Recenzie užívateľa Michal

Recenzia audioknihy Mé cesty do hlubin mozku

22.11.2020 Overený nákup

Rozhovor s člověkem z masa a kostí

Hodně příjemné čtení, vlastně poslouchání (p.Langmajer čte výborně, i když si myslím, že knihy rozhovorů by byly autentičtější, kdyby je namluvili skuteční protagonisté). Spousta zajímavostí z lékařství, nejen z tak tajemného oboru, jakým neurochirurgie a vůbec vědy zabývající se mozkem bezesporu jsou. A také o tom, že naše lékařská péče patří k nejlepším na světě, která se dostane všem stejně bez rozdílu. I díky takovým doktorům, jakým je MUDr. Beneš.

Hodnotenie audioknihy Strach

16.10.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Trhlina

29.06.2020 Overený nákup

Může se stát i ve vašem lese

Doposlouchal a dost dlouho podezřele dlouho sám sebe ujišťoval, je to jen knížka a dokonce i sám autor v jednom z rozhovorů přece prohlásil, že tomu nevěří. Ale proč zároveň dodal, no, pro jistotu ...

A jak jsem starý a v lese na horách se nikdy sám nebál, v neděli jsem do Beskyd neodjel, bylo tak nějak pošmourno a ta vybraná trasa je taky dost opuštěná, nakonec mám doma dost jiné práce ...

Doporučuji poslechnout skvěle udělanou audioknihu, interpretace na jedničku. Ale doporučuji nechat na podzim nebo zimu. V létě na pláži poslouchat horor není žádné hrdinství ;-)

Recenzia audioknihy Venuša zo zátoky

25.06.2020 Overený nákup

Za dobrou detektivkou není třeba jezdit na sever

Konečně jsem objevil zase dobré "naše" detektivky. Interpretace Martina Mňahončáka je geniální (lepší, než interpret starších dánovek), a tak jsem si užíval opět po delším čase nejen detektivku, ale i slovenštinu. Vůbec si nedovedu představit, že by ta banda detektivů vč. patologa mluvila jinak, než slovensky.

Človek si užije příběh, ale i "chlapský" humor :-) Rišo, Kuki, José, jen tak dál :-)

Recenzia audioknihy Ostrov Entry

28.04.2020 Overený nákup

2in1

Příběh o tvrdém životě na skotských Hebridách 19.století. O brutálním násilném vystěhovávání lidí za oceán. Nechce se až věřit, co se dělo v opěvované viktoriánské Británii. A detektivka ze současnosti k tomu. Taková ta kniha, kdy nechcete, aby skončila.

Hodnotenie audioknihy DNA

19.04.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Černá díra

10.04.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Lovec králíků

24.06.2019 Overený nákup