Recenzie užívateľa Roman

Recenzia audioknihy O úspěchu

08.09.2020 Overený nákup

Nedoporucuji

Uprimne musim rict, ze se mi kniha vubec nelibila, prisla mi az otravna. V podstate i jedinou myslenkou knihy, ktera se tahne od zacatku do konce je, ze k uspechu nepomaha moralni jednani, spis opacne. Nevim, kdo je cilovou skupinou tehle knizky (zrejme jak autor sam casto pouziva jsou to "debilizovane davy"), ale me tedy vubec nezasahla. Skoda.

Hodnotenie audioknihy Žítkovské bohyně

22.03.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Proč spíme

05.02.2020 Overený nákup

Dobrá ale přeceňovaná

Co lze rozhodně říct, že kniha člověka pohltí a zasáhne. Řada faktů velice zajímavých a přínosných. Na druhou stranu ale často trochu předvídatelná a přehánějící.. Dobrá volba, ale za mě ne top..

Recenzia audioknihy Atlas Mraků

05.02.2020 Overený nákup

Mistrovské dílo

1) interpretace knihy je podle mě vynikající, dodává zážitku další rozměr; 2) určitě ale kniha není pro každého, viz i ostatní recenze, a trvá déle se dostat do děje, což se kvůli více příběhům ještě prodlužuje; 3) za mě však famózní dílo o nekonečném boji za svobodu ve všech možných formách, které si lze představit, opakujícím se koloběhu historie a vystihující podstatu lidských dějin.

Recenzia audioknihy Boss Babiš

22.12.2019 Overený nákup

Dobrá volba

Zejména první polovina knihy je velice poutavá, druhá půlka je někdy náročnější na pozornost a chápání..každopádně message knihy je jasná a navýsost aktuální..