Recenzie užívateľa Peti

Audiomoľ Pisateľ - 1 z najčastejšie píšucich recenzentov

Hodnotenie audioknihy Kdo o tom ví?

13.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Já, Poutník

13.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Jeden z nás

13.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Popravčí

06.10.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Cizinec

06.10.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Dvojitý kříž

25.05.2020 Overený nákup

Chris Carter

I přesto, že mám doma všechny knihy od Chrise Cartera a všechny mám přečtené, neodolala jsem a zkusila jsem i audio verzi. A super. Nezklamala mě. Příběh, přesto, že pro mě známý, nikdy není ohraný, interpretace je také velmi dobrá. Kdo má rád knihy o opravdu velkých psychopatech, tak si určitě přijde na své.

Recenzia audioknihy Lži

15.05.2020 Overený nákup

Lži

Moc fajn kniha. Až mě to překvapilo, jak moc mě zaujala. Od začátku do konce samé intriky a rozluštění bylo pro mě vážně překvapivé. Až mi hlavní postavy manžela Lynche bylo líto. I s interpretací jsem byla spokojená. Do budoucna plánuji poslechnout si tuto knihu znova.

Hodnotenie audioknihy Zpětný ráz

15.05.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Rozjímání s anděly

15.05.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Osvícení

15.05.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Černá díra

15.05.2020 Overený nákup

Černá díra

Toto je druhá kniha od Yrsy, kterou jsem poslouchala a obě dvě se mi líbily. Jediné, co mi v této knize dělalo docela problém, jsou příjmení postav v knize. Zapamatovat si, kdo je kdo, byl pro mě trochu oříšek. Příběh je jinak zajímavý a určitě v budoucnu si budu chtít poslechnout další.

Hodnotenie audioknihy Kanibal z Nine Elms

15.05.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Čtvrtá opice

25.04.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Panský dům

22.03.2020 Overený nákup

Panský dům

Romány není zrovna má kategorie, ale musím říct, že tahle audiokniha se mi fakt líbila. Poslechla jsem si ji už dvakrát a pokaždé mě děj úplně pohltil. Pavel Soukup knihu interpretuje výborně.

Recenzia audioknihy Devátý hrob

22.03.2020 Overený nákup

Devátý hrob

Místy docela drsná kniha, ale určitě stojí za poslech. Každopádně můžu jen doporučit i přesto, že kniha Oběť bez tváře od Ahnhema se mi líbila o něco víc. Interpretace od p. Soukupa je velmi příjemná na poslech a troufám si tvrdit, že jeho hlas a podání mírně odlehčuje právě ty drsné části knihy.

Recenzia audioknihy Žena mého života

06.03.2020 Overený nákup

Žena

Interpretace této knihy je naprosto luxusní. Pan Bareš prostě umí. Vždycky dodá knize tzv. život. Kniha je poutavá, děj zajímavý a líbila se mi. Byla jsem moc zvědavá, jak vše dopadne.

Hodnotenie audioknihy Mokrá ryba

29.10.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Firma

24.10.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Písečný muž

24.10.2019 Overený nákup

Písečný muž

Další úžasná kniha od Larse Keplera. Sára Bauerová a Joona Lina opět excelovali a Jurek Walter zrovna tak. Příběh je napínavý, nenechá Vás se od knihy odtrhnout. Interpretace pana Rímskeho je také naprosto perfektní.

Hodnotenie audioknihy Volání Kukačky

14.10.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Prokletý ostrov

05.10.2019 Overený nákup

Prokletý ostrov

Filmové zpracování knihy je hezké, kniha, je samozřejmě ještě lepší, ale přednes knihy je naprosto luxusní. Doporučuji každému si ji poslechnout. Určitě si knihu v budoucnu ráda poslechnu znovu.

Recenzia audioknihy Zlo pod sluncem

14.08.2019 Overený nákup

Agatha

Nezapomenutelná Agatha Christie a její detektivky. Kdo má rád klasické detektivky, si určitě přijde na své i u této knihy. Logické úvahy a myšlení slavného detektiva nezná mezí. Kniha je výborně namluvena, děj také zajímavý, jen jsem čekala malinko větší překvapení, kdo je vrah, ale i tak stála kniha za poslech.

Recenzia audioknihy Selfies

10.08.2019 Overený nákup

Selfies

Další vyřešený případ oddělení Q. Vlastně hned několik. Jussi Adler Olsen, je nejlepší spisovatel severských kriminálek. V této knize jsme měli možnost nahlédnout i do sociálního systému Dánska a do úplného soukromí jedné z hlavních postav oddělení Q. Interpretace pana Bareše opět dokonalá, nedokážu si ani představit, že by tyto knihy namluvil někdo jiný. Takže palec nahoru.

Recenzia audioknihy Scotland Yard

06.08.2019 Overený nákup

Scotland Yard

Velmi příjemný poslech o detektivech Scotland Yardu, o jejich zapálení do vyšetřování hromady případů, které sužuje Londýn, o společenských vrstvách tehdejší doby a o čestnosti detektivů, jejich uvažováním, postoji a řešením případů. Úžasná kniha, skvěle načtená.

Recenzia audioknihy Věř mi

04.08.2019 Overený nákup

Věř mi

Z počátku jsem si říkala, že ta kniha bude pěkně nudná, ale ne. Nastal zlom a já se tak zaposlouchala do knihy, jako dlouho ne. Pořád jsem u knihy přemýšlela, kde bude ta pravda? Za mě super.

Recenzia audioknihy Nesmírný

03.08.2019 Overený nákup

Nesmírný

J. A. Olsen. Jednoznačně jeden z nejlepších spisovatelů kriminálek. A díky i některým jeho dílům, které byly filmově zpracované, u každého poslechu si dokážu ty dva úžasný detektivy vždy dokonale představit. Děj knihy je opět luxusní, včetně interpretace p. Bareše. Knihu doporučuji poslechnout. Ti, kteří mají rádi severské kriminálky, nebudou zklamaní.

Recenzia audioknihy Lazar

01.08.2019 Overený nákup

Nekonečný

Myslela jsem, že ta kniha snad nikdy neskončí :) Pořád se něco dělo, ale Jurek stále nedosažitelný. Jak mohl předvídat každý pohyb policajtů. Hodilo by se mi, kdyby byla kniha psaná i z pohledu Jurka a pár věcí mi objasnil. Přes hromadu mrtvol a některých přehnaných scén, mi asi i něco uniklo. Přesto se mi to líbilo, ale chvíli si dám od Keplera pokoj..

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Hodnotenie audioknihy Jak se zbavit starostí a začít žít

26.07.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Někdo blízký

26.07.2019 Overený nákup

Někdo

Kniha je hezká, zajímavá, vůbec není špatná. Každopádně některá z částí interpretace mě rozčilovala. Přednes tzv. chatů mi trhala uši, ale na druhou stranu chápu, že se toto jiným způsobem asi interpretovat ani nedalo.

Recenzia audioknihy Mráz

26.07.2019 Overený nákup

Mráz

Z děje až mrazí. Úžasná kniha. Jen vyžadovala mou plnou soustředěnost, protože interpretace pana Žáka mě doslova uspávala. Což není špatné, pokud použijete knihu na dobrou noc, ale pokud si ji vážně chcete poslechnout...

Recenzia audioknihy Syn

25.07.2019 Overený nákup

Nejoblíbenější

Syna jsem už jednou poslouchala a určitě si knihu poslechnu znova i v budoucnu. I přesto, že hlavní postava je feťák a vrah, fandíte mu, držíte palce a souhlasíte s jeho konáním až do konce příběhu. Interpretace je výborná, není co vytknout.

Recenzia audioknihy Žízeň

25.07.2019 Overený nákup

Nesbo

Jo Nesbo je pro mě klasika. Znám všechny jeho knihy a ani tentokrát mě nezklamal. Interpretace jako vždy dokonalá, vtáhne vás do děje a vy si vše živě představujete. Psychopatickou mysl člověka v knize Nesbo pozvedl do další úrovně.

Recenzia audioknihy Dokonalé stopy 

25.07.2019 Overený nákup

Luxusní

Kniha i interpretace byla pro mě vážně luxusní záležitost. Bavilo mě to. Knihu doporučuji všem, kteří mají rádi knihy o psychopatech. Není co vytknout.

Recenzia audioknihy DNA

19.03.2019 Overený nákup

DNA

Kniha není špatná. Téma je slušné, poslechla jsem si jí v průběhu dvou dnů. Konec příběhu mě moc nepřekvapil, čekala jsem něco obdobného. Co se týká interpretace, ani ta nebyla vůbec špatná.

Recenzia audioknihy Text

04.03.2019 Overený nákup

Text

Audiokniha se mi líbila. Fakt pěkná. Až do konce jsem netušila, jak vše dopadne. Interpretace knihy je také perfektní. Všem doporučuji knihu zakoupit a poslechnout si ji.

Hodnotenie audioknihy Brouk

13.02.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Alias Grace

13.02.2019 Overený nákup

Grace

Popravdě řečeno, kniha mě vůbec neoslovila, nezaujala, špatně se mi poslouchala. Dá se říct, že jsem jí ani moc nevnímala. Asi to není pro mě to pravé ořechové, ale věřím, že jiné posluchače může zaujmout.

Recenzia audioknihy Taková normální rodinka

16.01.2019 Overený nákup

Rodinka

Navzdory tomu, že jsem nadšencem jiného žánru knih i tato kniha se mi líbila. Hanákovi, tak jak je známe :) Poslech byl pro mě uvolňující, až relaxační. Poslechnout si audioknihu o tzv. "normální" rodině byl dobrý kup.

Recenzia audioknihy Vzkaz v láhvi

16.01.2019 Overený nákup

Olsen

Vzkaz v láhvi patří pro mě k nejlepším dílům tohoto autora. Audioknihu jenom vřele doporučuji. Přednes Igora Bareše každé knihy od Adlera Olsena je jedinečný.

Recenzia audioknihy Zabijáci

11.12.2018 Overený nákup

Olsen nikdy nezklame

Adler Olsen je jeden z nejlepších spisovatelů. Každá jeho kniha čtenáře nebo posluchače úplně pohltí. Zabijáci není výjimkou. Děj se Vám odehrává přímo před očima. Doporučuji všem, co mají rádi tenhle žánr. V knize není nic přemrštěného nebo nemožného. Vše se může stát. Interpretace pana Bareše je jedinečná...

Recenzia audioknihy Zvěrolékař a kočičí historky

04.11.2018 Overený nákup

Kočičí příběhy

Kočičí příběhy se mi líbily. Interpretace příběhů je velmi příjemná, jen bych mezi příběhy vynechala to rádoby kočičí zamňoukání, celkem mi to trhalo uši. Jinak povedený, humorný kousek, velmi příjemný k poslechu.

Recenzia audioknihy Jedlová samota

25.09.2018 Overený nákup

Dle skutečnosti

Líbilo se mi zpracování knihy. Velmi zajímavé. Příběh dle skutečné události. Není k tomu co víc napsat. Co člověk, to povahový rys a ať je člověk věřící či není, peníze, moc a ego hraje vždycky svojí roli.

Recenzia audioknihy Andělská naděje pro každý den

20.09.2018 Overený nákup

Andělé

Kdo má rád anděly, relaxace s nimi bude pro něj příjemným poslechem a přijde si na své. Využívám poměrně často, nejčastěji na spánek a proti stresu. Doporučuji všem, komu se špatně usíná, kdo se nedokáže uvolnit nebo neumí tzv. vypnout.

Recenzia audioknihy Indigový svět

20.09.2018 Overený nákup

Perfektní

Můžete poslouchat tuhle knihu několikrát za sebou a pokaždé tam narazíte na něco, co vám při posledním poslechu uniklo. Doporučuji přečíst nebo poslechnout opakovaně. Není to smýšlený příběh, jsou to fakta, jen si vše uvědomit....

Recenzia audioknihy Relaxace & meditace pro každý den

11.09.2018 Overený nákup

Relax

V dnešní době je spousta knih, videí a namluvených meditací a relaxací, nicméně, co se týká této knihy, je pro mě v něčem trochu jiná, než jsem doposud slyšela nebo používala. A je to v tom, že jsem se snad poprvé setkala s tím, že Vám není vnucována nějaká představa, vizualizace, přesný popis, jak a co si máte v mysli vytvářet, ale umožňuje Vám nechat si vyvíjet svoje vlastní. Interpretace je velmi příjemná a to natolik, že se mi podařilo několikrát usnout, než jsem knihu doposlouchala. Relax až k úplnému spánku.

Recenzia audioknihy Mrtví v Badger’s Drift

11.09.2018 Overený nákup

Příjemný poslech

Velmi příjemný poslech, interpretace je výborná a kniha se mi krásně odvíjela před očima, celý příběh jsem opravdu vychutnala.Každý známe hrdiny knihy z filmů odvysílaných v televizi. Všem, kdo máte rádi tento styl, vřele doporučuji.

Recenzia audioknihy Kroky vraha

09.09.2018 Overený nákup

Kroky vraha

Audiokniha mě nijak zvlášť nenadchla. Děj by nebyl špatný, ale interpretace, která byla provedena jedním tónem Vás do samotného příběhu nepohltí. Nicméně ještě z počátku knihy jsem si myslela, že trpělivost růže přináší a postupem času kniha dostane ten správný spád, ale nestalo se tak. Největší zklamání z knihy byla část, kdy pubertální dívka bez jakýkoliv zkušeností vypátrá vraha rychleji, prakticky hned, narozdíl od kriminalistů. Kdo máte rádi nenáročné detektivky, nebo poslech nenáročné knihy jako takové, možná si přijdete u tohoto příběhu na své.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Marco

13.07.2018 Overený nákup

Olsen

J. A. Olsen patří dle mého názoru k naprosto nejlepším spisovatelům a v podání pana I. Bareše je poslech všech jeho knih opravdovým zážitkem. Ani kniha Marco není vyjímkou. Při poslechu si celý děj v hlavě představujete, odvíjí se před Vámi jako film. V knize není nic nesmyslného, vše do sebe krásně zapadá a Vy budete určitě mít chuť si po čase přečíst nebo poslechnout knihu znovu. Můžu jen doporučit.

Recenzia audioknihy Dítě ohně

13.07.2018 Overený nákup

Očekávala jsem víc

Bohatá rodina, to nikdy není v knihách jen tak. To by bylo, aby rodina neměla nějaké tajemství. Mně osobně děj přišel chvílemi poměrně ujetý. Je pravda, že stát se může leccos a v knihách obzvlášť, ale pokud není námětem knihy sci-fi...

A navíc se mi zdá konec knihy velmi málo pravděpodobný. Do knihy jsem se po celou dobu poslechu nedokázala pořádně tzv. zakousnout. Interpretace byla dobrá, ale to už pro mě tento tzv. thriller nezachrání.

Recenzia audioknihy Za zavřenými dveřmi

04.02.2018 Overený nákup

Za zavřenými dveřmi

Člověk nikdy neví, co se děje za zavřenými dveřmi. Můžeme se akorát domnívat, ale realita nám zůstává utajená. Již z počátku čtenář ví, jakým směrem se bude příběh vyvíjet. Na toto téma jsem již přečetla více knih, kde jsem hlavním hrdinkám držela palce nebo se děj překvapivě obrátil, coz udržuje čtenáře v napětí a v touze dočíst knihu co nejdříve, ze zvědavosti, jak vše dopadne. Toto všechno mi v této knize chybělo. Téma pěkné, ale nic poutavého.

Recenzia audioknihy V lese visí anděl

01.02.2018 Overený nákup

V lese visí anděl

Na světě jsou různí lidé, ale děti má většina z nás. Není pro rodiče citlivější téma, než jsou děti. Policejní práce je v knize dobře popsaná, včetně osobních životů všech postav. S psychickými poruchami a fanatizmem se setkáváme i ve skutečném světě, nejen v knihách, takže mi děj přišel i hodně reálný, pokud si odmyslím některé pasáže. Audioknihu doporučuji zakoupit a poslechnout.

Recenzia audioknihy Stalker

28.01.2018 Overený nákup

Kniha promyšlená do sebemenšího detailu

Stalker je audiokniha plná napětí a nutí posluchače doposlouchat ji najednou. Široké rozpětí příběhu, detailní popisy osob, míst a děje, jsou bezkonkurenční.

Posluchač je díky tomuto úplně vztažen do děje.

P.Rímský čte velmi poutavě, je,jednoduše řečeno, profesionál.

Recenzia audioknihy Lovec králíků

22.01.2018 Overený nákup

Králíci

Audiokniha Vás zavede do několika společenských vrstev a ukáže Vám mnoho tváří povahového charakteru. Děj je velmi obsáhlý a napínavý, ale je fakt, že jsem velmi brzy přišla na to, kdo má vše na svědomí. I přesto se mi kniha líbila a mohu jen a jen doporučit.