Recenzie užívateľa eva

Audiomoľ Influencer - autor najobľúbenejších recenzií

Recenzia audioknihy V tieni

03.01.2021 Overený nákup

Opět skvělý Dominik Dán

Už jsem zkrátka nedokázala odolat, je to moje první dánovka s novým interpretem Martinem Mňahončákem, zatím jsem poslouchala jen ukázky, stále mi chybí hlas pana Geišberka,ale Dominik Dán se nedá jen tak zavrhnout a stále srovnávat nemá smysl a banda vraždárská mi hodně chyběla. Takže další příběh ze začátku kariéry detektiva Richarda Krause,výborný, napínavý i když s předvídatelným koncem,ale nevadilo.Samé hvězdičky!

Hodnotenie audioknihy Smršť

16.12.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Mlha nad Shadow Sands

22.11.2020 Overený nákup

Robert Bryndza nezklamal.

Znám všechny knihy od tohoto autora,jsou napínavé, promyšlené do poslední čárky.Přiznavam, že se mi více líbily knihy s Erikou,ale i nové hlavní postavy,Kate s Tristanem,zaujmou svými osudy, které začínají v Kanibalu z Nine Elms.Jako vždy v podání Martina Stránského je poslech lahůdkou.

Hodnotenie audioknihy Pasažier 23

13.11.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Na smrť

08.11.2020 Overený nákup

Skvělý Karika.

Jozef Karika mně nepřestává udivovat rozmanitostí námětů pro své knihy, od mysteriózních až strašidelných románů, mafiánské ságy až po výborný dvoudílný román, který začíná ve 20. letech minulého století, pokračuje v době předválečné až po 2. světovou válku. Kniha je napínavá, perfektně načtena, doufám, že díl druhý se brzy objeví v nabídce audioknih.

Recenzia audioknihy Já, Poutník

30.10.2020 Overený nákup

29 hodin napětí

Vždy jsem považovala za Mistra politického a špionážního thrilleru pana Frederika Forsytha,ale pan Terry Hayes ukázal, že se mu vyrovná.Opravdu to pro mě bylo 29 hodin napětí, nedokázala jsem přestat poslouchat. Pan Stránský, jako vždy, perfektní, skvělá volba.

Recenzia audioknihy Pátá oběť

27.10.2020 Overený nákup

Naprosto skvělé.

Co říct, skvělé pokračování Čtvrté opice, napínavé, děsivé,psychopat Bishop, posedlý policista Parker,pan Baker opravdu umí a ten konec nekonec... doufám, že brzy uslyšíme pokračování Šesté dítě.Hlasy obou umělců zážitek umocňují.

Hodnotenie audioknihy Katarze

26.10.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Mucholapka

29.08.2020

Hodnotenie audioknihy Drasticky děsivý Dexter

31.07.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Když se kruh uzavřel

31.07.2020 Overený nákup

Veliké poděkování za skvělý poslech

Opravdu veliké poděkování všem, kteří mají tuto audioknihu na svědomí.Panu Kamilu Pešťakovi za krásnou knihu,Martinu Stránskému,jeho charismatický hlas posune každou knihu na příčku nejvyšší, skupině Crimson Fields/doufám, že je to správně, mám to z fb/za písničky.To je snad první audiokniha,kdy jsem byla zklamaná, že skončila.Priběh o českém klukovi, nadaném muzikantovi a horolezci, který se v divokých 90 letech zapletl s organizovaným zločinem a utíká ze země,aby přežil a který končí v současnosti.Opravdu stojí za poslech.

Recenzia audioknihy Posledný kojot

07.07.2020

Opět skvělý Bosch.

Harry, postavený mimo službu, poté co napadl svého nadřízeného, začne vyšetřovat vraždu své matky.Je to trauma které ho provází od dětství, trauma které ho poznamenalo na duši i na životě.Dobře se poslouchá,pan Gogál se posunul o několik příček nahoru, nebojím se říct, že na příčku nejvyšší, takže super!

Recenzia audioknihy Šlachta - Třicet let pod přísahou

24.06.2020 Overený nákup

To je tedy síla.

Kniha psaná formou rozhovoru mezi panem Klímou a plukovníkem Šlachtou je výborný nápad,na konkrétní otázky jasné odpovědi.Neměla jsem iluzi o našich činitelích, kteří jsou "čistější než křišťál",ale toto je síla.Doporučovala bych jako povinnou četbu všem budoucím voličům.

Recenzia audioknihy Prokletý ostrov

20.06.2020 Overený nákup

Mám brouka v hlavě.

Perfektně namluvená kniha, zajímavé prostředí psychiatrické kliniky, napínavý příběh,jen jsem se na konci ztratila a myslím, že mi bude dlouho trvat, než si to hlava přebere.Urcitě si pana Rímskeho poslechnu brzy ještě jednou.

Recenzia audioknihy Purpurové řeky

04.06.2020 Overený nákup

Opět skvělá francouzská detektivka.

Mám ráda francouzské detektivky, Purpurové řeky známé hlavně z filmového zpracování s oblíbeným hercem Jeanem Reno,jsou napínavé, propracované do nejmenšího detailu.Dvě hlavní postavy vyšetřovatelů, komisař Pierre Niemans a poručík Karim Abdouf,tak odlišné, vycházející každý z jiného prostředí a vyšetřující různé případy, poručík vloupání do školy a hanobení hrobu, komisař rituální vraždu se v průběhu pátrání spojí, aby našli vraha, který se mstí za zničený život své rodiny.Napínavé, dobře namluveno.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Osamělý mrtvý muž

30.05.2020 Overený nákup

Stará dobrá česká detektivka.

Na detektivkách pana Erbena jsem vyrůstala, kapitán Exner, švihák a lamač ženských srdcí nikdy nikoho nevyslýchal, jen si povídal a poslouchal.Kniha je plná humoru a myslím, že pobaví každého,kdo má rád české autory.Pan Stránský,jako vždy,byl skvělý vypravěč.

Recenzia audioknihy K2 - 8611 m

28.05.2020 Overený nákup

Stojí za poslech.

Velmi strhující příběh o lidském odhodlání, pokoře, vytrvalosti, přátelství a touze stát na druhé nejvyšší hoře světa.Vyborně namluvené,hudba a zvukové efekty jen podtrhují zážitek z poslechu.Opravdu obrovský obdiv k lidem jako je pan Rakoncaj.

Recenzia audioknihy Černý řád

24.05.2020 Overený nákup

Můj první Rollins.

Moje první knížka ze série Sigma Force, mám ráda příběhy kde se prolíná současnost s minulostí,v této je vše, napětí, záhada, tajemství, historie ,jen vědecká teorie mě nebavila,nic mi neříká.Velmi dobře namluveno, určitě se poohlédnu po další knize z této série.

Recenzia audioknihy Rudý kapitán

05.05.2020 Overený nákup

Skvělá dánovka.

Také to byl pro mě šok, dánovka v češtině,2 roky jsem měla dilema, koupit,nekoupit...Dánovky načtené panem Geišberkem jsou moje velká srdeční záležitost,ale i pan Stránský je skvělý . Rudého kapitána namluvil pan Vajda,ne Marian Geišberk jak někdo píše,je trochu ukřičený,ale také se dá poslouchat.No,nakonec spokojenost, skvělé i v češtině.

Recenzia audioknihy Jack Reacher: Jatka

04.05.2020 Overený nákup

Dobrá krimi.

Stále vybírám audioknihy podle interpreta a pan Vasil Fridrich je skvělý vypravěč, takže trefa.Jack Reacher, bývalý vojenský vyšetřovatel, nyní tulák na plný úvazek se připlete k velkému padělání peněz.Děj je napínavý, má spád, hudební předěly příjemné.Kdo má rád napětí s hromadou mrtvol bude spokojen.

Recenzia audioknihy Manželka mezi námi

24.04.2020 Overený nákup

Druhá paní Parrishova?

Mám ráda psychologické knihy, líbila se mi, ale je hodně podobná Poslední paní Parrishové, dvě ženy, na první pohled, charismatický bohatý muž,ale v soukromí despota a surovec.Chvíli jsem se ztrácela v ženských postavách.Dobře namluvená.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Čtvrtá opice

18.04.2020 Overený nákup

Super krimi.

Čtvrtou opici jsem nedávno četla, skvělá,trochu brutální, sympatické hlavní postavy, zkrátka lahůdka pro milovníky detektivek typu Chrise Cartera.Ani chvíli jsem neváhala, musela jsem si ji poslechnout, protože mi bylo jasné, že v podání Vasila Fridricha a Kajetána Písařovice to bude opravdu lahůdka.Doufám, že brzy namluví díl druhý Pátá oběť.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Žena mého života

17.04.2020 Overený nákup

Opět skvělý Tim Weaver.

Další napínavý, nápaditý příběh, který se tentokrát dotýká samotného Davida Rakera.Velmi dobře se poslouchá,nezaměnitelný hlas Igora Bareše v této sérii je skvělý.Kdo má rád případy Tima Weavera si ho určitě užije.

Recenzia audioknihy Poslední paní Parrishová

11.04.2020 Overený nákup

Skvělé psycho.

Další z knížek,kdy nic není tak jak to vypadá.Drama,kde mají hlavní roli tři postavy.Amber,podvodnice a zlatokopka, vypráví první část, Daphne,na první pohled křehká manželka, vypráví část druhou a třetí část vypráví obě dohromady.A pak manžel, bohatý psychopat.A boží mlýny melou... Napínavé, perfektní, skvěle namluvená kniha.

Recenzia audioknihy Mlčící pacientka

07.04.2020 Overený nákup

Pořádné překvapení.

Po pomalém začátku,kdy jsem byla dost otrávená,nastal zvrat a rozjel se skvělý psychologický thriller.Takže se nenechte odradit a poslouchejte, opravdu to stojí za to! Dobře namluvené, doporučuji.

Recenzia audioknihy Teritoria

27.03.2020 Overený nákup

Krimi tentokrát z Francie.

Olivier Norek není první kriminalista, který se dal na dráhu spisovatele.Volné pokračování knihy Code 93, mimochodem výborná krimi v podání Martina Stránského.Tentokrát je Victor Costa se svým týmem zatažen do války drogových bossů a chapadla chobotnice vedou až do nejvyšších míst na radnici 93.departmentu.Pan Martin Stránský je jako vždy skvělý.A máme zde dalšího neotřelého autora, který se nechává inspirovat skutečnými událostmi a určitě se milovníkům detektivek bude líbit.

Recenzia audioknihy Šikmý kostel

26.03.2020 Overený nákup

Krásná kniha

Musím se přidat k nadšeným recenzím.Skvělá prvotina Karin Lednické, která spolu s knihami Aleny Mornštajnové bude patřit ke knihám,ke kterým se budu vracet.A paní Vilma Cibulková zážitek z poslechu jen umocňuje.

Recenzia audioknihy Zlomené srdce

14.03.2020 Overený nákup

Opět skvělý Tim Weaver.

Pro mě druhá kniha s Davidem Rakerem.Opět napínavé, zamotané a překvapivé, perfektní přiběh, který vás od začátku chytí, protože víte, že nic nebude tak jak to vypadá.Žasnu nad fantasií spisovatele.A pan Bareš je vynikající, kniha mu opravdu sedne.Plný počet hvězdiček!!!

Recenzia audioknihy Ztracený

28.02.2020 Overený nákup

Můj první Tim Weaver.

Moje první setkání s Davidem Rakerem a určitě ne poslední, to vím jistě.Perfektni thriller, napínavý příběh od začátku do konce a nakonec si autor nechává prostor pro určitě překvapivé pokračování.Skvěle namluveno panem Barešem

Recenzia audioknihy Kříďák

23.02.2020 Overený nákup

Paráda...

Skvěle namluvená audiokniha panem Fridrichem.Tajemství, které se táhne jako černá nit celým příběhem, vyprávění dvanáctiletého chlapce a dospělého muže, prolínání součastnosti a minulosti.Napínavý příběh ve kterém nakonec všechny skládačky do sebe zapadnou.Skvělý závěr.

Recenzia audioknihy Stříbrná cesta

13.02.2020 Overený nákup

Jedna z nejhezčích audioknih.

Příběh o zoufalství otce, který hledá ztracenou dceru, o dívce, která touží po lásce,rodině a bezpečí,ale i o naději a novém životě.Skvěle namluvené a úžasný hudební doprovod.

Recenzia audioknihy Betónová blondína

11.02.2020 Overený nákup

Opět výborný Connelly.

Harry Bosch čelí obvinění, že zastřelil neozbrojeného brutálního vraha prostitutek.Poté co dostanete dopis o místě uložení další oběti,je u soudu napadán, že zabil nevinného.Začne pátrat po plagiatorovi vražd.Výborná detektika, napínavá s nečekaným koncem.Musim pochválit pana Gogála, hodně se zlepšil, oproti první knize,kterou přečetl na jeden nádech.Pěkný poslech.

Recenzia audioknihy 1793

07.02.2020 Overený nákup

Skvělé.

Výborná historická detektika, která nás zavede do Stokholmu 18 století.Značně rozdílná dvojice, mladý těžce nemocný právník a dráb, vysloužilý jednoruký voják se spojí po nálezu zohavené mrtvoly v pátrání po totožnosti mrtvého a jeho vraha.Sugestivní popis umocněný skvělou interpretací pana Bambase vám zvedne žaludek při líčení špíny a smradu v době,kdy lidský život nemá žádnou cenu.

Recenzia audioknihy Teorie vraždy

22.01.2020 Overený nákup

Theo Cray potřetí.

Opět charismatický sympaťák, opět pátrání po vrahovi,ale po každé je to jiné.Už mně ani nevadily jeho úvahy ve kterých jsem se ztrácela a kdo ne.Velmi překvapivý závěr, který dává tušit pokračování a bude zajímavé jak si autor poradí.

Recenzia audioknihy Hračkář

18.01.2020 Overený nákup

Theo Cray podruhé.

Sympaťák Theo se opět vydává hledat sériového vraha, tentokrát malých chlapců,o kterém opět nemá policie tušení.Theo,geniální a svérázný vědec s vlastními pravidly je příjemnou změnou jako hlavní hrdina.Dobře se poslouchá.

Recenzia audioknihy Šelma

13.01.2020 Overený nákup

Příjemná změna po severských detektivkách.

Šelmu jsem začala číst, ale vzdala jsem to, nemohla jsem se prokousat odbornými termíny,ale po pozitivních recenzích, jsem dala šanci audio a nelituji, perfektní kniha.Sympatický profesor,v běžném životě neohrabaný se pouští do pátrání po sériovém vrahovi, tím v čem je geniální.Jen závěr se mi nelíbil,litalo tam moc kulek... Dobře načteno,dala jsem plný počet hvězdiček.

Recenzia audioknihy Dům Páně

31.12.2019 Overený nákup

Pan Bumbálek si čtení užíval.

Nadčasová kniha, kterou by si měli poslechnout nejen zdravotníci,aby věděli, že v tom nejsou sami,ale i laici,aby pochopili čím prochází lékaři v nemocnicích, protože od 70 let se toho moc nezměnilo.Kniha je nejen o pacientech,ale hlavně o lékařích. Více než Roy mně zaujal Tlusťoch, ironický rezident se svými zákony, odlifrovat pacochy/padej co tu chceš/,napíglovat chorobopisy a další hlášky. Opravdu jsem se bavila,mám totiž za sebou 40 let v nemocnici i když realita opravdu k smíchu není. A pan Bumbálek,klobouk dolů,tolik postav ,různé intonace hlasu,opravdu si čtení užíval.Moc mě poslouchání bavilo.

Recenzia audioknihy Jáma

30.12.2019 Overený nákup

Povedená kniha s nádechem tajemna.

Napínavé poslouchání, jenom hodně připomíná Kinga, staré indiánské pohřebiště, jáma plná kostí a zlo.Sympatický učitel se vrací do rodného města,kde kdysi zmizela jeho malá sestřička a vrátila se jiná.A nyní se tam děje něco špatného, co ho přinutilo se po letech vrátit.Je to hodně napínavé, hororové,překvapivý konec a skvělé načtení panem Fridrichem.

Recenzia audioknihy Slepá mapa

22.12.2019 Overený nákup

Opět nezklamala.

Paní Morštajnová opět nezklamala.Patří mezi nejúspěšnější autorky součastnosti.Těžké osudy tří žen , babičky její dcery a vnučky,jejich rodin a historie od první světové války až po něžnou revoluci vás pohltí a přiměje k zamyšlení co všechno museli lidé přetrpět.Všechny autorčiny knihy jsou psány s lehkostí a to je opravdu veliký dar.Byla jsem hodně zklamaná paní Gajerovou, nelíbil se mi její přednes.Podle mně to nebyla dobrá volba.Za interpreta jen tři hvězdičky.

Recenzia audioknihy Černý led

16.12.2019 Overený nákup

Harry Bosch, díl druhý.

Černá ozvěna a nyní Černý led.Harry samotář, chytrý, neúplatný a neposlušný detektiv se připlete k vyšetřováni údajné sebevraždy poldy a najde souvislost se šířením nové drogy.Pátráni ho zavede až do Mexika.Je to napínavé poslouchání i když má pomalejší spád než Černá ozvěna.Pan Preiss se výborně poslouchá.

Recenzia audioknihy Zlomené duše

09.12.2019 Overený nákup

Docela hezké poslouchání.

Trochu napínavé,trochu romantické a trochu strašidelné.Stará internátní škola pro nezvladatelné a nechtěné dívky, čtyři kamarádky z nichž jedna bezestopy zmizí.O šedesát let později neúnavná reportérka Fiona, která se nemůže vyrovnat se smrtí své starší sestry.Nalez mrtvého těla ve staré studni nedaleko místa,kde bylo před dvaceti lety objeveno tělo její sestry na pozemku internátu ji žene k pátrání v temné historii internátu.Moc hezky namluveno.

Recenzia audioknihy Hadrový panák

06.12.2019 Overený nákup

Skvělý Martin Stránský.

Hodně vybírám knihy podle interpreta,pan Stránský opět nezklamal,jeho příjemný chraplák podtrhuje napínavý děj.Panák sešitý z šesti částí různých těl,seznam dalších obětí,detektiv Volf,vlk samotář a jeho jméno poslední v seznamu... Dobře vymyšlený příběh a překvapivý závěr.

Recenzia audioknihy Tiché roky

04.12.2019 Overený nákup

Skvělé poslouchání

Po Haně a Hotýlku mně nepřekvapilo, že Tiché roky jsou další skvělou audioknihou, která vás chytí a nepustí.Je výborně namluvená a i to přispělo k pohodě při poslechu.Super.

Recenzia audioknihy Trhlina

23.11.2019 Overený nákup

Paráda

Mysteriózní příběh s nádechem hororu, který se odehrává skoro za rohem,ve slovenském pohoří Tríbeč,kde se záhadným způsobem ztrácejí lidé.Je to pravda nebo fejk?Pan Boublík skvele zvládá češtinu,moc dobře se poslouchá.

Recenzia audioknihy Řbitov zviřátek

23.11.2019 Overený nákup

Král hororu

Knihu jsem četla kdysi dávno, ráda jsem si ji připomenula.Rodina lékaře v novém domově,rbitov zvířátek, staré indiánské pohřebiště a cesta která vede tak blízko.Laska k rodině a silné pouto přátelství.Perfektne namluvené,stihla jsem ji dvakrát.

Recenzia audioknihy Návrat do Valbone

19.11.2019 Overený nákup

nevím co jsem čekala.

Opravdu nevím co jsem čekala,příběh s dobrým koncem nebo mě nalákal exelentní Martin Stránský? Neposlouchám knihy,které se dotýkají skutečných lidí,nikdy bych nečetla Nabarvené ptáče ,snad jen dánovky,které miluji,ale ty jsou odlehčené úsměvnými momenty,charaktery vyšetřovatelů a zločin je potrestán.Toto je horor,doslov už jsem nedala,tekly mi slzy,fantasie pracuje i zvířata zabíjí,aby přežila.Tolik zničených lidí...ještě dlouho se mi to bude motat v hlavě.Ať každý uváží,jestli má sílu poslouchat.

Recenzia audioknihy Kaštánek

15.11.2019 Overený nákup

Kaštánek-vyprávění pro děti?

Opravdu poetický název Kaštánek by se hodil pro pohádku pro nejmenší,ale jen na první pohled.Je to mrazivá severská detektivka,tentokrát z Dánska,která vás chytí a donutí nepřestat poslouchat. Z počátku přednes pani Zuzany Kajnarové je mdlý až nudný,ale pak překvapivě graduje. Skvělá detektivka,díky.

Recenzia audioknihy Hra na lháře

06.11.2019 Overený nákup

lhaní jako zábava

Příběh vypráví Aisa,jedna ze čtyř kamarádek,které se seznamily na střední škole a vytvořily klan,oni proti všem.Jejich lhaní mělo jasná pravidla.Pouto kamarádství bylo tak silné,že společně provedly věc na kterou se snažily zapomenout,ale po 17 letech minulost udeří a to tak,že může ohrozit jejich karieru,soukromí a možná i svobodu a poruší zásadu,že nebudou lhát samy sobě. Je to napínavé poslouchání,někomu možná bude připadat zdlouhavé,ale mně se moc líbilo,nemohla jsem přestat poslouchat.Paní Tkačíková ma příjemný hlas a skvělou intonaci.Kdo má rád psychologické knihy bude určitě spokojený.

Recenzia audioknihy Hotýlek

29.10.2019 Overený nákup

krásný poslech

Hotýlek a Alena Mornštajnová,vyprávění,které vás vtáhne do děje,vyprávění o osudech lidí od narození až do smrti.O jejich láskách,touhách,nevěře,nenávisti i odpuštění,vyprávění v průběhu dějin od německé okupace až do sametové revoluce,smutné,ale takový je život.Pana Dulavu jsem slyšela poprvé,moc se mi líbil.Dávám 5 hvězdiček.

Hodnotenie audioknihy Mokrá ryba

09.10.2018

Hodnotenie audioknihy Policie

17.01.2018

Hodnotenie audioknihy Provazochodkyně

22.02.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Ostrov Entry

22.02.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Mucha

22.02.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Dívka, která spadla z nebe

22.02.2017 Overený nákup