Recenzie užívateľa Tonda

Recenzia audioknihy Pohádkoví kamarádi

07.06.2018

Velice pěkné

Knihu jsem koupil naší dceři aby ji trochu odprostil od novodobých pohádek a ukazal na co jsme se dříve dívali v televizi a jaké pohádky jsme poslouchali. Krásně je to načteno od profesiálních herců. I já jsem se vrátil do vzpomínek mého mladí a s radotí si s dcerou poslech rákosníčka atd.....

Recenzia audioknihy Hurvínkova abeceda slušného chování

07.06.2018

Pěkný hurvínek se vším všudy

Myslím, že tohle by se mělo dětem pouštět jako výchovný prvek. S humorem hurvínkovy vlastním je krásně ukázano jak se chovat při různých příležitostech a také jak se chovat k lidem. Dobrý nápad. Dcera ráda poslouchá hurvínka a navíc se u toho zárověn i učí. S humorem jde všechno lépe. :-)

Recenzia audioknihy Babiččiny pohádky a písničky pro nejmenší

06.06.2018

Krásně se u toho večer s dětmi usíná

Opravdu vydařené. Už od mala posloucháme s dcerou večer před spaním. Knížka je namluvena velmi jemně a laskavým tónem. Dcera má pár pohádek oblíbených, které může poslouchat pořád dokola. (Boudo budko... O koblížkovi) a jak se počítají ovečky tak už spí :-)

Recenzia audioknihy Hurvínek skloňuje kočku

06.06.2018

Hurvínek jak vyšitý

Jsou to různé krátké příběhy zaměřené většinou na lidová přísloví a to jak si je hurvínek dokáže přestavit po svém. Myslím že pro děti ideální vysvětlení jak chápat lidová přísloví. Interpretace pana Kirchnera je výborná.

Recenzia audioknihy Hurvínkovy prázdniny v Houbohledech

06.06.2018

Hurvínek opět nezklamal

Velmi často posloucháme s dcerou (5let) před spaním. Myslím že tahle audio kniha se jí líbí nejvíce. Je pná příběhů ukterých se člověk pobaví. Myslím si že Miloš Kirschner je jako interpret hurvínka nejlepší. Alespoň já ho mám tak zažitého, že ostatní interpreti mě přijdou, že to není úplně ono. Naštěstí tato je namluvena panem Kirchnerem.