Steve Jobs

10.07.2020 Overený nákup

Inspirativní a dobře zpracovaná životopis

Neuvěřitelné... Příběh, fakta, myšlenky a děj... Audiokniha je plná všeho a rozhodně mi předala přesně to co jsem od ní očekával. Nezaujaté vyprávění o Stevu Jobsovi od jeho začátku do konce. Jak jeho osobnost, tak dílo a odkaz jsou zde umně popsány a víc než jeden večer jsem šel kvůli poslechu pozdě spát.

Recenzia audioknihy Kritik

10.07.2020 Overený nákup

Příjemné pokračování

Ačkoliv jsem četl někde recenze, že se struktura děje v dalších dílech série Enzo kopírují, tak s tím rozhodně nesouhlasím. Zajímavá zápletka vyšetřování je doplněna snad ještě zajímavějším děním okolo Enza samotného. Víc než po první díle se těším na další díl.

Vyšetruje muž

Recenzia audioknihy Výjimeční lidé

29.06.2020 Overený nákup

Ačkoliv to byla první zkušenost byla velmi pozitivní.

Jakožto fanoušek fantasy žánru jsem se dlouho detektivním příběhům vyhýbal. Kniha Petra Maye mě však až překvapivě bavila a jak příběh, tak zápletka byly velmi poutavé. V sérii pokračuji dál a doufám, že budou další díly stejně tak dobré.

Hodnotenie audioknihy Proč spíme

23.04.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Nikdy nedělej kompromis

23.04.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Metro 2034

23.04.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Metro 2035

23.04.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Tak pravil Zarathustra

23.04.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Krev Elfů

09.01.2020 Overený nákup

Těším se na další díl!

Knížka mě opravdu velmi bavila a těším se na pokračování. Příběh hodně zaujal ikdyž jde teprve o přípravu k hlavnímu ději. Interpretace se mi rovněž velmi líbila.

Recenzia audioknihy Faktomluva

02.08.2019 Overený nákup

Inspirativní

Celá kniha je určitě inspirativní a nabízí velmi zajímavé důvody, proč se na svět dívat jiným způsobem a proč to co si většinou myslíme je již špatně. Ačkoliv kniha nabízí spoustu zajímavých faktů, ale i příběhů, byla pro mě lehce náročná a místy díky faktické mluvě lehce "suchá". Kniha je to ovšem úžasná a doporučuji si ji přečíst.