Recenzie užívateľa Conny

Recenzia audioknihy Půlnoční slunce: Krev na sněhu II.

09.06.2020 Overený nákup

Další temný příbeh

Při poslechu této audioknihy jsem si krajinu a postavy představoval pouze černobíle s vytaženými některými barvami jako v Sin City. Tak silně na mne příběh působil. Václav Neužil je ve vyprávění fantastický.

Recenzia audioknihy Krev na sněhu

09.06.2020 Overený nákup

Temný příběh

Noirová atmosféra stříká z této knihy plnými doušky. Skvělý David Novotný atmosféru příběhu fantasticky podtrhuje. Vnitřní rozpor hrdiny, jestli splnit úkol nebo ne, je vždy velice silným motivem.

Recenzia audioknihy Dívka, která musí zemřít

09.06.2020 Overený nákup

Bude tohle konec?

Šestý díl série Milénium ukazuje Lisbeth Salanderovou jako lovce, který dychtí po své kořisti v podobě své sestry. Kniha je napínavá jak špagát se silným závěrem. Bude to konec série Milénium nebo David Lagercrantz ještě naváže? Jako tečka to opravdu stojí za to.

Recenzia audioknihy Dívka v pavoučí síti - Milénium IV

23.01.2020 Overený nákup

Zdařilé pokračování úspěšné série

David Lagercrantz výborně navazuje na práci Stiega Larssona. Lisbeth Salanderová se prezentuje mnohem více jako hackerka než v předchozích dílech a čtenáři to tak odkrývá více detailů z IT oblasti.

Recenzia audioknihy Oběť 2117

23.01.2020 Overený nákup

Silný příběh

Jedná se, dle mého názoru, o jednu s nejlepších knih celé série. Igor Bareš je v přednesu jako vždy precizní a příběh je tak strhující a napínavý, že vás nepustí ze sluchátek.

Recenzia audioknihy Vrazi bez tváře

16.09.2019 Overený nákup

Můj první Mankell

Napínavá detektivka, i po letech od vydání s velice aktuálním tématem. Kurt Wallander je naprosto skvělá postava s lidskými vrtochy, ale perfektní policejní intuicí.

Recenzia audioknihy AHA! Rodičovství

05.06.2019 Overený nákup

Zajímavé opakující se informace

Při poslechu této knihy se dozvíte velmi zajímavé postupy jak vychovávat vaše dítě, včetně konkrétních příkladů a situací, v nichž se můžete cítit jako rodič bezradně. Nicméně mám z této knihy pocit, že se v ní informace často opakují a autor se asi rád poslouchá.

Recenzia audioknihy Nemesis

05.06.2019 Overený nákup

Škoda, že se nejedná o klasickou audioknihu

Tato rozhlasová hra je výborně zpracovaná, herci působí zajímavě. Nicméně je škoda, že tento a další díly série o HH nejsou zpracovány jakou audiokniha od Hynka Čermáka. Bylo by to výrazně lepší.

Recenzia audioknihy Muži, kteří nenávidí ženy - Milénium I

05.06.2019 Overený nákup

Perfektní rozjezd

V úvodu zjišťujeme kdo je kdo, příběh je pak neskutečně napínavý. Obě hlavní postavy si zamilujete. Závěr je pak až šokující. Výborný Martin Stránský.

Recenzia audioknihy Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium II

05.06.2019 Overený nákup

Nejlepší díl

Jedná se asi o nejlepší díl původní trilogie. Román neskutečně graduje. Závěr je vyšponovaný na maximum. Skvěle jej podtrhuje i přednes Martina Stránskeho.

Recenzia audioknihy Dívka, která kopla do vosího hnízda - Milénium III

05.06.2019 Overený nákup

Vyvrcholení Larssonova díla

Dramatické až do konce, autor stále více vtahuje do děje, audiokniha je přehledná i přes velké množství postav. Výborná interpretace. Jsem zvědavý jak naváže Lagercrantz.

Recenzia audioknihy Selfies

05.06.2019 Overený nákup

Klasika od Adlera-Olsena

Tento díl je kvalitním pokračováním celé série. Není už tak boží jako například Vzkaz v láhvi, ale i tak je výborný. Navíc je hodně osobní pro hlavní hrdiny a vtáhne tím posluchače ještě více do děje. Igor Bareš je perfektní.