Recenzie užívateľa Lada

Audiomoľ Pisateľ - 1 z najčastejšie píšucich recenzentov

Hodnotenie audioknihy Na konci října

07.04.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Terapeutka

30.03.2021 Overený nákup

Recenzia audioknihy Pustina

14.03.2021 Overený nákup

Po první knize trochu rozpaky

Po přečtení Stříbrné cesty jsem byla nadšená. Pustina na mě ale působila zvláště. Konec byl překvapivý,ale kniha se tak nějak táhla. Atmosféra ale byla vykreslená velmi dobře. Interpreti skvělí.

Recenzia audioknihy Touha

05.03.2021 Overený nákup

Mrazivé chvíle

Příběh jsem začala poslouchat při večerní mlhavé cestě tmavými uličkami města...

Takže to byl o to víc horor. Dobře hudebně podbarvené. Velmi působivé.

Petr Šmíd velmi dobře interpretoval.

Recenzia audioknihy Stříbrná cesta

05.03.2021 Overený nákup

Dva interpreti - dobrá volba

Předně mě velmi mile překvapili dva interpreti. Dva interpreti a vlastně dva děje, které se na konci propojí. Pan Vondráček se poslouchá krásně, je skvělý jak při četbě, tak v divadle. Jitka Ježková byla také vynikající. Její hlas je příjemný. Příběh byl velmi napínavý, ponurý, chladný sever k tomu. Moc se mi kniha líbila, nešlo přestat poslouchat.

Recenzia audioknihy Ochráním tě

05.03.2021 Overený nákup

Skvělá interpretace

Knihy Petera Maye mám ráda. Tato kniha se mi vcelku líbila. Možná ale, že interpretace byla zajímavější než příběh sám. Velmi mě zaujal ovšem opět popis krajiny. V tom je autor vždy skvělý.

Recenzia audioknihy Kroky vraha

05.03.2021 Overený nákup

Fajn detektivka

Dlouho jsem okolo spisovatelky Michaely Klevisové a jejích knih pouze "kroužila". Až konečně došlo na tuto detektivku. Příběh mě hned "vtáhl", velmi poutavě napsáno. Těším se na další knihy a jsem ráda, že jsou i zde na audiolibrix. Interpretku neznám, příjemně mě překvapila.

Recenzia audioknihy Šachové figurky

21.01.2021 Overený nákup

Skvělá trilogie

Třetí díl trilogie Petera Maye byl opět vynikající. Příběh mě naprosto pohltil a těšila jsem se nedočkavě na pokračování. Krásně vykreslená krajina, charaktery postav, napětí... První dva díly jsem četla a trochu s obavami jsem se pustila do poslechu, zda to bude ono... A bylo to skvělé což je velká zásluha Jiřího Dvořáka.

Recenzia audioknihy Ti druzí

17.01.2021 Overený nákup

Napětí

Autorka mě držela v napětí od první do poslední stránky a nenechala mě ani na chvilku vydechnout. Příběh jsem přeposlouchala za velmi krátký čas, zvědavá, jak vše dopadne. Jiří Dvořák knihu velmi dobře interpretoval.

Recenzia audioknihy My proti vám

12.01.2021 Overený nákup

Interpret - skvělý

Pavel Soukup byl skvělý. Jak v prvním díle, tak i zde bohužel, příběh mě, stejně jako Medvědín, moc nechytl. Myslela jsem, že z první knihy budu lépe "připravena". Nestalo se. Doposlouchala jsem, ale nějak vše šlo okolo mě.

Recenzia audioknihy Medvědín

02.01.2021 Overený nákup

Dobrá

Kniha se mi neposlouchala lehce. Dějová linka hokeje mě moc nezaujala, ale příběh dívek velmi. Backman mě jinak baví, jeho styl psaní, popis osob, myšlenkových pochodů, charakterů. Nechci z příběhu nic prozrazovat, sama nemám ráda, když se něco před čtením dozvím dopředu... Takže jen: závěr se opravdu povedl. Interpretace skvělá.

Recenzia audioknihy Zelená míle

19.12.2020 Overený nákup

Kniha i film 👍

Doposud jsem znala pouze filmové zpracování tohoto příběhu. Film je skvělý. Nyní jsem byla velmi zvědavá na knihu. A musím se opakovat, kniha je skvělá. Ač jsem znala děj, příběh mě naprosto pohltil a před očima se mi propojil s filmem. Krásný zážitek. Měla jsem trochu strach z interpreta, pana Beneše, protože ve filmu nadaboval Toma Hankse Vladimír Dlouhý. Po prvních větách se ale moje obavy rozplynuly. Tleskám a děkuji.

Recenzia audioknihy Než jsme byly tvoje

19.12.2020 Overený nákup

Jména...

Příběh byl zajímavý a děsivý v tom, že byl napsaný podle skutečné události. Měla jsem jen trochu problém orientovat se ve jménech. Interpretka příběhu byla skvělá.

Recenzia audioknihy Kamenná opice

25.11.2020 Overený nákup

Skvělá kniha

Další díl ze série (poslouchám chronologicky). Opět velmi napínavý příběh. Příběh, který sice nebyl zasazený do Číny, jako série Čínské thrillery Petera Maye, ale "Číny" se dotýká (nechci prozrazovat víc, nemám ráda, když se něco prozradí před samotnou četbou, poslechem)a to ho velmi ozvláštnilo. Skvělé. A opět musím pochválit pana Vondráčka za skvělý přednes. Přes všechna tato plus si od dalšího dílu musím dát pauzu, poslouchat vše téměř za sebou už je trochu příliš.

Recenzia audioknihy Tanečník

07.11.2020 Overený nákup

Skvělá kniha

Skvělé. Skvělé a skvělé. Pokud bude celá série taková, moc se těším na další pokračování. A závěr? Závěr příběhu byl velkým a nečekaným zvratem. Poslouchala jsem snad s pusou dokořán. A to i díky panu Vondráčkovi. Umí. A samozřejmě i v divadle.

Recenzia audioknihy Prázdné křeslo

07.11.2020 Overený nákup

Napětí

Opět nádherně napínavý příběh, který se krásně poslouchá od začátku až do konce. Jeffery Deaver prostě umí. A pan Vondráček jako interpret je opět skvělý 👍

Recenzia audioknihy Katarze

18.10.2020 Overený nákup

Velmi dobrá kniha

Yrsa opět nezklamala. Kniha se poslouchala jedním dechem, či lépe, oběma ušima. Příběh měl spád od začátku do konce. Docela originální mi zde přišlo téma šikany. Klára Cibulková skvělá.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Černá díra

13.10.2020 Overený nákup

Velmi dobrá detektivka

Další kniha Yrsy Sigurðardóttir opět nezklamala. Temný příběh začínající v minulosti... A opět překvapivý závěr. Už se těším na další. Klára Cibulková je jako interpretka skvělá.

Recenzia audioknihy Muž jménem Ove

13.10.2020 Overený nákup

Ove mě pohltil

Skvělý příběh, skvělá interpretace. Nemohla jsem se odtrhnout. Zábavné i smutné. Bručoun Ove... Postupně jsem se dozvídala jeho osud a měnil se mi pohled na něj. Bylo smutné se s ním rozloučit. Nyní je pro mě Ovem pan Vlasák.

Recenzia audioknihy Na okraji propasti

13.10.2020 Overený nákup

Neodrazuji

Od Bernarda Miniera jsem četla všechny knihy, které u nás vyšly. Tato byla trošku zklamáním. Ani interpret mi moc nesedl. Přes to jsem doposlouchala a úplně nezatracuji.

Recenzia audioknihy Sběratel kostí

13.10.2020 Overený nákup

Pan Vondráček top!

Příběh znám z filmového zpracování a přes to jsem si ho velmi ráda poslechla. Částečně i kvůli tomu, že interpretace byla svěřena panu Vondráčkovi. A je skvělý! Kniha je daleko lepší. Ostatně, velmi často tomu tak bývá.

Recenzia audioknihy Šikmý kostel

13.10.2020 Overený nákup

Doporučuji!!!

Knihu jsem začala poslouchat na doporučení. Moc jsem tomu nedávala. Tohle téma mě nebude bavit... Opravdu snad po první poslechnuté větě jsem začala měnit názor. Po první kapitole jsem se už nemohla odtrhnout. Těšila jsem se na další pokračování. Na další osudy lidí v příběhu. Interpretace Vilmy Cibulkové je naprosto skvělá. Tleskám. Byl to skutečný zážitek.

Recenzia audioknihy Zlodějka knih

13.10.2020 Overený nákup

Úžasná interpretace

U této knihy oceňuji hlavně interpretaci Vilmy Cibulkové. Poslouchat ji byl skvělý zážitek. Příběh jako takový byl zajímavý, ale Smrt mi tam nějak neseděla.

Recenzia audioknihy DNA

22.09.2020 Overený nákup

Skvělý příběh

Výborně napsaný příběh, plný napětí, který posluchače nenechá oddechnout. Překvapivý závěr! Kniha se mi velmi líbila, těším se na další díl. Paní Cibulkové, interpretce, tleskám.

Recenzia audioknihy Úzkosti a jejich lidé

12.09.2020 Overený nákup

Tleskám

Moje první kniha od Fredrika Backmana. Naprosté překvapení. Skvěle napsaná kniha, kdy jsem se bavila od začátku až do konce. Při čtení jsem se smála, zamýšlela, smutnila... Příběh mě naprosto pohltil. "Humor je poslední obranná linie duše". Souhlasím s autorem. Velmi se těším na další Backmanovy knihy a Úzkosti si brzy pustím znovu. Pan Brousek ještě dojem z knihy umocnil. Jeho přednes je naprosto dokonalý. Děkuji.