Recenzie užívateľa vk

Hodnotenie audioknihy Tak to dělá Virgin

05.03.2021 Overený nákup

Recenzia audioknihy Překupník na darknetu

18.01.2021 Overený nákup

Napínavé

Výborně napsané - dva paralelní příběhy z pohledu Rosse Ulbrichta a z pohledu agenta FBI. Napínavý příběh o vzestupu a pádu Silk road a příběh mladého studenta, kterého úspěch svého startupu zcela pohltil.

Recenzia audioknihy Elon Musk

07.01.2021 Overený nákup

Skvělý

Jako fanoušek technoligií jsem od toho moc nečekal, ale překvapilo mnoho nových informací zasazených do souvislostí. končí v 2014, tak se snad dočkáme pokračování.

Recenzia audioknihy Zámek

13.12.2020 Overený nákup

Skvělé zpracování

Klasické nadčasové dílo Franze Kafky. Zpracování audioknihy je vynikající - téměř jako rozhlasová hra. Hlasy známých herců, patřičně roztřesené a v emocích, které ke knize patří.

Recenzia audioknihy Mé cesty do hlubin mozku

25.11.2020 Overený nákup

Líbivé vyprávnění ze života vyjímečného člověka.

Líbivé vyprávnění ze života vyjímečně úspěšného člověka. Trochu veselých historek, trochu filosofování, trochu vychloubání, trochu medicíny, hodně vzpomínek na doby minulé, trochu politiky - náhled pod pokličku, nejde nijak do hloubky. Kniha je forma milého rozhovoru, který obdivuje pana profesora jako lékaře a člověka. Jiří Langmajer je skvělý vypravěč, ale hlas pana profesora bych uvítal vyspělejší-starší a důveryhodnější než hlas toho "floutka". Celkově přijemný a nenáročný poslech, který pohladí na uši i duši.

Recenzia audioknihy S Bohem v Rusku

17.11.2020 Overený nákup

Silný příběh

Kniha je silný lidský příběh mladého Američana, které se držel svého kněžského snu a ideálů, které ho přivedli do neštěstí ruských věznic v období 1940-1955. Hrůzné vyprávění z těchto 15ti vězeňských let zabírá většinu knihy a jde o skvělý popis vězení, gulagů, ale i vztahů mezi vězni a tvrdých nárazů na komunistické autority tehdejšího SSSR. Kniha je skvěle namluvena! Lekce dějin 20. století.

Recenzia audioknihy Total Recall

05.10.2020

Překvapení roku. To není příběh svalovce bez mozku - to je jedna z nejlepších motivační knih ever.

Neskutečně poutavé vyprávění od dětství v poválečném Rakousku po úspěchy ve sportu, podnikání, filmu a politice. Ten člověk vystoupal za svůj život na tolik vrcholů, tolik úspěchů i pádů, že by to vydalo na víc knih. I přes svůj rozsah je kniha příjemně stručné, nezabíhá do detailů, ale přesto dokáže každou kapitolu svého života barvitě popsat a zasadit do kontextu doby i společenských událostí. Bravo!

Recenzia audioknihy Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le

05.10.2020

Za rádoby šokujícím názvem se skrývá docela užitečná kniha

Nečekejte složité manažerské poučky, spíše takové rady dobrých kamarádů, kteří to s vámi myslí dobře. Hezky a přehledně poskládané, aby se snadno zapamatovalo a mohli jste rovnou zařadit do svého života. Kniha je dobře odlehčena pár vtipy, pop-kulturními odkazy a příbehy ze života. Opravdu dobře se poslouchá.

Produktivita Praktická Spokojnosť v živote

Recenzia audioknihy Vychováváme děti a rosteme s nimi

05.10.2020 Overený nákup

Nezbytná kniha pro každého rodiče

Na pár příkladech je vysvětleno, jak proniknout do dětského světa. Kniha otevře oči rodičům, kteří se nebojí změnit zaběhnuté schémata výchovy, která znají od svých rodičů a prarodičů. Kniha je srozumitelná s mnoha praktickými příklady důsledků různých typů chování a komunikace rodičů vůči dětem a naopak. Četl jsem před lety a rád si připomněl znovu jako audioknihu.

Spokojnosť v živote Deti & Výchova

Recenzia audioknihy Proč spíme

05.10.2020 Overený nákup

Povinná četba pro všechny - zdravotní pojišťovna by měla rozdávat zdarma

Skvěle napsané a vysvětlené. Opravdu pochopíte "proč a jak spát" a nejspíše vám změní svůj život k lepšímu, stejně jako mně. Občas příliš odborné, ale při tom pořád srozumitelné a dobře zapamatovatelné. V druhé polovině už docela zdlouhavé a příliš detailní při vysvětlování anomálií/nemocí.

Produktivita Praktická Spokojnosť v živote

Recenzia audioknihy Atomové návyky

05.10.2020 Overený nákup

Má to hlavu a patu - spoustu užitečných tipů, které dávají smysl

Dobrý typy na oraganizaci všedního i profesního života. Malé zlepšení, které jsou dobře vysvětleny, spusta příkladů a nechybí ani občasný vtip. Poutavě napsaně, výtečně namluvené - dobře se poslouhá a snadno se zapamatuje. Doporučuji.

Produktivita Time management Myslenie Praktická Spokojnosť v živote