Recenzie užívateľa Martin

Audiomoľ Pisateľ - 1 z najčastejšie píšucich recenzentov

Recenzia audioknihy Pohádky o mašinkách

22.02.2021 Overený nákup

Klasika pro malé i velké posluchače

Tuto audioknížku si koupili naši kluci ze svého prasátka, protože mají pohádky o mašinkách moc rádi. V podání Pavla Zedníčka a zachování původní melodie a zvuků ze známého večerníčku se s tato audiokniha stala u nás doma velmi poslouchanou. Skvěle namluvená, délka akorát pro malé i velké posluchače. Určitě doporučuji. Sám si ji také rád poslechnu.

Recenzia audioknihy Total Recall

23.12.2020 Overený nákup

Sthnující životní příběh

I přes délku této audioknihy jsem se nenudil. Autor popisuje svůj velmi pestrý život s dobrou sebereflexí. Je to velmi inspirující příběh člověka, který to dotáhl hodně vysoko, ale cestu mu předem nikdo neumetl. Audioknihu jsem dostal jako dárek, protože jsem o ní dlouho mluvil a rozhodně mě nezklamala.

Recenzia audioknihy Cesta do pravěku

23.12.2020 Overený nákup

Dobře převedený filmový příběh do audioknihy

Audioknihu jsem pořídil pro mého pětiletého syna, který miluje pravěk a dinosaury. Film znal, ale audiokniha se mu líbí ještě více. Oceňuji celkem krátké, ale dostačující zpracování - délka je akorát. Dobře namluveno vypravěčem a prostříháno scénkami z filmu.

Recenzia audioknihy Na volné noze - Speciál

25.05.2020 Overený nákup

Inspirativní a povzbuzující poslech

V době Coronakrize se jedná o inspirativní a povzbuzující poslech lidí na volné noze, kteří to nevzdávají a jsou plní energie. Velmi oceňuji ucelený sled příběhů a zájem autorů předat rady a zkušenosti dalším lidem. Za ve velmi pozitivní poslech a zase mi trochu rozšířil obzory.

Recenzia audioknihy Proč máma nadává

20.05.2020 Overený nákup

Asi to není kniha pro mě

Zakoupil jsem si tuto audioknihu na relaxační poslech. Je zábavná, ale nějak mi nesedí. Je to taková zahraniční verze deníčku moderního fotra, který mě ale baví daleko více. Asi hlavně pro to že je z našeho kraje. Pokud chce ale někdo nenáročnou knihu na poslech a pobavení tak neurazí.

Recenzia audioknihy Žítkovské bohyně

28.01.2020 Overený nákup

Zajímavý poslech

Protože jsem se chtěl dozvědět, kdo žítkovské bohyně vlastně byly, rozhodl jsem se pro tuto audioknihu. A určitě jsem neudělal chybu. Je velmi dobře namluvená a zajímavě pojatá. Líbí se mi provázanost obou interpretů.

Recenzia audioknihy Vztahy bez stížností

28.01.2020 Overený nákup

Inspirativní kniha

Výborně namluvená audiokniha. Spousta zajímavých rad a vhledů. Určitě stojí za poslech a přemýšlení. Vztahy zásadně ovlivňují náš život a tato kniha je velmi dobře popisuje. Autor rozhodně ví o čem píše.

Recenzia audioknihy Prašina

27.01.2020 Overený nákup

Návrat do dětských let

Touto knihou jsem se chtěl na chvíli vrátit do dětských let, do doby, kdy jsem hltal Foglarovky. Velmi oceňuji jak se podařilo autorovi zachytit atmosféru a do moderní doby přenést prvky Foglarovských dobrodružství. Omezil technologie na minimum a celkově si myslím, že se kniha povedla.

Recenzia audioknihy Firma

24.01.2020 Overený nákup

Strhující děj

Moje první kniha od tohoto autora a velmi milé překvapení. Děj je od začátku zajímavý a napínavý. Celá kniha má velký spád a poslech utíká velmi rychle. Knihu jsem vybral podle výborných recenzí a určitě jsem neudělal chybu. Už se těším na další knihy od tohoto autora.

Recenzia audioknihy Konec hlídky

23.01.2020 Overený nákup

Důstojné zakončení trilogie

Třetí a poslední díl této trilogie mě opět nezklamal. Opět skvěle namluveno a celá trilogie tímto dostala ucelený děj. Předchozí dva díly mě velmi bavili a tak jsme si nemohl tento třetí, závěrečný díl nechat ujít a rozhodně tuto knihu doporučuji k poslechu.

Recenzia audioknihy Řbitov zviřátek

22.01.2020 Overený nákup

King nezklamal

Jako fanoušek Kinga jsem si nemohl nechat tuto audioknihu ujít. Velmi dobře namluvená a děj mě bavil. I když se King místy velmi rozepisuje do detailů, nenudil jsem se. Určitě jedna z nejlepších Kingovek jaké jsem slyšel.

Recenzia audioknihy Strážce nádrže

21.01.2020 Overený nákup

Klasický Svěrák

Příjemná audioknížka na poslech. Děj je sice slabší, ale pan Svěrák umí vše napsat a vyprávět velmi poutavě a rozhodně mě poslech velmi bavil. Nákupem této audioknížky neudělá fanoušek "Svěrákovin" určitě chybu. Za mě určitě doporučuji.

Recenzia audioknihy Roden24

20.01.2020 Overený nákup

Velmi příjemné překvapení

Pro mě velmi příjemné překvapení, dostal jsem tuto audioknihu jako dárek k jiné zakoupené audioknize. Příjemně namluveno. Kniha má temný a napínavý nádech. Je v něm spousta věcí k zamyšlení a rozhodně mě utkvěla v paměti na myslím dlouho dobu. Velmi doporučuji.

Recenzia audioknihy Malevil

15.01.2020 Overený nákup

Naprosto skvělé!

Skvěle namluveno, mám rád dramatizace. Příběh je velmi poutavý a skvělý na poslech. Za mě zatím jedna z nejlepších audioknih, které jsem poslouchal. Pro mě velké překvapení a určitě se ke knize ještě někdy vrátím.

Recenzia audioknihy Síla Jednoduchosti

15.01.2020 Overený nákup

Inspirativní kniha

Krátká a věcná kniha. Plná zajímavých tipů, někdy se ale často opakujících. Určitě stojí za poslech. Sám jsem si z knihy odnesl pár zajímavých a nových poznatků které se snažím aplikovat ve svém životě.

Recenzia audioknihy Vyvolávač deště

15.01.2020 Overený nákup

Příjemné poslouchání

Tuto knihu jsem poslouchal na základě skvělé zkušenosti z první audioknihy od stejného autora s názvem FIRMA. Vyvolávač deště je výborně namluven a děj se dobře poslouchá. Dle mého by ale mohla být kniha v určitých částech stručnější. A uvítal bych i větší zápletku. Na můj vkus se děj ubíral příliš jednoduše bez větších zvratů a překvapení. Rozhodně ale doporučuji k poslechu.

Recenzia audioknihy Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

29.07.2019 Overený nákup

Zábavné poslouchání

Skvělá interpretace, zajímavý příběh. Místy trochu natahované, ale celkově skvělá kniha. Je tu spousta skvěle vymyšlených souvislostí. Rozhodně stojí za poslech a rád se ke knize ještě někdy vrátím.

Recenzia audioknihy Právo nálezce

11.04.2019 Overený nákup

Skvělá detektivka

První díl jsem četl a tento si poslechl. Výborně namluvené. Mám rád vícehlasé audioknihy a tady byla díky více hlasům skvělá orientace v časových liniích. Dechberoucí detektivka u které jsme se rozhodně nenudil. Těším se na třetí díl!

Recenzia audioknihy Deníček moderního fotra 2

11.04.2019 Overený nákup

Opět skvělý fotr

Dominik Landsman mě zatím nikdy nezklamal. Navíc tato audiokniha opět skvěle namluvená. Rozhodně s přibývajícími knihami autora jejich kvalita neklesá, ba naopak. Vždy se skvěle pobavím a určitě jsem ji neslyšel naposledy.

Recenzia audioknihy Poslední poklona Sherlocka Holmese (komplet)

11.04.2019 Overený nákup

Sherlock opět nezklamal

Opět skvěle namluvené Václavem Knopem. S příběhy Sherlocka jsem se seznámil až díky těmto audiokompletům. Je to příjemný poslech a každý příběh je originální. Rozhodně doporučuji všem, kteří mají rádi detektivky.

Recenzia audioknihy Rudý kapitán

11.04.2019 Overený nákup

Skvělá audiokniha!

Moje první "Dánovka". Koupil jsme si ji kvůli hlasu Martina Stránského. Děj příjemně ubíhá. Je v ní napětí a tajemno. Rozhodně jedna z nejlepších audioknih, které jsem zatím slyšel.

Recenzia audioknihy Český ráj

11.04.2019 Overený nákup

Příjemná oddechovka

Narazil jsem na tuto audioknihu náhodou. Je zábavná a osobně ji doporučuji. Skvěle namluvená. Místy možná pro někoho dlouhá a neustále se opakující, ale můj celkový dojem je určitě dobrý. Na zlepšení nálady určitě dobrý společník.

Recenzia audioknihy A každé ráno je cesta domů delší a delší

11.04.2019 Overený nákup

Příjemný poslech

Celkem příjemná povídka s pokorou ke stáří. Nic moc jsem od této miniknížky nečekal ale nezklamala mě. Autora mám velmi rád. A věřím že může posluchače vést k menším či větším zamyšlením o kontrastu mládí a stáří. Rozhodně je tam dost silných momentů které vyvolají úsměv ale i smutek. Knihu určitě doporučuji.

Recenzia audioknihy Babička pozdravuje a omlouvá se

11.04.2019 Overený nákup

Celkem zklamání

Po knize Muž jemném Ove (ze které jsem byl nadšený) jsem se velmi těšil na toto knihu. Ale poslech jsem 2x na delší dobu přerušil a nakonec knihu nedoposlechl. Příběh asi v druhé polovině začne být více poutavý, ale první polovina mě docela nudila a bylo velmi vlažná. Nevylučuji, že se ke knize vrátím za delší dobu ale momentálně mi nesedla.

Recenzia audioknihy Dovolená s moderním fotrem

27.12.2018 Overený nákup

Letní pohodový poslech

Poslouchal jsem přes letní prázdniny a velmi jsem se bavil. Opět vtipné a téma dovolené naprosto bravůrně popsané. Doporučuji na odreagování. Autora mám rád a každá jeho kniha se mi zatím líbila. Těším se na další knihy.

Recenzia audioknihy Medvědín

27.12.2018 Overený nákup

Skvělé a sthující

Pecka! Skvělá kniha, je to krásný, drsný, strhující příběh, který ale teprve dělá přípravnou půdu pro druhý, za mě ještě lepší, díl. Krásně vykreslené charakteristiky postav a popis drsného prostředí. Rozhodně se nejdená o prostý sporzovní příbeh, kterého jsem se obával. Jedna z nejlepších audioknih, které jsem slyšel.

Recenzia audioknihy Chatrč

27.12.2018 Overený nákup

Kniha na kterou nejsem asi zatím zralý.

Rozhodně zajímavý příběh. Od knihy jsem očekával hodně, ale ve výsledku mi kromě příjemného poslechu nic nedala. Asi se k ní ještě časem vrátím. Buď na knihu ještě nejsem zralý nebo mé chápání něčeho, co nás přesahuje je zatím ještě v jiné úrovni vědomí. Určitě ale knihu doporučuji k poslechu a udělaní si vlastního názoru.

Recenzia audioknihy Dívka ve vlaku

27.12.2018 Overený nákup

Napínavé a skvěle namluvené

Moje první detektivní audiokniha a byl jsem velmi spokojen. Moc pěkně namluveno. Vyhovovalo mi více hlasů, lépe se mi orientovalo v příběhu. Příběh byl napínavý od začátku a ve finále pěkně gradoval. Rozhodně doporučuji

Recenzia audioknihy Dobrodružství Sherlocka Holmese (komplet)

27.12.2018 Overený nákup

Příjemný poslech

Vyhovovala mi pravidelná dávka nových příběhů. Byl to můj první kontakt s Sherlockem a určitě nezklamal. Pěkně namluveno a příběhy jsou i před dlouhou dobu co byly napsány stále poutavé a napínavé. Určitě se k těmto příběhům ještě někdy vrátím

Recenzia audioknihy Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí

27.12.2018 Overený nákup

Skvělá kniha na odreagování

Tato kniha stejně jako předchozí opět nezklamala. Vtipné a trefné. Rozhodně se s přibývajícími díly nesnižuje kvalita a autor se dle mého názoru příliš s vtipy neopakuje. Málokdy se mi stane, že se směji nahlas, když sám poslouchám knihu a tady se mi stalo několikrát.

Recenzia audioknihy My proti vám

27.12.2018 Overený nákup

Dvojka překonala jedničku!

Za mě naprosto fantastická kniha. Z Medvědína jsem byl nadšený, ale druhý díl první ještě překonal. Opět krásně namluveno a Backman mě opět očaroval. Úžasně propracovaný příběh a našel jsem opět i spousty životních mouder.

Recenzia audioknihy Muž jménem Ove

17.04.2018 Overený nákup

Skvělá kniha!

Výborně načteno, krásný příběh. Ukazuje na to jak vše co se nám děje formuluje naši osobnost. Oveho si prostě zamilutete :-). Pěkný bručoun, ale s dobrý srdcem. Kniha postupně pěkně graduje a konec je opravdu vělmi pěkný.

Hodnotenie audioknihy Steve Jobs

12.03.2018 Overený nákup