Recenzie užívateľa Lenka Tomášová

Audiomoľ Pisateľ - 1 z najčastejšie píšucich recenzentov

Hodnotenie audioknihy Quo vadis - Mistři slova

02.01.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Robinson Crusoe

04.11.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Hobit

04.11.2019 Overený nákup

Prostě Tolkien

Tato kniha je srdeční záležitostí připomínající mé dětství. Posloužila poslechu na mnoha cestách v autě s mým synem a je prostě nádherná. Jen interpret mě moc nebavil. Rozhodně doporučuji.

Recenzia audioknihy Kaštánek

04.11.2019 Overený nákup

Skvělá detektivka

Po dlouhé době skvělá detektivka, která vás drží v napětí do konce, překvapí vyústěním a zanechá dobrý pocit. Mě byla příjemná i interpretka. Rozhodně doporučuji k poslechu.

Recenzia audioknihy Nabarvené ptáče

04.11.2019 Overený nákup

Odporné

Jedna ze dvou knih, kterou jsem odmítla do poslouchat. Vršení zla ještě větším zlem, nejodpornější představy spisovatele o lidské podstatě a absolutní pominutí skutečnosti, že na světě je i světlo. Nedovedu si představit, s jakým srdcem a duší autor žije, ale jestli je tohle jeho vidění světa, žije v pekle. A to jsem s ním sdílet nechtěla.

Recenzia audioknihy Švábi

19.09.2019 Overený nákup

Skvělá knížka

Hynek Čermák jako Harry Hole je podle mě to nejlepší, co může česká audio scéna nabídnout v oblasti detektivek. Hynek Čermák je dokonalý a jediný Harry. Není to nejlepší knížka série, ale i přesto je skvělá.

Recenzia audioknihy Selfies

19.09.2019 Overený nákup

Stojí za poslech

Pokud máte rádi autora, rozhodně stojí za poslech. Pokud jste ještě nezačali a volíte mezi ostatními tituly ze série, je tahle kniha jedna ze slabších. Pro mě byla možná až moc překombinovaná a finále až skoro směšné, ale Igor Bareš je skvělý jako vždy a když už máte poslouchávanou sérii, není jiná volba:)

Recenzia audioknihy Nesmírný

03.09.2019 Overený nákup

Skvělá knížka

Moje první kniha tohoto autora. Moc se mi líbilo nejen vyskládání příběhu, vícero časových linií a pohledů, ale i spád. Rozhodně doporučuji. Vedla mě k poslechu všech jeho ostatních knih:)

Recenzia audioknihy Příběh služebnice

02.09.2019 Overený nákup

Prostě scifi

Krásný příběh, který ale možná v mnohém odráží neuvěřitelnost a přesto skutečnost povahy člověka. Jak snadné je vcítit se do role lepšího člověka a jak snadné je z jiných učinit otroky. Doporučuji

Recenzia audioknihy Frankenstein

02.09.2019 Overený nákup

Klasika

Klasické dílo jehož příběh každý zná. Pro mě to ale bylo poprvé a moc mě to potěšilo. Nádherně popsané pocity rodícího se člověka, nečlověka. Bytosti, které je navždy láska jiné bytosti odepřena. Doporučuji

Hodnotenie audioknihy Svitky z londýnského mostu

02.09.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Černé světlo

02.09.2019 Overený nákup

Průměrné

Knížka se mi líbila, ale jelikož se jedná již o třetí případ detektiva, strašně mě rozčiloval jeho pořád dokola popisovaný vzhled a jedinečnost některých rysů. Přišlo mi to, že je ho nějak moc. Ale jinak stojí za poslechnutí.

Recenzia audioknihy Ochráním tě

02.09.2019 Overený nákup

Slabší dílo skvělého autora

Pro mě byla tato knížka jednou z nejslabších mého oblíbeného autora. Nádherně sice popisuje vše kolem látek, ale dle mého názoru byl již od začátku zřejmý budoucí vývoj a hlavní zápletka, což u detektivek není úplně žádoucí.

Recenzia audioknihy Tiché roky

02.09.2019 Overený nákup

Nádherní knížka

Nádherní knížka vykreslující zcela jiné pohledy na jednu dobu. Děsivé, když si uvědomíte, že chování každého z nás je ovlivněno našimi příběhy, že za každým morousem, může být hluboký příběh.

Recenzia audioknihy Hotýlek

02.09.2019 Overený nákup

Krásná knížka

Podobně jako ostatní autorčiny knihy je vykreslen příběh rodiny skrze několik generací. Po poslechnutí mám vždycky pocit, že je život vlastně krátký. Než si uvědomíte, stanete se z dítěte maminkou, milenkou, manželkou, babičkou..Knížka se mi moc líbila, má lehčí téma než Hana a Tiché roky, ale přesto hluboká. Zároveň jsem si uvědomila, jak významné jsou naše rozhodnutí a jak moc můžou ovlivnit životy lidí kolem nás.

Hodnotenie audioknihy Sběratel kostí

22.08.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Povídky Šimka a Grossmanna 1

22.08.2019

Recenzia audioknihy Skleněný pokoj

22.08.2019 Overený nákup

Krásná knížka

Nádherně vykreslený příběh zrodu kusu české architektonické historie na pozadí klasického milostného dramatu manželství a hrůz 2. světové války. Úhel pohledu na dobu je sice velmi úzký, jisté zápletky málo uvěřitelné, ale rozhodně stojí za poslech.

Recenzia audioknihy Krvavé jahody

22.08.2019 Overený nákup

Nádherná knížka

Neuvěřitelný příběh. Nádherně namluvené slovo. Tajil se mi dech, co je člověk schopný udělat člověku, co je lidská bytost schopná přežít a co žena unese. Chtěla bych věřit a doufám, že se to nemůže znovu stát. Rozhodně doporučuji k poslechu.

Recenzia audioknihy Žízeň

06.07.2019 Overený nákup

tohle není Harry

Na tuto audio knihu jsem netrpělivě čekala vážně dlouho. Protože po poslechnutí policie, jsem se musela hodně přemlouvat, abych si ji nepřečetla v knižní podobě. Pro mě bylo obrovským zklamáním výměna interpreta. Ne, že by pan Matásek nebyl dobrý, ale ve světě mluveného slova je Harry Hole prostě Hynek Čermák. Bylo to, jako by to byl příběh úplně jiného hrdiny. A to celé knize ubíralo. Příběh dobrý, rozuzlení nastalo. Určitě stojí za poslech.

Recenzia audioknihy Alias Grace

05.06.2019 Overený nákup

Hezká knížka

Krásný příběh reálně popisující život mladé ženy té doby a velmi zápletka příběhu. Do poslední chvíle nevíte, co si o postavě Grace vlastně myslet. Určitě stojí za poslech.

Recenzia audioknihy Skála

05.06.2019 Overený nákup

Výborná detektivka

Jíří Dvořák je zde opět vynikající. Dodává celé trilogii jedinečnost. Nádherně popsané scenérie krajiny. Autor umí krásně propojit dvě časová období hrdinů, jejichž příběhy spolu zdánlivě nesouvisí. Doporučuji. Jedna z nejlepších detektivek, které jsem poslouchala.

Recenzia audioknihy Muž z ostrova Lewis

05.06.2019 Overený nákup

Skvělá knížka

Skvělá detektivka skvělé trilogie. Rozhodně doporučuji k poslechu. Jedno z nejlepších děl autora. Jiří Dvořák je dokonalý, dodává příběhu neskutečné charisma. Napínavé až do konce. Doporučuji.

Recenzia audioknihy Umrlčí cesta

20.08.2018 Overený nákup

skvělé téma

Jedna z lepších autorových knížek. Moc zajímavé téma celé detektivní zápletky, nádherně popsané scenérie a krajina místa. Připadala jsem si, že to vidím. Konec slabší, ale stojí za poslech.

Hodnotenie audioknihy Kritik

13.08.2018 Overený nákup