Recenzie užívateľa uzenar

Hodnotenie audioknihy Muž jménem Ove

29.10.2017 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Všemi dary obdarovaná

14.06.2017 Overený nákup

Recenzia audioknihy Volání netvora

17.04.2017 Overený nákup

Strhující příběh

Příběh má poměrně temnou atmosféru, což dokresluje i hudební podkres skvělý hlas Jana Vondráčka. Ačkoliv jde o smutnou knížku, budete se u ní bavit, navíc je velmi krátká, takže jí poslechnete i za jedno odpoledne.

Recenzia audioknihy Praha NOIR

19.03.2017 Overený nákup

Jak na horské dráze

Audiokniha Praha NOIR mě velmi bavila kvůli své různorodosti a také množství interpretů, kteří ji namlouvali. Bohužel je dílo velmi nevyrovnané. Zatímco u některých povídek jsem téměř tajil dech a mrzelo mě, že nebyly delší, některé mi přišly hodně vynucené a bylo vidět, že autor neví jakou zápletku má k této tématice vymyslet. Jako celek je ale tato audioknížka super a vřele ji doporučuji :)

Recenzia audioknihy Playground

24.02.2017 Overený nákup

Příjemné překvapení

S knížkou Playground jsem váhal kvůli špatnému hodnocení v recenzích. Vesměs však šlo vždy o stejný důvod - není to žánr na který jsou čtenáři Keplera zvyklí. Ostatní knížky autora jsem nečetl/neposlouchal (určitě se na ně chystám), takže nemohu srovnávat, takže podám svůj nezaujatý názor. V příběhu je líčena láska matky ke svému synovi, pro jehož záchranu je schopná dojít až za hranici života do posmrtné říše. Ta je zde skvěle vylíčena jako čínský přístav s temnou atmosférou. Vadilo mi v něm ovšem pár věcí, kterými bych ale nechtěl spoilerovat těm, kteří knihu ještě nečetli. Knížka mě velmi bavila a dokončil za mě ve skoro rekordním čase. Těm kteří váhají bych určitě doporučil pořídit Playground jako Audioknihu, kde excelentní podání Terezy Bebarové posouvá knihu hodně nahoru.