Recenzie užívateľa Alena

Recenzia audioknihy Za sny

04.03.2021 Overený nákup

Krásný příběh

Příběh o lásce a naději, který vás přinutí k zamyšlení co je a co není v životě důležité. Že smyslem života není jen vydělávat spoustu peněz, že život v luxusu není to nejdůležitější. Je to také příběh o síle svůj život změnit a hledat pravé hodnoty. Třešničkou na dortu je interpretace Richarda Krajča. Všem vřele doporučuji!

Hodnotenie audioknihy Čtyři dohody

02.03.2021 Overený nákup

Recenzia audioknihy Na východ od ráje - Mistři slova

26.02.2021 Overený nákup

John Steinbeck – opravdový mistr slova

Autorův popis jednotlivých hrdinů je dokonalý a výstižný. Člověk si uvědomí, jak důležité je mít okolo sebe vnímavé a citlivé rodiče či blízké, kteří dokáží ovlivnit jeho vnímání a chápání světa, schopnost rozlišit dobro a zlo. Je to klasický román s dosti náročným, ale krásným příběhem o lidství. Interpretace nemá chybu. Vřele doporučuji!

Recenzia audioknihy Hvězdy nám nepřály

05.02.2021 Overený nákup

Dojemný emotivní příběh

Překrásná, i když velmi smutná kniha. Obsahuje mnoho hlubokých myšlenek, které člověka donutí uvědomit si věci, které mu dochází až v momentě, kdy někoho ztrácí. Uvědomit si, jaký je to dar být zdravý. Je to kniha plná lásky, lidskosti, přátelství a upřímnosti. Dvojice interpretů Veronika Khek Kubařová a Matouš Ruml je naprosto skvělá! Celkově tedy opravdu zážitek, doporučuji všem!

Recenzia audioknihy Doktorka z domu Trubačů

02.02.2021 Overený nákup

Silný příběh

Krásný silný příběh o životě neobyčejné ženy, napsaný podle skutečnosti, mě zcela pohltil. Můj zážitek umocnila také skvělá interpretace Jany Strykové, její příjemný hlas a krásný přednes bych vydržela poslouchat od rána do večera. Vřele doporučuji poslech této výjimečné audioknihy.

Recenzia audioknihy Nejlepší pro všechny

15.01.2021 Overený nákup

Příběh ze života

Autorka opět prokázala své mistrovství v popisu jednotlivých postav příběhu, umění vhledu do myšlení tří generací. Příběh naprosto běžný, jednoduchý a přesto nesmírně složitý. Složitý vztah matky a dcery mě mnohokrát až zamrazil, jako bych poslouchala sebe a svoji mámu. No, a proměna malého grázlíka v citlivého a vnímavého chlapce mě dostala. Interpretace tří postav třemi interprety byla skvělá, vyzdvihla bych především Jana Cinu.

Recenzia audioknihy Myšlenky za volantem

06.01.2021 Overený nákup

Skvělý Marek Eben

Skvěle jsem se bavila, interpretace samotného autora je samozřejmě bezkonkurenční. Krátké, velmi trefné, plné laskavého humoru. Určitě se k ní budu vracet vždy, když budu chtít pobavit!

Hodnotenie audioknihy Dívka, která spadla z nebe

16.11.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Staré pověsti české a moravské

16.11.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Provazochodkyně

16.11.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu

16.09.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Dalajlamova kočka a síla meditace

27.07.2020 Overený nákup

Série, která rozhodně nezklame

Ani další díl kouzelného vyprávění himálajské kočky nezklamal. Opět vlídný, laskavý a moudrý příběh v úžasném podání paní Jirešové. Na závěr pak skvělý návod na to, jak začít meditovat, provázený překrásnými tóny. Rozhodně doporučuji celou tuto nádhernou sérii k poslechu!

Recenzia audioknihy Dalajlamova kočka a umění příst

17.07.2020 Overený nákup

Pokračování krásného příběhu

Ani druhá autorova kniha mě nezklamala, poslouchala se stejně krásně jako první. Všechna vyprávění Dalajlámovy kočky jsou velmi inspirativní, každý si v nich najde to své. Knihy na sebe bezprostředně nenavazují a dají se tak poslouchat v jakémkoliv pořadí bez ztráty souvislostí. Třešničkou na dortu je pak opět úžasná interpretace paní Jirešové a hudební doprovod audioknihy. Všem vřele doporučuji!

Recenzia audioknihy Dalajlamova kočka

14.07.2020 Overený nákup

Knížka, která pohladí duši

Kniha plná moudrosti, vlídnosti a laskavosti. Přímo z ní čiší klid a všeobjímající láska Dalajlámy. V podání Ivanky Jirešové to pro mne byl silný zážitek, věřila jsem, že příběh vypráví opravdu kočka! Navíc vše doplněno krásným hudebním a zvukovým doprovodem. Všem vřele doporučuji poslech této výjimečné audioknihy a vrhám se s chutí na další díl!

Hodnotenie audioknihy Volba

10.07.2020

Recenzia audioknihy Panský dům

09.07.2020 Overený nákup

Panský dům - pěkná pohádka

Pokud hledáte oddechovku na dovolenou nebo nenáročné čtení, je ideální. Určitě mě ale ničím neobohatila. Krásná pohádka, trochu červená knihovna - syn továrníka se zamiluje do krásné, dokonalé a nejšikovnější služebné, už od začátku víte, jak to skončí…díky síle hlasu pana Soukupa se mi příběh líbil, ale do dalších dílů se nejspíš pouštět nebudu.

Hodnotenie audioknihy Úzkosti a jejich lidé

29.05.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy My proti vám

17.05.2020 Overený nákup

Fredrik Backman je jistota

Další krásný příběh z pera skvělého vypravěče, navíc v podání skvělého interpreta. Tohle pokračování Medvědína je opět strhující příběh o lidství. Rozhodně doporučuji poslech všech audioknih tohoto autora.

Hodnotenie audioknihy Medvědín

11.05.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Šikmý kostel

11.05.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy A každé ráno je cesta domů delší a delší

11.05.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Ta přede mnou

10.04.2020 Overený nákup