Recenzie užívateľa Dejna

Audiomoľ Influencer - autor najobľúbenejších recenzií

Recenzia audioknihy Ústav

06.12.2020 Overený nákup

To byla jízda ....

Napětí od začátku do konce, skvěle propracovaný příběh, skvělý přednes. Není co vytknout, V této knize je všeho pro čtenáře, co si může přát. Napětí, láska, nenávist, zaslepenost, strhující příběh. Jen jsem se zamýšlela, jestli se to, co se v ní popisuje a stane, někde děje, jímala mne hrůza. Doporučuji. Zhltla jsem téměř bez přerušení. Je to velmi dlouhé, ale není to na škodu ani trošičku, vykreslení postav jak kladných, tak záporných, dětských duší je skvělé. Autor je výborný psycholog a znalec různých prostředí. Neváhejte a pořiďte si krásné počtení.

Recenzia audioknihy Volání vlka

05.12.2020 Overený nákup

Nějak se ztrácím v ději

Nevím, jestli jsem zhltla první části o Vélinovi, od jeho dětství tak lačně a bez dechu a zde je trochu ubráno ze všeho, je to velmi zamotané, skončila jsem s poslechem někde za půlkou a protože jsem poslech přerušovala, nedoporučuji to, pak jsem se nechytala, takže začnu od znovu. Musí se dávat pozor na linie příběhu, je to taková víceúrovňová křizovatka, kde se občas sejdou i tři linie naráz a už v tom lítáte, ale vím, že je to asi mnou a přístupem, proto začnu znovu a pozorněji poslouchat. Opět je to kniha v sérii již předcházejících, vlastně od Vélinova dětství, kdy je vsazen do řádu bratří..... ale to už si vychutnejte sami, ne v tomto dílu, ale od prvního, pokud jste je četli, u tohoto se nedá nic dělat, jen poslouchat a soustředit se a neposlouchat s velkými časovými prodlevami. Pak si to užijete.

Recenzia audioknihy Diabol v zrkadle

05.12.2020 Overený nákup

Opět jsem si to užila

Je to třetí kniha v pořadí, kterou jsem od autora Červenáka četla, podání pana Geišberga je jako obvykle velmi excelentní, příběh detektivní, skvělý a jen potřebuji zmínit to, abyste začali poslouchat od první knihy, kde se seznámíte s hlavními dejme tomu řečeno hrdiny, trojkou vyšetřovatelů tak různých povah, až to zaráží, jak se ve finále doplňují. V tomto díle, nebo dalším příběhu je již zřejmé, o koho jde, kdo vyšetřuje, což je patrné právě z dílů předchozích, vlastně navazuje na ně. Mohu opět jen doporučit milovníkům historické detektivky.

Historická Vyšetruje partia detektívov

Recenzia audioknihy Ohnivé znamenie

05.12.2020 Overený nákup

Strhující a na jedničku

Jako první musím vyzdvihnout přednes pana Geišberga, je perfektní, komu nevadí slovenčina, užije si jeho podání, všeho je tak akorát, neruší příběh, podtrhuje jej, neubíjí ho ani vás, jak se to stává občas u jiných, kteří chtějí, aby bylo vidět, resp. slyšet je, a nechápou, že jsou ti, kteří vlastně knihu vyzvedávají, tady jinými slovy chci říci, že se to spojení povedlo. Příběh je detektivní, zajímavý, mírně strhující. Série detektivek od autora Červenáka s trojkou Barbarič, Stein a Jaroš se stala mou oblíbenou, protože neteče až tak moc krve, jen se o ní povídá, když dojde na skutek, většinou k němu nedojde, ale to napětí předtím je super, nebo je to tak, že hlavička bez cavyků dolů, jsi lump, rychlý proces. Vzdáleně mi to připomíná knihy od pana Vondrušky s detektivním tématem. Zasazeno do doby, která je pro dnešního rozmazleného jedince velmi zajímavá, do doby, která dělá příběh zajímavějším. Vřele doporučuji.

Recenzia audioknihy Tajemný rytíř

18.11.2020 Overený nákup

Nezklamalo tolik

Pokud je něco zadarmo, říká se, že v tom něco bude. Příběh byl vcelku dobrý, povídka se linula tak nějak po klidnu, asi jak je člověk rozmlsaný jinými autory, tak se musí zklidnit. Trochu mne mátlo, že je to chvíli jedním hlasem, pak najednou přechází do dramatizace, zvuků doprovodných, a zase je klid. Hodně mi to přišlo amatérsky udělané. Ale můžu doporučit. Tak zcela špatné to není, zlatý střed.

Recenzia audioknihy Krv prvorodených

17.11.2020 Overený nákup

Opět nemá chybku, pan Červenák umí

Stejně jako Mrtvý na Pekelnom vrchu, mne zaujala a opět nezklamala ani tato kniha. Příběh - krimi - napínavý, do poslední chvíle zamotaný. Trojce, která v tomto případě není zcela svatá, Notář, vysloužilý voják a popravčí - resp. vymahač pravdy, to už samo o sobě říká, že spolu budou tři zcela různé povahy se zcela různými životními osudy, které se potkaly při vyšetřování záhad, vražd a jsou k tomu pověřeni panovníkem se všemi právy, to je také zajímavé, střed těch, kteří mají moc s těmi, kteří je můžou převálcovat. Doporučuji tedy velmi, aby neušlo vaší pozornosti. Pokud máte rádi Vondrušku, chutě do toho. Jen jiný vypravěč, nicméně excelentní a slovenčina.

Recenzia audioknihy Mŕtvy na Pekelnom vrchu

15.11.2020 Overený nákup

Líbí a moc

Nu, to byla parádička a jízda, žánr jako u pana Vondrušky - historické detektivky, ale pan Geišberg tomu dal korunu, přímo zlatou. Já nemám co dodat, vše na jedničku, a obsahem, prostě napínavá detektivka, spád příběhu takový, že to stíháte. Slovenčinu miluju, takže kdo má rád shora popsané, chutě do objednávání. Milé je, že je to na pokračování. Ne příběh, ale s těmi samými protagonisty, vysloužilým vojákem, notářem, skorokatem. Prima trojka pro "bojím, bojím" ale jen trošičku.

Recenzia audioknihy Králova řeč

27.10.2020 Overený nákup

Pro mne zklamání

Viděla jsem film, byl fantastický, kniha je zcela jiná, moc mne nezaujalo její pojetí a ani přednes pana Táborského, kterého mám ráda tomu nenapomohl. Film byl strhující, kniha je nudná - téma je skvělé, ale nějak já nevím, nemá to ten švih. Nějak jsem se doplazila do konce v poslouchání. Možná mne film ovlivnil, proto nekoukejte nejdříve na film, ale čtěte knihu a pak koukněte na film.

Recenzia audioknihy Mokrá ryba

27.10.2020 Overený nákup

Nejdřív rozpaky, ale pak jedním dechem

Nemohla jsem se do této knihy nějak vměstnat, ale potom jak se to rozjelo to byla smršť. Přednes interpreta byl excelentní, nenudil, ba naopak hodně pomohl příběhu. Velmi doporučuji

Vyšetruje muž

Recenzia audioknihy Zapomenutý čert

27.10.2020 Overený nákup

Krásně pohladí, na duši zahřeje

Pohádka, a ještě k tomu jaká :-), no známá, ale v jakém provedení, nevím, jestli je to pro mladší, ti si ty starší herce nemohou pamatovat, ale ro nás pamětníky je to lahůdka, vřele doporučuji jak dospělým, tak i dětem.

Vek 9 - 11 rokov Krátke rozprávky

Recenzia audioknihy Planeta opic

28.08.2020 Overený nákup

Jiné než film

Kdo by neznal film Planeta opic, stejnojmenný to snímek, velmi volně však podle knihy. Film je lepší, dle mého. Ale kdybych jej neviděla, asi by mne to zaujalo více, Interpretaci se nedá nic vytknout, děj trošku pokulhává, jsou v knize hluchá místa. Ale celkově mne to ani nenadchlo, ani nezklamalo, zlatý střed. Jako zábava ucházející.

Vo vesmíre

Recenzia audioknihy Smrt nosí rudé škorně

28.08.2020 Overený nákup

nezklamalo

Další z příběhů, vše na jedničku. Několik linek příběhu, sbíhá se na konci v rozuzlení. Nebyla to jednoduchá doba, ale lidičky uměli v této době žít, či snad přežívat? Kdoví, z našeho úhlu pohledu velmi zajímavé vyprávění o této době, s podtextem krimi. Mohu doporučit.

Historická

Recenzia audioknihy Poslední Lucemburk

20.08.2020 Overený nákup

skvělé

Krásný příběh, přednes pana Sajce mne tentokrát potěšil, protože to nebylo tak přehrávané vyprávění, vcelku se držel míry dramatičnosti. Nicméně jsem si to užila ve všech směrech a mohu jen doporučit. Určitě si od H. Whitton v budoucnu zase něco poslechnu.

Recenzia audioknihy Vzpoura Goliardů

13.08.2020 Overený nákup

Krásný příběh

Doporučuji, jako obvykle vše perfektní. VIP autor, VIP namluvené, VIP příběh... prostě nedá se nic vytknout. Kdo bude číst jako první knihu od pana Vondrušky tuto, určitě se zakouká do jeho tvorby stejně jako já.

Recenzia audioknihy Pohřešuje se prezident

29.07.2020 Overený nákup

Skvělé

Mám ráda tento žánr ve filmu. Trochu jsem váhala nad knižní podobou. Nelitovala jsem ani minutu, co minutu ... ani sekundu. Tak strhující děj, přednes, úžasnou dynamiku příběhu. Jedním slovem paráda. Kdybych mohla dát více hvězdiček, dala bych.

Mohu jen doporučit. Jsem ráda, že jsem se přemluvila.

Nečakaný zvrat Špionážny & politický Dobre vykreslené postavy

Recenzia audioknihy Cval rytířských koní: Otec a synové

29.07.2020 Overený nákup

Přednes pana Soukupa to zachránil.

Delší dobu jsem přemýšlela co napsat. Nemůžu říct, že mne kniha nezaujala, ale jen z části. Je v ní mnoho historických dat, jako bych byla na hodinách dějepisu, kde učitel sděluje jen data a suchá fakta. Naštěstí se tato už nemusím učit.

Základ historie tam je, a ten zbytek je velmi utahaný. Pokud jsem neposlouchala, resp. nevnímala zdlouhavé pasáže o tom, kdo komu co a za kolik prodal, lépe řečeno vymohl zbraní a sňatky a o co vzápětí přišel, církevní praktiky, a naopak vnímala románový děj, tedy ten zbytek, řekla bych, že z velmi dlouhé knihy mohlo být k poslechu, co mne zaujalo, tak 30 procent. Tato část z knihy byla skvělá. Asi si poslechnu druhý díl, tedy určitě, ale pokud ani to nebude lepší, další poslech dalšího dílu už vzdám. Tedy určitě to nevzdejte hned na začátku. Pan Soukup je excelentní, zachránil hodně kapitol tím, že do svého výkonu dal duši, za to mu dík. Kvůli jeho výkonu jistě stojí za to chvílemi se nudit obsahem, který z jeho přednesu uslyšíte. Bohužel to dobré k poslechu se nenápadně skrývá mezi těmi fakty, nejde přeskakovat.

Recenzia audioknihy Noc na Karlštejně (1956)

29.07.2020 Overený nákup

potěšilo, pohladilo

Kdo by neznal ..... Snad všichni viděli filmové zpracování. Předcházelo mu také několik dramatizací s velmi známými herci, toto je jedno z nich. Umění zahrát děj, aniž by byl herec vidět, je asi opravdu dáno do vínku právě hercům, kteří ztvárňují hlavní postavy. Znám tři zpracování a toto je jedno z nich, není lepší ani horší, je prostě jedno z nich. Pamětníci jistě znají hlas pana Pivce a paní Petrovické, kdo si chce, z nás starších, vzpomenout herce našeho dětství ..... nostalgicky zavzpomínat dobu totality, kdy tato dramatizace vznikla, vlastně jsem ještě nebyla na světě. Teď spíš dramatizace nahradily audio zpracování knih, jsem za to ráda, ale občas zabrousím do vod jiných zpracování, je to osvěžující. Za mne: krásné, povedené.

Recenzia audioknihy Faraon

17.07.2020 Overený nákup

Hvězdné obsazení, hvězdná dramatizace

Skvělá dramatizace z dějin Egypta. Je to příběh, který má vše, spád, boje, maličko dějinné pravdy, moc jsem ji nečekal, je to prostě příběh; láska, nenávist, zrada, naděje .... pokud chcete, zaposlouchejte, příběh se line, vcelku odhadnutelné, nu není to krimi, i když se tam vraždí ostošest, ale jinak. Doporučuji jako skvělou oddechovku. Musím také vyzdvihnout skvělé herce, jako pana Langmajera, coby mladičkého monarchu, či další skvělé výkony Ilji Racka, paní Medvecké, jí královny a matky jsou skvěle ... zaposlouchejte se, stojí to za to, za mne všech pět hvězd bez váhání.

Recenzia audioknihy Královna Margot

16.07.2020 Overený nákup

Neurazí, milé

Nějaké zvláštní nadšení necítím, ale zase jsem toho od tohoto dílka moc nečekala. Dějově spíše předvídatelné; občas jsem měla pocit, že bych dodala, že to tedy byla sebranka těch horních .... královských. Nicméně pokud moc nečekáte, neurazí, na klidný poslech v podvečer jako dělané, není ani moc dlouhé, abyste pocítili nudu. Myslím, že nebudete zcela litovat. V dramatizacích nevyniká. Efekty dramatizace jsou vcelku povedené. Jelikož jsem dílko Dumase nečetla, nemůžu porovnávat. Ani jsem neviděla žádné filmové zpracování, takže srovnání také moc nemám. Ale do dramatizace se toho moc detailně nevejde, takže doporučuji.

Recenzia audioknihy Řeka bohů III - Čaroděj

07.07.2020

Třetí díly že jsou odvary prvnich, zde to neplati.

Čekala jsem vyždímaný příběh, nestalo se - milé překvapení. Prvni dil skvělý. U druhého jsem ani nadýchala a třeti byl strhujici. Perfektně napsáno, detailně a zajimavě popsane jednotlive děje. Mne nezklamalo. Doporučuji všem, kteří mají rádi napětí a lásku, neradi se u knih nudi a chtějí se odreagovat a příjemně se zaposlouchat. Prostě užít si. Pokud se rozhodnete, dle meho nebudete litovat.

Recenzia audioknihy Kamenná opice

28.06.2020 Overený nákup

ÓÓÓ to byla jízda

Zcela jsem nadšená, dozvěděla jsem se něco o čínské kultuře, snad bylo vše pravda? Moc dovedně spojený příběh s tématikou pašování lidí - ale.. se silným a propracovaným - dle mého, protože jsem laik - kriminálním podtextem, velmi nečekané rozuzlení. Scéna s potápěním agentky Sachsové mne doslova přišpendlila na židli, protože jsem měla to potěšení se potápět a doslova jsem prožívala tu její hrůzu. Ale nebudu prozrazovat děj. Ti co znají detektiva Rhyma a jeho asistentku z předcházejících příběhů už budou vědět do čeho jdou a musím jim sdělit, že nebudou litovat, těm, kteří ale nic nečetli, opět doporučuji číst od prvního dílu této série, trochu by jim chyběly souvislosti. Tedy neváhejte a pusťte se do poslouchání. Nesmím opomenout vyzvednout také umění pana Vondráčka, je excelentní.

Recenzia audioknihy Prázdné křeslo

16.06.2020 Overený nákup

Drama - to je slabý výraz

Zcela mne to opět pohltilo, jako ostatně všechny knihy tohoto autora. Je čas si tuto knihu přečíst, jen musím podotknout, že pokud chcete začít od této knihy a nečetli jste ty předcházející, např. jedna z prvních Sběratel kostí, kdy začne vztah mezi Saxovou a ..... no ale to bych prozrazovala děj, tak začněte od této knihy. Ostatně bylo i zfilmováno, zde musím ale říci, že knihy jsou mnohem lepší a nebyly by tak dobré, kdyby je svým krásným přednesem neprezentoval pan Vondráček, prostě paráda. Nebudete litovat, pokud nezaváháte - skvělé na dovolenou, ale i na pršavý večer, kdy není chuť se na nic koukat, todle je právě pro vás.

Recenzia audioknihy Tanečník

08.06.2020 Overený nákup

To byla jízda, ufí, trojrozměrná paráda

Myslela jsem si, že mne tento autor nemůže překvapit, ale stalo se. Skutečnost předčila má očekávání. Na tuto knihu jsem se těšila, až na ni budu mít chvilku, vyplatilo se do poslouchání vnořit. Hlavně neposlouchejte konec dříve, než si to poslechnete, přišli byste o ten zážitek a rozuzlení, jen jsem bez dechu poslouchala. Jen jsem si v duchu řekla "no teda, to je překvápko". Hned jdu na další knihu. Musím také vyzdvihnout pana Vondráčka, který namluvil i další z těchto knih. Neodmyslitelně patří k tomuto autorovi. Je fajn, že tento, jak si říkám pro sebe "dabing" zůstal původní a nenamlouvá to nikdo další … je to příjemné. Zde jsem také nenašla ani chybku. Všech deset prstů nahoru, neváhejte, pomějete se, je to vážně zážitek po všech stránkách.

Recenzia audioknihy Poslední láska císaře Karla

02.06.2020 Overený nákup

Pro milovníky zamilovaných historických příběhů

Pro příjemně prožitý čas u hezkého románu z historie mohu velmi doporučit. Zvukové předěly nejsou vůbec rušivé. Občas mne příběh dojal, občas zaujal a vtáhl do sebe. Příběh se příjemně line, neměla jsem pocit, že to byl omyl při mé volbě. Asi jsem takový příběh očekávala a proto mne nezklamal.

Horší byl přednes. Měla jsem ze začátku pocit, že se pan Sajc neumí nadechnout, že se vydýchává z maratonu, nebo prostě takové to nadýchací zalykání, trochu víceméně přehnané, ale dá se na to zvyknout. Mezi mé oblíbence, co by přednesu asi patřit nebude. Na technice by měl asi zapracovat. Takové to přehrávání příběhu občas ubralo na jeho jemnosti a kráse. Škoda. Kdo má přednes pana Sajce rád, bude knihou a celkovým pojetím nadšen. Není to asi příběh, kde zkoumáte, zda se to mohlo stát, zda to historicky sedí …. ale o tom tento příběh není. Doporučuji.

Recenzia audioknihy Smrt mučednice

27.04.2020 Overený nákup

Dějově hodně zamotané

Vyšetřování je dramatické, samá mrtvola, hodně spletité a je třeba se soustředit, určitě to nejde poslouchat u práce, proto jsem také se několikrát vracela o pár kapitol. Asi si to načtu znovu, bylo to velmi chvílemi strhující. Bylo to tak akorát dlouhé, ráda jsem se zase zaposlouchala do hlasu pana Hyhlíka a nechala se jím hladit. Úžasný interpret. Jedním slovem opět bez chyb a perfektní. Nutno podotknout, že jsem fanda pana Vondrušky. Mohu jen doporučit. Kdo nečetl nic od pana Vondrušky, určitě je tato kniha vhodná pro začátek.

Recenzia audioknihy Ulička hanby

27.04.2020 Overený nákup

Knihy do nepohody

Milé příběhy, vždy ráda poslouchám, nikdy mne nezklamaly série pana Vondrušky, známí aktéři a detektivní zápletky. Je to pro mne balzám na duši. Přednes pana Hyhlíka není zrovna dramatický, ale je nerušivý a jsem na něj zvyklá - je dvorní osobou pro přednes těchto textů a já jsem za to ráda. Hodí se pro tento typ knihy, jeho hlas je chladivý, občas zabarvený, nikdy nepřehrává dramatičnost scén. Velmi doporučuji.

Recenzia audioknihy Mezi tiárou a orlicí I.

23.04.2020 Overený nákup

Krásné poslouchání

Přednes skvělý. Děj krásný a pojmy jako čest, hrdost, láska, přátelství zde maji zcela jiny rozměr. Užila jsem si to báječně, jako ostatně všechny knihy tohoto aurora. Doporučuji i vam.

Recenzia audioknihy Mstitel z Jenštejna

05.04.2020 Overený nákup

Historická detektivka v nejlepších rukou

Pan Vondruška je jednička a ten, kdo má rád jeho knihy, si to opět užije, stejně jako já. Je to jeden z řady příběhů o hledání zločince při vyšetřování vraždy. Krásně podáno, panem Hyhlíkem perfektně namluveno. Líbí se mi autorův popis doby, vyprávění o zvycích a dění v této době a výborně popsaný příběh, kdy se vyšetřuje vražda. Opět za mne jednička a velké doporučení všem, kdo mají rádi tento žánr.

Recenzia audioknihy Než jsem tě poznala

05.04.2020 Overený nákup

Skvělé, strhující

Pomalu se linoucí příběh s nábojem předpokladu, jakže to dopadne. Dopadne to špatně i dobře. Jde o to, jak se na danou situaci člověk podívá, resp. z jaké strany. Dle mého velmi smutný příběh, ženy i pustí slzu. Velmi dojemný, propracovaný příběh, plný smutku a naděje, beznaděje, lásky, obětování … Velmi doporučuji, kniha se vymyká normálu, skvěle namluveno. Určitě se k této knize časem vrátím. Chystám se i shlédnout film.

Recenzia audioknihy Marie Terezie: Symfonie života velké císařovny

04.04.2020 Overený nákup

Božíčku, užila jsem ti to

Mám ráda historické romány, tento to vyhrál, protože jej namluvila paní Maciuchová a pan Brousek. Perfektně se do vyprávění položili. Rozsáhlý časově i postavami, krásně navyprávěno a předloženo čtenáři. Moc jsem si to užila. Vřele doporučuji.

Recenzia audioknihy Pod rouškou noci

21.03.2020 Overený nákup

Čekání, které nepřišlo

Kniha byla utahaná, uspávací, předvídatelná. Přednes pana Rimského to nezachránil. K této knize se už nevrátím. Ale je to styl těchto knih, nic nového nepřinese, tak trochu podobné Kmotrovi, ale ne moc, to bych tuto skvělou knihu urazila. Kdo má tento styl rád, asi si to užije, jednou poslechnout, proč ne, když se už do poslouchání ponoříte, asi toho nenecháte, ale občas se budete přemlouvat nepřepnout o kapitolu dále, stejně jako já.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Scotland Yard

19.03.2020 Overený nákup

Literatura napříč styly - zajímavé

Než jsem si zvykla na pomalý rytmus této knihy, chvíli to trvalo, než jsem se do děje ponořila, taktéž. Musím však uznat, že to není krvavá kriminálka, ani dle mého román v pravém slova smyslu, je to taková povedená směs žánrů. Za mne tedy příjemná změna oproti vlně krve, strachu a napětí. Na konci knihy jsem byla i nerada, že už to končí. Přednes autora je pro mne uspávací, tedy nedoporučuji před spaní, nebo možná doporučuju, spolehlivě usnete, uspávací tón je zaručený. Ale při normálním poslechu je to snesitelné.

Tedy celkově - netradiční, obsahově skvělé, přednes zajímavý.

Recenzia audioknihy Řeka Bohů II. - Sedmý pergamen

07.03.2020 Overený nákup

Jedním dechem

Po prvním díle jsem naposlouchala druhý díl Řeky bohů. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na hlas pana Terše, ale sedlo si to po chvilce. Tuto knihu jsem poslouchala na dovolené a tak jsem se do ní krásně ponořila a prožívala ji spolu s hrdiny. Tak trochu Indiana Jones pro porovnání. Musím se poohlédnout, zda nejsou namluveny další díly a pokud ano ….. hurá k poslechu. Myslím, že je to odpočinková literatura pro každého průřezem přes všechny žánry, od pohádky počínaje po těžkou krimi konče.

Recenzia audioknihy Právo první noci

25.02.2020 Overený nákup

Absolutní jednička

Vondruškovi hříšníci, co dodat. Do poslední chvíle jsem netušila, jak to dopadne a kdo je vrah. Četla jsem na dovolené a na jeden zatah. Dávám jedničku s hvězdičkou. Interpret pan Hyhlík take nezklamal, neodmyslitelně k těmto přibėhům patří. Tedy neváhejte a kdo má rad tyto historické detektivky, zklamán nebude.

Recenzia audioknihy Královna ohně

12.01.2020 Overený nákup

Nezklamala ani trošičku

Četla jsem první dva díly a proto jsem neváhala v koupi a poslechu třetího dílu. Je to opět paráda, děj vás vtáhne, myslela jsem si, že to ztratí na síle děje, citů, zápletek - ale nestalo se, mohu jen a jen doporučit, kdo má rád kvalitu a knihy namluvené více vypravěči, užije si to náramně. Příběh Vélina Al Sorny opět pobaví a zaujme.

Recenzia audioknihy 1793

12.01.2020 Overený nákup

Absolutní ničivá temnota

Nevím jak začít, jak pokračovat, jak skončit tuto recenzi. Kniha velmi dobře namluvená, strhující děj, chvílemi jde mráz po zádech, věděla jsem do čeho jdu podle obsahu ale bylo to nad mé očekávání, velmi doporučuji a věřte, je to pro silné povahy, ale i ty slabší to jistě dají, stojí to za to.

Recenzia audioknihy Krajina nočních jezdců

14.12.2019 Overený nákup

Skvělý konec ságy jednoho rodu

Na konci této knihy mi bylo smutno, že už to není dál. Ale hlavní hrdina vše zvládá skvěle, život jej zcela nešetří. Příběh se odehrává za dob Jana Žižky a velmi bouřlivé doby našich dějin. Zase je zde trochu jiný pohled autora knihy na dějiny. Kdo máte rád historické romány, neváhejte, ale pozor, toto je čtvrtý díl. Zcela jistě se nebudete nudit.

Recenzia audioknihy S vlčí hlavou v erbu

14.12.2019 Overený nákup

Nadšení

V historických ságách bezkonkurenčně jak příběhem, tak spádem výborně pojato, přečteno s grácií, je třeba před tímto dílem ale načíst předcházející díly. Kdo má rád historii a to takovou, že ji vstřebáváte přes děj, vztahující se k jedné osobě, jednoho rodu, bude spokojen. Nenudila jsem se ani minutu, ani vteřinu. Mohu doporučit, ale od prvního dílu, pozor, toto je třetí díl.

Recenzia audioknihy Čas vlků

21.11.2019 Overený nákup

Ó, to byla lahůdka k poslechu

Druhý díl románu z 15. století. Řekla bych, že je ještě zajímavější a moc dobře se mi kniha poslouchala, vůbec nemá hluchá místa, je to spousta hodin napětí a člověk jen zírá, jak že se to dnes máme, chvílemi jsem si říkala, že to věrné popisování té doby jak se žilo, je až neuvěřitelné, co člověk vydrží. Tento úsek dějin mne velmi láká. Přednes také neměl chybu , tedy za mne plný počet bodů ve všech směrech .

Recenzia audioknihy Útočník

21.11.2019 Overený nákup

Clifford vám děkuje, madam ..... zajímavá věta

Detektivka, která nikdy nezklame, žádný krvák, klasika, jako dítě jsem od tohoto spisovatele přečetla téměř vše. Přednes je vždy skvělý, za mne to nemá jedinou chybičku, dá se odposlouchat téměř na posezení. Kupodivu jsem celou dobu neměla podezření, kdo je vrah .... a o to jde, nechte se také překvapit, ke koupení vřele doporučuji.

Recenzia audioknihy Čtvrtý králův pes

16.11.2019 Overený nákup

Nádherné povídání o dobách krále Václava

Velmi mne zaujala interpretace pana Sitka, který tento román pozvedl minimálně o stupeň výše. Samotný příběh je velmi strhující a zaujala mne také čistota českého jazyka, kterou autor ovládá. Celkově jsem nadšená a příběh jsem zhltla na třikrát. Je velmi časově objemný. Je příjemné vědět, že je to čtyřdílný román. Těším se na další díl. těm, kteří mají rádi historické romány, vřele doporučuji.

Recenzia audioknihy Má sestra je sériový vrah

14.11.2019 Overený nákup

Čekala jsem více

Příběh je takový plitký, věděla jsem, kam to spěje, postavy jsou nevěrohodné - v jednu chvíli jsem si říkala, že jedna z hlavních postav snad nemůže být takový "pitomec"; na jeden poslech dejme tomu. Co se mi ale vůbec nelíbilo, tak interpretace, kdyby ta byla lepší, asi bych byla shovívavější. Bohužel za mne palec dolů.

Recenzia audioknihy Panský dům

12.11.2019 Overený nákup

Úchvatné

Je to krásný příběh za začátku minulého století. Moc hezky napsáno, Krásně namluveno, ani jsem neočekávala nic jiného při interpretaci pana Soukupa, mistra přednesu. Jen mne překvapilo, že u povídání o knize není velmi důležitá informace, že je to první díl z trilogie. Asi bych si počkala, až budou všechny tři díly namluveny. Kniha končí otevřeně, bohužel mne to velmi zklamalo. Nu což budu netrpělivě čekat na další díly. Velmi doporučuji pro podzimní melancholické večery.

Recenzia audioknihy Cinder - Měsíční kroniky

07.11.2019 Overený nákup

Prosím další díl.....

Nejsem vůbec nadšenec míchání starého a nového, tj. starý příběh o Popelce s kybernetickými bytostmi, ale tady, světe div se ..... úžasné, zjistíte jak úžasné tak, že si to poslechnete. Nevím, zda je to díky konci, který je nečekaný, je to otevřené a čekala jsem další kapitolu.... ale ona není, doufám, že další díl je, protože pokud ano, hned si jej koupím.

Recenzia audioknihy Roden24

31.10.2019 Overený nákup

Úděsné - i když krátké

Naštěstí to bylo kraťoučké, než jsem se rozposlouchala, už byl konec. Taková fantazie, nebo že by do budoucna nebyla tato situace asi možná, ale brrrrr .... je fakt, že představivost po odposlechu je na pochodu. Asi bych shrnula - zajímavé, skvěle napsané, skvěle, netuším do jakého žánru bych tuto knihu zařadila. Zkuste naposlouchat, budou mne zajímat i jiné recenze, co vy na to.

Recenzia audioknihy Soumrak dne

31.10.2019 Overený nákup

Zvláštní příběh - studie života a jeho smyslu

Nemohla jsem ze začátku přijít vůbec na smysl této knihy, pochopila jsem až na konci, tato kniha má hloubku.Ještě jsem o žádné knize nepřemýšlela tak dlouho jako o této. Zcela se vymyká standardu, čekáte zcela něco jiného a ejhle co se vyklube. Myslela jsem si dle popisky k ní, že to bude jiné. Mile mne překvapila. Nebyla vůbec nudná. Absolutně perfektně se hodila volba interpreta, panu Vlasákovi zcela sedla, dostal nelehký úkol , výsledek je skvělý.

Recenzia audioknihy Deník Bridget Jonesové

31.10.2019 Overený nákup

Ha ha, kdo by neznal film, ale nenechte se zmýlit ..

Zcela jiné, než film, bohužel jsem srovnala, hned ale na počátku pak jsem s tím přestala a proto se mi tento "deník" líbil. Je to vážně deník, počty cigaret, kalorií, koupených losů...... na můj vkus velmi mnohokrát opakované, litovala jsem trochu paní Hudečkovou, kolikrát to samé musela opakovat. Nicméně je faktem, že jsem se mnohokrát pousmála, vícekrát zasmála a i několikrát rozřechtala. Toto by kniha měla jak slibuje splnit a u mne se povedlo. Asi bych si to více užila, kdybych neznala film, ale i tak jsem to naposlouchala téměř na posezení, jak se říká. Tady asi nemusím komentovat paní Hudečkovou, je skvělá a celé vyprávění vzala správně do "rukou". Mohu jen doporučit k prosvícení melancholického podzimu.

Recenzia audioknihy Kirké

31.10.2019 Overený nákup

Krásné a tajuplně pohádkové

Protože mám ráda báje, tento příběh znám, ale jeho zpracování mne nadchlo. Jsem ráda, že se zde tato kniha dala zakoupit, když jsem ji spatřila, neváhala jsem ani minutu a stejně tak rychle jsem ji zhltla. Krásné a nádherně načtené paní Špalkovou, ještě jsem tuto interpretku neměla potěšení slyšet, krásně se její hlas k příběhu hodil, krásně jej přetvářela, pracovala s ním, jak bylo třeba. Zcela jsem se ponořila, krásně jsem si užívala v podzimním čase. Vůbec se nemusíte obávat, myslím, že se hodí pro všechny věkové kategorie. Je z knih, kde se neztrácíte, příběh krásně plyne a bohužel i končí, kdyby to tak byla série o bozích a polobozích, asi bych je nakoupila všechny .....

Recenzia audioknihy Dívka, která musí zemřít

13.10.2019 Overený nákup

Excelentní, navýsost dokonalé

Pan Stránský a jeho přednes, neumím si tuto severskou ságu už bez jeho hlasu představit. Opět příběh s podivnou osůbkou Salanderovou, novináře Blonkvista a dalších už známých postav z minulých dílů. Kdo nečetl, resp. nezná předcházející díly, bude tápat, doporučuji velmi tuto ságu začít od začátku a dopracovat se k tomuto dílu, protože všechny jsou perfektní. Asi začnu poslouchat od prvního dílu znovu, jsou to knihy, které velmi doporučuji, protože vás uchvátí od samého začátku, chce to ale hodně občas dávat pozor, prolínají se zde roviny vyprávění a občas můžete zabloudit v ději.

Recenzia audioknihy Karel IV. - Jménem koruny, jménem lásky

13.10.2019 Overený nákup

Poklidné vyprávění

Neoslní, ale potěší. Nemůžu než nesrovnat s mistrem historického pera, panem Ondruškou, pokud si odmyslím toto srovnání, pro jedenkráte jsem to zvládla, nezachránil to bohužel ani skvělý přednes pana Rašilova s kolegyní, kterého mám velmi ráda. Pokud čekáte srdceryvný příběh, je uschován velmi hluboko, spíše je to takové historicky "suché". Více bych uvítala dějových zápletek a románových rysů.

Recenzia audioknihy Právo nálezce

12.08.2019 Overený nákup

Paráda, paráda - jste vtáhnutí do děje,neubráníte se

Stejně jako první díl, líbil se mi i druhý. Postavy mají své interprety, opět pak Kanyza, i když v tomto díle jeho postava začala do děje zasahovat až za polovinou, ale musím říci, že opět jsem si to náležitě užila a už se těším, až si koupím další příběh od tohoto skvělého mistra pera. Mohu jen doporučit.

Recenzia audioknihy Pan Mercedes

12.08.2019 Overený nákup

Dlouhé, ale zcela to není na škodu, ba naopak...

Na tomto zpracování se mi líbilo vše, přednes pana Kanyzy, to je lahůdka - samo i ostatních interpretů, abych byla přesnější, děj je strhující, velké napětí, úplně se mi chce začít vyprávět o ději, jak mne zaujala ta či ona pasáž, už poslouchám druhý díl a už se těším na třetí a další díla Kingova. Vůbec neváhejte, jeho knihy snad musí zaujmout každého. No každého asi ne .... ale skoro každého. Při poslechu odložíte vše, co děláte, sednete si , zavřete oči a posloucháte a posloucháte a posloucháte a.....

Recenzia audioknihy Ta přede mnou

12.08.2019 Overený nákup

Velmi překvapující - hlavně konec

Mám ráda knihy, jejichž konec je ohromující. Celý děj je velmi tajemný, kniha se dobře poslouchá, interpretace skvělá. Určitě za čas zapomenu, jak že to bylo....a vrátím se k poslechu. Zatím žádná kniha mne od této autorky nezklamala a určitě si ráda koupím další. Tato kniha ani dějem, ani napětím nezaostává za ostatními autorčinými díly. Proto mohu za sebe jen doporučit.

Recenzia audioknihy Vyvolávač deště

12.08.2019 Overený nákup

Vcelku jsem si to užila

Musím začít tím nejlepším, pan Brousek a jeho přednes, prostě paráda. Jako první knihu jsem četla Firmu a to jsem byla nadšená ze všech stran, asi proto že jsem právník a vím o co se v tomhle oboru jedná, vážně jsem si to užila. Tato kniha mne trošku překvapila tím, že to nebylo tak strhující. Spíše jde o to, že se člověk zamýšlí nad společností a jak to v ní občas nefunguje, ke konci knihy už jsem byla vtažena do děje, ale trvalo mi to, nějak jsem se nemohla chytnout, je hodně předvídatelná. Tato kniha asi nebude to, co si budu pouštět pořád dokola. Nicméně poprvé jsem to přežila.

Recenzia audioknihy Z archivu Sherlocka Holmese (komplet)

31.07.2019 Overený nákup

Poutavé

Krásně se poslouchá, děj občas předvídatelný, občas ne. Není to krvák, ale přednes a pojetí mne natolik opět zaujalo, že když opět vyjde nějaké zpracování dalších příběhů, určitě nezaváhám.

Recenzia audioknihy Věř mi

16.06.2019 Overený nákup

Napínavé až do konce

Vůbec jsem se nenudila. Konec - spadla mi brada,vůbec jsem nečekala takové rozuzlení, pokud bude od této autorky ještě něco, určitě nebudu váhat. Interpretace slušná, hudba podtrhuje děj. Určitě nebudete litovat, že si tuto knihu koupíte a věnujete jí svůj čas.

Recenzia audioknihy DNA

10.06.2019 Overený nákup

Bylo to osvěžující.

Celý příběh velmi zajímavý, hodně drsné vraždy, spletité, napínavé - závěr pro mne překvapující. Vůbec to nebyla nuda, kterou byste se museli prokousávat. Přednes paní Cibulkové - jedním slovem skvělý. Od tohoto autora bych si klidně ještě něco poslechla. Mohu jen doporučit.

Recenzia audioknihy Bratrstvo křišťálu

19.05.2019 Overený nákup

Poutavé

O tom, jak vzalo chytré mládí vyšetřování do svých rukou. Tak trochu ve stylu rychlých šípů. Vsazeno do doby dávno minulé, do historické Prahy. Příjemný poslech, poutavý děj, netekla krev proudem, nebylo příběhem překombinované. Výborná kniha na dovolenou, kdy si potřebujete odpočinout od dnes tak populárních krváků. Jestli je to vše historicky košer jsem nezkoumala, nicméně doporučuji všem, kteří mají rádi tento typ literatury, zcela jistě nezklame. Přednes paní Josefíkové byl také velmi skvělý.

Recenzia audioknihy Za zavřenými dveřmi

30.04.2019 Overený nákup

Určitě si poslechnu ještě jednou

Proč? No protože jsem tu hrůzu chvílemi si dost nevnímala. Myslím si, že se děje tento způsob manželství v různých modifikacích. Až do poslední chvíle jsem byla napjatá a jsem ráda, že to dobře dopadlo. No :-) jak pro koho. Ale z mého hlediska velmi dobře. Nedoporučuji ženám k poslechu, které jsou nějak omezovány jakkoliv svou drahou polovičkou ...nebo snad je to návod? Myslím, že má slabiny... nechci prozrazovat děj, za absolutní jednička za vše co se zde hodnotí.

Není to roztahané, má to příběh - velmi silný, má to hloubku, přednes na jedničku. Co dodat ... kupte si knihu a poslouchejte. Jistě mi dáte za pravdu.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Mrtví v Badger’s Drift

28.04.2019 Overený nákup

Dlouhé, nicméně stojí to za to.

Ne vždy co nejdelší poslech znamená, že to bude k dobru. Zde bych řekla, že by to mělo větší spád, kdyby bylo půl textu. Hodně zašmodrchané, hodně postav ale tak v polovici jsem se chytla a pak už jsem to dala na jeden zátah. Přednes trochu fádní, ale zase kvalitní, taky mi trvalo chvíli, než jsem si zvykla. V celku nemám, co bych moc vytkla. Je to jiný styl, než jiné detektivky a je to tím pádem oživení. Nějakou další bych si určitě zase zakoupila. Nebudete tedy litovat, jen je třeba na začátku vydržet.

Recenzia audioknihy Sladká jak krev

26.03.2019 Overený nákup

Pro vytrvalce.

Šlápla jsem vedle, s drcením zubů tak do půlky. Asi jsem čekala něco jiného. Interpretace hrozná. Možná, že kdyby to namluvil někdo jiný .... ale když o tom přemýšlím, asi by to nezachránil ani hlas paní Bebarové, kterou mám ráda. Plitký příběh o ničem. No vyzkoušejte, třeba jsem tam nenašla, to co jiného zaujme.

Recenzia audioknihy Složka 64

19.03.2019 Overený nákup

chvíli trvá, než vás to dostane, zaujme a nakonec ohromí

Už jsem slyšela jedno dílo tohoto autora a vzpomínám si, že jsem byla otrávená na začátku mnoha cestami příběhu. Zhruba v polovině mne to začalo zajímat a pak se to rozjelo a nemohla jsem se odtrhnout. Perfektně propracovaný příběh, zajímavé téma. Určitě si to někdy poslechnu znovu a všem doporučuji. Vydržte ale delší rozjezd, pak to stojí za to.

Recenzia audioknihy Robinson Crusoe

08.03.2019 Overený nákup

Vrátila jsem se do mládí

Tuto knihu snad četl každý - já jako nedospělec mnohokrát; zde jsem nečekala žádné zvraty, o kterých bych nevěděla, ale jsem ráda, že jsem si vybrala zde se nabízející nejdelší verzi, kde nebylo nic z textu vynecháno. I přednes byl ucházející. Prostě mne tato kniha nezklamala.

Recenzia audioknihy Den trifidů

19.02.2019 Overený nákup

ježiši, už žádnou depresi

Jsem spíš romantik a očekávám vše že dobře dopadne, že se nikdy nic nemůže stát. Ouha - zde jsem se výběrem trefila i netrefila. Samozřejmě jsem si přečetla o čem to je i další recenze .... no dala jsem to do půlky. Nevím, zda budu mít odvahu se vrátit k další půlce. Silný příběh pro silné povahy. Asi mám velkou představivost, což mi při poslechu vůbec nesvědčilo. Nemám a priori ráda horory a toto mi trochu tak připadalo. Musím ale přiznat, že je to skvěle napsané, dostane se vám to pod kůži. Kdo máte odvahu, do toho, kdo ne a jste raději na milejší příběhy .... kupte si něco jiného, duši hladícího.

Recenzia audioknihy Sběratel kostí

19.02.2019 Overený nákup

Nevím co je lepší, kniha nebo film?

Film jsem viděla několikrát, super přednesem a zpracováním si mne získala i kniha. Forenzní kriminalista Rhym, tak to je pro mne legenda. Pobavila jsem se, věděla jsem jak to dopadne, ale to zcela nevadilo - snažila jsem se tvářit, že to nevím. Můžu se těšit jen na další díly. Neváhejte a do toho.

Recenzia audioknihy Bábovky

19.02.2019 Overený nákup

Rozporuplné ale stojí to za to

Od autorky jsem si chtěla něco přečíst a nebo si poslechnout. Chvílemi jsem se ztrácela a pustila jsem si to ještě jednou. Toto není poslech k nějaké práci jen tak, musíte se soustředit. Propletenec je fakt propletenec, ale to je fajn, že to není taková nuda a vcelku jsem nedokázala odhadnout, jak to půjde dál, to v první půlce, pak už to tak složité nebylo. Interpretace všech a přednes ztvárňujících jednotlivé hrdinky je super. Poznala jsem jen známou paní Babčákovou, škoda, že jsem k dalším hlasům nemohla určit jména, ale všem dávám za jedna. Asi se k této knize nevrátím, ale pro jednou to stálo za to.

Recenzia audioknihy Firma

17.02.2019 Overený nákup

Vsadila jsem na divokou kartu

Děj, interpretace - vše na jedničku. Film jsem neviděla a určitě jej shlédnu také. Kniha mne nadchla, ze začátku med, pak jed - myslím, že je možné si to představit i v reálu, a to se mi líbilo. Pana Pisaříka jsem neznala, ale můžu říct, že jeho přednes je paráda. Celý poslech jsem si užila. Kdo má rád tento typ knih, určitě si už užije stejně jako já.

Recenzia audioknihy Zločin na Zlenicích hradě

17.02.2019 Overený nákup

Zhltla jsem naráz

Pro milovníky historických zločinů je kniha možností ideálního poslechu. Děj má napětí, šmrnc, spád, prostě vše, co má tato kniha mít a ve svém názvu slibuje. Řekla bych, že stejně jako já nebudete tušit, kdo je vinen až do poslední chvilky. Užila jsem si tuto knihu i díky přednesu, a to zvláště pana Soukupa, kterého hlas mám moc ráda.

Recenzia audioknihy Hora mezi námi

14.02.2019 Overený nákup

Krásné

I když jsem viděla první film, vůbec to nic neubralo příběhu. Je to přece jen trochu jiné. Vtáhne vás to do děje, řekla bych, že bych to nechtěla zažít, je to velmi silný příběh. Tento super zážitek si nenechte ujít. Velmi doporučuji a to i díky přednesu pana Holého.

Recenzia audioknihy Terror

02.02.2019 Overený nákup

To co jsem očekávala, to se splnilo

Dlouhý příběh plný napětí. Zajímavé prolínání dějů z předešlých životů hrdinů příběhu, naštěstí se to nehemží spoustou postav, takže je za chvíli důvěrně znáte a prožíváte jejich strasti i slasti .... těch je v této knize poskrovnu, ale příběh je tak postaven, krutá realita ..... na to se připravte, vše skvěle vybarveno, i fanzazie jsou vcelku k uvěření. Nikdy jsem se neztratila v ději, i když jsem knihu poslouchala přerušovaně, protože díky její délce se to ani jinak nedalo. U jiných knih, takto stavěných, jsem se občas ztrácela, zde nikoliv, tedy velký palec nahoru pro autora. Těšila jsem se na každou chvilku, kdy se zase ponořím do děje. Pokud se jedná o interprety, vévodil pan Stránský, ostatní také skvělý přednes, ale pro pana Stránského mám slabost. Myslela jsem, že mne střídání interpretů bude rušit, ale nebylo to tak, ba naopak. K této knize se zcela jistě budu vracet a určitě to nebude po dlouhé době. Všem velmi doporučuji, i když cena je vysoká, nebudete litovat.

Recenzia audioknihy Nesmrtelná teta

19.01.2019 Overený nákup

Úchvatné pohádkové vyprávění

Nádherná pohádka a paní Bohdalová svým hlasem úžasně a nezaměnitelě podtrhla její kouzlo. Bylo jasné, že jedině ona ji mohla tak skvěle a mistrně namluvit. Absolutně mne vtáhla do děje a boje mezi závistí, láskou, štěstím a rozumem. Kdo chce pohladit po duši, zde v pohádkovém ději toto pohlazení nalezne.

Recenzia audioknihy Pán věže

31.12.2018 Overený nákup

Paráda, která vám vezme dech

Tato kniha je zcela jiná než první díl, který jsem zhltla velmi rychle; řekla bych, že by vám ale neměla uniknout. Psalo se tu někde, že je to fantasy pro odrostlejší fanoušky tohoto žánru, no nevím co tím zcela bylo myšleno, asi to, že to není dětské naivní fantasy, nevím také, jestli jsem odrostlejší fanoušek v tom pravém slova smyslu, ale děj má spád, je v ní napětí, láska, odhodlání hlavního hrdiny a hlavně touha žít a bojovat o spravedlnost a spoustu doprodružných situací se vším všudy. Namluveno více hlasy a opět i s mým oblíbencem panem Soukupem. Nenudila jsem se ani chviličku, tedy mohu jen fanouškům žánru fantasy doporučit. Už se těším na třetí díl trilogie.

Recenzia audioknihy Selfies

26.12.2018 Overený nákup

Nu Olsen znovu nezklamal

Knihu jsem naposlouchala na vicero poslechů, je dlouhá. Nicméně chvílemi jsem se ztrácela v nitkách, které se nakonci samosebou spojily v rozuzlení. Na můj vkus rozvláčné, chvílemi to mělo spád, ale přivítala bych více dynamičnosti. Příběh sám o sobě je velmi dobrý, ale velmi popisně zpracovaný, někdy mne až detaily unavovaly, nezajímaly mne, pro příběh nedůležité. K této knize se možná vrátím, ale spíš ne.

Recenzia audioknihy Hvězdná pěchota

10.12.2018 Overený nákup

Zajímavé, občas strhující

Celkově se mi kniha líbila, film byl mnohem lepší, a to proto, že vynechal "vatu". Chvílemi jsem se i nudila. Popisování, ani nevím čeho, byla nuda. Ale ten zbytek měl spád. Výborně namluvené a režijně zpracované. Není to jen mluva, je to dramatizace, i když jen jedním hlasem. Můžu doporučit, snad jen se připravte, že se občas ztratíte v dějových liniích.

Recenzia audioknihy Cizinka

07.12.2018 Overený nákup

Krásný a plný příběh

Musím začít tím, jak skvěle je tato kniha paní Ježkouvou namluvena, velmi procítěně, strhujícím způsobem. Její hlas vás vtáhne do děje. Nedá se odposlouchat najednou, na to je příliš dlouhá, ale zde nemám problém navázat na minulý děj.

Skotská historie je každému trochu známá, nicméně zde v této knize je poodkryto drsné žití v dané době. Ve Skotsku jsem byla několikrát, dovedu si tedy tu divokost v této knize popisované představit. O to byl asi můj zážitek z ní větší. No a to, že se hrdinka ocitne zcela z jiné doby, kde žila o nějaké století zpět .... jen představa je děsivá. Ale poradila si zcela dobře ..... A ... snad kapku můžu prozradit, skončí to dobře.

Krásný a plný příběh, která mne zcela uchvátil. Zde nemůžu zhola nic vytknout. Určitě se k této knize opět vrátím, pohladí po duši.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Manželka mezi námi

01.12.2018 Overený nákup

Překvapivé a do poslední chvíle napínavé - konec dobrý, vše dobré

Do poslední chvíle jsem nevěděla, jak to dopadne - lepší než detektivka - konec velmi pozoruhodný a překvapivý, napínavé a výborně namluvené. Kniha se line v zajímavém duchu manželských strastí, spíše despotický přístup manžela, ač to tak zcela nevypadá. Knihu doporučuji si naposlouchat, určitě se k ní vrátím.

Recenzia audioknihy Tančím tak rychle, jak dokážu

01.12.2018 Overený nákup

Chvílemi nuda

Chvíli jsem byla zaujatá, chvíli nuda, v celku jsem nechápala chvílemi o co jde, resp. přesněji, co stále hrdinka řeší. Posléze jsem pochopila, že je to další z knih o člověku, který si nese svůj kříž z mládí .... jsem ráda, že jsem své mládí ustála lépe :-) Asi to nebude kniha, ke které se znovu vrátím, nicméně jednou jsem to doposlouchala celé.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Zikmund Lucemburský

24.11.2018 Overený nákup

Je to poklidná klasika.

Milé vyprávění z dob minulých. Zajímavé vyprávění a výborný přednes. Všechny knihy o českých králích a panovnících se mi líbily a i tato mne nezklamala, kdo rád historii, nebude litovat. Jen to fidlání jak kdyby tahali kočku za ocas (myšleno doprovodný hudební vstup u každé kapitoly) ... to mi nesedělo, to jsem, přiznám se, přeskakovala, naštěstí to šlo.

Recenzia audioknihy Tvář vody

06.11.2018 Overený nákup

Úchvatné

Krásný příběh, krásný přednes a prožitek z mluveného slova a mistrovství paní Ježkové a pana Soukupa. Do posledních chvil jsem netušila jak to dopadne. Kniha je po celou dobu strhující dějem, krásný a chvílemi drsný děj. Poměrně hodně postav, ale co postava to krásný životní příběh a do toho vsazena fantazie a pohádka. Krásné .... moho jen doporučit. Ráda se k této knize vrátím.

Recenzia audioknihy Stín modrého býka

10.10.2018 Overený nákup

Na jeden poslech určitě ano ...

Velmi dlouhé, chvílemi jsem se ztrácela v ději. Interpret měnil hlas způsobem, na který jsem si nemohla zvyknout po celou dobu děje. Po třetině jsem odhadla pak vše co se bude dít. Děj nic moc složitý, spíše spletitý, ne moc nápaditý. Na jeden poslech ale pěkná pohádka. Nudila jsem se tak čtvrtinu vyprávění. O tom, že byl příběh z těch, kdy jej zhltnete na jeden zátah .... tak o tom si nechte zdát.

Recenzia audioknihy Dobrodružství Sherlocka Holmese (komplet)

21.09.2018 Overený nákup

Klasika, která nikdy nezklame

Vždy, když poslouchám děj, kde hrdinou je Sherlock Holmes, přemýšlím, jestli takový mozek opravdu může existovat, no je to na každém, i když některé záhady zrovna nerozlouskl, vždy je to strhující poslech. Sérii povídek jsem si zakoupila najednou a také jsem je najednou všechny poslouchala. Je to spoustu hodin, nicméně mi čas ubíhal až příliš rychle nad skvělými příběhy. Všem vřele doporučuji.

Recenzia audioknihy Karel IV. - Císař a synové

21.09.2018 Overený nákup

Bude ze série o panovnících má nejoblíbenější, ani kousek z ní mne nezklamal a nenudil

Další ze série o českých panovnících, musím konstatovat, že Karel IV je můj oblíbený panovník. Jeho moudrost, která se zde vyzdvihuje, jeho životní peripetie a nelehké panování ..... vše se dozvíte, a i co nevíte, je zde mnoho nového o jeho životě a vůbec se nebudete nudit, stejně jako já. Slupla jsem jí nadvakrát. Paráda, paráda, paráda, vůbec Vás nezklame ani přednes pana Dvořáka, je to můj nejoblíbenější interpret.Kombinace Karla IV a pana Dvořáka. No neomylné lákadlo,neodolala jsem a nelituju ani chvilky, kdy jsem se věnovala poslechu.

Recenzia audioknihy Václav IV.

21.09.2018 Overený nákup

Opět jsem nebyla zklamaná.

Opět jedna z dalších postav našich dějin, velmi jistě významných postav. Poslechla jsem si již mimo jedinou knihu celou sérii v této řadě historických románů, parádně namluveno, děj strhující, dá se poslechnout na několikrát, kdo dějiny trochu zná, dokreslí mu atmosferu té doby a opět jsem si několikrát uvědomila, že jsem ráda, že žiju v dnešní době. Knihu doporučuji milovníkům historie a nesmím zapomenout také na pány Dvořáka a Holého, bez nich by to nebylo ono. Vůbec neváhejte s koupí.

Recenzia audioknihy Artemis

21.09.2018 Overený nákup

Super, super, super

Neuvěřitelně perfektní přednes paní Dočkalovéa jejího kolegy, velmi profesionální a vtáhne vás do děje a co navíc, povzbudí vaši fantazii. Kdo si umí představovat děj, ocení.

Děj se odehrává mimo Zemi, vůbec netuším, jestli to, co jsem slyšela -myšleno vevztahu k chemii, fyzice - je zcela možné, chvílemi jsem o tom pochybovala. Ale je to fikce a s takovou představou si tuto knihu snad koupí každý. Tak do toho. Dá se poslechnout po částech, aniž byste ztratili přehled, co se děje. Děj má spád, pořád se něco děje a vůbec se ani chvilku nenudíte, pořád čekáte do bude dál - strhující, super konec a to hlavní všichni přežijí ......... K této knize se určitě vrátím a od tohoto autora si jistě něco dalšího vyhledám.

Recenzia audioknihy Děs

18.08.2018 Overený nákup

Opravdu vše, co je v názvu

Vtažena do děje, jinak se to nedá nazvat. Určitě se k této knize vrátím. Chvílemi je to nechutné, realistické na mou romantickou duši. Ale i změna je život a náležitě se mi to podařilo užít. Tedy neváhejte, směle a s odvahou.

Recenzia audioknihy O krok pozadu

13.07.2018 Overený nákup

Jedním dechem - jednoduše paráda

Nečekala jsem od této knihy, ale vůbec není tuctová, ba naopak, perfektně vtáhne do děje. Neváhejte.

Perfektní přednes vypravěče podtrhne děj, jedním slovem, paráda. Vydržela jsem u knihy několik hodin a litovala, že musím přestat poslouchat. Abych se dostala do děje, musela jsem si pár kapitol zopakovat, ale nebylo to na škodu. Určitě to není kniha, kterou si znovu časem neposlechnu.

Recenzia audioknihy Karel IV. - Tajný deník

13.07.2018 Overený nákup

Určitě to stojí za to

Kdo má rád historii a chce ji vidět z pohledu vladaře, události normální i vznešené, neváhejte. Tato kniha je balzám na duši, krásně napsaná, Jiří Dvořák jako vypravěč, to také láká a nezklame. Je to kniha poklidná, kde se sice nevraždí, ale člověk se zamyslí nad životem, děním okolo něj. Stejně jsem si ale řekla, že doba, ve které žiju je mnohem příjemnější pro dělný lid. :-)) Neváhejte a kupte, stojí to zato.

Recenzia audioknihy Zákrok

05.07.2018 Overený nákup

parádní poslouchání

Nejdříve linie příběhu vetřech rovinách, jen jsem tušila, že se spojí dějově časem, ale pomalejší rozjezd, který měl ale napětí se vším všudy, se pak změní ve fičák. Parádní příběh s náboženskými prvky, fanatismem (opět jsem si řekla, že fanatismus v jakomkoliv oblečení nesnáším a utvrdila jsem se v tom) proloženo, velké napětí. O konci ani nemluvě ...... no nedopadne to, ale je to taková detektivka, aspoň, co se konce týká, tak nezačínejte od konce. Po doposlouchání jsem seděla jako ohromená ..... přeji krásný poslech a neváhejte, ať vám ji někdo nevykopí :-)))

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Spalovač mrtvol

26.06.2018 Overený nákup

rozpaky

Myslela jsem si, že to bude mnohem lepší. Jedním slovem morbidní děs ve světle počínajícího válečného běsnění a přesun hlavního hrdiny z nenormálnosti do ještě vědší absurdnosti a morbidity a nechutnosti. Tento příběh jsem doposlouchala se skřípěním zubů do konce. Snad jen přednes byl skvělý, naprosto vystihující děj. Film snad ani už nechci vidět. I když v hlavní roli s panem Hrušinským .... uvidíme, musí ten hnus trochu vyprchat.

Recenzia audioknihy Karel IV. - Císař a císařovna

20.06.2018 Overený nákup

Když mám slabost pro historii

Už jsem četla hodně knih z historie české. Krásně se mi propojují příběhy historických postav. I interpretace této knihy je povedená. Určitě jí neškodí.Užijte si to. Je to odpočinková četba, není to prostě krvák.

Recenzia audioknihy Ledové sestry

20.06.2018 Overený nákup

Skvělé

Nesmírně propracovaný příběh, až chvíli mrazí, dozvěděla jsem se, jak je to mezi dvojčaty, vůbec jsem netušila, že mohou být takové problémy. Je to dle mého kniha, ke které se budete vracet po přečtení. Vřele doporučuju. V tomto žánru určitě perla. Neváhejte a kupte, nebudete litovat. Za mne absolutní spokojenost.

Recenzia audioknihy Macbeth

20.06.2018 Overený nákup

Asi z toho, co napsal, to lepší.

Hodně vyumělkované, rádoby hodně příběhu a hodně linií příběhu, chvílemi jsem se ztrácela, a je to nepropracovaný děj, spíš plitký. Když od toho moc neočekáváte, vcelku to uteče. Asi bych si knihu podruhé nekoupila, ale kdo poslouchá vše od tohoto autora a pořád čeká, že toto bude to lepší, tak je to to lepší. Vždy mne mate,když někdo určitého autora zařadí do škatulky a pak jej v ní drží a drží, bohužel na škodu. Tento autor chrlí a chrlí, ale......

Recenzia audioknihy Exorcista - Souboj s ďáblem

20.06.2018 Overený nákup

Silný příběh, až se nechce věřit .....

Vůbec bych nevěřila, že posedlost je nemoc .. nebo ne? Než se kniha rozjela, nevěděla jsem o čem to bude, ale pak teda to byla síla. Perfektní interpretace. Vypravěč a hlavní hrdinka. Perfektní režije. S touto audionahrávkou si tým opravdu vyhrál. Kdo si knihu koupíte a jste trochu na to tajemno a chcete se trochu dozvědět o tomto tématu, absolutně neváhejte. Po všech stránkách to stojí za to.

Recenzia audioknihy Angličtina - slovíčka pro začátečníky A1, A2

20.06.2018 Overený nákup

Na opakovačku a procvičení velmi vhodné.

Doporučuji, uděláno velmi přehledně, můžete si vybrat z kapitol to, co zrovna potřebujete zopakovat a naučit. Asi ale, kdybych slovíčka dříve neznala, tímto způsobem bych se je nenaučila. Ale každý se učíme jazyky jinak.

Recenzia audioknihy Píseň krve

08.04.2018 Overený nákup

Dojemný příběh, který chytí za srdce

Krásný příběh. Autor je skvělý vypravěč, ani na chvíli jsem se nenudila. Očekávala jsem mnohem méně, ale příběh mne vtáhl do krasne fantasy. Plno krvavých scén, ale také citu, lásky, pochopení a spoustu krásnych, někdy smutnych až srdcebolnych příběhů. Poslech je dlouhý, ale dala bych si ještě přídavek, až mi bylo líto, že už je konec. Interpretaci nemohu vytknout ani ň. Neváhejte s koupí, vážně nebudete litovat.

Recenzia audioknihy Taková normální rodinka

04.04.2018 Overený nákup

Zhltnete ji na jeden zátah.

Má spád, jiskru, vtip. Mám tento typ audioknih ráda. Moje nejoblíbenější postava je pan malíř. Někdy, ať již poslouchám, nebo se dívám na film, si říkám, že tyto scény se snad nedají ani vymyslet. To se musí prostě zažít.

Vždy mě dostane scéna "já ti ukážu co je fér a co není fér".Tuto audioknihu si pouštím, její určité části,které semi líbí, stále dokola a dokola a dokola. Když je mi smutno, je to jasný lékna chmury. Lepší než jakýkoliv lék. Zahoďte prášky a kupte si tuto audioknihu, ušetříte.... nevěříte, tak se přesvědčte.

Recenzia audioknihy Setkání s Rámou

28.03.2018 Overený nákup

Akční sci-fi ani omylem, zcela jiné pojetí

Příběh na mne působil spíše vědecky, zádumčivě, v některých částech docela nudně - asi by přispělo, že méně by zde znamenalo více, občas jsem se ztrácela v popisných částech (vesmírné lodi, lidí, věcí). Když jsem si pustila před spaním, zaručené uspávadlo. Zcela ale nevadilo, že jsem si určité části, kdy jsem u poslechu nebyla soustředěná, pustila znovu, ba naopak. U této velmi dlouhé na poslech audioknihy jsem se chytla až tak po jedné třetině poslechu. Kupodivu jsem si ji pak pustila znovu, myslím tu první třetinu a byla jsem překvapená, jak jsem byla u prvního poslechu nepozorná, a proto mi uniklo hodně událostí, které pak byly důležité v dějové lince. Myslím, že této knize přijdete na chuť až téměř na konec, stejně jako já. Ráda si ji pustím ale i podruhé a myslím, že první zklamaný dojem, který byl u mne velmi rozpačitý (a to mám ráda sci- fi), už jsem překonala. Moje rada - vydržte, buďte zvědaví na to, kdy se to rozjede - no rozjede, ale až ......, celkově tato kniha stojí to za to a doporučuji se rozhodnout pro koupi. Chce to ale z vaší strany velkou představivost, soustředěnost, výdrž.

Recenzia audioknihy DUNA

19.03.2018 Overený nákup

Duna vás uchvátí

Audiokniha Duna ve sci-fi žánru stojí na žebříčku popularity velmi vysoko i když od jejího napsání uteklo hodně vody. Je totiž právě takovým dílkem, ke kterému se časem vracíte v jakékoliv podobě, zpracování jako audiokniha je velmi osvěžující. Děj vás pohltí hned od počátku, a to i v případě, že jste knihu četli, nebo viděli film. I když se nedá tato kniha poslechnout najednou, protože máte k dispozici spoustu hodin poslechu, vracíte se k poslechu hned jak máte volnou chvilku, a litujete vždy, že musíte svůj poslech přerušit. I když jsem děj znala, byla jsem zvědavá na toto zpracování. U této knihy se mi nepodařilo usnout, když jsem si ji pustila před spaním večer, prostě to nešlo, stále jsem čekala na to, jak která dějová linka dopadne. Hlas Marka Holého děj podbarvuje a právě čtené vás vtáhne do příběhu velmi nenápadně. Jana Stryková jako princezna Irulán sice má velmi kratičké vstupy, ale její hlas je oživením strhujícího příběhu. Ze začátku jsem si říkala, proč jiný hlas, ale jak jsem poslouchala dále, přišlo mi to naopak jako velmi příjemné - její vstupy jsou jakési kratičké sdělování obsahu kronik o hlavním hrdinovi, legendě planety Arakis. Co je na této knize příjemné je, že i když je rozsáhlá, zakrátko se velmi dobře orientujete v ději a neztrácíte se, jak už to u takových děl bývá, autor je velmi vynalézavý v tom, jak zaujmout čtenáře, fantazie je úžasná.

Kdo z vás máte rádi sci-fi, neměli byste tuto audio knihu v audioknihovně postrádat. Budete vlastnit úžasnou zábavu. Já osobně jsem byla zvědavá a moje zvědavost byla uspokojena na jedničku.

Recenzia audioknihy Eliška Přemyslovna

09.03.2018 Overený nákup

Překrásně zpracovaný historický příběh

Sladkobolný příběh královny Elišky Přemyslovny. Překrásně namluveno, paní Jitce Ježkové skládám hold. Příběh se line ne příliš složitě, jen v jedné linii - proto nevyžaduje tolik soustředění a člověk se u poslechu může uvolnit. Zpracování je vemi detailní a popisné, nebylo pro mne problém si představit scény v reálu. Překvapilo mne občasné, vhodné a milé podbarvení hudbou z doby, ve které se děj odehrává. V epilogu je pak shrnutý historický přehled událostí z let života tří sourozenců královské krve. Jen mi bylo líto, že nejsou další díly a že už jsem na konci poslechu a příběh, který by mohl pokračovat, skončil.

Knihu - audio doporučuji ve všech směrech, děj krásně zpracován, přednes skvělý - pokud se rozhodujete, neváhejte. Tato kniha patří do kategorie knih, ke kterým se budete rádi vracet, pokud máte rádi historické knihy.

Recenzia audioknihy Noc na Karlštejně. Veselohra o 3 dějstvích

25.02.2018 Overený nákup

Duši pohladí, úsměv vykouzlí

Kdo by neznal známý film stejného názvu, takový človíček snad ani není. Ale tento příběh, který je oživen hlasy interpretů zvučných jmen, kteří už bohužel mezi námi nejsou, jako například Karel Hoger, František Filipovský a další známé herecké legendy, se stává svým jedinečným zpracováním, dle mého soudu také klenotem nejen filmovým, ale také v audio žánru, kam je toto zpracování řazeno. Kdyby existoval Oskar pro audio, dala bych svůj hlas právě tomuto nádhernému dílku. Jestli chcete mít zážitek z umění, které není každému iterpretu dáno, umění přednesu, umění využít krásy, podmanivosti hlasu, tak absolutně neváhejte a toto dílo si zařaďte do své knihovny k poslechu. Mnohokrát jsem se přistihla, jak se usmívám a jak si uvědomuji pohodu při poslechu. Toto dílo se dá poslechnout najednou, bez přetržky a zážitek je okamžitý. Vím, že se k této audio - veselohře budu pro zlepšení své nálady vracet. Umí pohladit po duši a vykouzlit úsměv. Čekala jsem nějaké zpěvy, ale to je jediné, čeho se nedočkáte. Poslech byl pro mne velkým překvapením a to známé rčení, když dva dělají totéž, nemusí to být totéž, ale může to být originální u obého, zde platí. No nejste zvědaví? Já už ne, už vím, že jsem se ve svém odhadu, že to bude stát za to, nemýla a vím také, že se k této audio opravdu budu vracet.

Recenzia audioknihy Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert (2x jinak-výběr)

18.02.2018 Overený nákup

Vrať se do dětství a užij si to

Úsměvná pohádková audiokniha o dobru a zlu, peklu a vůbec se všemi postavičkami, které v pohádkách mají být a hlavně je to pohádka plná napětí a zvratů, ale pozor, co je hlavní s dobrým koncem. Na dnešních pohádkách mi vadí jejich hororový nádech, zde je jen hodný čert a pak čerti, od kterých se neočekává, že jsou hodní, dále pár postav je takových vykutálených; ostatně čerti tak nějak do pohádky patří a bez nich by to nebylo ono. Slyšet hlasy paní Šejbalové, Chramostové, dalších legend jako je Oldřich Nový a Václav Voska, Stanislav Neumann - no to jsem si nemohla nechat ujít. Netušila jsem, že se podíleli na tomto konkrétním zpracování této pohádky. Nebudu prozrazovat, kterou postavu namluvili .... kupte si tento krásný výtvor a zjistíte to sami.

Opět jsem se těšila na slov jako "nazadrmo" a "mejšlata" a mnohá další, které okoření příběh. Není to na moc hodin, ale to vůbec nevadí.

Jediné co mi vadilo je, že si koupí pořídíte výběr pouze některých částí. Bylo by báječné mít zde k dispozici všechny části, ale i ty, co jsem poslouchala stojí za to. Kupte si, poslouchejte a napište svůj dojem, jsem si jista, že bude stejný jako můj.

Recenzia audioknihy Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert

18.02.2018 Overený nákup

Krásná, milá, kouzelná pohádková paráda.

Překvapuje mne, že několikanásobné zpracování Dalskabátů může být vždy jiné. Ne vždy ale horší. Pro fandy pohádky typu hry namluvené mnoha hlasy a ještě k tomu jakými! Excelentní výkony známých herců. Myslím si, že neprohloupíte, když si tuto krásnou audioknihu koupíte. Za mne ve všech směrech za jedna a za sto bodů.

Recenzia audioknihy Zvěrolékař a kočičí historky

17.02.2018 Overený nákup

Zlepší naladu

Knihy se zvirecimi hrdiny se dobře poslouchají. No, a pokud jsou s komediální podtextem, je to bonus. Hezký namluveno s citem dobrého vypravěče a s citem pro drama, byť komediální. Mohu doporučit, výborné jsem se bavila.

Recenzia audioknihy Vražda v Orient expresu

17.02.2018 Overený nákup

Suď knihu - ale pozor, tentokrrát ne podle obalu.

Vraždy,vraždičky - to je téma věčné.Ve zpracování A.Christie to bývá ale takové pomalé dění,s pečlivým popisem osob, které v příběhu vystupují, s nenadalým koncem. U každé postavy jsem si říkala, kdo to asi je. Tento příběh jsem viděla zfilmovaný kdysi, jako dítě, četla jsem jej - zpracování audio, kdy se vám do mozku linou prostřednictvím příjemného přednesu L. Hlavici informace a tón těchto informací, příběhu chcete-li, či zabarvení vám přitom nesmí říct tu odpověď, která vás čeká na konci - au kdo je vrah. U této knihy jsem si to naštěstí nepamatovala a věřte určitě vrahem nebyl zahradník.

Kdo by ale neznal tento příběh, aspoň,kde se celý děj odehrává ..... velmi doporučuji, i když jej znáte, v podání tohoto interpreta dostává zcela jiný rozměr.

Jediné co vás může odradit je to, že se zdánlivě nic neděje, ale pokud si pustíte před spaním a usnete, vraťte se aspoň kapitolu zpět ..... to co vám uniklo je nemírně důležité. Doporučuji malý penízek za tuto knihu z pokladničky vyškrábnout a knihu si koupí přivlastnit a pak se už se jen oddávat krásnému příběhu. Nedejte na hlasy, které vás budou zrazovat,že je to nuda -NE NENÍ. Interpret Lukáš Hlavica je mistr v přednesu a jeho volba pro tuto knihu byla geniální.

Recenzia audioknihy GREY (Padesát odstínů šedi pohledem Christiana Greye)

21.12.2017 Overený nákup

lehčí šimravý žánr

Určitě pobaví, zaujme, pohled ze strany mužskýho mne chvílemi udivil, ale o tom to asi je. Nedoporučuji těm, kdo jsou v tomto směru puritánští, asi se líbit nebude. Kdo je ale uvolněný ... užije si to. Tedy určitě to stojí za to si to poslechnout.

Recenzia audioknihy Muž, který hledal svůj stín - Milénium V

21.12.2017 Overený nákup

je to bomba

Četla jsem vše od tohoto autora, je to prostě senzační poslouchání, můžu se k tomui vracet, viděla jsem i filmová zpracování a také je to povedené. Určitě si užijete napětí, sílu děje a prakticky příběh až dokonce bez hluchých míst. Do toho.

Recenzia audioknihy Vetřelec - Probuzení

21.12.2017 Overený nákup

slabší průměr

Asi by vždy bylo lepší přistupovat ke knize jinak než k filmu, pokud jste ho viděli předtím a naopak. Pokud nebudete srovnávat, určitě se bude líbit. Má to napětí, dějově chudší, jako by to byl výběr z knihy mi to chvílemi přišlo. Je ale možné, že si to na dovolené opět pustím,není to až tak dlouhé. Na relax vyhovující.

Recenzia audioknihy Znamení vlka

21.12.2017 Overený nákup

Tajuplný název - fantasy která pohladí

Váhala jsem před koupí tohoto titulu, ale po poslechu jsem byla ráda, že jsem si vyzkoušela i tento žánr. Děj má spád, když jsem poslech musela přerušit - znáte to, ty pocity, kdy chcete hltat knihu na jeden zátah - bylo mi líto, že nemůžu v poslechu pokračovat. Příběh je strhující, má erotický podtext, zcela jsem si představovala, že by se něco takového, co se odehrává v příběhu dělo i v mém světě. Zvláštní představa. Interpretace K. Janečkové byla skvělá, snažila se dramaticky vystihovat právě čtené, překvapila mne tím, že dokázala i čtené mužské postavy pozměnit hlasově tak, že to bylo velmi přirozené. Mohu jen říci, neváhejte a vyzkoušejte si tento žánr a pokud jej máte rádi, tedy neváhejte už ani minutku, budete velmi spokojeni a nebude vám líto ani centu, utraceného za tuto knihu. Tento titul si zaslouží Vaši pozornost ať již obsahem, tak i interpretací, která je opravdu velmi velmi dobrá.