Recenzie užívateľa M.A.R.K.U.S.

Recenzia audioknihy Pán věže

10.12.2018 Overený nákup

Zůstaňte u jedničky

Píseň krve (1.díl) mě dostal, že jsem se uplně klepal na dvojku. Ale po téhle frašce už 3ku nechci. Nezajímá mě. Diametrálně nudnější oproti jedničce. Co se stane na konci víte opět na začátku... ale v tomto případě by průběh odhadla i cvičená opice. Zajímavý charakter hlavního hrdiny z 1. dílu odsunul autor na 2. kolej a máme tu nudný postavy. Šedé postavy jsou defakto pryč. Místo toho tam máme klasika dobro / zlo. Bleh. Nuda. Načteno fajne. Ale .... ALE. V trojce možná vyletí do vesmíru Vélin a zachrání celý vesmír. OMG

Recenzia audioknihy Píseň krve

01.11.2018

Moc pěkný

Výborně načtený příběh. Na oba hlasy si hled zvyknu. Kdyby to pan Soukup namluvil celé, vůbec bych se nezlobil. Má o třídu lepší hlas. Ale i tak mi to nevadilo. Zvažoval jsem, jaké fantasy si poslechnu a myslím, že jsem se trefil. V tomdle světě nejsou kouzla a draci a kdovíco na každém kroku, a to mam rád... v porovnání třeba s Eragonem. Defakto klasický příběh o nejlepšim bojovníkovi, který je defakto převtělení spravedlnosti, pravdy a lásky :D Ale proč ne. Na relax fajne. A uvidíme co přijde v dalším pokračování. Příběh je naštěstí hezky ukončen, a moc se těším na další pokračování, kde se teprve potvrdí vysoká laťka nebo ne. Velké plus za to, že příběh je vyprávěn jen v jedné rovině. To už se dnes moc nenosí. Je zde jen vyprávění o Vélinovi a žádné odskakování k hodinovým blábolením o vedlejších postavách, a to mi sedí.

Recenzia audioknihy Vetřelec - Probuzení

07.10.2018

Pravej vetřelec!

AAAAh. Konečně jsem si užil "pokračování původních vetřelců". Děj se odehrává po jedničce a vůbec nenabourává původní ságu, čehož jsem se kapku bál. Kdyby Rydley zfilmoval todle a ne Prometea, udělal by jenom dobře. Žádné novoty nečekejte. Příběh je fajn, napínavý a užil jsem si to. Feeling z vetřelců se dostavil a jen mě mrzí, že baronet nevyprodukoval v audiu i další 2 díly této trilogie. Ty jsem bohužel nečetl. Každopádně knihy nejsou na přímé pokračování a konec tu je. Takže pohodička.

Pan Rímský Vás tímdle kouskem provede svým supr hlasem a ve výslednu jednoznačně doporučuju. Perfekt.

Recenzia audioknihy Dveře do léta

30.09.2018 Overený nákup

Fajn relax

Zajímavá knížka. Dnes už svým vyprávěním neohromí, byla napsána v 50 letech. Ale co---zajímalo mě jak si chlapík Heinlein představoval budoucnost, když příběh zasadil do 20 let dopředu a druhou rovinu příběhu o 50 let dopředu z jeho pohledu. Někdy to byly fajn představy, někde úsměvné. Každopádně přítomnost kdy máme roboty ale ne internet nebo ňákou podobnou síť?... no tak pane :D:D: Časových cestování už máme tolik v bedně, na netu i v knihách, že jsem se spíš bál aby to nepůsobilo trapně. A nepůsobilo. Časové paradoxy se zde neřeší. Je to příběh o chlapíkovi, který vypráví jak ke svému štěstí došel. Poloscifi. I to cestování v čase nic moc vlastně.

Knihu spíš zachraňuje způsob vyprávění. Hlas pana Brouska je moc fajn. Má pomalé tempo sice... ale moc příjemný. Pokud chcete knížku na dobrou noc tak super... Já u toho usínal asi 2 týdny a těšil jsem se až si lehnu ;) Doporučuju

Recenzia audioknihy Asfalt II. - Efektivní brutalita

30.09.2018

Dokončení pekelného nářezu

Kdo četl jedničku, už si druhý díl dávno přečetl. Druhý díl téhle srandy pokračuje přesně tam kde jednička končí. Koffenbachova jízda nekončí, nenudí, ale graduje. Hlas pana Krále si tak hezky libuje v těch hnusech, že se usmívám ještě teď.

Recenzia audioknihy Asfalt I. - Poslední tři týdny

30.09.2018

Tohle si zapamatujete

Kniha, u které jsem se konečně upřímně zasmál. Nekonečná nadsázka brutality. Všude lítaj ruce, nohy, hektolitry krve k snídani. A to je jen začátek. Když jsem zjistil proč se to jmenuje asfalt, už se nedalo přestat tohle dílko zhltnout jedním dechem.

Podle mě je todle světový dílko. Koukám ještě teď jak péro z gauče, že tohle napsal čech a smekám.

Mezi audioknihy pro mě tadle kniha skvost a jednoznačne to nejlepší co jsem slyšel. Pan Král tomu nasadil korunu. Lepší hlas asi nelze vybrat. Krása... tleskám!!!!!!!

Recenzia audioknihy Artemis

03.09.2018 Overený nákup

NIC MOC

Tendle počin je zklámání. Příběh oproti Marťanovi hodně pofidérní.

Jestli máte náladu na jednoduchou ganstarku z měsíčního prostředí, kde hlavní hrdinkou co všechno umí a všechno zná ale nic se ji nechce, tak vřele doporučuju.

Nepřesvědčil mě vykreslený svět. Mechaniky městečka už byly fajn. Postavy atd.... všemu se těžko věřilo.

Načteno fajne. Tu holku co má vše na malíku jsem z toho cítil. Jen u dialogů je těžké rozeznat kdo zrovna mluví. Chtělo by to víc té intonace.

Za mě dost podprůměrné. Nicméně jestliže se orientujete na scifiaudio, je to stále lehčí nadprůměr.

Recenzia audioknihy Hvězdná pěchota

16.08.2018

Nečekejte film

Samozřejmě jako fanda sci-fi, kterému se film líbil, jsem si chtěl poslechnout verzi v audio a překvapilo mě úplné jiné pojetí oproti filmovému zpracování. Jestli jsou tam velké niance, něco jinak apod. to je docela jedno. Hlavně film je zpropadená nadsázka + komedie a kniha je rádoby autentické vyprávění drilu z tréninku + milion filosofování o bytí a nebytí. Jeden by si myslel, že Henlein by se rád dal na puč a udělal si vlastní stát. Každopádně mělo to hlavu a patu a brouků se "zadupalo" taky dost.... Takže fajn. Samotné audio.... perfekt načteno ... příjemný hlas… není co vytknout…. Takže superkvalitně namluvené scifi na dobrou noc, a to ze světa který mám rád. A proto jsem to chtěl. Nemít rád hvězdnou pěchotu tak bych příběhu dal spíš 2**... byl docela marnej, ALE O NĚJ TADY NEŠLO.....

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.