Recenzie užívateľa Ivet

Audiomoľ Influencer - autor najobľúbenejších recenzií

Recenzia audioknihy Pustina

03.02.2021 Overený nákup

Příjemný poslech

To, co autorka umí nejlépe se u Pustiny potvrdilo - navození atmosféry, která je mrazivá, tajuplná a temná... Čtenář má pocit, že ve Švédsku je i s hlavní hrdinkou... Přesto ale musím konstatovat, že autorčina předchozí kniha byla lepší...

Recenzia audioknihy Já, Poutník

03.11.2020 Overený nákup

Úžasný poslech

Abych řekla pravdu téma této knihy není vůbec můj šálek kávy a koupila jsem jí jen díky kladným recenzím, ale musím říct že toho vůbec nelituji. Bravurní obsáhlý děj, vše do podrobnosti promyšleno, vše do sebe zapadá, ani jedno hluché či nudné místo. Kniha Vám nedá oddechu dokud ji nedoposloucháte a potom po poslední minutě najednou cítíte hrozné prázdno, protože příběh skončil. Nesmím zapomenout na skvělou interpretaci, která knize dodala ten správný šmrnc.

Hodnotenie audioknihy Purpurové řeky

30.10.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Ti druzí

30.10.2020 Overený nákup

Autorka mne opět dokázala příjemně překvapit

Opět skvělá kniha od mé oblíbené autorky. Příběh mne okamžitě vtáhnul do svého víru a nepustil až do poslední stránky. Úplně na začátku jsem se moc neorientovala v postavách, ale nakonec se ukázalo, že všechno je propojené více, než jsem si původně myslela. Knize dodala kouzlo i skvělá interpretace.

Recenzia audioknihy Kanibal z Nine Elms

30.10.2020 Overený nákup

Mrazivé a napínavé

Skutečně zajímavý Thriller se vším všudy. Jako audioknihu od pana Martina Stránského to dostalo ještě větší napětí. Některé pasáže mě bavily více, některé méně... a takový konec jsem opět nečekala. Co se týče Kate, zatím mi moc nesedí, ale uvidíme v dalších dílech. Její život je každopádně opět dost zajímavý.

Recenzia audioknihy Sestra

30.10.2020 Overený nákup

Skvělá, napínavá, tajemná

Kniha se mi velmi líbila. Téma je originální a posluchač dlouho neví, co se stalo. Autorka nám tajemství hlavních postav odkrývá velmi pomalu a rafinovaně, takže o překvapení není nouze. Příběh se nám mění před očima a má mnoho zvratů. Interpretace na jedničku.

Recenzia audioknihy Skrytá těla

30.10.2020 Overený nákup

Za mě dobrý

Jde o zdařilé pokračování, ale velmi mi tu chyběl onen psychotický nádech a zvrácenost hlavního hrdiny. Při čtení prvního dílu mi chvílemi bylo opravdu úzko. Tady bohužel ne...

Nicméně skutečnost, že vás autorka donutí sympatizovat s hlavním hrdinou - zvráceným vrahem - je opravu děsivá, alespoň tedy pro mne...

Recenzia audioknihy Temný vzorec

30.10.2020 Overený nákup

Zklamání

Po Šelmě a Hračkářovi jsem se těšila na další knihu tohoto autora, ale bohužel mě hodně zklamala a ani jsem jí nedoposlouchala. V celé knize byly asi 2 napínavé kapitoly, jinak šlo jen o spoustu zbytečných a nudných úvah. Ale pokud se někomu líbila kniha Teorie vraždy možná bude nadšený neb je to v podobném duchu. Mě to utvrdilo v tom, že si od Andrew Mayne už žádnou knihu nekoupím.

Recenzia audioknihy Zelená míle

09.10.2020 Overený nákup

Nejlepší kniha od Kinga

Tak tato kniha mě opravdu dostala. Je nádherně napsaná a skvěle načtená. Velice silný a smutný příběh. Byl to úžasný poslech se vším co k tomu patří. Příběh Johna Coffeyho mi přirostl k srdci a vždycky mne to dostane. Postava Johna je mi blízká, stejně tak Paul, který to vypráví. Vynikající! A nezapomenutelný zážitek!

Recenzia audioknihy Pasažier 23

06.10.2020 Overený nákup

Nic pro mě

Sebasiana Fitzeka mám moc ráda, ale téma této knihy mi vůbec nesedělo. Nemám ráda, když se píše o zneužívaní malých dětí. Ale i tak byla skvěle napsaná a propracovaná, stejně jako všechny jeho díla, které jsem si měla možnost poslechnout. Určitě mě to neodradí a už se těším na další jeho knihu, která se objevila v nabídce "Izolovaný".

Recenzia audioknihy Katarze

21.09.2020 Overený nákup

Šikana

Kniha se mi líbila hlavně proto, že se její téma věnovalo šikaně, která je bohužel stále aktuální. Proto je dobré na ní upozornit třeba i prostřednictvím této knihy. Interpretace i doprovodná hudba neměla chybu.

Recenzia audioknihy Mlčící pacientka

13.09.2020 Overený nákup

Za mě super

Mlčící pacientka za kterou se psychoterapeut Theo vydá a snaží se jí pomoci, začíná tím být úplně posedlý a věří, že manžela nezabila. Neměla přece k tomu žádný důvod. Postupně Theo šťourá do případu a zjišťuje kdo byl vlastně vrah. Je tady několik kandidátů. Závěr knihy byl hodně překvapiví . Interpretace neměla chybu.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Prokletý ostrov

07.09.2020 Overený nákup

Nenadchla

Bohužel mě kniha ani trochu nezaujala, nedokázala jsem se do ní zaposlouchat a v necelé polovině jsem to vzdala. Možná by byla zajímavější, kdyby jí načetl někdo jiný, ale ten hlas Pavla Rímského mi strašně vadil. Nechci nikoho odradit, ale za mě prostě děs.

Recenzia audioknihy Kaktus

07.09.2020 Overený nákup

Příjemný poslach

Kaktus rozhodně doporučuji jako příjemnou oddechovou knihu, která ovšem čtenáře nezklame a zlepší náladu. Co se týče rodinných vztahů, které formovaly život hlavní hrdinky, není to nic, čemu by se nedalo uvěřit. Interpretace neměla chybu.

Recenzia audioknihy Ať se rozhodneš jakkoli

07.09.2020 Overený nákup

Ale jo

I když to není zrovna téma, které mám ráda, kniha se mi líbila a díky skvělé interpretaci se i dobře poslouchala. Zajímavý příběh o nebezpečí které na nás číhá na internetu a dokáže ovládnout náš život.

Recenzia audioknihy Poslední paní Parrishová

07.09.2020 Overený nákup

Spokojenost

Tuto tématiku mám ráda, sice se trošku podobala knize Za zavřenými dveřmi, ale to mi vůbec nevadilo. Pohled ze strany Amber i Daphne mě opravdu bavil a dodalo to knize šťávu. Jediný co bych vytkla je konec knížky, který je až neuvěřitelný a zbytečný, bez něho by byl příběh více reálný. Interpretace na jedničku.

Recenzia audioknihy Zlomené duše

05.09.2020 Overený nákup

Úžasný poslech

Kniha se mi moc líbila. Mám ráda příběhy s trochou duchařiny. Krásný, napínavý ale i smutný příběh, který vede k zamyšlení. Interpretace tomu všemu dodala ten správný šmrnc.

Recenzia audioknihy Hra na lháře

19.08.2020 Overený nákup

Další skvělá kniha Ruth Ware

Jako všechny knihy od Ruth i tahle se mi moc líbila. První polovina knihy je trochu rozvláčná, ale rozhodně ne nudná. Autorka nám informace dávkuje v tempu akorát přesně tak, aby to nebylo příliš brzy, příliš pozdě. Odhalení v půlce knihy je dle mého názoru správné, zvláště když příběh potom nabere na obrátkách.

Recenzia audioknihy Balíček

17.08.2020 Overený nákup

Další super kniha od Fitzeka

Za mě další super kniha od Sebastiana Fitzeka. Nevíme, co si máme myslet, čemu máme věřit. Během poslechu desetkrát změníme názor a ani když už víme, jak to nakonec bylo, tak si nejsme jistí, jestli autor ještě na poslední chvíli nepřijde s nějakým zvratem. Interpretace opět skvělá.

Recenzia audioknihy Terapia

17.08.2020 Overený nákup

Napětí

Knihu jsem původně koupit nechtěla neb mě vadilo, že je načtená ve slovenštině, ale neudělala jsem chybu. Už v prologu mě autor vtáhl do napínavého děje. Velice působivé téma a podle mě i skvěle napsané. Interpretace neměla chybu.

Recenzia audioknihy Nezvestná

17.08.2020 Overený nákup

Skvělý poslech

Kniha je skvěle napsaná a obě dějové linky (z doby před necelými třiceti lety a ze současnosti) stejně zajímavé. Navíc rozuzlení toho, co se tenkrát přesně stalo, je ojedinělé, neotřelé a dokonale nečekané. Interpretace na jedničku.

Recenzia audioknihy Až tady nebudu

17.08.2020 Overený nákup

Skvělé

Kniha se mi moc líbila. Pokud autorce odpustíte nereálný námět vidět do budoucnosti a přijmete to jako fakt, čeká vás neuvěřitelně silný příběh plný překvapivých momentů a zvratů.

Ještě dlouho po přečtení mi v hlavě kolovalo plno otázek.... Jak moc s námi naši nejbližší mohou manipulovat a proč jim to vlastně dovolíme???

Hodnotenie audioknihy Milé dítě

23.07.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Zmizení Sáry Lindertové

02.07.2020 Overený nákup

Napínavý poslech

Po celou dobu poslechu jsem byla příjemně napjatá, občas mi přeběhl mráz po zádech. Sára jednoho dne zmizí v pražském metru za velmi zvláštních okolností. Začíná po ní pátrat policie, ale i její dvojče Klaudie. Začíná se odkrývat dlouhý řetězec nevyřešených případů, který sahá hluboko do minulosti a který nadále ohrožuje i osoby, pátrající po Sáře. Nikdo však netuší, co je horší, jestli když se lidé ztratí, nebo když se vrátí?

Recenzia audioknihy Motiv X

29.06.2020 Overený nákup

Zase skvělé

Musím říci, že autorovy knihy obsahují vše a jsou až děsivě dobré! Fabian Risk je dle mého určitě lepší než HH od Nesba protože není až tak nesmrtelný! Kniha Motiv X mě zatím asi ze všech bavila od autora nejvíc a už se moc těším na rozuzlení v dalším románu.

Recenzia audioknihy Cizinec

27.06.2020 Overený nákup

Nuda, nuda, nuda

Bohužel jsem si při koupi této knihy nevšimla, že jde o stejného autora, který napsal Nenech to být a knihu jsem koupila. Ani jednu z nich jsem nedokázala odposlouchat do konce. Doufám, že už takovou chybu příště neudělám. Mám v knihovně dvě zbytečné knihy.

Recenzia audioknihy Bez naděje

24.06.2020 Overený nákup

Dalo se

Kniha se mi celkem líbila, ale až od druhé poloviny. Začátek byl hodně táhlý a pro mě nezajímaví. Od druhé poloviny nabrala kniha spád a vše se začalo postupně odkrývat. Kdyby autorka vynechala zdlouhavé a zbytečné popisování touhy a sexu a přidala víc zápletky, určitě bych se nenudila ani chviličku.

Recenzia audioknihy Pravda, nebo lež

21.06.2020 Overený nákup

Napínavé od začátku až do konce

Zase jedna z knih od které jsem se nedokázala odtrhnout. Celou dobu poslechu mě autorka držela v napětí. Závěr knihy je hodně překvapivý a každý si musí dělat obrázek o tom co se vlastně stalo sám. Knize dodávala napětí i skvělá interpretace.

Recenzia audioknihy Černooká

01.06.2020 Overený nákup

Zajímavý poslech

Tak autenticky popisované pocity hlavní hrdinky bojující s depresí a halucinacemi, klobouk dolů, pokud se nejedná o vlastní zkušenosti. První polovina knihy byla taková vleklá, ta druhá však nabrala na obrátkách a už to jelo. Jeden zvrat za druhým. Černooká dostala ve druhé polovině knihy větší prostor, ukázala se nám tak schizofrenní osobnost Viktorie, poznali jsme ji z obou stran. Občas mi běhal až mráz po zádech. Skvělá interpretace dodala knize tu správnou atmosféru.

Recenzia audioknihy Nevítaný host

28.05.2020 Overený nákup

Další skvělý poslech

Shari Lapena mě ani tentokrát nezklamala. Je to úžasný, napínavý příběh plný zvratů a napětí. Autorka umí skvěle zamotat hlavu a já byla hodně překvapená, když došlo k rozuzlení případu. Interpretace skvělá, jako u všech autorčiných knih.

Recenzia audioknihy Nenech to být

26.05.2020 Overený nákup

Zklamání

Tato kniha mě hodně zklamala. Zkoušela jsem jí dát 3x šanci, ale bohužel mě příběh ani na chvíli nedokázal vtáhnout do děje. Není to prostě můj šálek kávy. Vím že se k této knize už nevrátím.

Recenzia audioknihy Jeden z nás

26.05.2020 Overený nákup

Nejlepší

Tato kniha mě nadchla. Prostředí sousedské komunity na předměstí, kde každý zná každého, sledují se přes zahradu nebo za záclonou, každý něco ví a sám něco skrývá, autorce neuvěřitelně sedne. Byla to jízda od začátku do konce. Měla jsem čtyřikrát téměř jistotu ohledně pachatele a nebyl to ani jeden :-)

Interpretace na jedničku.

Recenzia audioknihy Hana

25.05.2020 Overený nákup

Alena Mornštajnová nezklamala

Tuto knihu jsem si koupila jen díky vysokému hodnocení i když nepatří k mému vyhledávanému žánru a nezklamala mě. Je to zajímavý příběh o židech a jejich utrpení během druhé světové války a vlastně i po ní. Smyslem knihy je přiblížit světu, jak pobyt v koncentračním táboře zničil naděje, sny a životy lidí. Knize dodala kouzlo i skvělá interpretace.

Recenzia audioknihy Žena mého života

16.05.2020 Overený nákup

Úžasný poslech

Tato kniha mě opravdu dostala. Má v sobě vše co mám ráda. Je plná napětí a zvratů. Autor mi chvílemi zamotal hlavu a já nevěděla co je pravda a co lež. Interpretace se skvěle k příběhu hodila, hlas pana Bareše dodal knize tu správnou tajemnou atmosféru. Za mě jedna z nejlepších knih ke které se zase vrátím.

Recenzia audioknihy Petr a Lucie

24.03.2020 Overený nákup

Zamilovaný příběh

Smutný příběh Petra a Lucie, kteří se do sebe zamilovali v těžké válečné době. Závěr knihy se mi moc nelíbil, ale vzhledem k tomu, že je kniha z období válečné se dal očekávat. Interpretace dodala knize skvělou atmosféru.

Recenzia audioknihy Fáma

24.03.2020 Overený nákup

Ach ty drby

Do této knihy jsem se zaposlouchala hned od první věty i díky skvělé interpretaci, která neměla chybu. Příjemný a napínavý poslech mě uchvátil a během chvilky jsem byla vtažena do děje a zapojila jsem se do honu na ''čarodějnici''

Příběh je věrohodně vykreslený to jak se drby pomalu ale jistě šíří, jak lidé reagují a jak to vše graduje.

Závěr knihy byl hodně nečekaný, prostě mě autorka dostala, byla jsem vedle, jak ta jedle :-)

Recenzia audioknihy Dokonalá manželka

19.03.2020 Overený nákup

Šlo to

Zajímavá kniha ve které je zamíchána i umělá inteligence. Příběh mě bavil i když mi chvilku trvalo než jsem se v ní zorientovala. Téma bylo zajímavé, ale postrádala jsem napětí, které od thrilleru očekávám.

Recenzia audioknihy Jáma

08.03.2020 Overený nákup

Skvělá, napínavá, tajemná

Jak už bylo psáno kniha se hodně podobá Řbitovu zvířátek, ale i když mám Stephana Kinga moc ráda musím říct, že mě Jáma bavila o trošku víc. Nebyla tam část, která by mě nudila. Kniha je napínavá a tajemná od začátku až do konce. Závěr byl pro mě hodně překvapivý a nečekaný. Úžasnou atmosféru dodala knize i skvělá interpretace.

Recenzia audioknihy Sněžný měsíc

02.03.2020 Overený nákup

Příjemný poslech

Autorka umí skvěle popsat okolní krajinu a i díky tomu se kniha dobře poslouchala. Začátek knihy je věnován hodně popisu přírody v Beskydech a venkovského života. Žádné větší napětí a překvapivé rozuzlení nečekejte a to mě trošku zklamalo. Interpretace byla skvělá a kniha se díky tomu nezdála nudná i když napětí postrádá.

Recenzia audioknihy Černá díra

01.03.2020 Overený nákup

Autorka opět nezklamala

Opět úžasně napsaná kniha. Stejně, jako DNA byl poslech napínavý od začátku až do konce. Závěr byl hodně překvapivý, tohle jsem nečekala. Improvizace neměla chybu. Vše na jedničku, těším se na další knihu stejné autorky.

Recenzia audioknihy DNA

28.02.2020

Mrazivé a napínavé

Jde o hodně mrazivý příběh s napínavým dějem až do úplného konce. Skvělá kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Jako vraha jsem tipovala jinou osobu, takže byl pro mě závěr knihy hodně překvapivý. Hned kupuji další knihu stejné autorky a doufám, že mě nezklame. Interpretace na jedničku.

Recenzia audioknihy Osvícení

24.02.2020 Overený nákup

Stephen je borec

Stephen King je úžasný a opět dostal plný počet bodů. Kdo by si myslel, že je námět knihy ohraný, mohu vás ujistit, že zpracování je na pozoruhodné úrovni. Kniha vás ovládne tak, jako byste byli vtaženi do samotného hotelu Overlook. Úžasně načteno, Petr Jeništa je profík.

Recenzia audioknihy Stříbrná cesta

22.02.2020

Úžasný poslech

Celý příběh je nadupaný temnou a tísnivou atmosférou. Kniha mě úplně pohltila, váhala jsem mezi dvěma pachateli vrah či únosce nebo obojí? Pokud nemáte chuť na nějaký krvák, ale chcete čtivou a napínavou knihu, tak tohle je ta správná volba. Interpretace bez chybičky.

Recenzia audioknihy Matky to chtěj taky

29.11.2019 Overený nákup

Pohodový poslech

Příběh o ženě, která ve středním věku získá odvahu najít svoji lásku navzdory všemu. Pro někoho to může být dost přehnané, ale určitě nemůžu říct, jak bych se zachovala v její situaci já. Příběh který se pomalu stupňuje a nakonec vyvrcholí v nečekaný závěr. Miluji úniky z reality a určitě to nebyla moje poslední kniha od této autorky. Určitě knihu doporučuji. Interpretace skvělá, kniha se moc hezky poslouchala.

Recenzia audioknihy Promrhané dny

27.11.2019

Líbí

Další skvělá kniha od Tomáše Kosačíka je tu. Mám moc ráda tyto motivační knihy, ovšem některé jsou tak složitě a nepochopitelně napsané. Člověka nastartovala na nový životní styl, být pozitivní a snít a především žít své sny, jelikož limity jsou pouze v naší hlavě. Stát si za svými názory a být občas tak trošku sobec. Jsou zde skvěle vybrané životní principy, které člověku pomůžou udělat si život šťastnější.zas tolik nepřidá. Ale tahle kniha je jasná, stručná, výstižná.

Recenzia audioknihy Někdo cizí v domě

21.11.2019 Overený nákup

Příjemný poslech

Přibližně na stejné úrovni jako Manželé od vedle zajímavé, celkem napínavé čtení. Moc se mi líbilo, jak si autorka se čtenářem zahrávala, psala knihu tak, aby si člověk myslel to, co autorka chtěla, aby si myslel, ale pravda byla nakonec vlastně trošku jinde. Přesto má román svoje kouzlo a zajímavé detaily, pro které může být zajímavé nějakou tu chvilku odpočinku tomuto čtení věnovat. Určitě přečtu i další knihu této autorky.

Recenzia audioknihy Kaštánek

18.11.2019 Overený nákup

Víckrát už ne

Kniha se mi líbila i když na můj vkus v ní bylo moc zbytečného násilí, nebo spíš to bylo zbytečně dopodrobna popsáno. Jinak kniha měla promyšlené zápletky při kterých Vás mrazilo v zádech a ten děs při pomyšlení nad samotnou situací ...

Kaštánka jsem četla na podzim, když jsou kaštany a postavičky z nich vidět na každém rohu a vždy jsem si vzpomněla na tuto knihu, která v mě zůstane asi na hodně dlouho. Interpretace neměla chybu.

Recenzia audioknihy Krvavé svatební šaty

18.11.2019 Overený nákup

Zajimavé

Výborně napsaný psychothriller, při kterém jsem se opravdu nenudila. Hlavní hrdinka mi úplně k srdci nepřirostla, ale i tak jsem byla velice zvědavá, jak celý tento její život dopadne. Konec byl takový rychlý a trošku nereálný. Ale i tak se mi kniha moc líbila, hlavně díky skvělé interpretaci.

Recenzia audioknihy Kříďák

18.11.2019 Overený nákup

Končeně zase skvělá kniha

Musím říct, že tato kniha mě mile překvapila. Je napínavá od začátku až do konce. Kříďák mi hodně připomněl knihu TO od Stephena Kinga. Hlavně ze začátku byla podobnost veliká, ale proč ne. Děj je příjemně zamotaný a ještě příjemněji se rozmotává, s každou kapitolou jsem byla čím dál tím víc zmatená kdo za vším stojí a zároveň mě poslech bavil víc a víc. Těším se na další knihu autorky C. J. Tudor.

Recenzia audioknihy Konec hlídky

14.08.2019 Overený nákup

King je borec

Všechny tři díly této série byly úžasné, ale nejvíc se mi líbil Pan Mercedes. Přednes byl jako vždy skvělý. Těším se na další knihy od tohoto skvělého autora.

Hodnotenie audioknihy Sběratel motýlů

23.07.2019

Recenzia audioknihy Májové růže

23.07.2019 Overený nákup

Velké zklamání

Nevím čím to je ale tato kniha mi přišla strašně nezáživná, nudná. Moc jsem se na ní těšila neb se mi první kniha od autorky líbila. Pořád jsem poslouchala a čekala na to napětí nebo alespoň zajímavý příběh, ale byla to jedna velká záplava zbytečných a nudných vět. Nerada píši negativní recenze, ale u této knihy to jinak nejde.

Recenzia audioknihy Ta přede mnou

10.07.2019 Overený nákup

Pohodovka

Kniha hned od začátku nabere slušné tempo, je napínavá, ale to tempo se nestupňuje a ani napětí nijak zvlášť negraduje. I přesto se mi moc líbila je to takový pohodový poslech. Určitě si koupím i další knihy od tohoto autora.

Recenzia audioknihy Dáma, která měla ráda čisté záchodky

25.06.2019

Oddechovka

Tato kniha se hezky poslouchá je to taková oddechovka. Je skvěle načtena a hlavně jde o zajímavý příběh, který má hodně nečekaný závěr. Škoda jen že je tak krátká.

Recenzia audioknihy Eleanor se má vážně skvěle

05.06.2019

Úžasná kniha

Tento příběh mě opravdu dostal. Ze začátku jsem si říkala, co je to ta Eleanor za divného človíčka, ale nakonec mě dostala a od knihy jsem se nedokázala odtrhnout. Úžasně napsáno, poslouchala jsem jí s pláčem i smíchem :-)

Interpretace nemá chybu, pro mě další z nej knih.

Recenzia audioknihy Clona

27.05.2019 Overený nákup

Bjork

Hned, jak jsem zjistila, že vyšla další kniha od Samuela Bjorka, musela jsem jí mít. Miluji styl jakým autor píše. I když mě tato kniha malinko zklamala, těším se na další díl s Miou a Holgerem. Interpretace skvělá

Recenzia audioknihy Přiveď mě zpátky

18.05.2019 Overený nákup

B.A.Paris opět nezklamala

Kniha se úžasně poslouchala, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Byla napínavá od začátku až do konce. Už se těším na další knihu od stejné spisovatelky.

Recenzia audioknihy Text

16.05.2019 Overený nákup

Text

Kniha se mi líbila, ale bude patřit k těm ke kterým už se asi nevrátím. Je to taková hluboká sonda do jedné mysli a zkaženého života člověka, co zkazil život dalším... no prostě nic veselého. Příběh nabídne několik zvratů a vcelku logický konec.

Recenzia audioknihy Dokonalé stopy 

09.05.2019 Overený nákup

Napínavé od začátku až do konce

Kniha mě bavila od prvního do posledního písmena. Trošku mě vadila krutost pachatele, ale to k tomu asi patří. Luc i Ava mi byli sympatičtí a těším se na vývoj jejich postav. Interpretace skvělá.

Recenzia audioknihy Řbitov zviřátek

13.04.2019 Overený nákup

Opět skvělý King

Knihu jsem poslechla na dva zátahy. Je skvělá a napínavá od začátku až do konce. Závěr byl opět takový divný stejně, jako u knihy To, ale to vůbec nevadí.

Už se těším se na dalšího Kinga.

Interpretace perfektní.

Recenzia audioknihy Lazar

11.04.2019

Napínavé od začátku až do konce

Opět skvělý příběh, který jsem poslechla jedním dechem. Mistrně napsané, strhující, nutí poslouchat dál a dál. Přesto si od těchto knih ráda na čas odpočinu - moc temnoty a brutality, ale to se od Keplerovic dua dalo čekat.

Recenzia audioknihy Věř mi

28.03.2019 Overený nákup

Napínavá od začátku až do konce

Kniha se mi moc líbila, byla napínavá a plná zvratů, nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Konec knihy byl takový zvláštní, rychlý, nereálný...

Interpretace skvělá není co bych vytkla.

Recenzia audioknihy Právo nálezce

08.03.2019 Overený nákup

Nejlepšíííííí.......

Úžasná, nejlepší, famózní a napínavá kniha. Moc se mi líbila a už se nemůžu dočkat třetího dílu. Interpretace neměla chybu. Právo nálezce se mi líbilo víc než Pan Mercedes.

Recenzia audioknihy TO

04.03.2019

Ach ten závěr :(

Moje třetí Kingova kniha a opět jsem si to užila, styl autorova psaní je naprosto brilantní. Některé pasáže byly nudnější, ale velké plus měly "hlubší myšlenky", které autor do textu zasadil, a ve kterých vykresluje rozdíly v myšlení mezi dítětem a dospělým. Bohužel mě strašně zklamal závěr knihy, přišlo mi, že už to chtěl mít autor rychle za sebou a tak to nějak splácal.

Interpretace neměla chybu, klobouk dolů.

Recenzia audioknihy Pan Mercedes

20.02.2019

Skvělý poslech

Tato kniha je první kterou jsem od Kinga četla - slyšela a musím říct, že mě dostal. Vždy jsem se mu ani nevím proč vyhýbala, ale ted se na něj zaměřím, umí skvěle popsat vše co se odehrává v lidské hlavě je prostě jednička. Kniha je skvěle načtená a není nic co by se jí dalo vytknout.

Recenzia audioknihy Tatérka

12.02.2019 Overený nákup

Fakt síla

Začátek knihy byl takový, možná i trošku nudný, ale druhá polovina už začal být zajímavá a hodně napínavá.

Musím uznat, že jsem netušila kdo za tím vším je. A bylo to pro mě překvapení. Knihu řadím k oblíbeným a rozhodně doporučím dál.

Franka i Marni jsem si oblíbila a jestli bude nějaké pokračování, určitě si jej nenechám ujít.

Recenzia audioknihy Promlčení

09.02.2019 Overený nákup

Ušlo to

Kniha se mi četla dobře, příběh byl zajímavý a líbilo se mi prolínání minulosti a současnosti. Je příjemné si po severských detektivkách přečíst i nějaký příběh, který je vám bližší prostředím.

Recenzia audioknihy Výjimeční lidé

09.02.2019

Čekala jsem víc

Říkala jsem si, můj oblíbený Peter May, to bude sázka na jistotu... Leč ouha, po celou dobu čtení jsem se nemohla zbavit myšlenky, že i on podlehl dobovému trendu "když to nese Danu Brownovi, tak proč by mně nemohlo". Je to druhá kniha, kterou jsem od tohoto autora nedokázala do poslouchat až do konce.

Recenzia audioknihy Kritik

09.02.2019

Čekala jsem víc

Tato kniha mě hodně zklamala. Je skvěle načtená, jako všechny autorovy knihy, ale příběh mi přišel zbytečně zdlouhavý a nudný. Připadalo mi, že se v knize nic neděje a tak jsem jí odložila a myslím, že už se k ní nevrátím.

Recenzia audioknihy Čtvrtá oběť

09.02.2019

Napínavé

Skvěle načtená, jako všechny knihy od autora, které jsem slyšela. Příběh byl zajímavý a u poslechu jsem se vůbec nenudila. Závěr byl hodně napínavý a s poslechem tohoto autora budu rozhodně pokračovat.

Recenzia audioknihy Umrlčí cesta

09.02.2019

Příjemný poslech

Konečně kniha ve které se zdlouhavě nepopisuje pitvání lidí. Je skvěle načtená a přišla mi napínavá od začátku až do konce. Od tohoto autora jsem slyšela spoustu knih, některé mi přišly zbytečně zdlouhavé a nudné a asi dvě jsem nedokázala dočíst, ale tahle mě přesvědčila o tom, že nad autorem nezlomím hůl a poslechnu si další.

Recenzia audioknihy Někdo blízký

24.01.2019 Overený nákup

Čekala jsem víc

Tuto knihu jsem si koupila neb mě hodně zaujal její název, ale čekala jsem od ní asi moc. Interpretace byla skvělá, příběh nic moc. Hodně mi vadily ty komentáře myslím, že byly úplně zbytečné. Přišlo mi to, jako by knihu napsal nějaký začátečník. Taková zvláštní pohádka.

Recenzia audioknihy Trhlina

18.12.2018

Hodně napínavé

Od této knihy jsem moc nečekala, ale nakonec jsem byla příjemně překvapená. Byla napínavá od začátku až do konce. Přemysl Boublík má příjemný, nerušivý hlas a tak nemůžu nic vytknout. Určitě se k této knize zase někdy vrátím.

Recenzia audioknihy Želary - Jozova Hanule

24.10.2018

Úchvatné

Jde o krásný a dojemný příběh, vyprávění o nelehkém životě v chudé vesnici. Vůbec nemám ráda filmy ani knihy, které jsou o válce a o tom, jaká to byla tenkrát těžká doba, ale tato kniha mě opravdu dostala a všem jí doporučuji.

Recenzia audioknihy Manželka mezi námi

22.10.2018

Jedna z nej

Tato kniha mě opravdu dostala. Na začátku jsem si myslela, že mě ničím nepřekvapí, ale nakonec nabrala takový spád, že jsem se od ní nemohla odtrhnou. Střídání přítomnosti a minulosti bylo vždy tak přirozené, že jsem se v knize neztrácela a udržela mě v napětí až do konce. Určitě všem doporučuji.

Recenzia audioknihy Alias Grace

13.10.2018 Overený nákup

Nevím

Ze začátku se mi kniha záda trošku nudná a utahaná, ale postupně se dej začal rozjíždět až jsem se od ní nemohla odtrhnout. Knihu jsem si koupila hlavně proto, že miluji hlas a přednes Lucie Pernetové, která opět nezklamala.

Recenzia audioknihy Za zavřenými dveřmi

11.10.2018

Napínavé

Úžasně napsaná i načtená kniha, která mě zaujala hned od začátku. Dlouho jsem jí odkládala, protože jsem si myslela, že půjde o klasický příběh ženy, kterou týrá a bije její manžel, ale jak se ukázalo šlo v ní o trošku něco jiného. Koupí této knihy určitě neuděláte chybu.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Sběratel

11.10.2018

Děsivé

Tato kniha začínala tak nenápadně, ale potom se děj začal rozvíjet a chvílemi byl hodně napínavý. Zajímavé na to bylo, co se vlastně honilo sběrateli v hlavě a jak si vše co prožil v hlavě obrátil tak, jak potřeboval. Konec, jakým kniha skončila jsem vůbec nečekala ten mě hodně překvapil.

Recenzia audioknihy Dalajlamova kočka

11.10.2018

Odpočinkový poslech

Tato kniha se tak strašně dobře poslouchala a bylo v ní spoustu věcí k zamyšlení. Přednes paní Jirešové byl kouzelný. Sice jsem spíše na jiné žánry, ale i tak musím říct, že jsem byla při poslechu mile překvapena.

Recenzia audioknihy Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

11.10.2018

Vtipné

Po přečtení této knihy, která mě mile překvapila jsem se zašla na Ladislava Ziburu kouknout do kina na jednu z jeho přednášek a bylo to super. Umí vtipně vyprávět příběhy ze svých cest a to co zažil je někdy až neuvěřitelné.

Recenzia audioknihy Až moc blízko

20.09.2018

Moc mě nezaujala

Když jsem tuto knihu začala poslouchat hodně mě zaujala, ale postupně mě začala nudit a kdyby nebyla tak skvěle načtená určitě bych poslech vzdala. Jak už tady někdo psal hodí se spíše do ženských románů než mezi thrillery. Je moc dlouhá a napětí skoro žádné.

Recenzia audioknihy Přítelkyně

06.09.2018 Overený nákup

Žádná nuda

Docela zajímavá kniha. Podle předchozích recenzí jsem se trošku bála, že to bude nuda, ale opak byl pravdou. Kniha mě bavila i když byl příběh málo uvěřitelný. Prostě taková napínavá pohádka. Interpretace nebyla stoprocentní, ale dalo se to poslouchat.

Recenzia audioknihy Dítě ohně

01.09.2018

Nakonec se to dalo

Na knize mně hodně vadilo neustále popisování okolni krajiny a vlastně všeho snad stokrát, pořád dokola. Jak je krásný dům a krásný chlapec a krásná krajina a zahrada no prostě to bylo přehnané, kdyby toho nebylo, mohla být kniha o polovinu kratší. Potom se dej začal rozjíždět a nakonec se z toho stal celkem napínavý příběh. Interpretace byla skvělá. Závěr knihy byl takový divný, nevěruhodný.

Recenzia audioknihy Exorcista - Souboj s ďáblem

31.08.2018 Overený nákup

Zklamání

Od této knihy jsem čekala více, ale vůbec mě nezaujala. Možná se k ní ještě někdy vrátím neb jsem jí neslyšela celou, ale myslím si, že ne. Přišla mi celkem nudná a hlavně mě strašně štval ten vyšetřovatel, který se pořád jen omlouval. Nechci odradit ostatní, ale pro mě nuda.

Recenzia audioknihy Musím to vědět

29.08.2018

Super poslech

Zase jedna super kniha od které se dá jen těžko odtrhnout. Skvěle načtený a napínavý příběh od začátku až do konce. Tohle téma nemám zrovna ráda a knihu jsem začala poslouchat, protože jsem neměla nic jiného, ale určitě nelituji a všem poslech doporučuji.

Recenzia audioknihy Ostré předměty

16.08.2018

Ale jo

Kniha se hodně dobře poslouchala, Lenka Krobotová načtení zvládla skvěle, nemůžu říct, že bych se nudila. Hodně napínavá zápletka a konec jsem vůbec nečekala, fakt hustý a taky smutný. Slyšela jsem od Gillian Flynn dvě knihy a pokud by byla další zase koupím.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Jedlová samota

13.08.2018 Overený nákup

Napínavé od začátku až do konce

Tato kniha byla napínavá od začátku až do konce, odposlouchanou jsem jí měla na jeden zátah a fakt síla. Interpreti byli všichni úžasní. Příběh byl hodně smutný o to víc, když se v knize objevují malé děti, ale bohužel se i tyto případy stávaly a kniha je psána podle zkutečné události.

Recenzia audioknihy Zmizela v mlze

11.08.2018 Overený nákup

Ušla

Tohle je třetí kniha, kterou jsem od spisovatelky slyšela a zdála se mi nejslabší, ale ani tak nemůžu říct, že byla špatná. I když jsem do poslední chvíle netušila, kdo byl vrah, chybělo mi tam napětí.

Recenzia audioknihy V pasti lží

07.06.2018 Overený nákup

Super, super, super

Další kniha, které mě dostala tak, že jsem se od ní nedokázala odtrhnout. Příběh byl napínavý od začátku až do úplného konce. Úžasná kniha, napínavá a hlavně perfektně načtená Evou Novotnou. Byl to zážitek, všem tuto knihu doporučuji a těším se na další takové :-)

Recenzia audioknihy Jak si správně přát

31.05.2018

kniha plná nadějí

Tato kniha se mi docela líbila a poslechla jsem si jí 2x. Po přečtení jsem si začala všímat všeho co se kolem mě děje, snažila jsem se dodržovat vše co se v knize píše a cítila jsem se dobře. Dokonce se mi i pár věcí splnilo ( asi náhoda ), ale měla jsem z toho radost. Bohužel mi to dlouho nevydrželo, vždy mě něco rozhodí a vrátím se do starých kolejí :-(

Recenzia audioknihy Až mi zítra budeš chybět

13.04.2018

Zvláštní

Tato kniha mě moc nezaujala. Nevím, proč se v každé detektivce někdo cpe prášky nebo je to alkoholik. Kniha je taková zmatená a moc se mi nelíbil způsob, jakým byla načtená. Chvílemi je napínavá a zajímavá, ale určitě už si jí znovu neposlechnu.

Recenzia audioknihy Ostrov šedých mnichů

13.04.2018 Overený nákup

Opět skvělá kniha

Opět skvělá kniha, která je zajímavá od začátku až do konce. Závěr mě hodně překvapil a do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrah. Skvěle načtená kniha, kterou všem doporučuji a těším se na další podobné.

Recenzia audioknihy Ledové sestry

22.03.2018 Overený nákup

Napínavý příběh

Tato kniha se mi moc líbila, byla napínavá od začátku až do konce. Regina Řandová jí skvěle namluvila, obzvlášť hlásek holčiček se jí povedl. V knize bylo i trocha nadpřirozena, což působilo dost strašidelně, ale vůbec mi to nevadilo, spíše naopak.

Recenzia audioknihy Kroky vraha

14.03.2018

Super kniha

Tato kniha mi přišla prostě úžasná. Je to první česká detektivka, kterou jsem poslouchala a můžu říct, že jsem byla mile překvapena. Od poslechu jsem se nemohla odtrhnout. Moc se mi líbila a všem jí určitě doporučuji.

Recenzia audioknihy Déšť smývá stopy

12.03.2018

Kniha mě vůbec nezaujala

Nevím čím to je, ale kniha mi přišla strašně zmatená a nelogická. Příběh vypadal zajímavě, ale nakonec jsem se v něm začala ztrácet. Myslím si, že to bude i tím, jakým způsobem byla kniha načtena. Určitě nechci nikoho odradit, ale tenhle styl mi prostě nesedl.

Recenzia audioknihy Sova

09.03.2018 Overený nákup

Super audio

Od této knihy jsem se nemohla odtrhnout, je skvělá a napínavá, stejně, jako autorova první kniha V lese visí anděl. Miluji interpretaci P.Špalkové, má úžasný hlas a umí knihu skvěle podat. Všem poslech doporučuji.

Recenzia audioknihy Zvěrolékař a psí historky

06.03.2018

Moc hezká a vtipná kniha

Autor skvěle a vtipně popisuje život veterináře. Je to super kniha, která zaujala mě i mého syna. Od tohoto autora jsem četla skoro všechny knihy a stálo to za to. Určitě všem doporučuji a těším se na další díly.

Recenzia audioknihy Žena v okně

01.03.2018 Overený nákup

Nic, moc

Tato kniha není úplně špatná a od poloviny byla i celkem zajímavá, ale to četní K. Veselé bylo hrozné. Trvalo mi strašně dlouho, než jsem si na to zvykla, škoda zkazilo to celkový dojem z knihy. Ta melodie oddělující sloky byla šílená a hlasitá a taky nechapu, proč tam jsou při čtení ty doprovodné zvuky. Závěr knihy byl zajímavý a napínavý.

Recenzia audioknihy V lese visí anděl

21.02.2018

Napínavá kniha

Na této knize mi vadila jen jedna věc a to, že šlo o malé děti. Jinak byla super napínavá a moc dobře se poslouchala. Miluji hlas Petry Špalkové a určitě si pořídím další knihu jménem Sova od stejného autora, kterou také Petra Špalková načetla.

Recenzia audioknihy Stalker

21.02.2018

Napínavý poslech

Hodně napínavý příběh plný zvratů. Je tam teda celkem dost nechutných scén, ale i tak jsem tuto knihu poslouchala až do konce. Od té doby co jsem knihu slyšela, zatahuji žaluzie hned, jak se trošku setmí :o)

Recenzia audioknihy Soumrak dne

10.02.2018 Overený nákup

Nudný život

Tuto knihu jsem si koupila, protože měla skvělé hodnocení, ale bohužel jsem jí nedokázala poslouchat do konce. Hlavní postava má strašně nudný, nezajímavý a smutný život. Určitě tímto nechci nikoho odradit, ale tohle není můj šálek kávy.

Recenzia audioknihy Hypnotizér

08.02.2018

Napínavý příběh

Toto byla první kniha, kterou jsem o těchto autorů slyšela a ujistilo mě to v tom, že si od nich žádnou další nepořídím. Chtěla jsem si od nich koupit ještě knihu Stallker, ale nevím nevím asi si to rozmyslím. Poslech a příběh byl zajímavý, ale já jsem prostě poseroutka a dost jsem se při poslechu i potom bála. Vše je hodně morbidní a dopodrobna popsáno, ale to se asi od severské detektivky dalo očekávat. Nechci jí nějak kritizovat, ale já na to prostě nemám žaludek :-D

Recenzia audioknihy Zmizelá / Gone Girl

04.02.2018 Overený nákup

Zajímavý příběh

Tato kniha se mi docela líbila, ale až tak od poloviny, do té doby mi přišla celkem nudná. Kdybych jí četla určo bych jí po pár stránkách odložila a už se k ní nevrátila. Ale tím, že jsem jí poslouchala tak jsem tu nudnou část nějak překonala a pak začala být celkem zajímavá. Hodně mi vadil hlas J.Strykové, musela jsem si nej dlouho zvykat.

Recenzia audioknihy Dívka ve vlaku

31.01.2018 Overený nákup

Super příběh

Super, super, super kniha. Tuto knihu jsem si koupila, protože jsem četla, teda spíš poslouchala jinou knihu od stejné autorky a byla jsem z ní nadšená. A ani tentokrát mě autorka nezklamala, spíše naopak. Příběh jsem poslouchala jedním dechem a těším se na další.

Recenzia audioknihy Zkurvenej příběh

26.01.2018 Overený nákup

Kniha plná zvratů

Takto kniha mi ze začátku přišla docela nudná a litovala jsem koupě, ale i přesto jsem poslouchala dál. Postupně začala být čím dál zajímavější a plná zvratů a byly chvíle, kdy jsem se od poslechu nedokázala odtrhnout. Když už jsem si myslela, že vím kdo je pachatel, vše se obrátilo o 180 stupňů. Vím, že už si jí podruhé neposlechnu, ale tím nechci ostatní odradit. Bude se líbit každému, kdo má rád napínavé a tajemné příběhy.

Recenzia audioknihy Do vody

18.01.2018 Overený nákup

Super příběh

Kniha se mi moc libila, nemohla jsem se od poslechu odtrhnout. Moc zajímavý příběh u kterého jsem do poslední chvíle nevěděla, kdo je za všechno co se tam stalo odpovědný. Určitě si koupím i další knihu od stejné autorky Pauly Hawkins Dívka ve vlaku.