Recenzie užívateľa Ada

Hodnotenie audioknihy Alchymista

15.01.2021 Overený nákup

Recenzia audioknihy Restart

04.12.2020 Overený nákup

Poučné a zajímavé čtení pro podnikatele

Při poslechu si ověřite, jaké chyby ve svém podnikání děláte. Pomůže k rozhodnutí, kam incestovat nemá cenu. A kdy zbytečně vyhazujete peníze. Krátce, stručně a výstižně vás povede k zamyšlení nad vlastním podnikáním i nad chováním ostatních firem. Proč jste někde spokojeni a rádi se vracíte a jiné se cítíte neví. Přednes střízlivý a nechá proudit slova a myšlenky. Nestrhává pozornost od obsahu. Doporučuji

Produktivita Financie Myslenie

Hodnotenie audioknihy Psychologie ovlivňování

07.03.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Proč spíme

17.02.2020 Overený nákup

Také máte zakořenou představu, že spánek je ztráta času?

Ve svém pokročilejším (důchodovém) věku jsem si myslela, že spánek mě jen ochuzuje o hodiny, které bych mohla ještě věnovat své práci. A že chudit spát před půlnocí je luxus, který si nemohu dovolit. Po pracovním létě jsem delší dobu nebyla schopná "nastartovat". Díky knize již vím víc o hodnotě spánku a potřebách, které máme. Jen bych dodala v poslední kapitole, věnované techologiím 21. století, již v dnešní době známé informace detaily ohledně možností "chytrým domem" řízené teploty, osvětlení, detailů využité monitoringu chytrých hodinek a podobně.

Recenzia audioknihy Dítě na vlastní pohon

06.01.2020 Overený nákup

Výborně napsaná kniha nejen o dětech :)

Moc doporučuji všem rodičům i prarodičům a nejen současným, ale i bývalým. Potvrdíte si, co děláte (jste dělali) dobře a co špatně při výchově svého potomka, i co a jak dělali vaší rodiče, co jste si do života odnesli a proč. Pomůže vám to pochopit nejen vaše děti a sami sebe, ale možná i jednání a chování lidí kolem vás.