Recenzie užívateľa Iveta

Audiomoľ Pisateľ - 1 z najčastejšie píšucich recenzentov

Recenzia audioknihy Nesmírný

24.01.2021 Overený nákup

Severská detektivka

Další příběh oddělení Q jako vždy skvělý. Zajímavá zápletka. Asad, Carl a Rose opět nezklamali. Igor Bareš čte Olsenovy knihy skvěle. Členové oddělení Q mne stále baví. Audioknihu můžu jen a jen doporučit.

Recenzia audioknihy Kanibal z Nine Elms

16.01.2021 Overený nákup

Skvělá volba

Moje první audiokniha od autora Roberta Bryndzy. Vůbec nelituji volby, příběh je hodně napínavý, až jsem se chvilkami opravdu bála. Vyšetřovatelka Kate a jeji asistent Tristan jsou prostě skvělý. A jako třešnička na dortu je kniha načtena skvělým Martinem Stránským. Audooknihu můžu jen a jen doporučit.

Recenzia audioknihy Mlha nad Shadow Sands

15.01.2021 Overený nákup

Skvělá detektivka

Za mne skvělá detektivka u které jsem byla napnutá jako struna. Je to druhý příběh vyšetřovatelky Kate a Tristana. Příběh je napínavý od začátku až do konce. Interpret Martin Stránský byla opravdu skvělá volba. Audooknihu mohu jen doporučit.

Hodnotenie audioknihy Sběratel kostí

30.12.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Konečná diagnóza - Mistři slova

22.12.2020 Overený nákup

Román

Román z prostředí patologie se odehrává prakticky v neznámém prostředí. Je to perfektně rozpracovaný román od skvělého autora, který nahlíží do života lékařů, sester a pacientů. Román obsahuje dostatečný počet zapletek s skvělé vyústění. Knihu můžu jen doporučit.

Recenzia audioknihy Dokonalá smrt

22.12.2020 Overený nákup

Čtivá detektivka

Kvalitní čtivá detektivka ze série od Helen Fieldsové, která je velmi napínavá. Ava a Luc jsou skvělá dvojka. Audiokniha obsahuje dvě dějové linky. Určitě bude stát za to si přečíst první i druhý díl této série. Knihu mohu všem doporučit.

Recenzia audioknihy Robur Dobyvatel

11.12.2020 Overený nákup

Skvělý poslech

Kniha o vizionáři a vynálezci, který předběhl svou dobu. V knize se setkáme s vědecko-fantastickými záležitostmi, lekcí zeměpisu a odvážnými hrdiny. Tato wernerovka je vlastně kapitán Nemo ve vzduchu. Můžu jen doporučit.

Recenzia audioknihy Patnáctiletý kapitán, Ocelové město, Tajemný hrad v Karpatech

11.12.2020 Overený nákup

Wernerovka

Soubor tří audioknih. Patnáctiletý kapitán má je pěkná dobrodružná kniha a na tehdejší dobu odvážné myšlenky (rasová rovnost a odsouzení otroctví) Děj má spád. Druhá kniha Ocelové město. Tuto knihu mám nejraději kde je plno napětí a techniky. A poslední Tajemný hrad v Karpatech. Příjemná kniha k odpočinku. Postavy byly v knize v celku příjemné, rozmanité a některé i humorné. Zápletka a rozuzlení se mi velice libilo. Mohu jen doporučit.

Recenzia audioknihy Cesta do středu Země, Děti kapitána Granta, Hvězda jihu

11.12.2020 Overený nákup

Skvělý relax

Soubor tří audioknih. První kniha je plná dobrodružství, cestování, geografie, geologie a paleontologie. Druhá kniha má zajímavý příběh a krásně se poslouchá. A třetí kniha je klasický příběh ve kterém nechybí záporný ani kladný hrdinové a nechybí ani láska. I tato kniha se mi velice dobře poslouchala.

Recenzia audioknihy Nechtění

11.12.2020 Overený nákup

Skvělá detektivka

Audiokniha Nechtění mne vtáhla do děje. Je to mrazivá detektivka, která je napínavá od samého začátku do úplného konce. Jsem ráda že jsem objevila další autorku skvělých detektivek a už se těším na další díla Kristiny Ohlssonové. Tuto knihu můžu jen doporučit.

Recenzia audioknihy Selfies

14.11.2020 Overený nákup

Skvělý krimi příběh

Sedmý případ Oddělení Q. Opět skvělý příběh. I když bylo hned od začátku jasné kdo je viník tak i přesto mne kniha bavila od začátku až do konce. Chudák Rose velice mi jí bylo líto, co si musela vše vytrpět. Carl a Asad opět skvělá práce. Knihu mohu jen doporučit je opravdu skvělá.

Recenzia audioknihy Marco

13.11.2020 Overený nákup

Skvelý Jussi Adler Olsen

Pátý případ Oddělení Q. Tento díl Marco opět skvělý poslech, stejně jako ty ostatní. Docela zajímavý příběh Marca se mi velmi líbil. Jako i opět trojice Carl-Asad-Rose. Těším se na další díl. Opět skvělý Igor Bareš. Knihu mohu jen a jen doporučit. ♥️

Recenzia audioknihy Případy Kim Stoneové 1: Němý křik

13.11.2020 Overený nákup

Skvělá severská detektivka

První kniha paní Marsonsové mne jen a jen mile překvapila. Inspektorka Kim Stoneová je skvělá vyšetřovatelka. Sice ze začátku na mne působila všelijak, ale později mi začala být moc a moc sympatická. Velice se ni i líbilo jaký měla přátelský vztah se svým kolegou Briantem. A i se mi líbilo jak se doplňují při vyšetřování. První případ Kim Stoneové byl napínavý od začátku až do konce. Knihu mohu jen doporučit.

Recenzia audioknihy Složka 64

27.10.2020 Overený nákup

Skvělá detektivka

Další, skvelý díl Oddělení Q od Adlera Olsena. Tato výborná, napínavá kniha je velmi dobře napsaná. Představa co si musely ženy ještě v nedávné době prožívat se mnou otřáslo. Vždy jsem si myslela že tyto praktiky o čisté rase bylo možné jen v dobách kdy byl u moci Hitler. Závěr příběhu mne velice překvapil. Opět skvělý Carl, Asad a Rose. Tuto audioknihu všem doporučuji. A nemůžu zapomenout pochválit opět Igora Bareše za skvělý přednes.

Recenzia audioknihy Oběť 2117

20.10.2020 Overený nákup

Skvělá detektivka

Osmý případ oddělení Q. Trošku jiný díl než ty předchozí, z kterého se dozvídáme více o Asadovi a jeho rodině. Rose se vrátila do práce, což je podle mne skvělá zpráva. Byla jsem napnutá až do konce jak to dopadne. Doufám že budou i další knihy s Oddělením Q. Zamilovala jsem si je.

A opět díky za skvělý přednes Igorovi Barešovi opět skvělá práce

Recenzia audioknihy Schindlerův seznam

09.10.2020 Overený nákup

Strhující příběh o holocaustu

Strhující příběh Oskara Schindlera, který hlavně miloval žít v přepychu. Poslech audioknihy mne zcela pohltil stejně jako filmové zpracování. Je to velmi silný příběh a zároveň velmi děsivé vo se vše dělo za 2 světové války. Za mne Oskar Schindler byl výjimečný člověk který svou statečností zachránil spousty životů a proto mu i právem náleží Ocenění spravedlivý mezi narody.

Recenzia audioknihy Zabijáci

29.09.2020 Overený nákup

Severská detektivka

Skvělý kriminální příběh. I když jsou ihned na začátku známí viníci, přesto je kniha napínavá až do konce. Ke konci mi bylo docela líto Kimmie. Komisař Carl a jeho asistent Asad opět skvělý. Už se těším na další pripad oddělení Q. A nemohu zapomenout ani za skvělou četbu pana Igora Bareše je naprosto úžasný. Všem tuto knihu doporučuji.

Recenzia audioknihy Vzkaz v láhvi

26.09.2020 Overený nákup

Severská detektivka

Opět dobře napsaná detektivka. Nechybí vtipné momenty a děsivé okamžiky. Skvělá zápletka a napínavý děj až do úplného konce. Skvělý tým vyšetřovatelů. Tenzo díl mne hodně bavil. Prostě skvělé!! Knihu mohu jen všem doporučit.

Recenzia audioknihy Žena v kleci

26.09.2020 Overený nákup

Nádhera

Skvělá detektivka. Od začátku do konce jsem byla napnutá jako struna. Chudák Merete nic neprovedla a tolik si musela vytrpět,měla jsem z toho husí kůži. Komisař Carl a jeho pomocník Asad si získali mé sympatie hned od začátku. Jsem ráda že jsem se rozhodla pro tohoto autora. Všem můžu jen doporučit

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Hrabě Monte Christo

19.09.2020 Overený nákup

Skvělý dobrodružný román

Hrabě Monte Christo patří mezi mé nejoblíbenější knihy. Tuto klasiku mám stejně ráda jako její filmové zpracování. Příběh je skvělý. Za mne můžu všem jen doporučit.

Recenzia audioknihy Tři mušketýři

16.09.2020 Overený nákup

Nejslavnější historický román Alexandra Dumase. Dobrodružství čtyř nerozlučných přátel.

To vše v neklidných časech Ludvíka XIV. Vše podtrhuje krásný projev všech herců. I když jsem to viděla tolikrát v televizi můžu tuto knihu doporučit která je také silným a krásným zážitkem.

Hodnotenie audioknihy Někdo blízký

14.09.2020 Overený nákup