Recenzie užívateľa Miken

Audiomoľ Pisateľ - 1 z najčastejšie píšucich recenzentov

Hodnotenie audioknihy Jak na sítě

10.07.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Pište jako copywriter

18.06.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Atomové návyky

14.06.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Ostrov zasvěcení

14.06.2020 Overený nákup

Pohádková fantasy

Mohl bych napsat, že je to český Harry Potter, ale nebyla by to úplně pravda. Chvílemi ponurý, přesto akční a čtivý příběh, plný magie, draků, kouzelníků a dalších kouzelných postav, po jehož skončení se budete těšit na další díl. Knihu jsem poslouchal skoro v kuse, abych se dozvěděl, jak to skončí. Těším se, až děti odrostou, abych si příběh mohl užít ještě jednou s nimi. Tohle překvapení doporučuji všem.

Recenzia audioknihy Hořící most

17.05.2020 Overený nákup

Will opět v akci

Willa a další hrdiny této fantasy jsem si oblíbil a ani tento díl nezklamal. Tentokrát jede Will s Gillanem a Horácem požádat o pomoc do sousedního království a narazí na dívku ze své země a na velice zneklidňující okolnosti. Spousta akce a nečekaných zvratů Vás zaručeně udrží u poslechu této knihy. Skvělá oddechová fantasy na večerní poslouchání před spaním.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Hodnotenie audioknihy Emoční inteligence

15.05.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Houževnatost

15.05.2020 Overený nákup

Posuňte se na své cestě životem

Angela Duckworth je pro mě opravdovým překvapením a její kniha je v TOP 1O mých knih o osobním rozvoji. Pokud máte tendence končit předčasně své aktivity, pravděpodobně nejste dost houževnatí. Tato kniha Vám může pomoci se posunout a posílit houževnatost, nebo ji ještě rozvinout. Navíc uvádí i cesty, jak napomoci rozvoji houževnatosti u Vašich dětí. Skvělá knih a velkým množstvím námětů k zamyšlení.

Hodnotenie audioknihy Vyjednejte nemožné

12.05.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Tři kapitáni 2 - Putování

13.03.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Tři kapitáni 1 - Mračna nad arénou

13.03.2020 Overený nákup

Vesmírná odysea

Původně mě zaujal název, prostě jsem to zkusil. Pak už jsem jen poslouchal v kuse. Zajímavá vesmírná SF, která má nápad, akci a vtáhne Vás do děje. Jen mi trochu nesedl interpret, ale to je spíše otázka vkusu a někomu jinému to nepřijde na škodu. Já si každopádně příběh užil.

Hodnotenie audioknihy Tři kapitáni 3 - Korzárská čtverylka

12.03.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Lídři jedí poslední

23.02.2020 Overený nákup

Sinek opět u mě boduje

Simon Sinek představil svůj pohled na opravdové vedení lidí. Toto vedení vychází zevnitř člověka a nikoli z pouček pro lídry. Knihou jsem byl tak nadšený, že jsem si koupil i tištěnou verzi, abych si mohl vypisovat a podtrhávat. Jsem zvědav na jeho další knihy, jelikož ani jeden z jeho titulů mě nezklamal. Doporučuji všem, co se zajímají o vedení lidí.

Recenzia audioknihy Změňte své návyky

16.02.2020 Overený nákup

Pravidla pro změnu návyků

Přestože jsem nedostal úplně to co jsem očekával, našel jsem v knize spoustu inspirace a nápadů jak přistoupit ke změně návyků. Nakonec jich několik využívám a občas se ke knize vracím. Takže v konečném důsledku hodnotím knihu velmi pozitivně.

Recenzia audioknihy Biologie víry - Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků

26.01.2020 Overený nákup

Bruce jede

Tato kniha je síle myšlení a programování svého podvědomí a svého těla dokonce až na buněčné rovině. Škoda, že autor skončil v polovině. Prostě tam chybí to zavedení do praxe. Ale z pohledu vědy na toto téma a podložení vědeckého bádání nelze autorovi nic upřít. Přínos si musí každý čtenář zhodnotit nakonec sám. Mě se to líbilo, .... až na tu praxi.

Hodnotenie audioknihy Sebevědomí okamžitě

30.12.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Cesta pravého muže

18.12.2019 Overený nákup

Plnohodnotný muž

Autor vytvořil ucelenou a celkem jasnou příručku jak se stát pravým, resp. plnohodnotným mužem. Hlavní esencí je potřeba najít svůj smysl života, který mužům umožní prožívat naplno duševně, duchovně i fyzicky všechny oblasti svého života. Knihu vřele doporučuji, i když nemusí být ten "pravý šálek čaje" pro každého.

Recenzia audioknihy Zbraně vlivu

14.12.2019 Overený nákup

Drsná pravda o prodejní manipulaci

Tato kniha je drsná. Opravdu. Každá kapitola ukazuje, jakým způsobem je s námi možno v sociální interakci manipulovat. Chcete někomu prodat věc, službu, názor, získat jeho podporu, pak tahle kniha je přehled způsobů, jak toho dosáhnout. A bohužel spousta informací z této knihy se Vám vůbec nebude líbit. Nicméně fungují a setkáváme se s nimi denně a ani si to nemusíme uvědomit. Pokud chcete zjistit, jak to je, mohu Vám knihu vřele doporučit.

Recenzia audioknihy Jídlo na prvním místě

10.12.2019 Overený nákup

Zlepšete si zdraví

Kniha autorů Melissy a Dallase Hartwigových vám představí stravovací program WHOLE30, včetně základů, na nichž je postavena. Věcně, logicky, včetně recenzí lidí, kteří již tento program zkusili. Máme jen jedno tělo v tomto životě, jak se o něj budeme starat? Další již nedostaneme. Je to jen na nás.

Recenzia audioknihy Na ostřích čepelí II.

10.12.2019 Overený nákup

Akční Koniášovka II.

Pokračování první části. Autorův popis akce je ještě víc strhující a nedovolí Vám vydechnout, dokud knihu nedočtete/nedoposloucháte. Prostě fantasy se vším všudy, lehce magie, težce akce, zvraty, intriky, zrady, přatelství... Já si knihu užil už po třetí. Věřím, že Vás taky zaujme.

Recenzia audioknihy Vytváření hojnosti

09.12.2019 Overený nákup

Hojnost na duchovní cestě

Pokud je Vám blízká duchovní cesta, nicméně stojíte nohama na zemi, je toto kniha pro Vás. Abecedně seřazené oblasti na které se můžete zaměřit, aby jste si vytvořili hojnost. Jednoduchý a systematický přístup je snadno aplikovatelný v každodenním životě. Nicméně, jen poslechnout si tuto audio knihu nestačí.

Recenzia audioknihy Myšlení vítězů

09.12.2019 Overený nákup

Zvítězte nastavením mysli - úspěch v kostce

Obecně většina knih Dana Millera jsou velmi podobné. To protože všechny vycházení ze stejných principů. Dan Miller dokázal, že těmto principům porozuměl a pomáhá také posluchači těmto principům porozumět a to velmi pochopitelným způsobem. Tato audiokniha klade otázky, doporučení a návody, které nutí posluchače přemýšlet, jak změnit myšlení, jaké kroky učinit, jak vyjít z komfortní zóny, aby se dostali k cíli. Je stručná, krátká, nicméně nabitá informacemi. Vřele doporučuji.

Hodnotenie audioknihy Soustředění

09.12.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Alchymista

01.12.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Absolutní zákony peněz

30.11.2019 Overený nákup

Zákony peněz Dana Millera

Logicky seřazené zákony, podle nichž se můžete stát bohatým a věřím, že nejen v oblasti peněz. Má to ale jeden háček. Musíte je zavést do praxe sami. Nikdo jiný to za Vás neudělá a chce to opravdu pracovat. Bez uvedení do praxe to pro Vás jinak budou vyhozené peníze ;-)

Recenzia audioknihy Na ostřích čepelí I.

28.11.2019 Overený nákup

Akční Koniášovka

Pan Miroslav Žamboch je moje krevní skupina a jeho knihy s Koniášem jako hlavní postavou nezklamaly. Pokud máte rádi akční fantasy, tzn. magii, souboje, intriky, to vše zasazené do historické doby (samozřejmě vymyšlené), pak mohu jen vřele doporučit.

Recenzia audioknihy Dosahování cílů

28.11.2019 Overený nákup

Dosahování cílů krok za krokem

Chcete něčeho dosáhnout a nevíte jak na to? Pak je zde tato audiokniha, která Vás provede stanovováním a dosahováním cílů krok za krokem. Vše je jednoduše a srozumitelně formulováno bez zbytečných kudrlinek. První krok je poslech knihy, zbytek je na Vás.

Recenzia audioknihy Prašina

28.11.2019 Overený nákup

Temná moderní "Foglarovka"

Na tuto knihu jsem byl docela zvědavý a musím říci, že se mi autor trefil do vkusu. Příběh je zasazen do pražské čtvrti a je velice podobný starým příběhů mistra Foglara, nicméně v temnějším a drsnějším podání. Obsah samotný je série akcí, které vám nedají vydechnout a také i zajímavý obrat na konci příběhu mě mile překvapil. Těším se na druhý díl.

Recenzia audioknihy Zákazníci - jak je získat a neztratit

18.11.2019 Overený nákup

Prodejní dovednosti pro všechny

Audiokniha poskytuje kompaktní návod jak zlepšit své prodejní dovednosti pomocí jednoduchých a zásadních kroků. Určeno opravdu pro všechny, kdo chtějí zvýšit své prodeje a udržet si zákazníky. Vřele doporučuji.

Recenzia audioknihy Nastavení mysli

04.11.2019 Overený nákup

Chcete na sobě pracovat? Tuto knihu si přečtěte!!!

O nastavení mysli se dočtete prakticky ve všech knihách o osobním růstu. Nicméně tato kniha je podle mě z praxe. Autorka knihy podkládá svá tvrzení spoustou výzkumů a příkladů z různých oborů (školství, sport, business, vztahy, ad.). Zároveň i uvádí srozumitelný způsob jak s nastavením pracovat, takže pokud na sobě chcete pracovat, je toto kniha pro Vás. Pokud ne, tak ji nečtěte, mohli byste se "nakazit" :-)

Hodnotenie audioknihy Myšlení, rychlé a pomalé

26.10.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Vztahy bez stížností

25.10.2019 Overený nákup

Will Bowen opět dokázal napsat knihu, která má v dnešní době hodně co říct.

Willa Bowena jsem si poprvé poslechl na youtube, kde je jeho přednáška o "Světě bez stížností" a opravdu mě nadchla. Zakoupení knihy byla jen otázka času. Vztahy bez stížností už jsem zakoupil jako audioknihu, abych mohl poslouchat i v autě. Vřele doporučuji všem, kteří se potýkají s problémy ve vztazích.

Recenzia audioknihy Metoda Bullet Journal

09.10.2019 Overený nákup

Neotřelý a pro mě neotřelý přístup k řízení svého života

Do dneška jsem pracoval se spoustou diářů (běžné diáře, ADK, Franklin- Covey, ad.), ale tohle je řešení mi vyhovuje ve všem. Je to návod na organizaci času nebo života pravděpodobně pro každého. A nabízí mnohem více, než jen organizaci času. Prostě, každý si může tvořit svůj Bullet Journal podle svého naturelu, kdy kreativitě se meze nekladou. Doporučuji všem, kterým nesedí standardizované diáře a potřebují to mít po svém, jako já.