Recenzie užívateľa Hana

Audiomoľ Pisateľ - 1 z najčastejšie píšucich recenzentov

Recenzia audioknihy Na okraji propasti

04.01.2021 Overený nákup

Skvělé

Další skvělý Minier. Dokonce myslím, že nejlepší, který se mi kdy dostal do ruky. Skutečně mě nadchnul. Zajímavý děj, napětí, spád. Kniha mě ale donutila více se zamyslet nad "přínosem" moderních technologií, nad jejich bezhlavým využíváním a možností je zneužít. Dost z toho mrazí. Zasazení příběhu do Hong Kongu mě bavilo a umožnilo mi to mírně nahlédnout do úplně jiného prostředí, než je pro nás Evropany běžné.

Hodnotenie audioknihy Pasažier 23

04.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Balíček

23.12.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Nezvratné alibi

22.12.2020 Overený nákup

Výborné

Od Petera Maye jsem zatím nečetla/neslyšela nic, co by mě nenadchlo. Stejně tak nezklamal ani poslední díl Acta Enzo. Výborná detektivka, která dokazuje, že detektivka se nestává výbornou tím, že detailně popisuje sadistické scény a krev se na čtenáře musí valit z každé druhé věty. Takový May rozhodně není. Jeho knihy jsou spíš o psychologii vraha i obětí a k tomu většinou jako třešnička na dortu bývá i popis prostředí. Super. U tohoto dílu mě mrzelo jen to, že je s Enzem poslední. Ale závěr byl skvělý a rozhodně překvapivý.

Recenzia audioknihy Izolovaní

22.12.2020 Overený nákup

Skvělé

Skvělé, skvělé, napínavé. Od poslechu jsem se nemohla odtrhnout. Adrenalin od první do poslední stránky. Autor umí bravurně stupňovat napětí, posluchačům "hází drobečky", které ukazují cestu resp. pachatele. Díky tomu jsem svůj tip na vrahova pomocníka považovala za téměř stoprocentní. Ale závěr byl naprosto překvapivý. Alespoň pro mě, detektiva amatéra. No nic, jdu koupit dalšího Fitzeka.

Recenzia audioknihy Dopisy, které nikdo nečetl

09.12.2020 Overený nákup

výborné

Krásný, romantický příběh, ale pozor, nemyslím tím hloupou červenou knihovnu. Hloupé to není vůbec. Je to zajímavě stavěný příběh, který pohladí po duši. Ano, je to trošku pohádka, ale sáhněme si do svědomí, kdo z nás se nepotřebuje ujistit, že lidé jsou dobří a láska je věčná....

Recenzia audioknihy Dědina

01.12.2020 Overený nákup

Výborné

Poslech Dědiny jsem si užila. Zajímavá psychologie postav, kterou skvěle doplňuje přednes jednotlivých interpretů. Používané nářečí dojem jen umocňuje a probarvuje. Jsem měšťák, který se před pár lety přestěhoval na "dědinu" a na všechno kolem kouká jak vyoraná myš. Kniha mi pomohla částečně pochopit, jak se na vesnici funguje. Jak důležitá je příslušnost k jednotlivým rodům, jaká je provázanost mezi nimi. Co všechno se skrývá pod zdánlivě bezproblémovým povrchem, jak současnost ovlivňují věci, které se staly před desítkami let. Zvláštní. Zajímavé. Poučné. Jdu koupit další Petru Dvořákovou.

Hodnotenie audioknihy Pravda, nebo lež

01.12.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Pochovaní zaživa

01.12.2020 Overený nákup

dobré

Zase jeden dobrý Dán. Téma poněkud těžké a depresivní, pokud si představíme, co všechno nám stáří může přinést. Nicméně napínavé, děj dobře strukturovaný, celkově zajímavé. A Riško Kraus byl zase jednička.

Recenzia audioknihy Šikmý kostel

01.12.2020 Overený nákup

Naprosto skvělé

Šikmý kostel jsem měla poměrně dlouho v seznamu přání. Všude jsem o něm četla samé superlativy, ale přiznám se, že anotace mě k zakoupení úplně nepřesvěčovala. Jednou večer jsem impulzivně klikla na "koupit" a byla moje. A teď tu sedím nad recenzí a v podstatě nevím, co psát. Jak vystihnout to, jak skvělá ta kniha skutečně je? Všechno už o ní bylo napsáno: úžasný čtenářský a posluchačský zážitek, výborný a skvěle rozpracovaný děj, dokonalost sama ve všech směrech. A ano, pod tohle všechno se podepisuji. Vůbec nechápu, jak prvotina může být takhle dobrá. Klobouk dolů před Karin Lednickou (mimochodem paní Lednická, prosím pospěšte si s další knihou, těším se). A Vilma Cibulková? Výraz třešnička na dortu absolutně nedokáže vystihnout její úžasné načtení knihy. Škoda, že není možné dát víc hvězdiček než 5. Za mě by 10 bylo minimum.

Recenzia audioknihy Rekonstrukce

20.11.2020 Overený nákup

zvláštní

Po poslechu mi zůstaly smíšené pocity: první polovinou jsem byla nadšená, druhá polovina vázla. Na můj vkus v ní bylo příliš mnoho neustále opakujících se popisů vražd dětí a matek vražedkyň. Doposlouchala jsem, ale druhá polovina mi skutečně nedělala dobře. Zřejmě to mělo navozovat atmosféru prohlubujících se psychických potíží hlavní hrdinky, ale bylo toho prostě moc. Další knihy od Hanišové ale určitě zkusím.

Hodnotenie audioknihy Dokonalá manželka

16.11.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Kaštánek

13.10.2020 Overený nákup

Skvělé

Skutečně jedna nejlepších detektivek, které se mi dostaly do rukou. Napínavé, inteligentní, zajímavé. Pokud jste dosud nečetli/neposlouchali, rozhodně doporučuji.

Hodnotenie audioknihy Když jsi odešel

13.10.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Letuška z economy

13.10.2020 Overený nákup

Opravdu hloupé

Hloupé, hloupé, jednoduché. Zvládla jsem první třetinu. Se sebezapřením a jenom proto, abych se ujistila, že je to skutečně tak stupidní, jak to vypadalo od začátku. Čekala jsem avizovaný humor, který má rozhýbat bránice, ale našla jsem jen poznámky zastydlé puberťačky. Pokud je vám mentálně víc než 13 let, rozhodně nedoporučuji, je to totální ztráta času.

Recenzia audioknihy V bílém plášti

13.10.2020 Overený nákup

nic moc

Sbírka povídek s tematikou lékařského prostředí má myslím skvělý potenciál. Bohužel nebyl naplněn. Kromě povídek Petry Dvořákové a Marka Epsteina se jednalo o slabý průměr. A to včetně Aleny Mornštajnové, kterou mám jinak velice ráda. Tak snad příště.

Hodnotenie audioknihy Dvojitý kříž

13.10.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Dešťová hůl

20.09.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Druhý život Marýny G.

20.09.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Osm

20.09.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Losos v kaluži

20.09.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Mstitel

20.09.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Jeden z nás

22.06.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Plachetnice na vinětách

22.06.2020 Overený nákup

Opravdu výborné

Moje první setkání s p. Hájíčkem. A hned trefa do černého (tedy na výbornou). Krásný příběh ze života, popsaný citlivě, ale nesentimentálně. Hlavní hrdinka mi byla moc sympatická a příběh blízký. Navíc skvěle načteno Vandou Hybnerovou. Prostě lahůdka ve všech směrech. Jen co dopíši recenzi, jdu koupit další knihu tohoto autora.

Recenzia audioknihy Lars láme kosti

22.06.2020 Overený nákup

Skvělé

Moje druhé setkání s Larsem. A zase skvělé. Vtipné a zábavné. Dobře napsané a výborně načtené. Baví mě Larsovy průpovídky a komentáře, jeho správňácký postoj férového drsňáka. Prostě fajn oddychovka. Těším se na třetí díl.

Recenzia audioknihy Žena mého života

07.06.2020 Overený nákup

slabší

Knihy Tima Weavera mám ráda a David Raker mě opravdu baví. Ale bohužel musím konstatovat, že Žena mého života je podle mého názoru nejslabší knihou ze série. Místy zbytečně zdlouhavé a nudné. Doposlouchala jsem do konce, ale uf, byla to dřina. Nicméně se nenechám odradit, všechny ostatní knihy s Rakerem, které jsem četla nebo poslouchala byly skvělé, a i mistr tesař má právo se občas utnout :-) Takže příště určitě zas :-)

Recenzia audioknihy Osamělý mrtvý muž

27.05.2020 Overený nákup

Pomalejší nostalgie

Moje první setkání s kapitánem Exnerem. Knihu jsem si koupila na základě výborných recenzí a přiznám se, první polovinu jsem byla rozpačitá. Začátek mě nedokázal vtáhnout do děje, příliš mnoho postav, složitá orientace kdo, kde, s kým. Chvíli jsem dokonce uvažovala, že poslech vzdám. Ale ve druhé polovině se to zlomilo, děj začal mít spád a kniha mě začala bavit. Na konci jsem pochopila, co ti nadšení recenzenti na tom Exnerovi vlastně mají. A když se nad tím zamyslím zpětně, určitě si nějakého dalšího zase poslechnu.

Recenzia audioknihy Moje matka Marlene Dietrichová

26.04.2020 Overený nákup

Výborné

Na tuto audioknihu jsem se těšila a měla velká očekávání. A nebyla jsem ani v nejmenším zklamaná. Velmi zajímavý životopis hvězdy stříbrného plátna, který díky tomu, že autorkou knihy je její dcera, poodhaluje situace a povahové rysy Marlene Dietrich, které by běžným životopiscům zůstaly skryté. Zajímavý život, zajímavá doba a naprosto excelentní podání Vilmy Cibulkové, které velmi kvalitně sekunduje Jana Stryková. Nasaďte sluchátka, zavřete oči a ponořte se do děje. Stojí to za to.

Hodnotenie audioknihy Manželka mezi námi

26.04.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Devátý hrob

17.04.2020 Overený nákup

Nejslabší Ahnhem

Tak tahle kniha se mi nelíbila. Fabian Risk je sice pořád sympaťák, ale děj je pro mě poměrně zmatečný (to bych odpustila). Co ale odpustit nedokážu je obrovská (a zbytečná) porce brutality, která je za hranicí akceptovatelnosti. Spousta pasáží byla tak nechutná, že jsem je nezvládala poslouchat a přeskakovala je. Přednes p. Soukupa je skvělý jako vždy, ale od autora si dám určitě na dlouhou dobu pauzu.

Recenzia audioknihy Brouk

17.04.2020 Overený nákup

fajn

České detektivky mám ráda a tato byla fajn. Hlavní hrdinka inspektorka Elen Jollyová je sympatická. Příběh byl zajímavý, jen závěr na mě byl trošku překotný. Určitě si od této autorky koupím/poslechnu i další knihy. Jen poznámka: knize by velmi prospělo namluvení jinou interpretkou. Projev paní Šternerové na mě působí velmi amatérsky a kazí mi požitek z poslechu.

Recenzia audioknihy Nevieš dňa, nevieš hodiny

31.03.2020 Overený nákup

Tentokrát nic moc

Dána mám moc ráda. Svědčí o tom zakoupené a vyslechnuté všechny jeho audioknihy, které máte v nabídce. Vzhledem k tomu, že ve vydávání jeho audioknih teď byla téměř roční pauza, na novou knihu jsem se opravdu těšila. Upřímně ale musím říct, že jsem byla zklamaná. Dvě dějové linie, dvě vyšetřování. Jedna z nich ukazuje jen to, že když máš kamaráda na správném místě, získáváš automaticky jiný přístup a jiné zacházení. Chápu. Ale netřeba to několikrát a stále dokola zdůrazňovat (asi pro ty hloupější, kteří to nepochopily nejen na poprvé, ale ani na popáté). To by ale až tak úplně nevadilo. Velká škoda ale je, že se zásadně proměnil Richard Krauz. Z velkého sympaťáka se stal Všeználkem a Všudybylem, který setře každého, vždy má pravdu a všechno ví předem. Vývoj evidentně nezastavíš. Jen není vždycky ku prospěchu. Asi se budu vracet ke starším dílům a bojkotovat ty nové :-)

Hodnotenie audioknihy Oběť bez tváře

27.03.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Záhada tří čtvrtin

18.03.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Osmnáct pod nulou

18.03.2020 Overený nákup

Hodně dobré

Moje první seznámení s Fabianem Riskem mě mile překvapilo. Příběh byl zajímavý, hlavní hrdina sympaťák a přednes pana Soukupa absolutně skvělý. Za mě spokojenost. Určitě si koupím i další díly.

Recenzia audioknihy Anna Česká

14.03.2020 Overený nákup

Slabší, ale ne špatné

Anna Česká je rozhodně slabší než výborná Eliška Přemyslovna. Ale i tak byl poslech příjemný. Dozvěděla jsem se pár nových zajímavých historických střípků a poslech mě bavil. Lehčí historický román, který neurazí.

Recenzia audioknihy Sněžný měsíc

11.03.2020 Overený nákup

Další skvělá Klevisová

U Klevisové mám laťku nastavenou hodně vysoko. A jako vždycky ji novinka popostrčila zase o něco výš. Další výborná česká detektivka, tentokrát z Beskyd, z oblastí, kde lišky dávají dobrou noc. Hezky vykreslené prostředí horských samot, lesů a zvířat v nich je jenom třešinkou na dortu k dobré detektivní zápletce. Klevisová je důkazem, že u detektivky nemusí stříkat krev na všechny strany a přesto (nebo právě proto) může být skvělá.

Hodnotenie audioknihy Černá díra

11.03.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Oběť 2117

11.03.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Smrtící bílá

15.02.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Nevítaný host

15.02.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Eliška Přemyslovna

15.02.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Tatérka

24.01.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy DNA

04.12.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Eleanor se má vážně skvěle

04.12.2019 Overený nákup

Skvělé

Jedna z nejlepších audioknih, která se mi dostala do ruky/ucha. Původně jsem zakoupila kvůli vždy skvělé Petře Špalkové, kterou jako interpretku prostě miluji :-) A celkem nic moc jiného než příjemný hlasový projev jsem od knihy nečekala. O to větší bylo moje překvapení: krásný a dojemný příběh plný laskavého humoru, pochopení a opravdovosti. Eleanor jsem celou dobu držela palce a doufala, že jim to s Raymondem vyjde. Pokud bych měla zážitek z knihy shrnout jednou větou, tak je to kniha, na kterou dlouho nezapomenu. Doufám, že autorka brzy napíše něco dalšího. Těším se.

Hodnotenie audioknihy Hora mezi námi

04.12.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Než natáhnu brka

20.11.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Zahradnictví

20.11.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Clona

20.11.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Marie a Magdalény

20.11.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Dívka, která musí zemřít

20.11.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Zázrak svaté Winifredy

22.09.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Modré stíny

22.09.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Muž jménem Ove

22.09.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Žena pro třetího krále

22.09.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Za zavřenými dveřmi

22.09.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Hana

30.05.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Pan Mercedes

30.05.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Syndrom E

30.05.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Tiché roky

30.05.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Někdo blízký

30.05.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Firewall

30.05.2019

Hodnotenie audioknihy Ochráním tě

19.04.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Entomologův odkaz

19.04.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Hadohlavec

04.04.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Paní Hemingwayová

04.04.2019 Overený nákup

Zajímavé, zábavné, poučné

Kniha mě bavila. Čtyři ženy Ernsta Hemingwaye byly zábavné, zajímavé a rozhodně netuctové. Dozvěděla jsem se i spoustu podrobností z Ernstova života, včetně nelichotivých sklonů k násilí a alkoholismu. Ale život s géniem je asi jiný, než s námi, obyčejnými smrtelníky. Ačkoli se příběhy všech čtyř žen vzájemně prolínaly, líbilo se mi, že každá je namluvená jinou herečkou. Dodávalo to ději na plastičnosti.

Recenzia audioknihy Firma

05.03.2019 Overený nákup

Skvělá klasika

Firma - myslím, že ji nezná málokdo. Knihu nebo film podle ní natočený. Knihu jsem četla, film viděla. Přesto jsem si ji nenechala ujít i v audio podobě. A rozhodně jsem nelitovala. Firma je nejlepší Grisham (dle mého názoru) a panem Písaříkem skvěle namluvená. Užila jsem si každou minutu poslechu. I když to bylo trojnásobné opáčko :-)

Hodnotenie audioknihy Jedlová samota

26.12.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Želary - Jozova Hanule

26.12.2018 Overený nákup

Skvělé

Jedna z nejlepších knih, která se mi v posledním roce dostala do ruky resp. do ucha. Film jsem neviděla, takže jsem nevěděla, co má vlastně očekávat. A byla jsem nadšená. Příběh plný lidskosti, lásky, laskavosti a sounáležitosti mě hladil po duši a srdci. Jen škoda toho konce. Já totiž miluji happyendy :-)

Hodnotenie audioknihy Selfies

26.12.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Tajný deník čínské císařovny

26.12.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Kaktus

26.12.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Musím to vědět

26.12.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Lazar

04.12.2018 Overený nákup

nic moc

Asi můj poslední Kepler. Jeho knihy jsou čím dál prosyceny násilím. Tohle už není můj šálek kávy. Ale je to samozřejmě pouze můj subjektivní názor. Pokud máte rádi velké množství: krve stříkající na všechny strany, odřezaných končetin všeho druhu, lidí pohřbených zaživa, podřezaných hrdel a psychopatologické manipulace bude se vám tato kniha líbit

Hodnotenie audioknihy List zo záhrobia

31.08.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Sára

31.08.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Promlčení

31.08.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Gentleman v Moskvě

31.08.2018 Overený nákup

Úžasná kniha

Opravdový skvost mezi knihami. První polovina 20. století v Moskvě byla nelehká, ze spousty věcí mrazí. Já jsem ale byla fascinovaná hlavním hrdinou. Inteligentní, noblesní, laskavý a moudrý hrabě Rostow. Každé setkání s ním byl pro mě zážitek. A poslech této knihy pohlazením po duši. Bylo by na světě krásně, kdyby takoví lidé byli kolem nás.

Hodnotenie audioknihy Noc

17.07.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Malé ženy

22.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Sál smrti

22.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Výjimeční lidé

22.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Černé světlo

22.06.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Zmizela v mlze

03.06.2018 Overený nákup

Výborné

Skvělé. Jako ostatně každá Klevisová. Další případ sympatického komisaře Bergmana - normálního smrtelníka z masa a kostí, který řeší běžné a lidsky naprosto uvěřitelné případy. Výborně namluveno. Navíc jsem se dozvěděla i zajímavosti z norského prostředí, v němž se příběh odehrává. Škoda, že už je konec :-)

Hodnotenie audioknihy Krotitel

27.05.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy V pasti lží

09.05.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Žena v kleci

09.05.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Hrdinovia a géniovia.

27.04.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Složka 64

27.04.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Vzkaz v láhvi

27.04.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Nesmírný

27.04.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Zabijáci

25.04.2018 Overený nákup

Zatím nejlepší Olsen

Skutečně dobrá kniha. Zatím nejlepší Adler-Olsen, jakého jsem slyšela. I když to bylo místy drsné. Zajímavý děj, kniha má spád, nudit se rozhodně nebudete. Spíš počítejte s tím, že nebudete chtít přestat poslouchat. Škoda, že to neskončilo alespoň částečným happy-endem. Ale to asi ani nešlo :-)

Recenzia audioknihy O krok pozadu

25.04.2018 Overený nákup

Zase skvělý Wallander

Jedním slovem vynikající. Ale to je Kurt Wallander vždycky. Mankell prostě umí. Od poslechu se mi těžko odcházelo a snažila jsem se rychle vracet :-) Výborná dějová linie, stupňované napětí, zajímavé rozuzlení, skvěle namluveno. Neváhejte a začněte poslouchat :-)

Recenzia audioknihy Marco

01.04.2018 Overený nákup

Slabé, podprůměrné

Nejhorší Adler-Olsen, jakého jsem slyšela. Během první třetiny jsem doufala, že se děj rozpohybuje, okolo poloviny uvažovala, že poslech ukončím. Doposlouchala jsem jen proto, že mě zajímalo, jestli to skutečně bude tak nudné a rozvleklé až do konce. Bohužel bylo. Pro mě hloupé, nudné, předvídatelné, rozvláčné. Škoda času, vynaloženého na poslech.

Hodnotenie audioknihy Cigaretka na dva ťahy

21.02.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Žiješ iba dvakrát

10.02.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Nehanebné neviniatko

10.02.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy V lese visí anděl

25.01.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Sova

01.01.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Až moc blízko

03.12.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Vražda v Orient expresu

03.12.2017

Hodnotenie audioknihy Prázdné křeslo

03.12.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Muž, který hledal svůj stín - Milénium V

09.10.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Zkurvenej příběh

09.10.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Do vody

07.10.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Jednou nohou v hrobe

20.08.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Angličtina do ucha 1 - začátečníci

16.08.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Básnik

16.08.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Krv nie je voda

16.08.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Popol všetkých zarovná

16.08.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Uzol

09.08.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Tanečník

20.07.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Korene zla

20.07.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Smrť na druhom brehu

20.07.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Mucha

20.07.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Mucholapka

20.07.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Rudý kapitán

07.06.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Lovec králíků

07.06.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Toulky českou minulostí - speciál Karel IV.

07.06.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Pátá žena

07.06.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Nežná fatamorgána

07.06.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Cela číslo 17

07.06.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Tma

20.05.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Kruh

13.05.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Mráz

04.05.2017 Overený nákup

Recenzia audioknihy Ostrov šedých mnichů

18.03.2017 Overený nákup

Opět výborná Klevisová

Ostrov šedých mnichů jsem si koupila hned jakmile jsem doposlouchala výborné Kroky vraha. Akutně jsem potřebovala další Klevisovou. Teď už jsem věděla, do čeho jdu. A Klevisová nezklamala ani podruhé: inteligentní zápletka, dobře vykreslené postavy, dějový spád zasazený do zajímavého prostředí. Těšila jsem se a užila jsem si každou minutu poslechu. A na konci překvapení. Tohoto vraha jsem opravdu nehádala.

Recenzia audioknihy Kroky vraha

11.03.2017 Overený nákup

naprosto skvělé

Jedním slovem vynikající. Výborně vystavěný příběh s inteligentní a uvěřitelnou zápletkou. Skvěle stupňovaný, výborně načtený. Prostě lahůdka. Škoda, že trvá jen 12 hodin. To beru jako jediné minus :-) Vůbec se mi nechtělo se s příběhem rozloučit.

Jediné, co mě uklidňuje je, že si právě teď jdu koupit druhou (nebo vlastně první)Klevisovou - Ostrov šedých mnichů. A těším se na další super zážitek.

Recenzia audioknihy Playground

04.03.2017 Overený nákup

téměř nekonečné násilí

Děj knihy je každopádně nápaditý. Koho by nezajímalo, co se s námi stane po smrti... Z první třetiny knihy jsem byla nadšená. V polovině rozčarovaná a doposlouchala jsem jen proto, že mě zajímalo, kam až je možné barvité a velmi zdlouhavé popisy násilí, útěku, ukrývání se a boje vystupňovat. Audioknihy jsem zvyklá poslouchat většinou večer před spaním, jako takovou pohádku na dobrou noc. Tato se ale nedala. Ze sluchátek na mě tryskaly gejzíry krve z useknutých rukou a hlav a to na noc není to pravé. Je to úplně jiný Kepler, než jakého jsem očekávala a podruhé bych si tuto knihu určitě nepustila. Ale abych nezapomněla - výborný je přednes Terezy Bebarové.

Hodnotenie audioknihy Karel IV. - Císař a synové

15.02.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Čtvrtá oběť

15.02.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Ve službách zla

09.02.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Merde! Rok v Paříži

09.02.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Vrazi bez tváře

17.08.2016 Overený nákup

Recenzia audioknihy Psi z Rigy

30.07.2016 Overený nákup

Jednoduše výborné

Tak tohle je opravdová audiopochoutka: výborná zápletka, která vás chytí hned na začátku a nepustí. Kniha má spád a zajímavý děj. A Wallander exceluje jako vždy. Uvařte si čaj a zalezte pod peřinu, strčte do uší sluchátka a garantuji vám, že nevylezete, dokud nedoposloucháte :-)

Recenzia audioknihy Bílá lvice

22.07.2016 Overený nákup

Nejslabší kniha Henninga Mankella

Předesílám, že Mankellovy knihy mám velmi ráda. Kurt Wallander je sympaťák a já jeho fanynka :-) Bohužel tato kniha je podle mě nejslabší z celé série. Děj je zbytečně překombinovaný a chvílemi zdlouhavý. Doposlouchala jsem sice až do konce, ale přiznávám, že cca ve 3/4 jsem si říkala, že to asi nezvládnu. Pro jednou ale odpouštím a těším se na dalšího Wallandera - Ve slepé uličce :-)

Hodnotenie audioknihy Ostrov Entry

26.06.2016 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Pán ohně

06.06.2016 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Dívka ve vlaku

27.05.2016 Overený nákup

Recenzia audioknihy Syn

27.05.2016 Overený nákup

Trošku jiný Nesbo

Na každého Nesba se velmi těším. A ani tento mě nezklamal. Ačkoli nutno předeslat, že skalním příznivcům by mohla chybět postava Harryho Hole. Ale ani chybějící Hole knize nic neubírá na atraktivitě. Je zde výborně vykreslená postava hlavního hrdiny a jeho způsobu myšlení. Napětí se stupňuje a vtahuje vás do děje a každé přerušení poslechu je nepříjemné. Proto neváhejte a začněte poslouchat.

Hodnotenie audioknihy Šachové figurky

27.05.2016 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Policie

27.05.2016 Overený nákup

Recenzia audioknihy Karel IV. - Císař a císařovna

27.05.2016 Overený nákup

Ani druhý díl nezklamal

Po prvním díle Karla IV. jsem se druhého nemohla dočkat. A skutečně nezklamal. Četba Jiřího Dvořáka je úžasná. Děj knihy navíc ukazuje pro mě spoustu neznámých událostí ze života Karla IV. a Alžběty Pomořanské. Kniha je takovým pohlazením po duši a současně velmi zajímavá na události a fakta. Už se zase nemohu dočkat. Tentokrát třetího dílu.

Hodnotenie audioknihy Sluneční bouře

27.05.2016 Overený nákup

Recenzia audioknihy S elegancí ježka

24.02.2016

Nezajímavá nuda

Tuto audioknihu jsem zakoupila na základě výborných recenzí, bohužel mě velmi zklamala. Ač jsem se snažila, nebyla jsem schopna ji doposlouchat do konce. Z mého pohledu tlučení prázdné slámy, které si hraje na velkou filozofii.

Mírně to kompenzuje skvělý (jako vždy) výkon Taťjany Medvecké, ale sama a z ničeho zázrak neudělá. Zakoupení doporučuji pouze v případě, že se chcete unudit k smrti ...

Recenzia audioknihy Karel IV. - Tajný deník

27.01.2016 Overený nákup

Vynikající audiokniha

Opravdu úžasná kniha. Spousta zajímavých informací ze života Karla IV. a jeho rodičů Jana Lucemburského a Elišky Přemyslovny a jejich doby. Příběh je krásný, velmi dobře a poutavě psaný a navíc umocněný excelentním přednesem Jiřího Dvořáka. Mrzí mě jen, že jsem již doposlouchala. Ale o to víc se těším na "dvojku" Cisař a císařovna.

Recenzia audioknihy GAME

04.11.2015 Overený nákup

POZOR SILNĚ NÁVYKOVÁ

VÝBORNĚ VYSTAVENÝ PŘÍBĚH, KTERÝ VÁS VTÁHNE DO DĚJE BĚHEM PRVNÍCH MINUT A NEPUSTÍ AŽ DO KONCE. NUTÍ VÁS POSLOUCHAT PŘI JÍZDĚ AUTEM - NEBEZPEČNÉ, PŘI OBĚDĚ S PARTNEREM - NESLUŠNÉ, V NOCI MÍSTO SPÁNKU - VAŠE ÚNAVA SE STUPŇUJE. NICMÉNĚ KDYŽ JSEM DOPOSLOUCHALA, MOC MĚ MRZELO, ŽE UŽ JE KONEC :-) JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU ZA DĚJ I ZA PŘEDNES. OBOJÍ BEZ CHYB.

Recenzia audioknihy Dívka v pavoučí síti - Milénium IV

23.09.2015 Overený nákup

Super zážitek

Na Milénium čtyřku jsem se těšila a zároveň se obávala, že se změnou autora to nebude "ono". Moje obavy ale byly zbytečné. Je to zatím nejlepší díl. David Lagercrantz udržuje posluchače v napětí od první do poslední kapitoly. Nemohla přestat poslouchat, a když jsem přece jen musela dát pauza (někdy je potřeba například i odejít do práce) těšila jsem se, kdy už to KONEČNĚ znovu zapnu :-) Škoda, že už je konec :-) PS: Kdy bude pětka?