Recenzie užívateľa Bombadil

Recenzia audioknihy Underground

10.08.2020 Overený nákup

Oddychovka

Takový průměr od Kotlety. Dobře se poslouchá, ale tak úplně nedokáže vtáhnout do děje. Knihu hodně zachraňuje vynikající interpretace, takže pokud se chcete odreagovat a na nic nemyslet, nechte knihu plynout a budete spokojeni stejně jako já.

Dystopia / Postapo Jeden rozprávač

Recenzia audioknihy Naslouchač

10.08.2020 Overený nákup

Neotřelý příběh.

Není to špatný příběh, i zajímavé vykreslení světa, ale nějak to prostě nefungovalo. Možná jsem měl příliš velké očekávání, hodnocení má kniha vysoké. Možná je to tím, že je kniha napsána spíše pro nactileté, nevím. Nicméně špatná kniha to určitě není, jen není pro každého.

Hodnotenie audioknihy Policie

27.05.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Osvícení

27.05.2020 Overený nákup

Jedním dechem!

Málokterý autor dokáže vtáhnout do příběhu jako právě King. Zde se opět ukázal ve své nejlepší formě. Příběh, vykreslení postav a temná atmosféra hotelu vám nedá pokoj dokud knihu nedoposlechnete. Interpretace je také na vysoké úrovni, dávám plný počet a jdu rychle na pokračování - Doktora spánek.

Hodnotenie audioknihy Rudý kapitán

09.05.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Řbitov zviřátek

25.01.2020 Overený nákup

Prostě King!

Je málo knih při kterých tuhne krev v žilách. Tato patří jednoznačně mezi ně. Jen tak mě něco nevyleká, ale tady mě opravdu chvílemi mrazilo. Horror jak má být. Musím zvlášť vyzdvihnout vynikající interpretaci, která tomu dodávala patřičnou atmosféru.

Recenzia audioknihy Syn

25.01.2020 Overený nákup

Sázka na jistotu.

Začínám mít Nesboa čím dál tím radši. Líbí se mi jeho styl vyprávění a ani v této knize mě nezklamal. Výborný příběh, který bavil od začátku do konce.

Recenzia audioknihy Královna ohně

25.01.2020 Overený nákup

Dobré, ale už ne vynikající.

Třetí a nejslabší díl trilogie, nicméně stojí za poslech. Oproti prvním dvěma knihám mě tato tak úplně nevtáhla do děje a už jsem se těšil až to skončí. Celkově bych to, ale neviděl až tak zle, mimořádné první dva díly nastavili laťku příliš vysoko.

Recenzia audioknihy Tanečník

15.12.2019 Overený nákup

Tanec smrti.

Mistr napětí a zvratů Deaver se opět předvedl ve výborné formě. Strhující příběh s nejedním zvratem a překvapením, napínavý až do konce. Poslouchá se jedním dechem. Interpretaci také není co vytknout.

Recenzia audioknihy Roden24

15.12.2019 Overený nákup

Milé překvapení.

Tuto knihu jsem dostal jako prezent k jiné a poslech jsem pořád odkládal. O to větší překvapení jsem zažil při poslechu. Přes krátkou stopáž je to plnohodnotný příběh nechápající prostor pro posluchačovu fantazii. Dramatizace se také povedla, vřele doporučuji.

Recenzia audioknihy Pán věže

16.11.2019 Overený nákup

Skvělý příběh.

Velmi milé překvapeni. Od ságy Píseň ledu a ohně první věc co mě opravdu nadchla. Výborný příběh, prolínání dějů a perfektní přednes. Určitě zkusím i jiné díla tohoto autora.

Recenzia audioknihy Nikdy nedělej kompromis

16.11.2019 Overený nákup

Praktická kniha.

Zajímavé postřehy, které se i v běžném životě budou hodit každému. Autor uvádí příklady ze své praxe na kterých interpretuje své poznatky. Určitě se ke knize ještě vrátím, abych si ji lépe zapamatoval. Přemýšlím o tištěné verzi, lépe se mi z ní studuje.

Recenzia audioknihy Konec hlídky

16.11.2019 Overený nákup

Detektiv Hodges po třetí.

Příběh se pomalu rozjíždí, až ke strhujícímu konci. Napětí by se dalo krájet. King zde předvedl, že fantazii má opravdu bujarou, v mnohém mě překvapil a stálo to za to. V prvním díle mi příliš neseděl hlas pana Kanyzy, ale postupně jsem si na nej zvyknul a myslím že volba interpreta byla zdařilá. Byl to příjemný poslech.

Recenzia audioknihy Drsný spasitel 1

07.10.2019 Overený nákup

Pořádná nálož

Je to můj první Žamboch a nevím jestli dostanu ještě někdy odvahu na dalšího. Byla to pořádná dávka akce a nekonečná fantazie, kam na to Žamboch chodí to fakt nevím. Není to ale tak, že bych si knihu neužil, spíše mě trochu šokovala a o to asi Žambochovi šlo. Nechám to uležet a třeba se po nějaké době pustím do pokračování.

Recenzia audioknihy Právo nálezce

07.10.2019 Overený nákup

Dobré pokračování

Druhé pokračování trilogie se Kingovi opět povedlo. Právo nálezce se mi líbilo více než Pan mercedes, příběh je více propracovaný a odehrává se na několika časových úrovních. Interpretace byla také bez chyby a hlasy perfektně seděli postavám v příběhu. Těším se na poslední pokračování.

Recenzia audioknihy Pan Mercedes

28.09.2019 Overený nákup

Mistr napětí King nezklamal.

Kinga mám rád, ale abych řekl pravdu, mám radši jeho horory, nebo fantasy. Příběh byl napínavý, ale vyvrcholení bylo na mě až moc přitažené za vlasy. Trochu mi vadilo, že hlasy interpretů byly namluvené rozdílnou hlasitostí. Celkový zážitek z knihy byl, ale dobrý a užil jsem si ji. Těším se na další díl z této série.