Recenzie užívateľa Vojta

Recenzia audioknihy Ostrov Entry

06.07.2016 Overený nákup

Peter May opět nezklamal

Výborná kniha, výborné podání. Komu se líbila trilogie Lewis, asi nebude váhat a knihu si poslechne.

Nemám co vytknout.Děj, atmosféra, vyprávění a podání> Knihu určitě doporučuji. Těším se na další knihy od tohoto autora.

Recenzia audioknihy Usměvavý muž

28.11.2015 Overený nákup

velice dobré

K příběhu nemám žádné zásadní výčitky, k ději také ne.

Jediné co mě při poslechu v autě vadilo byla tichá interpretace, když se hrdina bavil s někým po telefonu. Sám slyšet šel, ale nevím co říkala protistrana.

Jinak doporučuji. Po zklamání z knihy Lars Kepler - Stalker jsem nečekal moc ani od této knihy a tohoto autora, ale opak byl pravdou.

Recenzia audioknihy Lovci hlav

13.11.2015

Jo Nesbo - Bez Harryho Hole

Předpokládal jsem, že mimo sérii Harry Hole to nebude ono, ale paradoxně se mi kniha líbila více než zmíněná série. Zajímavý příběh. Knihu určitě doporučuji. Jedná se o velice povedenou detektivku. Nenechte se odradit tím, že tam Harry není. Autor má více volnosti, než když pokračuje v sérii.

Recenzia audioknihy Stalker

12.11.2015 Overený nákup

Dobré, ale zbytečně překomplikované a přehnané

Kniha je dobrá, příběh zajímavý, ale od prvního dílů, který už sám o sobě byl příliš vykonstruovaný se tento trend ještě prohlubuje. Všimnul jsem si, že v recenzích se objevil podobný názor- vrah nesmrtelný, nezranitelný a oběti jen nečinně přihlíží a nechávají se zabíjet. Kdyby se autor nesnažil o co největší a nejfantastičtější akci,vrahem promyšlenou o 50 tahů dopředu, byla by kniha mnohem lepší. Takto už bohužel v některých částech působila trapně. Veškerá akce byla strašně natahovaná a tak překomplikovaná, že by to ani s hodně velkou dávkou fantazie nemohla být pravda. Od prvních dvou knih kvalita klesá a akce mi připomínají knihy od Dana Browna.

Hodnotenie audioknihy Dívka v pavoučí síti - Milénium IV

28.09.2015 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Policie

28.09.2015 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Šachové figurky

19.07.2015 Overený nákup