Recenzie užívateľa Jaňulka

Recenzia audioknihy Pane Bůh, tady Anna

06.11.2019 Overený nákup

Nečekala jsem tak dobré spojení příběhu a zpěvu.

Interpret Aneta Langerová je skvělá.

Ž e je B. Hrzánová dobrá, jsem věděla vždy, ale celkové spojení S U P E R.

Recenzia audioknihy Malevil

10.12.2018 Overený nákup

Neuvěřitelná audiokniha, takovou jste ještě neslyšeli.

Tato audiokniha přesahuje vše, co kdy bylo o audioknihách řečeno a co jste kdy slyšeli. To není čtení, to je dramatizace. Je to úžasné, skvělé, nejlepší, úžasné. Interpreti - jedničky, je vidět, že to všichni namlouvali s chutí.Kdo knihu četl a líbila se mu, neprohloupí a bude se mu líbit. Kdo četl a "nezačetl se", kupte si také, nebudete litovat.

Recenzia audioknihy Čtyřlístek - Nová dobrodružství

10.12.2018 Overený nákup

Čtyřlístek nikdy nezklame.

Už jako maminka jsem kupovala synům časopis Čtyřlístek a oni tuto lásku k časopisu předali i svým synům. Protože jsem řidička a děti jsou při cestování nepokojné, koupila jsem již druhou audioknihu Čtyřlístku a vnoučata to milují. Přednes i hudební doprovod je na úrovni. Doporučuji.

Recenzia audioknihy Jak vycvičit draka

10.12.2018 Overený nákup

Bezvadné příběhy, něco jiného než filmy, ale skvělé. Uvažujeme o tom, že koupíme knihu.

Viděla jsem filmy - "Jak vycvičit draka I. ,II.", ale toto je něco jiného. Čekala jsem něco podobného, ale každá příhoda má něco do sebe.Poslouchala jsem s vnoučaty v autě a cesta nám krásně ubíhala. Interpret velice dobrý, celkově zábavná audiokniha. Doporučuji i dospělým :-). Poslouchalo se velice dobře.

Recenzia audioknihy Mráz

30.06.2018 Overený nákup

Mráz? Bude ti zima i v létě.

Mrazivé, neskutečné, strhující. Nelze se odpoutat. Poslouchala jsem při úklidu papírů v kanceláři, při archivaci, ale chvílemi jsem jenom seděla, stála a poslouchala bez dechu. Nachystejte si klid a volno, aby vás nikdo nerušil u poslechu, jinak budete vraždit také.

Recenzia audioknihy Zmizelá / Gone Girl

30.06.2018 Overený nákup

Skoro horor :-)

Neuvěřitelné, úžasné, skvělé. Doporučuji k poslechu, jedinečné. Interpretace skvělá, příběh nemá chybu.

Určitě si chci něco přečíst od tohoto autora, doposud jsem nic od něj neměla. Poslouchám knihy vždy v autě při delší jízdě,ale tentokrát jsem to nevydržela a poslouchala i doma. :-)

Recenzia audioknihy Dívka ve vlaku

30.06.2018 Overený nákup

Ve vlaku a do vlaku!

Netušila jsem, co kupuji, ale byla jsem nadšená. Doporučuji na poslech, cesta do Chorvatska uběhla stejně rychle jako příběh. A to rozuzlení!!! Neuvěřitelné. Trochu se mi pletly hlasy, ale jinak OK. Chtěla jsem si knihu i přečíst, ale tu jsem nějak nedala, film jsem neviděla, nechci si kazit svou představu o hrdinkách.

Recenzia audioknihy Mach a Šebestová

30.06.2018 Overený nákup

Myah a Šebestová jako živí.

Když jsem to kupovala, nemyslela jsem si, že to bude vnoučata bavit i bez obrazu, ale mýlila jsem se. Poslouchali bez dechu a tolikrát po sobě, že už jsem chtěla CD vyhodit z okna, ale vydržela jsem. Na zabavení skvělá věc, když je musí chvíli udržet v klidu.

Recenzia audioknihy Maxipes Fík jde do světa

30.06.2018 Overený nákup

Skvělé. Interpret bezvadný, hudba úžasná.

Skvělé,vnoučata už to znají nazpaměť, ale to jim nebrání,aby to poslouchala znovu a znovu. Vidím to před očima, ani nemusí být televize :-). Maxipes nezklamal, vrátila jsem se do mládí, kdy jsem se dívala se svými syny na pohádky.