Recenzie užívateľa Tomáš

Hodnotenie audioknihy Muži ve zbrani

05.04.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Dobrá znamení

09.02.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Ředitel a hydra

09.02.2021 Overený nákup

Recenzia audioknihy Žena v kleci

26.10.2020 Overený nákup

Můj důvod závislosti na severských kriminálkách

Tato audiokniha byla druhá, co jsem si zakoupil a poslechl. Udala směr, kterým se vydám při výběru dalších příběhů. Drsný a mrazivý příběh ze severu, který byl pro mě tak skvělý, že jsem si knihu poslechl několikrát a ze zajímavosti si pustil i zfilmovanou verzi. Velice doporučuji. Film už tolik ne, ale možná je mé hodnocení zkreslené skvělou knihou :)

Severská Vyšetruje muž Vyšetruje partia detektívov

Hodnotenie audioknihy Analfabetka, která uměla počítat

26.10.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše

26.10.2020 Overený nákup

Několik zajímavých rad do života

To že jsou muži z Marsu a ženy z Venuše, to jsem věděl, ale až díky této knize jsem pochopil, jak moc velké rozdíly můžou mít dva lidé opačného pohlaví. V knize jsem narazil na několik aha momentů, kdy jsem si uvědomil, že podobné situace jsem zažil a nechápal jsem, v čem byl problém, teď už tomu alespoň trochu rozumím. Ne všechny názory bych považoval za úplně pravdivé, ale spousta z nich mi dávala smysl. Doporučuji, pokud chcete alespoň maličko pochopit svou drahou polovičku.

Vzťahy Myslenie Spokojnosť v živote

Hodnotenie audioknihy Stráže! Stráže!

26.10.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Příliš dlouhá swingers party

26.10.2020 Overený nákup

Zábavné odtržení od reality

Moc jsem nevěděl, co od knihy čekat, když jsem si ji pořídil, ale ve výsledku nelituji času, který jsem u knihy strávil. Příběh byl dobře vystavěný a plynule běžel až do závěru. Beru to jako zpestření, většinou poslouchám severské kriminálky a to kniha dobře splnila. Toho sexu tam zase tolik není, to jen pro ty, kteří by se báli, že se to zvrtne do porno románu :)

Mestská / urban Jeden rozprávač Humor

Recenzia audioknihy Zabijáci

26.10.2020 Overený nákup

Napínavá kriminálka

Další zajimavy příběh se sympatickou dvojici Karlem a Asadem. Děj knihy je napínavý, posluchače skvělé vtáhne do děje i díky živému přednesu Igora Bareše. Doporučuji nedá se od toho odtrhnout. Těším se na další příběh.

Severská Vyšetruje partia detektívov Explicitné scény

Recenzia audioknihy Merde! Rok v Paříži

28.05.2020 Overený nákup

Vtipný příběh

Začal jsem tak trochu nezvykle a nejdříve si poslechl druhou knihu, která volně navazuje na tento příběh. To mi ale ani tak nezabránilo, si audio knihu užít. Opět vtipně popsaný příběh Angličana ve Francii, plný skvělých humorných situací.

Hodnotenie audioknihy Jak být úspěšný

05.05.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Atomové návyky

02.05.2020 Overený nákup

Přínosná kniha

Další skvělá kniha, která vám pomůže v osobním rozvoji. V knize najdete spousty konkrétních tipů, jak si osvojit nové chtěné návyky a pomůže vám se zbavit těch, které vám život komplikují. Kniha je natolik nabytá tipy, že ji asi budete muset vyslechnout několikrát, abyste jich vstřebali většinu.

Recenzia audioknihy Na volné noze - Speciál

30.04.2020 Overený nákup

Skvělé tipy

Skvělé tipy od úspěšných lidí převážně z odvětví designu, reklamy a propagace. Mohou pomoci freelancerům, kteří nevědí, jak zareagovat v této těžké době. Myslím, že spousta rad se bude dát použít i po době koronaviru.

Recenzia audioknihy Projekt manželka

28.04.2020 Overený nákup

Pohodový poslech

Zábavné vyprávění o muži, který je v sociálním kontaktu stejně "dobrý", jako postava Sheldona Coopera z TBBT. Jak asi může dopadnout, když se vědátor pokusí najít si dokonalou přítelkyni prostřednictvím vědeckých metod? Kniha se velmi dobře poslouchá díky jednoduchému příběhu a skvělému přednesu Jana Zadražila. Doporučuji jako odpočinkový poslech pro zlepšení nálady.

Recenzia audioknihy Cesta pravého muže

20.04.2020 Overený nákup

Co ženy chtějí

Těžký život muže, aby splnil náročná očekávání žen, o kterých často ani nic nevíme. V této knize najdete vysvětlení, co se nejspíš honí v hlavách vašich žen, ať už těch bývalých nebo vaší současné. Pokud rozklíčujete, některý z popisovaných příkladů, možná vás rady uchrání od přibývajících vrásek, které vám žena s láskou přidává.

Recenzia audioknihy Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le

15.04.2020 Overený nákup

Neberte si všechno tak vážně.

Mám rád knihy související s osobním rozvojem. Tato kniha mě zaujala svým název a proto jsem si rozklikl detail, abych se o ni dozvěděl více. Zrovna jsem prožíval stresující období a tak jsem šel do toho. Nelituji času, který jsem audio knize věnoval, našel jsem v ní několik dobrých rad, které mi pomohli dívat se na věci trochu jinak.

Recenzia audioknihy Planeta mezi dvěma slunci

09.03.2020 Overený nákup

Moje první sci-fi

Miluji žánr sci-fi a tato audiokniha byla první, po které jsem sáhnul. Dlouhou dobu jsem čekal, co se z příběhu vyklube a nenasytně hltal jednotlivé kapitoly, abych se konečně dočkal rozuzlení. Do třičtvrtě knihy se příběh rozvíjel pozvolna, ale finále bylo něco, tam jsem si užil akci, na kterou jsem celou dobu čekal. Pokud jste fandové drsnějších akce, finále vás jistě potěší.

Hodnotenie audioknihy Vzkaz v láhvi

01.03.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Jeď dál

01.03.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Faktomluva

01.03.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Elon Musk

01.03.2020 Overený nákup

Vhled do Muskova světa

Zajímají mě moderní technologie a o Muskovi jsem něco málo slyšel. Dal jsem na doporučení, co jsem si zde přečetl a nelituji koupě a poslechu knihy. Před tím jsem nebyl schopný docenit toho, co Musk dokázal, jaké překážky musel překonat a o kolik kroků posunul lidstvo. Velice inspirativní kniha.

Recenzia audioknihy Už zase skáču přes Merde!

26.01.2020 Overený nákup

Příjemná zábava

Zábavné vyprávění Brita ve Francii, který se potýká se strastmi v lásce, ale i podnikání. Při několika pasážích jsem se bavil tak dobře, že jsem prskal smíchy, což by většinou nevadilo, až na okamžiky, kdy jsem seděl mezi lidmi :) Ze začátku mi dělal trochu problém hlas vypravěče, ale časem jsem si zvykl. Přemýšlím, že zakoupím i druhou audioknihu od tohoto autora.

Recenzia audioknihy Doktor Proktor a prdicí prášek

08.01.2020 Overený nákup

Skvělá zábava

Pořídil jsem si audioknihu jen ze zvědavosti, zajímalo mě, jak si poradí Nesbo s knihou pro děti. Musím přiznat, že to byla skvělá zábava, s přítelkyní jsme ji poslouchali před spaním a užívali si přednes Davida Novotného.

Hodnotenie audioknihy Nikdy nedělej kompromis

28.11.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Vztahy bez stížností

21.10.2019 Overený nákup

Dobré tipy a rady

Mám rád osobní rozvoj a tato kniha mě posunula zase o ždibet dál. Ve spoustě popisovaných situacích jsem se našel a mohl se na ně podívat z jiného úhlu, abych pochopil, jak to můžeš vidět druhá strana. Audioknihu jsem slyšel již dvakrát, ale myslím, že bude potřeba ještě několik poslechů, abych vstřebal všechny dobré rády.

Recenzia audioknihy Rudý kapitán

16.10.2019 Overený nákup

Mrazivý příběh z porevolučního česko-slovenska

Knihu už jsem si poslechl dvakrát a napodruhé jsem si ji snad užil ještě více, než při prvním poslechu. Dokonale vypracovaný děj, který vás vtáhne a pohltí, že se vám nechce přestat poslouchat a jít spát :) Uvítal bych více knih tohoto autora v podání Martina Stránského, který příběhu dodal další level.