Recenzie užívateľa jitka

Hodnotenie audioknihy Mengeleho děvče

18.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Rybí krev

18.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Až tady nebudu

18.01.2021 Overený nákup

Recenzia audioknihy Marťan

18.01.2021 Overený nákup

moje z nejoblíbenějších

Kniha, ke které jsem se vrátila už po několikáté. Má to vtip, skvělý příběh, napětí a jako bonus-sympaťáka hrdinu. Skvěle načteno. Od začátku do konce je plná nečekaných zvratů, někdy jsem opravdu hlasitě komentovala Markovi nehody: A do háje! a pod. Doporučuji!

Hodnotenie audioknihy Úzkosti a jejich lidé

18.01.2021 Overený nákup

Recenzia audioknihy Achilleova píseň

15.07.2020 Overený nákup

Výborná

Velmi silný příběh, připomíná mi milostnou poezii. Výborně napsáno, skvěle zpracováno a načteno. Doporučuji, tohle je prostě nádhera. Balzám pro uši i pro duši.

Recenzia audioknihy Smrtka

14.07.2020 Overený nákup

Škoda peněz

Končím u kapitoly 11, doposud jsem tomu dávala šanci, ale je to ztráta času, je mi líto. Velmi povrchní, špatné, zoufalou knihu nezachrání ani skvělý interpret.

Hodnotenie audioknihy Milé dítě

18.06.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Deník Anne Frankové

18.06.2020 Overený nákup

Krásná

Deník je pro mě jedna z nejlepších knih tohoto žánru vůbec. Je to dojemná a velmi citlivá výpověď dívky, ukryté s rodinou před nacisty. Také interpretka je prostě vynikající, její hlas je pro mě hlas Anny. Doporučuji

Recenzia audioknihy Deník kastelána

18.06.2020 Overený nákup

Není to další Aristokratka! Jen do toho

Deník kastelána jsou koupila s obavou, že to bude další pokračování Aristokraty. Naštěstí pro mě, je to něco zcela jiného. Příběh je zajímavý, kastelán je sympaťák se svými problémy. Nesnaží se být vtipný, a většinou ani není. Je to taková trochu moderní pohádka, co nekončí moc dobře. Nechybí tam rozhodně napětí, ani troška toho tajemna. Děj má spád a rozhodně to není předvídatelná nuda. Za mě bych vyměnila všechna pokračování Aristokratky za další díl o kastelánovi. Interpretace je naprosto bez chybičky a hudební předěly jsou jemné, trošku jako hudba Ludovico Einaudi - Primavera. Doporučuji jako skvělou oddechovku

Recenzia audioknihy V šedých tónech

11.05.2020 Overený nákup

Výborně napsáno

Skvělá kniha! Bohužel, dosud jsem o Litvě a její historii nic nevěděla. Vítám každou takovou, která mě přinutí se zamyslet a hledat další informace.

Opravdu stojí za poslech, také díky výborné interpretaci. Určitě budu vyhledávat také další knihy od této autorky.

Recenzia audioknihy Žít jako single

06.05.2020 Overený nákup

Zase jedna dobrá, co mě bavila

Kniha jsem koupila, protože jsem hledala další tituly od Petry Soukupové, která mě svým psaním v poslední době hodně zaujala. A musím říct, že vážně nezklamala. Myslím tím Petra Soukupová a nezklamali ani ostatní spisovatelé, co se na knize podíleli. Díky za ten příjemný poslech nejen autorům, také skvělým interpretům. Je to trochu smutné a hodně současné počtení, až na tu poslední povídku, ta je zřejmě z nedaleké budoucnosti. Jediné, co můžu vytknout, je to, že je to příliš krátké, a uteklo to jako když luskne prsty .. :)

Recenzia audioknihy Tatér z Osvětimi

06.05.2020 Overený nákup

Tatér......

Knihu jsem koupila s ostatními s podobným tématem. V porovnání s jinými se mi zdála jaksi nedotažená, ač se to zdá nemožné u knih s tímto tématem. Původně silný příběh pokazily nedotažené postavy. Dialogy mezi osobami jsou jaksi plytké. Rozpačité pocity bohužel nezachránila ani skvělá interpretace.

Recenzia audioknihy Řeka v temnotě

28.04.2020 Overený nákup

Strhující příběh

Masadži Išikawa napsal opravdový příběh. Kniha mě velmi zaujala, nedala mi pokoj. Když jsem jí doposlechla, začala jsem na netu hledat další videa, zprávy a svědectví o dění v Severní Koree. Ještě nyní, několik týdnů po jejím přečtení mě nutí o situaci ve kterých se nacházejí lidé z této země přemýšlet. To je to nejlepší hodnocení pro knihu, které bych mohla dát.

Recenzia audioknihy Sůl moře

28.04.2020 Overený nákup

Jedna, co mě opravdu zaujala

Kniha je velmi dobře napsaná. Postavy propracované, má to šmrnc, má to spád, má to napětí, emoce..Nechybí překvapivé zvraty. Putovala jsem s hrdiny příběhu a byla napjatá, zvědavá, naštvaná i dojatá... Výkony interpretů skutečně velmi dobré. Opravdu doporučuji všem, co mají rádi válečnou literaturu.

Recenzia audioknihy Šikmý kostel

28.04.2020 Overený nákup

Skvělá interpretace

Kniha mě zpočátku nadchla. Je skvěle načtená, nechybí překvapení, neočekávané zvraty, byla jsem nadšená, ovšem v poslední třetině se začal děj neuvěřitelně táhnout, jakoby se autorka snažila popsat co nejvíce stránek na úkor kvality příběhu. Z velmi příjemné, zajímavé a strhující knihy se stala strašná nuda. Příběh se pozvolna proměnil v béčkovou literaturu. Dočetla jsem pouze z jakési "úcty" k postavám :)

Hodnotenie audioknihy Na západní frontě klid

24.03.2019 Overený nákup