Recenzie užívateľa Václav Novák

Recenzia audioknihy Masopustní maškary

07.04.2021 Overený nákup

Konečně vím jak se potkali s panošem Otou.

Krátká ale krásná detektivka. Aleši Procházkovi se četba moc povedla. Škoda, že je tento příběh tak krátký, ale nedá se nic dělat. Prostě musíme skočit do dalšího pokračování série Hříšní lidé Království českého rovnýma nohama.

Recenzia audioknihy Smrt ve Vratislavi

07.04.2021 Overený nákup

Vlastimil Vondruška nezklamal.

Kniha pěkně utíká. Ani jsem se nenadál a byl tu konec. Krásné napsáno. Kdo má rád středověk a naše hlavní účastníky, tak se může těšit na zajímavou zápletku. Hlavně ten konec byl nečekaný. Můžu Vám tuto knihu vřele doporučit. Těším se až si ji za rok pustím znovu.

Recenzia audioknihy Zločin na Bezdězu

29.03.2021 Overený nákup

Zločin si nevybírá

Jsem rád, že můžu tuto audioknihu zařadit do své knihovny. Nemůžu se bohužel zbavit dojmu, že tato kniha trochu "pokulhává" za ostatními tituly ze série "Hříšní lidé Království českého", ale to může být jen můj subjektivní pocit. Nejlepší bude, když si ji zakoupíte a uděláte si svůj vlastní názor. Já osobně jdu dokoupit pár posledních knih z této série. Abych je měl kompletní. Krásný a pohodový den Vám Všem.

Recenzia audioknihy Právo první noci

29.03.2021 Overený nákup

Prostě paráda.

Tato kniha se mě nesmírně líbila. Má prostě všechno. Napětí, lásku, nenávist, krásu prostě paráda. Po cca roce jsem si ji pustil znovu a zase mě překvapila. Většina knih ze série "Hříšní lidé Království českého" stojí za to, ale tato se mě líbí opravdu hodně. Můžu Vám vřele doporučit. Pokud máte rádi středověk, tak neváhejte. Pokud středověk není Vaše káva, tato audiokniha Vám jej krásně připomene.

Recenzia audioknihy Olomoucký bestiář

22.03.2021 Overený nákup

Jo Morava, tam to není jednoduché.

Krásný příběh. Hodně zamotaná zápletka s kterou si snad Oldřich poradí. Církev se snaží co jí síly stačí, ale doufejme že Oldřichova družina odjede zpět na Bezděz v plném počtu. Dobrodružství se mě moc líbilo. Skoro by se díky popisu a krásné četbě dalo na ty hrady, lesy a v neposlední řadě i šenkýřky sáhnout. Moc a příjemně jsem si u této knihy vyčistil hlavu v překotném dnešním čase. Moc děkuji.

Recenzia audioknihy Znamení Jidáš

16.03.2021 Overený nákup

Krásný příběh. Vlastimil Vondruška prostě umí.

Ani Oldřich neměl začátek kariéry jednoduchý. V této knize musí řešit velká dilema svého svědomí. Uvidíme jak obstojí v nelehkých zkouškách od panovníka, šenkýřek a nevěstek. Jo středověk nebyla žádná procházka růžovým sadem. Intrikářství a prospěchářství tady bujilo skoro stejně jako bohužel dne. Moc jsem si ale tuto audio knihu užil. Můžu jen doporučit Vám ostatním. Krásný poslech.

Recenzia audioknihy Msta písecké panny

08.03.2021 Overený nákup

Zase jedna povedená audiokniha

Jan Hyhlík zase nezklamal. Jeho hlas je prostě famózní. Písek jsem měl jako na dlani a horké léto mě úplně pohltilo. Případ to není vůbec jednoduchý. Ženy umějí být vynalézavé a nám mužům často jejich myšlení nedochází, ale stojí vlastně za vším žena? No uvidíme a hlavně uslyšíme. Když si tuto vynikající audioknihu doposloucháme až do konce.

Recenzia audioknihy Dračí náhrdelník

01.03.2021 Overený nákup

Krásná detektivka s nečekaným koncem.

Detektivka jak má být ! Jak rád bych se přidal ke stolům do hodovní síně se šlechtici a jejich rytíři. Zápletka nelehká. Pan Oldřich, jeho manželka i pomocníci panoš Ota i Diviš se hodně zapotili. Kdo ví zda se jim podařilo tento příběh dotáhnout do zdárného a úspěšného konce.

Recenzia audioknihy Pomsta bílého jednorožce

22.02.2021 Overený nákup

Krásně napsáno i interpretováno.

Zase jeden krásný poslech. Moc děkuji jak jsem se díky této knížce mohl ponořit do přírody. Vůně lesů a potoků jsem skoro cítil. Zamotaný příběh ale krásný. Oldřich ani jeho pomocníci znovu nezklamali. Obdivuji pana Vondrušku, že dokáže s jazykem taková kouzla a jeho představivost a nápaditost je nevyčerpatelná.

Recenzia audioknihy Apage Satanas

16.02.2021 Overený nákup

Zase jedna krásná detektivka.

Tato knížka se "rozjíždí" pomaleji, ale zase to pak stojí za to! Člověk se naprosto fantasticky přesune do středověku. Trochu si dokáže představit jak se tam lidem žilo a jak to měli v podstatě všichni strašně těžké. Knížka se mě strašně líbila a hned po jejím poslechu jsem šel a koupil si další příběhy pana Oldřicha a jeho družiny.

Recenzia audioknihy Věk nenávisti

10.02.2021 Overený nákup

Poslední kniha příběhu stojí za to.

Celou knihu nás nenechá autor ani na chviličku odpočinout. Je to jízda od začátku až do konce. Už se nemůžu dočkat na další audioknihy od Pavla Renčína. Tyto tři knihy mám ve své knihovně i v papírovém vydání, ale audiokniha mě zase o mnohé obohatila. Děkuji moc.

Recenzia audioknihy Runový meč

03.02.2021 Overený nákup

Krásně napsáno. Už se nemůžu dočkat jak to bude pokračovat. Hurá na třetí díl.

Obdivuji autora. Kolik musel projet měst, aby mohl tyto knihy napsat s takovou detailní přesností mnoha míst. Sám jsem na několika byl a ty detaily jsou prostě nádherné. Neváhejte a jděte do toho.

Hrdinská

Recenzia audioknihy Zlatý kříž

29.01.2021 Overený nákup

Naprosto neuvěřitelné. Tolik různorodých situací. Už se nemůžu dočkat druhého dílu.

Uchvátilo mě jak spisovatel dokáže popisovat jednotlivé lokality, situace. Vždy jsem se věrně dokázal do příběhu vpít i když ta místa jsou v knize diametrálně odlišná. Tolik zvratů a neuvěřitelných nápadů které do sebe zapadají jsem už hodně dlouho nezažil. Palec nahoru pane Renčíne.

Hodnotenie audioknihy Klub vrahů

22.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Cizinka

10.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy V první linii: Armádní generál Petr Pavel‎

27.12.2020 Overený nákup