Recenzie užívateľa Petra

Recenzia audioknihy Vražda potřebuje reklamu

21.03.2021 Overený nákup

skvělá Dorothy

kdo má rád Agathu Christie, ať rozhodně sáhne po této audioknize. Já mám načtenou snad všechnu D.L. Sayers, takže jsem ráda, že konečně vyšel nějaký titul i jako audiokniha. Lord Petr je velice chytrý vyšetřovatel, nic mu nezůstane skryto a každého padoucha odhalí. Krásná detektivka bez potoků krve a uřezaných hlav. Otakar Brousek je skvělá volba, k tomuto typu příběhů se parádně hodí.

Recenzia audioknihy Ústav

21.03.2021 Overený nákup

Ústav, to je fajn :-)

Jsem začínající kingovec, takže autora postupně objevuji. S tématem knihy jsem si nebyla před koupí jistá, většinou mi vadí témata, kde se ubližuje dětem. Ale tady jsem to zvládla a všechno dobře dopadlo. I když chvilkami na mě docela hrůzostrašné. Martin Preiss podle mého názoru už patří mezi špičku, jeho jméno je zárukou skvělé interpretace.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Honba za meteorem

21.03.2021 Overený nákup

Verneovka

Stará dobrá rozhlasová hra. Ta, které jsem poslouchala po sobotním obědě. Dramatizace, tak jak má být. Obsazení se moc povedlo, prostě rozhodně doporučuji k poslechu.

Recenzia audioknihy Liška

21.03.2021 Overený nákup

Liška

k Lišce jsem přistupovala s mírnou obavou, protože za nejlepší knihu od Forsytha považuji Šakala. Byla jsem příjemně překvapena, dobře postavená zápletka. Otakar Brousek patří již do mého top seznamu interpretů, takže velká spokojenost. Celkové slušná audiokniha, rozhodně stojí za poslech

Hodnotenie audioknihy Mayday

05.03.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Poslední představení v L.

05.03.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Konec dobrý, všechno dobré

05.03.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Ženitba

05.03.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Viděla jsem vraždu

05.03.2021 Overený nákup

Recenzia audioknihy Mluvící balík

30.01.2021 Overený nákup

návrat k Durrellovi

Návrat do dětství - tuhle knížku jsem v dětství milovala. Takže jsem zakoupila bez zaváhání. Petr Vaněk byl pro mě audio neznámou veličinou a musím říct, že mě velmi mile překvapil. Povedlo se mi hezky si zahrát s hlasem a vtisknout postavám odlišné hlasy. Za sebe velmi doporučuji k poslechu :-)

Recenzia audioknihy Mlha nad Shadow Sands

30.01.2021 Overený nákup

Druhý případ Kate

Druhý případ Kate - hodně jsem se těšila. Dějově za mě malinko slabší než první díl, ale pořád dobré! Martin Stránský nezklamal, profesionál jako vždy a krásně se poslouchá. Rozhodně se budu těšit na další díl

Recenzia audioknihy Plavý kůň

30.01.2021 Overený nákup

klasika Agatha

Klasická Agatha...i když bez slečny Marplové a detektiva Poirota. Jako milovníka ACH mě nezklamalo (knihu znám), Jeništa fajn, knihu dokáže sám "utáhnout". Za mě dobrý průměr, oddychovka :-)

Recenzia audioknihy Jak se daří, pane Králík?

28.11.2020 Overený nákup

Poslechem rozhodně neprohloupíte

Je škoda, že tahle pohádka není příliš známá veřejnosti. Tuhle prostě musíte slyšet. Je to koncert - Postránecký, Bohdalová, Cupák, Hrušínský, Dvořák....prostě pro děti hezká pohádka se zvířátky a dospělý si s radostí poslechne také. Pohádka je z roku 1982, já jí poslouchala jako nedělní pohádku po obědě :-) A musím říct, miluju jí do dnes. Rozhodně neprohloupíte, když tohle koupíte.

Recenzia audioknihy Studie v šarlatové

28.11.2020 Overený nákup

Moc pěkná dramatizace, milovníkům Sherlocka Holmese vřele doporučuji.

A. C. Doyla mám moc ráda a tuhle dramatizaci znám již z poslechu v Českém rozhlase. Takže jsem byla moc ráda, že jsem si ji mohla koupit. Vím, že při prvním poslechu jsem se bála, aby pánové Kaiser a Lábus neudělali ze Sherlocka parodii. Ale opak je pravdou. Moc povedené, milovníkům Sherlocka Holmese vřele doporučuji.

Recenzia audioknihy Muži ve zbrani

09.07.2020 Overený nákup

Tak jsem Pratchettovec

Moje první setkání s Pratchettem. Bránila jsem se dlouho, ale tahle audiokniha mě chytila. Zadražil je naprosto skvělý!!! Všem moc doporučuji. A já jdu na další zeměplochu :-)

Hodnotenie audioknihy Osamělý mrtvý muž

09.07.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy O Rumcajsovi, Mance a Cipískovi

10.05.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Kanibal z Nine Elms

15.01.2020 Overený nákup

Kanibal z Nine Elms

Můj první Bryndza, nic jsem od něj nečetla ani neposlouchala. Toto je první díl nové série, v hlavní roli bývalá policistka Kate Marshallová. Pro mě příjemné překvapení, zajímavá zápletka. A Martina Stránského nemá cenu nijak komentovat, skvělý jako vždy.

Hodnotenie audioknihy Oběť 2117

15.01.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Komisař Mejzlík zasahuje

15.01.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Černý led

15.01.2020 Overený nákup

Černý led - Harry č. 2

druhý případ s Harrym Boschem. Martin Preiss se vypracovává mezi hlasovou audiošpičku, moc hezky se poslouchá. Příběhově mě zaujalo méně než první díl. Ale to rozhodně neznamená, že je to špatný příběh :-)

Hodnotenie audioknihy Mitfordské vraždy

17.12.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Na zabití

23.10.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Den pro Šakala

06.10.2019 Overený nákup