Recenzie užívateľa Wendy

Recenzia audioknihy Z divokého východu

14.01.2021 Overený nákup

Rychlovka

Příběh trochu slabší, ale skvělá interpretace všech herců. Je to taková rychlá povídka, než se otočíte už je konec :) Skvěle pojaté i se zvukovými efekty.:):)

Recenzia audioknihy Smysluplná vražda

07.12.2020 Overený nákup

Agatha nezklamala

Krásný napínavý detektivní příběh, který jsem ještě neznala. Interpretace špičková, děj nevázne a hlavně se nepletou postavy:) Vřele doporučuji zájemcům o příběhy Aghaty Christie.

Recenzia audioknihy Než jsme byly tvoje

24.11.2020 Overený nákup

krásný společenský román

krásně vyprávěný drsný příběh, chvílemi až ne úplně uvěřitelný, inspirovaný skandálem organizovaného nedobrovolného prodeje dětí z chudých rodin bohatým náhradním rodičům, který otřásl celou Amerikou.

Recenzia audioknihy Ti druzí

18.10.2020 Overený nákup

nezklamala:)

Kniha je zase velmi zajímavý příběh, plný napětí a nepředvídatelných akcí a přitom hodně tajemna. Interpretace je naprosto božsky přednesana a poslouchala se jedním dechem.

Recenzia audioknihy Velký Gatsby

01.10.2020 Overený nákup

prostě klasika

Krásně namluvené, i když občas ženské hlasy vyzní divně. Příběh úchvatný, ale to je klasika. Když jsme knihu četla, bylo to dříve než známý film a postavy jsme si představovala jinak. Nyní při poslechu mně přišlo, že jsem to poprvé četla špatně, že postavy jsou přesně tak vykreslené jako ve filmu :)

Recenzia audioknihy Bez duše

21.09.2020 Overený nákup

Hezké české

nádherný přednes, příběh velmi předvídatelná a supermanské schopnosti hlavního hrdiny někdy až k smíchu:) jinak krásně popsané místo Jindřichova Hradce.

Recenzia audioknihy Na okraji propasti

28.08.2020 Overený nákup

Minier zklamal

Autora Miniera mám strašně ráda, všechny jeho předešlé knihy měly úžasný příběh, ale tento byl zdlouhavý, hodně jsem se ztrácela a přišel mně velmi vykonstruovaný. I když závěr zase překvapil a hlavně spojení zamyšlení, zda opravdu technika nás posouvá vřed či nikoli je zajímavé, tak tentokrát mně prostě Minier nebavil :(

Hodnotenie audioknihy Svědkyně obžaloby a další povídky

02.08.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Nebe nezná vyvolených

27.07.2020 Overený nákup

klasika všech klasik

užasný příběh narosto dokonale namluvené, až mně bylo líto, že jsem knihu doposlouchala. Chtěla jsme vědět jaký je rozdíl, když člověk tento román čte a když jej poslouchá, zde bych řekla, že je lepší to poslouchat:)

Recenzia audioknihy Záhadné bodnutí

27.07.2020 Overený nákup

super

Pro mě naprosto neznámá detektivka, úžasně napsané a snad ještě lépe namluvená. Hezké, škoda, že jich není takových víc. Je to až moc krátké:) Rozhodně,ale stojí za to.

Podľa skutočných udalostí

Recenzia audioknihy Jméno růže

27.07.2020 Overený nákup

klasika

Čtenářská všeobecně známá klasika, příběh velmi poutavý, ale chronicky známý. Interpretace mně přišla taková málo didaktická a průbojná k tomu tématu. Ale celkově se to poslouchalo dobře.

Recenzia audioknihy Projekt manželka

27.07.2020 Overený nákup

vtipné vyprávění

Vtipné vyprávění, příběh jednoduchý, ale milý. Hezky namluvené. Závěr už moc přitažený za vlasy. Je to takové dovolenkové čtení. Trošku chybí medicínské vysvětlení syndromu.

Hodnotenie audioknihy Plzeňské mordy

04.02.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Muž jménem Ove

04.02.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Kříďák

19.12.2019 Overený nákup