Recenzie užívateľa Hanka

Audiomoľ Zberateľ - majiteľ značného počtu audiokníh

Recenzia audioknihy Ostravská mystéria

17.01.2021 Overený nákup

Milé překvapení, nejen pro patrioty.

Neznala jsem autora a nevěděla co čekat. Bylo to milé překvapení. Správné strašidelné příběhy k táboráku a pod stan, hlavně v Beskydech. Nevystrčíte nohu z chatky. Přeji pěkné mrazení na zádech a hurá do Ostravy a okolí. :-)

Recenzia audioknihy Volání vlka

17.01.2021 Overený nákup

Nezklame milovníky žánru.

Poslechla jsem si celou serii Krkavce od prvního příběhu. Ani tento příběh nezklamal. Doporučuji začít první knihou a postupně si poslechnout všechny za sebou. Je to sice malý maraton, ale stojí za to. Nezklame. Každá kniha má svě kouzlo a nezlame, čekám netrpělivě na pokračování.

Recenzia audioknihy Pachuť smrti

17.01.2021 Overený nákup

Vše co se očekává

Kvalitní příběh , který má spád a dobře poslouchatelný, klasická detektivka bez zbytečného hororového podbarvení. Jedna z knížek ke které se ráda vrátím. Přeji Vám příjemný poslech.

Vyšetruje muž

Recenzia audioknihy Planeta mezi dvěma slunci

23.07.2020 Overený nákup

Planeta nezklamala.

Doporučuji všem fanouškům tohoto žánru. Příběh má dobré tempo, kvalitní přednes a zápletku. Postavy jsou barvitě představeny a každý má svůj charakter. Hrdinové se ne vždy nosí. Tady se happy endu nedočkáte.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Vo vesmíre

Recenzia audioknihy Expresní zásilka

23.07.2020 Overený nákup

Drsný Fabian.

Poslech jedním dechem pro milovníky tohoto žánru. Příběh má spád a interpretace výborná. Doporučuji všem kteří se tak trochu rádi straší a mají rádi napětí. Při poslechu doporučuji vyhýbat se tmavým koutům a dívat se za roh.

Vo vesmíre

Recenzia audioknihy Drsný spasitel 2 (dokončení)

26.11.2019 Overený nákup

Bez jedničky ani nezačínejte .

Poslech bez jedničky Vám nedá moc smysl. Ideální poslech v návaznosti. Je to sice malý maraton, ale stojí za to. Bavte se dobře jako já. Příběh je plný černého humoru a překvapivých zvratů. Poslech jedním dechem.

Recenzia audioknihy Drsný spasitel 1

26.11.2019 Overený nákup

Poslech jedním dechem.

Kniha je určena hlavně milovníkům tvrdší fantasy a poslech doporučuji i s pokračováním, stejně Vám to nedá a budete se pídit po pokračování. Pro znalce realií ( Beskydy a Ostrava ) je to odpočinkové čtení. Já se obrovky bavila . Miroslav Žamboch mne zatím nesklamal. Pět palců nahoru !

Recenzia audioknihy Tři kapitáni 1 - Mračna nad arénou

13.12.2018

Příjemné překvapení

Koupila jsem si CD a s tím, že to prostě skusím, byla jsem příjemně překvapena z děje, má spád a příběh se rozvijí do několika propojených paralel. Interpret Jiřík je prostě výborný ( přiznám se , žejsem jeho fanouškem ). Celkový dojem je výborný. Je to hlavně pro ty , kteří rádi trochu fantasie a něčekají od poslechu či četby srceryvné příběhy a filozofii. Je to prostě " ta pokleslá literatura " , kterou většina z nám prostě miluje! Odpočinkový poslech a jako vždy u knih na pokračování mi chybí další kniha k poslechu. Kdo je nedočkavec tak at si počká na pokračování a koupí si jej najednou. Já si budu muset počkat. Doporučuji všem co rádi tento žánr a zároveň podpoříte české autory a vydavatele. Děkuji Strakám na vrbě. Hanka

Recenzia audioknihy Svitky z londýnského mostu

23.11.2018 Overený nákup

Poslech jedním dechem.

Doporučuji všem kteří mají aspoň trochu fantasie a dokáží se vžít do děje. Pro mne kniha , kterou jsem si hned poslechla podruhé abych si pořádně příběh prožila. Při druhém poslechu si pořádně užiji i detaily příběhu , které mohou poptrvé utéci. Doporučuji všem co mají rádi dobrodružství, trochu duchařiny a milují odkazy na jiné příběhy. Líbí se mi nastínění života v 13 století. Jenom mne mrzí, že nejsou další příběhy hlavního hrdiny. Příběh ja jako pohlazení pro duši v naší uspěchané době, i když tam měli také někdy pěkně napilno. Přeji všem stejný zážitek z poslechu.

Recenzia audioknihy Mariňáci 1

17.10.2017

Akční pecka

Příhěh Vás stáhne do děje a budete stále čekat na pokračování. Doporučuji koupit oba díly najednou jinak budete celí nesví jak to pokračuje. Vojenská "hantýrka" a popis bitvy vás vtáhne do příběhu.Poslech napodruhé Vás nadchne ještě více, protože si užijete i detaily příběhu, které při prvním poslechu většinou nezaregistrujete. Moje TOP !

Recenzia audioknihy Hvězdná pěchota

17.10.2017 Overený nákup

Kniha není film

Kniha popisuje příběh mladého vojáka o jeho výcvyku a bojů kterých se účastnil. Trochu jsem byla zklamaná, neboť jsem prvně viděla film a čekala jsem trochu něco jiného. Při poslechu knihy jsem si spíše připadala jako na propagandistické schůzi oslavující armádu. Asi mám alergii ještě z doby " socíku ".Pokud nečekáte akční poslechovou pecku je to pro Vás to pravé.

Recenzia audioknihy Všemi dary obdarovaná

05.05.2017 Overený nákup

Nebezpečí za každým rohem.

Doporučuji těm , kteří mají rádi napínavé a nevšední příběhy, hrdinové nám dávají nový pohled na to,co je vlasně civilizace a lidskost. Poslech na jeden ráz a příjemný poslech.Přeji příjemné mrazení v zádech.

Recenzia audioknihy Smrť na druhom brehu

01.02.2017 Overený nákup

Výborná detektivka

Doporučuji všem, kteří mají rády detektivky. Je to inteligentní příběh s dobovými reáliemi. Někdy už člověk zapomíná, jaké to bylo. Četba vás vtáhne do děje a špatně se od ní odchází. Líbí se mi také provázanost příběhů autora s jinými knížkami - příběhy.

Vřele doporučuji milovníkům krimi.

Recenzia audioknihy Na Větrné hůrce

01.02.2017 Overený nákup

Dramatizace

Audiokniha je dramatizace a kniha není čtená celá, pouze vybrané texty. Jsem velkým fanouškem-milovníkem této knížky a velmi mi chyběly popisy atmosféry a prostředí ve kterém se příběh odehrává. Kdo knihu nikdy nečetl je to pro něj to pravé. Ten kdo se ke knize vrácí každý rok jako já , at radši po tomto titulu nesahá.

Jinak přeji pěkný poslech.