Recenzie užívateľa Slávek

Audiomoľ Pisateľ - 1 z najčastejšie píšucich recenzentov

Recenzia audioknihy Parfém - příběh vraha

27.11.2020 Overený nákup

Zupéééér

Po shlédnutí filmu jsem musel uznat jeho kvalitu. Kniha je úžasně napsaná, hlavně jemný a nevtíravý popis smyslů, které je často dost obtížné vyjádřit slovem. Také bych ohodnotil na výbornou intrpreta s jakým citem a prožitkem dovede knihu intrpretovat. Můj poslechový chtíč byl natolik ve střehu, že se mi podřilo ujet 400km a stále jsem poslouchal, bez jediné zastávky. Vřele doporučuji všem i když zhlédli filmové zpracování.

Recenzia audioknihy Počátek

27.08.2020 Overený nákup

Opět zážitek

Nuž co dodat k tak nádherně zpracované knize. Největší potěšení mi autor poskytl zasazením děje do mnou milovaného města Bilbau. Moje představivost už nemusela tak pracovat na plno. Kniha má dějový spád, tak jak se od Browna předpokládá a navíc mě závěr inspiroval k přemýšlení, jak to vlastně s těma věřícíma na tomto světě je. Závěrečná myšlenka jedné víry je něco užasného a pro lidstvo inspirujíciho. Tuhle knihu by měli číst všichni věřící. Nemám jedinou výtku jak k interpretaci tak k ději. Spokojenost nadevše. Díky.

Recenzia audioknihy Mycelium V: Hlasy a hvězdy

24.01.2020 Overený nákup

Opět supéééér

Opět vydařený posluchačský kousek. Měl jsem obavy, že se mi nevytvoří spojitost s minulým poslechem předešlých dílů, ale autorka mi připomenula vše důležité a postupem poslechu se najednou začnou objevovat veškeré spojitosti. Nádherně namluveno a zkomponováno. Pokud bude ještě další díl a po delší době, vůbec se nebojím, že si nepřipomenu poslední děj knihy. Opět parádní zážitek. Jen tak dál.

Sláva K.

Recenzia audioknihy Manželka mezi námi

02.07.2019 Overený nákup

Doporučuji

Parádně zpracováné audio. Poslech je supeeer. Doporučuji i slabším povahám, jedná se o precizně zpracovaný detektivní příběh. Já osobně jsem si to užil. Parádní závěr. Jen tak dál a očekávám další nálož poslechu.

Recenzia audioknihy Dveře do léta

26.11.2018 Overený nákup

Krásný poslech

Je to už dost dávno co jsem si četl pohádky, dnes je čtu svým vnoučatům a tato kniha by mohla patřit mezi ně. Krásný poslech od intrpreta p.Brouska Děj se rozjíždí na mě trochu pomalu až do strhnutí poslchače, že nemůže přestat poslouchat. Tak to bylo u mne. Opravdu krásný poslech. Doporučuji všem.

Recenzia audioknihy Mariňáci 2

26.11.2018 Overený nákup

Audio super

Po pro mě slabším výkonu u Palubního střelce se musím slonit před autorem a hlavně audio nahrávkou této knihy. Super udělané audio podtrhne celý přiběh, který se dá poslechnout na jeden zátah. Děj má spád o napínavé momenty není nouze a knihu si zřejmě pustím ještě jednou. Za mou osobu čistá 1. Doporučuji.

Recenzia audioknihy Palubní střelec

26.11.2018 Overený nákup

Ujde to.

Tak nevím, jak přesně ohodnotit poslech ale jdem na to:-) Děj je klasika, čekal jsem o něco víc, ale ujde. Interpretace dobrá nemám větších připomínek. Děj se rozvíjí dle očekávání, kde musím pochválit za dokonalost popsaných bojůvek či bytev. Jinak se kniha nechá poslechnout.

Recenzia audioknihy Exorcista - Souboj s ďáblem

26.11.2018 Overený nákup

Supééééér horor

Tak nevím zda jsem četl či poslouchal lépe zpracovaný horor. Nejvíce mě zaujala autentičnost používaných slov - naprosto stejné jako v běžném životě. Zápletka je dokonalá a pokud něko věří na ďábla, tak zde je v té nejlépe zachycené podobě. Knihu jsem poslechl na jeden zátah, což obvykle nedělám, ale nedalo se odejít. Intrpretace na výbornou no prostě vše nejnejnejnej. Kouknu se i na filmové zpracování, ale to už nebude asi ono. Doporučuji všem dospělákům.

Recenzia audioknihy Touha

07.03.2018 Overený nákup

Lovecraft

Je hodně dobré, že tato kniha či povídka je zdarma. Děj se pomalu rozvíjí až do vyvrcholení, ale pro mě osobně je hororová povídka v této podobě špatně stravitelná. Zřejmě nebudu tím nejlepším posluchačem hororů. Jinak ok a stojí za to si to poslechnout a udělat si názor.

Recenzia audioknihy Příběh služebnice

07.03.2018 Overený nákup

Zvláštní až děsivé

Musím se přiznat, že zážitek z poslechu byl perfektní a to díky s citem proložených hudebních vstupů. Co do obsahu, tak se domnívám že ta doba už není příliš daleko při pohledu na dnešní mužskou plodnost. Děsivý je celý příběh o tom, kam až lidstvo je schopno se dostat. Co musím vytknout je přílišné rozmělnění situací, pocitů, vjemů a popisu prostředí. Pro mě příliš rozvláčněné. Jinak vyborná kniha oproti filmu.

Recenzia audioknihy Píseň krve

13.02.2018 Overený nákup

Doooooost dobrý

Při prvních hodinách poslechu jsem byl trochu zmatenej, ale je to obvyklé než se příběh rozvine. Obsahově moc pěkné a co se týká intrpretace, tak interpret je supééér. Děj napínavý a pokud člověk povolí uzdu své fantazii, tak se ocitnete rázem v příběhu i s kulisama kolem něj. Jen tak dál a děkuji za krásný poslechový zážitek :-)

Recenzia audioknihy Stín Černého hvozdu

12.12.2017 Overený nákup

Poslechni si a potom hodnoť.

Tak poprvé za celou tu dobu poslechů jsem si nemohl zvyknou na hlas předčítajícího. Prostě to nešlo do uší. Zápletka neboli děj je dost trivialní a tak už neprobíhalo tak lačné poslouchání. Jsem zvědavý, zda bude stejně zpracován i další díl "Hlas černého hvozdu" od stejného autora. Co mi ještě vadilo, byly poměrně dlouhé pomlky neboli pasáže klidu od předčítajícího. Chybí mi tu náboj aneb zápal při čtení. Co ale musím pochválit jsou hudební vsuvky mezi jednotlivými díly. Hudba je prostě fantastická.

Recenzia audioknihy Hlas Černého hvozdu

05.12.2017 Overený nákup

Parádní poslech

Musím se zeptat sám sebe, jsem normální posluchač? Jestli ano, tak opět audionahrávka ve všech superlativech. Nemám co dodat k poslechu, ději, dramatičnosti a opět vše na výbornou. Vřele doporučuji všem posluchačům. P.S. Výborný poslech.

Recenzia audioknihy Stín modrého býka

23.11.2017 Overený nákup

Krásná kniha i poslech

Trochu jsem zabrousil do jiného sci-fi, ale rozhodně nelituji. Perfektní poslech, krásný příběh a děj nemá chybu. Jako obvykle umě problém při poslechu, vnímání okolního světa. Příběh Vás vtáhne do děje ani to nezaregistrujete a máte problém oddělit realitu. Opět vše na výbornou.

Recenzia audioknihy Mycelium IV: Vidění

26.10.2017 Overený nákup

Ré akitlix aneb kdy bude 5 díl :-)

Musím opětovně poděkovat všem těm, kteří tuto knihu namluvili. Jedná se o perfektní výkon po všech stránkách. Obsah je jako obvykle dechberoucí. Mám ale problém a nevím, zda si budu dostatečně vybavovat děj všech čtyř knih, pokud příjde na trh, mnou nedočkavě očekávaná 5 kniha, pozdě. Nikdy jsem neměl delší prodlevu mezi čtením knih a tak nevím, jak budu reagovat. Vřele doporučuji všem těm, kdo mají rádi napínavé sci-fi.

Recenzia audioknihy Mycelium II: Led pod kůží

26.10.2017 Overený nákup

Další dávka adrenalinu :-)

Tento druhý díl perfektně navazuje na první a hned v prvních chvílích jsem zapad čí zaposlouchal do děje a už jen hltal děj. Opět bravůrné čtení od jednotlivých interpretů a děj wow. Nic není lepšího. Už se těším na třetí a potom na ostatní díly. Asi nezvládnu čekat na poslední, ale to nepředbíhejme :-) Perfektní,supéééééér :-)

Recenzia audioknihy Mycelium III: Pád do temnot

26.10.2017 Overený nákup

Supéééér to je mazec :-)

Po dlouhé době se nemohu dočkat dalšího dílu. Málokdy se mi stane, že mě děj vtáhne natolik, že ztrácím pojem o okolí a čase. Zjistil jsem, že i některá názvosloví začínám používat v běžném životě "rééakitlix" njn. Kdo uslyší tyto různá slova reaguje tím, že se zeptá co to je? Odpověď je poslechnisi tu knihu. Myslím si, že dělám dost dobrou reklamu. Opět je bravůrní čtení i obsah a jdem na čtvrtý díl. Tak co nás ještě čeká???

Recenzia audioknihy Mycelium I: Jantarové oči

26.10.2017 Overený nákup

Wow, to je to co mi vyhovuje :-)

Tato kniha se zařadila do žánru, který mi naprosto vyhovuje, jednak co do děje, tak i do sci-fi obsahu. Brilantně jsou zpracovány charaktery postav a celého děje. Když se zaposlouchám, tak jsem zjistil, že nebyl problém přejet celou Francii z Německa do Španělska na jeden zátah i s rodinkou. Všichni poslouchali jak přibytí:-)A ty večery na pláži s poslechem wow. Ještě že je tu celkem pět dílů, které se určitě rozvinou do precizního a napínavého děje. Chtěl bych tímto vzkázat autorce - jen tak dál. Moc jste mě potěšila a děkuji.

Recenzia audioknihy Setkání s Rámou

11.09.2017 Overený nákup

Pohodová kniha

I když jsem tuto knihu četl již dávno, neubránil jsem se pokušení si ji poslechnout jako audioknihu. Co do poslechu je velice dobře čtená a obsahově mě naplnila již dávno při četbě. Interpret má pro mě zajímavou barvu hlasu a tak je příběh poutavější a víc mě vtáhl do děje než při čtení. Po této audioknize jsem přešel rovnou na pořizování audioknih. Navíc se k poslechu přidala i manželka a tak trávíme víc času společně při poslechu.

Doporučuji je to parádní klasika.