Recenzie užívateľa drvof

Recenzia audioknihy Nezvratné alibi

03.02.2021 Overený nákup

Dobrý příběh, trochu místy patetický a předpovídatelný

Celá série se mi líbí. Konec této části jsem poslouchal i přes půlnoc a neusnul při tom. Některé scény jsou ale trochu patetické, asi mají dokumentovat francouzský naturel. Ale hlavní představitel má být Skot, tak nevím. Některé události jsou přitažené za vlasy až amatérské, např. když profesionální únosci neprohledají kufr jediného auta v místě útěku unesené. I David Matásek mi jde chvílema svým přednesem na nervy, a to ho mám dost rád. Ale celkem: dá se.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Vyšetruje muž Obsahuje romantickú linku

Hodnotenie audioknihy Dívka v ledu

03.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Poslední Aristokratka

24.11.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Deník kastelána

24.11.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Nemesis

10.10.2019 Overený nákup

Zmatek

Teď jsem doposlouchal Nemesis. Naprostá dezorientace. Nejdřív jsem si myslel, že je to tím, že poslouchám audioknihy v autě cestou do práce a dostatečně se nesoustředím. Ale proč jsem jiným knihám tohoto autora bez problémů rozuměl? Jsem přesvědčen, že v tomto případě použitá forma inscenace je pro tento typ knihy zcela nevhodná. A jak vidím z ostatních recenzí, nejsem v tomto názoru sám. Jen přemýšlím, jestli si mám Nemesis pustit ještě jednou, přečíst si knihu nebo se k ní už nevracet.

Recenzia audioknihy Řez do tuhého

24.11.2018 Overený nákup

Bohužel

Bohužel si překladatel nedal tu práci, aby zkonzultoval názvosloví se soudním lékařem. A stačilo tak málo, aby obraz práce soudního lékaře byl téměř dokonalý. Od zvyklostí v Evropě se liší překvapivě málo.