Recenzie užívateľa D

Recenzia audioknihy Tajný život stromů

18.09.2020 Overený nákup

studnice informací

Kniha pro mě byla opravdovou studnicí informací. Chodím do lesa často, mám ho ráda, ale po přečtení této knihy jsem se kolem začala dívat úplně jinýma očima, viděla spoustu věcí, kterých jsem si dříve vůbec nevšimla. Neváhejte a knihu si přečtěte.

Recenzia audioknihy Jak na sítě

10.06.2020 Overený nákup

studnice informací

Velmi přínosné čtení. Kniha nadupaná informacemi, které mi otevřely nový pohled na svět sítí. Vše ve velmi srozumitelné formě a ve velmi příjemném podání Terezy Dočkalové. Vřele doporučuji

Hodnotenie audioknihy Naslouchač

17.02.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Faja

17.02.2020 Overený nákup

Skvělá kniha

Faja je prostě skvělá kniha. Je to pokračování "Naslouchače" a má jedinou vadu, když dočtete, budete se okamžitě shánět po dalším díle, ale ten bohužel vyjde v psané podobě až 12.6.2020. Nezbývá, než se těšit a doufat, že Petra Stehlíková bude psát jako o život, abychom nemuseli my, netrpěliví čtenáři, čekat příliš dlouho na další díly z plánované pentalogie.

Recenzia audioknihy Terror

02.07.2019 Overený nákup

Co člověk všechno dokáže vydržet...

Dnes, V době internetu, navigací, mobilních telefonů, ale taky funkčního oblečení a jiných vymožeností si už vůbec nedovedeme představit, v jakých podmínkách žili na lodích dávní objevitelé nových zemí. Tato kniha nás přenese v čase, aby nám dala okusit denního chleba kapitána, důstojníků i obyčejných námořníků na lodi pokoušející se najít severozápadní cestu do Číny. Každodenní snaha posádky čelit teplotám v polárních končinách, hladu, strachu....je konfrontována se způsobem života místních obyvatel. Je úžasné, jak si dokážou lidé trvale žijící v polárních oblastech zajistit teplo a jídlo tam, kde posádka Terroru selhala.

Knížku doporučuji

Recenzia audioknihy Proč spíme

21.05.2019 Overený nákup

Skvělá kniha

Skvělá kniha, spánek je neoddělitelnou součástí našich životů a informace z této knihy by měl každý znát. Měly by být součástí výuky ve školách. Je škoda, že tomu tak není. A je alarmující, že ani školní systém, nebo lékařské instituce důležitost spánku nerespektují. To by se mělo změnit. Ale každý by měl začít u sebe a proto si knihu přečtěte. Doporučuji.

Hodnotenie audioknihy Hadohlavec

12.04.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Ochráním tě

12.04.2019 Overený nákup

Peter May je sázka na jistotu

Na ostrově Lewis už jsem jako doma, další kniha z tohoto prostředí jen doplnila mozaiku o místní krajině, lidech a tradičního způsobu života. Kniha se mi líbila, doporučuji.

Recenzia audioknihy Vyhnání Gerty Schnirch

12.04.2019 Overený nákup

Co člověk všechno dokáže vydržet...

Skvěle napsaná a skvěle interpretovaná kniha o poválečném odsunu Němců. Tentokrát nám však autorka nabídla pohled z druhé strany ...očima odsunutých Němců. Ve složité době, plné nenávisti, krutosti, strachu, strádání je těžké nepodléhat nízkým emocím a přesto si někteří lidé dokázali uchovat lidskost. D.